Autor Wątek: Poziomy trudności w pes2010 - dyskusja  (Przeczytany 71452 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mandi94

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2009r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 27, 2009, 16:12:06 »
jak go zarejestrujesz to mozesz

Offline pitero13

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2009r.
  • TYLKO (F)ALUBAZ
Odp: Master League
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 27, 2009, 16:39:43 »
Dokładnie.
Transfery można robić tylko w letnim i styczniowym okienku transferowym.

Dajesz Team Office (biuro), potem Negotiations i masz już 4 opcje, szukasz sobie zawodnika jakiego chcesz lub wpisujesz jego nazwisko składasz mu ofertę i czekasz. Mniej więcej tak to wygląda.

Offline witek8905

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.07.2009r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 27, 2009, 16:44:13 »
Ja gram z bratem na 1 kompie ML , gramy Milanem :) 1 sezon - seria A wygrane i LM ,polfinal pucharu Włoch :P
W nastepnym sezonie wsrodd mlodych zawodnikow pojawil sie 15 letni uzbek ktory mial 69 statsa , wzielismy go do seniorow i od razu mial 85 statsa na srodku obrony :D i stal sie podstawowym zawodnikiem :)

Offline pitero13

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2009r.
  • TYLKO (F)ALUBAZ
Odp: Master League
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 27, 2009, 17:42:27 »
A dasz jego dane ;D Nazwisko itp. Ale z tymi skilami to niezłe jaja. Cassillas ma 84 a Dudek 80, Kaka w ataku 56 ... :P   :-\

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Master League
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 27, 2009, 17:43:31 »
A dasz jego dane ;D Nazwisko itp. Ale z tymi skilami to niezłe jaja. Cassillas ma 84 a Dudek 80, Kaka w ataku 56 ... :P   :-\
a Boruc 73...
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline rossonero.acm

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2009r.
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 27, 2009, 17:48:04 »
Ja od lat ustawiam na top player i gram, na poczatku zbieram baty dopoki sie nie przyzwyczaje itp. Tym razem mimo tego ze dosc szybko zaczalem sobie radzic na top playerze to uwazam ze komputer jest za mocny nie mowie gdy np. gram milanem na atalante itp. Osobiscie lubie grac slabsszymi druzynami i np. ostatnio gralem mś japonia i po wielu trudach i zapewne szczesliwym losowaniu udalo mi sie wygrac ale mysle ze gra jest dosc nie realistyczna jesli chodzi o poziom komputera. Dajmy na to jest akcja gdzie jakims cudem obronca angielski nie trafia w pilke, jest to lesscot ktory jak wiemy sprinterem nie jest, przejmuje pilke zawodnikiem o nazwisku tamada ktory jest notabene najszybszy w kadrze japonii, wiec od 40 m gazuje na bramke a tu za chwile juz mam lesscota na plecach ktory wslizgiem wybija mi pilke. Uwazam ze to niemozliwe zeby najszybszy japonczyk byl wolniejszy niz taki lesscot.

Mam zastrzezenia jescze co do sterowania, nie wiem od lat gram tak ze d- strzal, a-wrzutka, s-podanie krotkie, w- prostopadle, e- przyspieszenie a q i shift to zwody , gdzie shiftem mozna wypuscic sobie pilke, w starym pro czesto z tego korzystalem bo w ostatniej chwili przed obronca mozna bylo wcisnac shift i strzalke do boku i zostawialo sie przeciwnika w tyle, w tym pro niestety tak sie nie da bo na top playerze minac zawodnika przeciwnej druzyny z lepszej polki jest strasznie trudno wrecz niemozliwe do zrobienia. W starym pro czesto robilem zacinke q przez zawodnikiem wciskalem q i skrecalem i dosc fajne mozna bylo minac zawodnika do srodka, w tym niestety jest to prawie nie wykonalne no chyba ze gra sie pato a na przeciw jest jakis wolny obronca z bari. Grajac w.w japonia nie raz mialem okazje zrobic taka zacinke np. nakamura gdzie gosc jest technikiem wysmienitym to ani raz nie udalo sie minac obroncy czy pomocnika angielskiego, pomyslalem ok moze faktycznie sa tacy dobrzy, to samo bylo ze szwecja i potem hiszpania. Wydaje sie to nie mozliwe zeby ani raz w meczu zawodnik japonski nie nabral przeciwnikia. Potem gralem puchar azjii ta sama japonia i znowu mialem klopot zaciac obronce tym razem z kuwejtu :D udalo mi sie moze z 2 razy na 30 prob to jest dosc demotywujace. Nie wiem czekam na jakies patche itp. moze sie cos zmieni, moze nie wiem zaczne sam ulepszac zawodnikow na swoja reke itp. no ogolnie tragedyja

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 27, 2009, 18:14:20 »
TOP PLAYER nie jest taki zły, najbardziej przesadzony jest REGULAR (zdecydowanie za prosty)

w moim debiutowym meczu PESA zagrałem właśnie na REGULARU, żeby przetestować grę i wygrałem z Wisłą w pięciominutowym meczu (w dodatku niedokończonym - w 80. minucie wyłączyłem grę :P) aż 4:0. Na szczęście nigdy nie gram na REGULARU ;D, ten mecz to był tylko taki testowy meczyk. Zwykle gram na PROFESSIONALU, czasem właśnie na TOP PLAYER.
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline lukas01

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.09.2009r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 27, 2009, 18:44:49 »
Dokładnie.
Transfery można robić tylko w letnim i styczniowym okienku transferowym.

Dajesz Team Office (biuro), potem Negotiations i masz już 4 opcje, szukasz sobie zawodnika jakiego chcesz lub wpisujesz jego nazwisko składasz mu ofertę i czekasz. Mniej więcej tak to wygląda.

Propozycje transferowe można składać cały czas tylko jeżeli zakupisz danego zawodnika powiedzmy w maju to w twojej kadże będzie dopiero w najbliższym otwartym oknie transferowym. 

Offline Methodboy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.02.2009r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 27, 2009, 18:57:54 »
Czy można w master league poprawić formę zawodników po meczu ? - w 2009 była regulacja

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Master League
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 27, 2009, 20:18:56 »
a Boruc 73...

No,te staty Boruca mnie rozwalają  ::) ::) ::) Powinien mieć minimum 85  ;) ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline ahas93

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2009r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 27, 2009, 20:39:48 »
Właśnie wiecie moze jak włączyć opcje w krórej sam proponujesz oferte dla piłkarza?bo grając Milanem i opłacając skałtów najlepiej jak można nie moge sprowadzić Adriano z sevili  Bostosa z Lonu i innych słabszych..nie sprowadziłem dosłownie nikogo w 2 sezony wicąż komunikat że transfer sie nie powiódł :D z jednej strony realitycznie a z drugiej wole mieć pewność że zrobiłem wszystko by kogoś sprowadzić niż ufać skautom ..;p
pozdro
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kroniki Rapu na moim koncie..zapraszam do oglądania ;)

Bugi7

  • Gość
Odp: Master League
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 27, 2009, 20:47:59 »
a ja do barcy sprowadziłem w 1 okienku: Nani, Skrtel, Vermelen, Vela, Macheda, Anderson.

Offline pitero13

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2009r.
  • TYLKO (F)ALUBAZ
Odp: Master League
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 27, 2009, 20:52:43 »
No nie powiem jest ciężko. Jak na razie ściągnąłem Velę, a dawałem pare razy oferty za Fiorillo, Hamsika, Fabregasa, Jovetića, Pijaca i nic... :/ Gram Realem

Offline ahas93

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2009r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 27, 2009, 21:05:04 »
Haha a ja sprostuje po napisaniu posta zagrałem mecza w ML a nagle pacze na komunikat że quaresma zgodził się podjąć negocjacje to ja nie patrząc zaakceptowałem udało sie a wiecie ile dałem 54mln euro ;D mając 90mln funduszy ..troche kicha ale barca sie po Dide zgłosiła to go opiernicze..jestem w połowie 2 sezonu nie długo zimowe okienko przyjdzie quaresma .kapitalna sprawa z tymi cało rocznymi negocjacjami mozemy cały czas obserwować dowiadywać sie..ogółem ML daje podwójną frajde..Na lato planuje walke o wielki powrót czyli negocjacje z Dynamem o Shevchenke i sprzedaż kilku odpadków..szczerze mówiąc to spolszczenie jak woda nie jest potrzebne..ale napewno będzie dużo prościej oby tylko wydali w październiku ..
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Kroniki Rapu na moim koncie..zapraszam do oglądania ;)

Offline lukasz_17

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.08.2009r.
  • Glory glory Man United
Odp: Master League
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 27, 2009, 21:35:21 »
jak wy to robicie ze kupujecie tylu zawodników ja chcialem kupic Pato ale nie chcą mi go sprzedać


A jakie macie ustawienia w Negotiations: Leave to the Scout czy Negotiate directly
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 21:40:41 wysłana przez lukasz_17 »

Offline Pershing123

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2009r.
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 27, 2009, 21:50:06 »
dla mnie rowniez poziom TOP PLAYER jest czasem nie wystarczajacy, np. przed chwila wygralem z manutd realem 5-1, ale czasem sa sytuacje gdy rzeczywiscie, jest meczarnia na tym poziomie, np. tez przed chwila wygralem z barca dopiero w karnych 5-4(w regulaminowym czasie bylo 2-2) i byl to prawdziwy koszmar, ledwo w 20m czasem sie wchodzilo xd

Offline lex1

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.10.2009r.
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 27, 2009, 21:59:55 »
Regular to jest moim zdaniem slabszy poziom od beginnera .Na regularu wygrywam Arsenalem z Barca,Realem, i innymi dobrymi po 8:0 .Top player juz stawia opur ale o chyba zalezy od komputera czasem ograsz go jak dziecko po 4:0 a czasem tak meczy ze ledwo wygrasz albo przegrasz

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 27, 2009, 22:12:04 »
Pozostały jeszcze turnieje z kolegami ale jak chyba juz zauważyliście w pesie 2010 nie ma ligi międzynarodowej którą zawsze wybieraliśmy , losowaliśmy drużyny i graliśmy każy z każdy mecz i rewanż i na koniec była tabela określająca kto wygrał i itd. a teraz musimy grać mecz i za każdym razem wychodzić i grać następny mecz i do tego sami musimy sobie liczyć punkty i bramki - i to jest dla mnie narazie największy minus że nie ma ligi między narodowej

Mylisz się! KONAMI w tym roku urozmaiciło właśnie takie turnieje między kolegami i powstał nowy tryb gry o nazwie COMMUNITY ;)
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline crespo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2008r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 27, 2009, 22:33:16 »
Troche staty zaniżone w tym PES. Almunia 67, Arshavin 74, Walcott 70(albo 72).

Offline pitero13

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2009r.
  • TYLKO (F)ALUBAZ
Odp: Master League
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 28, 2009, 08:23:12 »
Staty to nie wiem jak oni je robili. No transfery na +, ale nie można swojej oferty zaoferować. Scout wycenia zawodnika i daje sumę jaką zawodnik jest warty to -. I do tego to że w ML jak symulujesz raz to już taki sam wynik padnie jakbyś symulował 100 razy :/ Nieraz podczas symulacji remisuję ze słabszymi drużynami. A podczas składania oferty dajecie w Negotiations : Aplly for Transfer negotiations czy Aplly for Loan Transfer negotiations ?? 


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Master League
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 28, 2009, 08:23:12 »