Autor Wątek: Pes2010 - opinie o grze  (Przeczytany 101375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robnh

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.03.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #380 dnia: Listopad 08, 2009, 10:02:03 »
dokładnie powiedziałes to co myśle i powiem ci,że ja już w Pesa w ogóle nie gram przez te bugi bo po prostu to odrzuca i jeśli juz gram to powiem szczerze,że zmuszam się do tego bo wkoncu zamówiłem tą gre i szkoda mi teraz tych pieniedzy wydanych na te gówno..Zero przyjemnosci z gry...;( bez komentarza

Ps.aaa zapomniałem dodac,że zrobiłem taki tescik i faulowałem w nogi przeciwnika od tyłu 30 razy z czego 7 było fauli to już mówi wszystko o sedziach a o reakcjach piłkarzy czy zachowaniu bramkarzy to szkoda gadac bo to jeden wielki Bubel....Włączcie sobie Pes 2009 i zobaczcie jak lekko i przyjemnie sie gra po meczu w 2010...jak na chmurce.

Zgadzam się w 100% ,mam wrażenie, że japońce wogóle nie testowali gry po jej napisaniu.Bo jak tłumaczyć ilość taką błedów w wersji finalnej,mam na myśli :sędziowanie,reakcje zawodników(LAGI w grze offline-niedowiary),bramkarze,błąd we wczytywaniu ustawień "planu gry" a nie wspomnę już o konflikcie procesorów w grze online.W obecnej wersji to jest totalny bubel !!!Żałuję tylko, że dałem się omamić butnymi zapowiedziami i kupiłem oryginała-kasa wyrzucona w błoto.Jedyne co w obecnej sytuacji mi pozostało to mieć nadzieje,że japońce jak najszybciej wydadzą patcha który naprawi te niedociągnięcia,choć śmiem wątpić,że się tego doczekam
BYŁ BĘDZIE JEST HUTNIK HKS !!!

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #381 dnia: Listopad 08, 2009, 11:22:02 »
W innych grach wychodza patche,które poprawiają błędy,ale ze strony Japońców,którzy polecieli w ch**a w tym roku nie ma co liczyc...

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #382 dnia: Listopad 08, 2009, 11:56:07 »
Co do patcha to patch wyjdzie na pewno, tyle że nie znamy daty.

W wielu względach ta gra mi się podoba. Jest dużo trudniejsza niż PES 2009 co jest wielkim plusem. Bardzo trudne jest przejście całego boiska jednym zawodnikiem, co w poprzedniej części było bardzo łatwe. Kolejnym plusem jest mała skuteczność prostopadłych podań górą (chyba L2 + trójkąt). Następny plus to grafika. Jest po prostu cudna. Grywalność bardzo podobna do innych poprzednich części. Podoba mi się zachowanie bramkarzy. Czytają grę, wychodzą do piłki przed napastnikiem. Kolejny plus to online. Bezlagowe online. Jak ktoś ma lagi to niech zmieni neta, albo pogrzebie w ustawieniach, bo online jest naprawdę bardzo dobre. Zdarzają się opóźnienia, na co narzekają inni, ale ja doświadczyłem ich do tej pory w dwóch meczach, a zagrałem około 50.

Teraz o minusach. Największy - sędziowanie. Za kosę od tyłu w polu karnym często nie ma karnego. Za faule taktyczne arbitrzy dają czerwone kartki. KONAMI bez jaj! Kolejnym minusem jest wspomniany konflikt procesorów. To jest naprawdę żałosne. Ale wierzę, że japońce wezmą się w garść i wydzadzą patcha, który to poprawi. Chciałbym żeby poprawili inteligencję sędziów, ale to chyba już niemożliwe. Pozdrawiam!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline xyzpl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #383 dnia: Listopad 08, 2009, 12:24:12 »
Czesc ja jestem zalamany gra online wpadaja takie glupie bramki ze zenada chce zmusic pilkarza do wyjscia -ok w koncu wyszedl ja mu zagrywam prostopadla i co nie dochodzi.Czasami sie zdazy ze z powodu zamieszania pilka sie odbije od jakiegos zawodnika i powinien ktos do niej doleciec ale co robi zawodnik ktowy jest najblizej pilki ? ucieka od niej.Jeszcze jedno gra cialem zawodnikow tego juz zupelnie nie rozumiem jak ja mam pilke to obronca mnie zawsze dogoni i mi ja odbiera a jak gonie obronca napastnika to nie potrafie mu jej odebrac nie rozumiem tej gry online mi sie wogule nie podoba SPRZEDAM PES chce ktos kupic?

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #384 dnia: Listopad 08, 2009, 19:38:18 »
Co do patcha to patch wyjdzie na pewno, tyle że nie znamy daty.

W wielu względach ta gra mi się podoba. Jest dużo trudniejsza niż PES 2009 co jest wielkim plusem. Bardzo trudne jest przejście całego boiska jednym zawodnikiem, co w poprzedniej części było bardzo łatwe. Kolejnym plusem jest mała skuteczność prostopadłych podań górą (chyba L2 + trójkąt). Następny plus to grafika. Jest po prostu cudna. Grywalność bardzo podobna do innych poprzednich części. Podoba mi się zachowanie bramkarzy. Czytają grę, wychodzą do piłki przed napastnikiem. Kolejny plus to online. Bezlagowe online. Jak ktoś ma lagi to niech zmieni neta, albo pogrzebie w ustawieniach, bo online jest naprawdę bardzo dobre. Zdarzają się opóźnienia, na co narzekają inni, ale ja doświadczyłem ich do tej pory w dwóch meczach, a zagrałem około 50.

Teraz o minusach. Największy - sędziowanie. Za kosę od tyłu w polu karnym często nie ma karnego. Za faule taktyczne arbitrzy dają czerwone kartki. KONAMI bez jaj! Kolejnym minusem jest wspomniany konflikt procesorów. To jest naprawdę żałosne. Ale wierzę, że japońce wezmą się w garść i wydzadzą patcha, który to poprawi. Chciałbym żeby poprawili inteligencję sędziów, ale to chyba już niemożliwe. Pozdrawiam!



to Ty chyba masz jakiegoś innego pesa niż wszyscy....

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline showtime1987

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #385 dnia: Listopad 08, 2009, 20:14:33 »
Podzielam zdanie użytkownik "Cesc Fabregas" To, że są osoby którym gra nie przypadła do gustu nic nie oznacza. To samo było z 2009. Na forach wypowiadają się tylko Ci niezadowoleni. A jak spojrzeć na ruch online to jakoś jest porównywalny do 2009. Mi się gra podoba.. i fajnie się w nią gra. Gram Bordeaux. Trafie na idiotę biegającego Ronaldo/Messim! Zaciskam zęby i twardo walczę.

Co do sędziowania podzielam opinie innych. Co do gry online. Syfu na kompie nie mam. 15MB śmiga.. w ostatnich dniach.. zero lagów.. i co najważniejsze uważnie dobieram przeciwników.A nie gram z byle kim.

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #386 dnia: Listopad 08, 2009, 21:02:07 »
Tyle stron postow ze chyba nie dam rady tego czytac wszystkiego :D napisze swoje wrazenia z PES 2010 na PS3.

Po demie PESa ktore mnie strasznie zawiodlo na wiele nie liczylem, ale jak widzialem filmiki z finalnej wersji z poprawionym czasem reakcji w stosunku do dema to jakas tam nadzieja byla. Po wyjsciu finalnej wersji zaczalem czytac opinie ludzi na stronce poswieconej zarowno fifie i pesowi (na ktorej gram lige w fife i siedze glownie) jak swietnie im sie gra w nowego PES'a i w ogole ze sie oderwac nie mozna. Tak mnie nakrecili ze pojechalem i kupilem PES 2010 na PS3 :D mowie sobie "pogram troche i jak cos to sprzedam najwyzej ze strata 20 zl". Czulem ze musze sam to sprawdzic i poczuc.

Pierwsze co po wlaczeniu meczu to grafika...  :o PES na konsoli wyglada przeslicznie. Murawy swietne, oswietlenie super, zawodnikow z kamery Wide sie poznaje - jednym slowem bajka.

Zaczynam podawac - czas reakcji poprawiony na + wg mnie dzieki czemu zaczyna wracac radosc z gry, niby-360 fajnie pracuje jak sie biegnie bez przyspieszenia, fizyka strzalow super wg mnie! (jak sie wyczuje za kilka miesiecy to pewnie za latwo beda wchodzic gole z daleka z niektorych pozycji, ale to mi sie w 2008 bardzo podobalo) w koncu czuc czy sie strzela Carrickiem, Scholesem czy Rooneyem. Jednym slowem po 2 meczach "morda mi sie cieszyla strasznie" :D

Wieczorem wpadl kuzyn u ktorego po raz pierwszy zagralem w ISS jakies 9 lat temu. Zaczynamy grac. Godziny mijaja i gra sie super (podkresle ze gra on bardzo dobrze). To co mnie irytowalo w fifie na poczatku dopoki sie nie rozegralem troche to to ze grajac kims spoza Real, barca, Inter, Chelsea przeciwko jednemu z tych zespolow ciezko bylo powalczyc (obecnie moge powalczyc juz z kazdym grajac Liverpoolem). A tu prosze - grajac Milanem jestem w stanie powalczyc z kuzynem ktory gra Barcą jak rowny z rownym przy odpowiednim ustawieniu i pomysle na gre !!

Wraca syndrom jeszcze jednego meczu. Kuzyn o godz 22 mowi ze ostatni mecz i jedzie.... o godz 23:40 - ja oczy juz jak krolik po 5 godz grania, jemu sie udalo wygrac mecz i sie smieje ze przegralem i ze nie chce juz rewanzu :D

Nastepnego dnia jedyne o czym mysle na zajeciach to kiedy wroce do domu i wlacze sonke i zagram w PESa :D normalnie jakbym mial ze 12 lat :P

Wracam i wlaczam online:

- zero lagow (mam dobre lacze), zupelniejak offline

i na tym konczy sie pozytyw online :/ Ciagle jeden typ graczy. 95 % bierze real i biegnie Kaka albo CR9 do linii i wrzutka... a w tym pesie mniej wiecej co 5 wrzutka konczy sie golem. Wiec wyobrazice sobie moje wkurw*enie jak w meczu tracilem po 2-3 gole w jeden sposob.

Walka o pilke glowa - masakra - pilakrze ustawiaja sie jeden z przodu i drugi za nim i kaplica. Praktycznie zero szans na wygranie glowy gdy jestes tym z tylu. (dla porownania w fifie niedosc ze mozna sie przepychac i walczyc o lepsza pozycje do glowkowania to timing ma ogromne znaczenie kto wygra glowke)

Brak swobody przy podaniach - nie bede sie czepial niecelnych podan na dobieg w sytuacjach gdzie dzieci na podworku by to dograly idealnie nie mowiac juz o takim Xavim. Po prostu po grze w konsolowa fife gdzie mozesz podac, wrzucic gdzie chcesz i jak chcesz (ktos kto nie gral to mi pewnie zaraz napisze ze w pesie tez mozna wszedzie podawac :P) w PESie czulem sie jabym byl zamkniety w jakims szablonie ktorego w zaden sposob sie nie sprzeskoczy.

Wg mnie PES 2010 na konsole jest jednym z najlepszych PESow. Daje naprawde duzo radosci z gry jezeli gra sie ze znajomym ktory gra sensownie. Gra z obcymi online ... 90 % to meczarnie i kurwienie :/ a w obecnych czasach gdy nie ma sie zazwyczaj tyle czasu zeby ciagle sie widywac ze znajomymi zeby grac, online to podstawa. Dlatego zostawilem fife na konsole a pes'a sprzedalem.

Zamierzam grac w PESa na PC. Ale po tym co tu czytam na temat bledow w wersji PC to mysle czy chce go na pewno sciagac po tym jak zagralem na konsoli.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 21:05:55 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #387 dnia: Listopad 08, 2009, 21:15:58 »
Nie wiem czy w tym temacie zwracacie uwagę na sędziów czy nie ale nie chciałem zakładać nowego wątku
Otóż dzisiaj w meczu Bal miałem taką sytuację
Wyraźcie swoje opinie
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8fa661a08b53855602c3f6dad6016ace&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8fa661a08b53855602c3f6dad6016ace&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Pasquallo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.01.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #388 dnia: Listopad 09, 2009, 01:18:53 »
mówcie, co chcecie- według mnie psioczycie na pes 2010 bo zwyczajnie nie umiecie w niego grać. Zeszło mi parę tygodni żeby nauczyć się kontrolować piłkę, ale jest to możliwe. I nie trzeba sadzić przekleństw na to, że odskakuje od nogi... To, że większą uwagę należy zwracać na prowadzenie piłki, ustawianie zawodnika, używanie sprintu czy zwiększonej kontroli piłki to wg mnie zaleta. PES 2010 pod tym względem jest trudniejszy, co nie znaczy gorszy. Wg Was najlepiej było by,żeby piłkarz prowadził futbolówkę niczym przyklejoną na super glue ? Tutaj wielkie znaczenie ma prędkość ale i np kierunek obracania. Zwróćcie uwagę na zawodników lewonożnych czy prawonożnych i to czy tracą piłkę jednakowo. Nie denerwujcie się na PESa że Wam nie idzie, a zastanówcie się jak zagrać, żeby akcja potoczyła się po Waszej myśli. PES nie czyta Wam w myślach! Chcieć a móc to duża różnica, a wg mnie w PES jest to zachowane. To samo jeśli chodzi o grę bramkarzy. Że wypluwają?? zdarza się i w życiu! ale jakie piłki czasem wyjmują?? ilekroć bramkarz wypiąstkuje piłkę przed siebie, a nie do boku czy na rzut rożny? Znaczną większość. To że wychodzą i nie zawsze trafiają w piłkę? Każde wyjście to ryzyko. Sędziowie może faktycznie są lekko przesadzeni,ale nie przeszkadza to aż tak w grze, jak Wy podnosicie raban. W dodatku brak jakichkolwiek lagów -jedyny problem to konflikt procesorów.

PES jest OK! I pamiętajcie, że to tylko gra!!! wrzućcie na luz!!!

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #389 dnia: Listopad 09, 2009, 08:59:29 »
dokładnie powiedziałes to co myśle i powiem ci,że ja już w Pesa w ogóle nie gram przez te bugi bo po prostu to odrzuca i jeśli juz gram to powiem szczerze,że zmuszam się do tego bo wkoncu zamówiłem tą gre i szkoda mi teraz tych pieniedzy wydanych na te gówno..Zero przyjemnosci z gry...;( bez komentarza

Ps.aaa zapomniałem dodac,że zrobiłem taki tescik i faulowałem w nogi przeciwnika od tyłu 30 razy z czego 7 było fauli to już mówi wszystko o sedziach a o reakcjach piłkarzy czy zachowaniu bramkarzy to szkoda gadac bo to jeden wielki Bubel....Włączcie sobie Pes 2009 i zobaczcie jak lekko i przyjemnie sie gra po meczu w 2010...jak na chmurce.

I jak ci się przyjacielu ten twój pes-ik podoba? tak go wysławiałeś przed premierą , miażdżąc Fifkę na konsoli ;) że jest sztuczna , kukiełkowa , że w pes-ie widać kim biegniesz :) czy to ma teraz dla was znaczenie ? ta gra to jedna wielka pomyłka wydana na szybko by zaspokoić fanów kolejną nie dorobioną częścią pes-a ...tutaj patche nie pomogą gra ODRZUCA SWOJĄ ZEROWĄ GRYWALNOŚCIĄ PO KILKA DNIACH !!!! Współczuję tylko tym co wydali na to coś ponad 100 zł , jedynie jaki + to to że wspomogli w jakimś minimalnym stopni stronkę ...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 09:08:34 wysłana przez serkowski »

Offline czerwono-czarny

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Jelenia Góra
  • Wiadomości: 801
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2009r.
  • Nick Ingman & Terry Devine-King - Mars
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #390 dnia: Listopad 09, 2009, 09:32:55 »
Powiem ci przyjacielu,że miałes racje a ja dostałem nauczke,ale to dobrze czegoś się nauczyłem...Pes 2010 to wielki bubel pod względem gameplay.Szkoda,że nie mam Ps 3 bo już bym grał w Fife ;) i przepraszam,że nie wierzyłem ci.

Ps.Wiesz jak to jest gdy czeka się na gre tyle czasu i zagra sie pierwsze 2 mecze bo po takim czasie napisałem co sadze o Pes 2010 i to było o wiele za wczesnie.Teraz moge tylko mówic o minusach gameplay bo plusów nie ma.

Pozdrawiam

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #391 dnia: Listopad 09, 2009, 09:36:40 »
Nie masz mnie za co przepraszać ... ludzie niech przejrzą na oczy , niech sobie uświadomią co za bubel im konami podało na tacy:) Trzymaj się , nie masz xboxa? kiedyś coś klikałes ? odp na gadulcu ;)

Pozdrawiam

Offline Asshole

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #392 dnia: Listopad 09, 2009, 14:42:31 »
mówcie, co chcecie- według mnie psioczycie na pes 2010 bo zwyczajnie nie umiecie w niego grać. Zeszło mi parę tygodni żeby nauczyć się kontrolować piłkę, ale jest to możliwe. I nie trzeba sadzić przekleństw na to, że odskakuje od nogi... To, że większą uwagę należy zwracać na prowadzenie piłki, ustawianie zawodnika, używanie sprintu czy zwiększonej kontroli piłki to wg mnie zaleta. PES 2010 pod tym względem jest trudniejszy, co nie znaczy gorszy. Wg Was najlepiej było by,żeby piłkarz prowadził futbolówkę niczym przyklejoną na super glue ? Tutaj wielkie znaczenie ma prędkość ale i np kierunek obracania. Zwróćcie uwagę na zawodników lewonożnych czy prawonożnych i to czy tracą piłkę jednakowo. Nie denerwujcie się na PESa że Wam nie idzie, a zastanówcie się jak zagrać, żeby akcja potoczyła się po Waszej myśli. PES nie czyta Wam w myślach! Chcieć a móc to duża różnica, a wg mnie w PES jest to zachowane. To samo jeśli chodzi o grę bramkarzy. Że wypluwają?? zdarza się i w życiu! ale jakie piłki czasem wyjmują?? ilekroć bramkarz wypiąstkuje piłkę przed siebie, a nie do boku czy na rzut rożny? Znaczną większość. To że wychodzą i nie zawsze trafiają w piłkę? Każde wyjście to ryzyko. Sędziowie może faktycznie są lekko przesadzeni,ale nie przeszkadza to aż tak w grze, jak Wy podnosicie raban. W dodatku brak jakichkolwiek lagów -jedyny problem to konflikt procesorów.

PES jest OK! I pamiętajcie, że to tylko gra!!! wrzućcie na luz!!!

Podpisuje się obiema rękami pod tym co napisałeś.
Dodam tylko, że nigdy nie zdradzę PES-a z FiFką  ;)
Na początku grało się fatalnie, ale to kwestia przyzwyczajenia.
Gameplay na poziomie superstar daje dużo frajdy (wiele zaciętych meczy, budowanie akcji). Przyzwyczajenia z PES-a 2009 trzeba zostawić za sobą. Przyszedł czas na ponowne budowanie "skilla"  8) 

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #393 dnia: Listopad 09, 2009, 17:03:39 »
a ja się nie zgadzam, z tym co napisał Pasquallo, chyba kolego nie oglądałes nigdy prawdziwego meczu.....bramkarze to tak grają chyba na polskich podwórkach... zdarza sie?? dobre sobie 10 razu w meczu?? i ja nie umiem grać? ok:) ehh tak sie składa, że dość często wygrywa mecze(nawet 5-1 z Barcą) ale mi nie o wynik chodzi, tylko, żeby mies przyjemność z tych strzelanych goli i pieknych akcji ale te bugi mi to wszytko psują:( co to za frajda strzelić gola bo bezmyślności drużyny przeciwnej(komputera) albo mam kapitalna akcję i chcę wykonać coś co w prawdziwmy meczu udałoby mi się i było by realne ale w pesie 2010 jakie jest??? niemożliwe przez ten [cenzura] gameplay:(

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Nefarel

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #394 dnia: Listopad 10, 2009, 22:48:42 »
Orion99 dla takich postów jak twoje opłaca się czytać to forum ;)

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #395 dnia: Listopad 11, 2009, 21:19:53 »
Ja niestety powoli też zaczynam nieco bardziej krytycznie kształtować swoje zdanie co do Pes`a 2010. Po prostu staję się nudny. Na dodatek te bugi mnie dobijają , jak to zostało określone "gra się na siłe"   :-[. Nie pozostaje nic innego jak kupić xbox`a , a to nastąpi w styczniu. Wtedy pierwsze co to sięgam po fife. A właśnie jest tu ktoś  kto ma rozeznanie w xbox`ach i mógłby doradzić ?  ;)


Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #396 dnia: Listopad 12, 2009, 10:33:22 »
Ja niestety powoli też zaczynam nieco bardziej krytycznie kształtować swoje zdanie co do Pes`a 2010. Po prostu staję się nudny. Na dodatek te bugi mnie dobijają , jak to zostało określone "gra się na siłe"   :-[. Nie pozostaje nic innego jak kupić xbox`a , a to nastąpi w styczniu. Wtedy pierwsze co to sięgam po fife. A właśnie jest tu ktoś  kto ma rozeznanie w xbox`ach i mógłby doradzić ?  ;)

A co pan chce wiedzieć na temat xów ? nie bedziemy tutaj klikać napisz do mnie na GG 7457628

Offline Dymszon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: Polska
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2007r.
  • Gram w: Pes 2016
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #397 dnia: Listopad 12, 2009, 11:19:58 »
Hehe . Niektórzy zwyczjnie nie ogarniają nowej gry od konami :) Tu sie trzeba troche od nowa nauczyc grac widocznie myślicie ze to ISS a tu trzeba troche sie wysilić . Gierka jest za drudna dla pewnej części osób i piszą ze jest bublem:) Szanujemy ich oczywiście . Jeśli o bramkarza chodzi to równiez trzeba troche ogarniać temat i bronić samemu a nie liczyć ze komputer ogarnie  za was ;) Prosze tchych którzy nie ogarniają albo propagańdziarzy fifiarskich nie piszcie tu nic bo tylko sie kompromitujecie... Pozdrawiam wszystkich kumatych

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #398 dnia: Listopad 12, 2009, 12:09:31 »
Hehe . Niektórzy zwyczjnie nie ogarniają nowej gry od konami :) Tu sie trzeba troche od nowa nauczyc grac widocznie myślicie ze to ISS a tu trzeba troche sie wysilić . Gierka jest za drudna dla pewnej części osób i piszą ze jest bublem:) Szanujemy ich oczywiście . Jeśli o bramkarza chodzi to równiez trzeba troche ogarniać temat i bronić samemu a nie liczyć ze komputer ogarnie  za was ;) Prosze tchych którzy nie ogarniają albo propagańdziarzy fifiarskich nie piszcie tu nic bo tylko sie kompromitujecie... Pozdrawiam wszystkich kumatych

Tyś to jest ogarnięty chłopaczyna :) Gratuluję ci że tak ogarnąłeś pes-a że jeszcze ci się nie znudził , chciałbym tak jak ty być ogarniętym i zakochanym w pes-ie jak kilka lat temu w ich cudnych dziełach ( min.Pes 6 )  , nic tylko mi pozostaje granie nie ogarniętą Fifkę konsolową ...

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 12:11:49 wysłana przez serkowski »

Offline Dzióbel

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.06.2008r.
Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 12, 2009, 17:54:31 »
a ja tyle powiem na ten temat :


- byłem pierwszym , który dał najniższą ocenę w ankiecie  ;D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes2010 - opinie o grze
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 12, 2009, 17:54:31 »