Autor Wątek: Reprezentacja Polski - newsy, mecze  (Przeczytany 610921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4240 dnia: Czerwiec 08, 2015, 22:39:36 »
Podziwiam wiedzę niektórych na temat Polskiej ligi i to, że się nią interesują
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4241 dnia: Czerwiec 09, 2015, 10:40:32 »
Panowie, ale ja podałem jakbym ja widział tę kadrę, nie wziąłem pod uwagę tylko powołanych  :)
O Gliku rzeczywiście zapomniałem  :P Linetty to kozak jakich mało, Murawski w Pogoni przez cały sezon prezentował się naprawdę solidnie i to grając jako "10", także w związku z brakiem dziesiątek, zastanowiłbym się nad jego powołaniem. Naprawdę jakbyście popatrzyli na jego postawę w Pogoni: niezła technika, podanie, wejście na przebój ze strzałem.
Skoro nie może grać Gilk, to wziąłbym Wasyla i Głowackiego. Przecież ci fighterzy samą ambicją wygrali by niejeden mecz... wiem, że są wiekowi, ale prezentują się fizycznie dobrze.

Rzeczywiście, jestem ostatnio trochę nieobecny bo dopinam kilka ważnych dla mnie spraw  ;)

" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4242 dnia: Czerwiec 09, 2015, 14:43:30 »
Dawaj cały Lech umieść w nagrodach... bez przesady :D
No tak to aż nie :P Lepszy mistrz niż indywidualności, ale kilka piłkarzy naprawdę zasłużyło. :)

Podziwiam wiedzę niektórych na temat Polskiej ligi i to, że się nią interesują
Sarkazm? :D

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4243 dnia: Czerwiec 09, 2015, 16:05:05 »
Wasilewskiego w kadrze Nawałki nie było i nie będzie. Chyba że wszyscy nogi połamią i nie będzie z kogo wybierać.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4244 dnia: Czerwiec 09, 2015, 19:10:17 »
Okej, ja myślałem, że można podawać swoje wizje kadry - nawiasem mówiąc one u mnie co chwila się zmieniają, a zostają w nich Wasilewski, Boruc, Błaszczykowski - po prostu uwielbiam ten typ piłkarzy.

To może do tego Szukały (skoro pauzuje Gilk, a kontuzję ma Pazdan, a Wasyl nie zagra u Nawałki, a Cionek to... Cionek  ;D) - Salamon? Nawałka go obserwował, jak dla mnie zasługuje na powołanie. No ale w obecnym układzie partnerem Łukasza Sz. na stoperze będzie zapewne Komorowski - też ma za sobą niezły sezon, także źle nie jest. Nie wiem, kto na lewej... co ze zdrowiem Jędrzejczyka? Tego Brozia nie widzę za bardzo na lewej, a Wawrzyniak to już się wyeksploatował - co pokazały jego ostatnie mecze w Lechii (nie mówię, że jest słaby, ale na kadrę trzeba czegoś więcej).

Ja się przede wszystkim martwię o tych młodszych. Dziwniel miał być na lata LO, a na razie w Szwajcarii gra piach albo w ogóle. Wolski to szkoda gadać, ogony w Belgii. Chrapek też nie za wesoło we Włoszech. Żyro to jakaś katastrofa w Legii, jest tam jakaś nadzieja (jak Linetty), ale żebyśmy nie zmarnowali kolejnego pokolenia  :)

Wie ktoś co u Czarka Wilka? Ma nową umowę w Depor, czy zmienia klub?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4245 dnia: Czerwiec 09, 2015, 19:42:36 »
Cytuj
Okej, ja myślałem, że można podawać swoje wizje kadry - nawiasem mówiąc one u mnie co chwila się zmieniają, a zostają w nich Wasilewski, Boruc, Błaszczykowski - po prostu uwielbiam ten typ piłkarzy.
Polemizowałbym :D
Czemu wrzucasz Błaszczykowskiego do jednego wora z Wasylem i Borucem? Kompletnie różni piłkarze, jeśli chodzi o mentalność. O ile sam uwielbiam tak charakternych jak Wasyl czy Boruc, to jęczący o bilety Kuba, czy choćby o opaskę kapitana, to już nie to samo. Szanuję go, lubię, ale charakterny to on nie jest...


Cytuj
Nie wiem, kto na lewej... co ze zdrowiem Jędrzejczyka? Tego Brozia nie widzę za bardzo na lewej, a Wawrzyniak to już się wyeksploatował - co pokazały jego ostatnie mecze w Lechii (nie mówię, że jest słaby, ale na kadrę trzeba czegoś więcej)
Jędza chyba rehabilitacja. Chyba... w każdym razie do gry będzie dopiero na jesień, wielka szkoda tej kontuzji gdy był w gazie. Ale Wawrzyniak tym razem nieco przez ciebie niedoceniany. Przecież to on grał na lewej obronie gdy wygrywaliśmy z Niemcami. Ostatnio z Irlandią też naprawdę dobry mecz, momentami jak profesor. W tej chwili lepszego od niego chyba po prostu nie ma... No, ewentualnie Jędza, ale wiemy że odpada. Tak samo jak Kuba niestety, ale myślę, że Broź da tam radę, przynajmniej powinien z Gruzją.
Wawrzyniak do końca eliminacji, w razie trudności z powrotem Jędzy, to na pewno będzie ostoją lewej obrony, chyba że naprawdę wystrzeli np. taki Broź :D


Dzisiaj Gruzja gra towarzysko z Ukrainą. Zamierzam obejrzeć i podzielić się jakimiś tam przemyśleniami po meczu ;)


Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4246 dnia: Czerwiec 09, 2015, 20:06:28 »
Cytuj
Czemu wrzucasz Błaszczykowskiego do jednego wora z Wasylem i Borucem?
Powiem tak: mam na myśli podejście na boisku. Kuba odwalił cyrk z biletami, ale kto nie robi głupot? A to, że chciał opaskę, to chyba naturalne - ma po prostu charakter wojownika, to raz, dwa - dla mnie niesprawiedliwe było to, co zrobił Nawałka. Błaszczu kontuzja, to buch opaskę do Lewego - okej. Ale to chyba miało być tylko zastępstwo, a nie permanentna zmiana... A tak nawiasem przymierzam się do książki Kuby, ma ktoś, czyta?

Cytuj
Przecież to on grał na lewej obronie gdy wygrywaliśmy z Niemcami. Ostatnio z Irlandią też naprawdę dobry mecz, momentami jak profesor. W tej chwili lepszego od niego chyba po prostu nie ma.
W sumie tak. Ale on wcale nie taki profesor moim zdaniem - raczej niczego nie zawalił, a w jego przypadku to dużo  :)

Cytuj
Dzisiaj Gruzja gra towarzysko z Ukrainą. Zamierzam obejrzeć i podzielić się jakimiś tam przemyśleniami po meczu ;)
Podziwiam Cię  ;) Ja już bym tam wolał mecz A klasy albo Piast - Podbeskidzie  ;D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4247 dnia: Czerwiec 09, 2015, 20:12:07 »
Cytuj
Powiem tak: mam na myśli podejście na boisku. Kuba odwalił cyrk z biletami, ale kto nie robi głupot? A to, że chciał opaskę, to chyba naturalne - ma po prostu charakter wojownika, to raz, dwa - dla mnie niesprawiedliwe było to, co zrobił Nawałka. Błaszczu kontuzja, to buch opaskę do Lewego - okej. Ale to chyba miało być tylko zastępstwo, a nie permanentna zmiana... A tak nawiasem przymierzam się do książki Kuby, ma ktoś, czyta?
Na boisku walczył, ale kapitanem jest się także poza nim. Z Kubą jako przywódcą nie osiągnęliśmy nic. Smutny fakt. O tą opaskę też walczył według mego mniemania źle - obrażenie się na trenera i drużynę miało spowodować, że ją znów otrzyma? Ewidentnie psucie atmosfery od środka. Jeszcze poruszanie tego tematu kilka dni temu... Nie, tak się nie powinno robić.


Mam książkę, wczoraj kupiłem, zacząłem czytać, ciekawa. Fakt faktem chłop przeszedł naprawdę dużo i jakoś tak podświadomie usprawiedliwiam mu chwile słabości.

@edit:
Do przerwy Gruzja 0-0 Ukraina. Nasz piątkowy rywal pod koniec się rozkręcił i kilka razy zamknął przeciwnika w polu karnym. Poza tym chaos, Ukraina jakby nieskoncentrowana, ale jak podejdzie pressingiem to Gruzini w szoku. Z tego szoku nawet jakimś cudem ze dwa razy ładnie wyszli ślepymi podaniami. Śmiesznie to wygląda :D. Do tego jak lecą z atakiem to na hurra, trudno tam mówić o pomyśle. W oczy rzucił się też kołek z obrony z numerem 4 (nie mają na koszulkach nazwisk, a oglądam w gruzińskiej TV). Jak Lewy trochę przy tym ogrze potańczy w polu karnym, to jestem pewny że chłop zrobi karnego :D.
Przy normalnej dyspozycji jednych i drugich byśmy dzisiaj pokonali. Typowo towarzysko...

@edit2:
Piłkarskie jaja w 57' :D
Gruzja w sumie sama strzela sobie gola, zemściły się te ciągłe zagrania do bramkarza. Nie można z nimi nie wygrać w sobotę...

@edit3:
67' Ukraina 2-0
Wnioski? Gruzja drużyna do pierwszej straconej. To samo co w listopadzie.

@edit4:
81' a jednak, Gruzja łapie kontakt. W końcu przebili tą i tak już dziurawą ukraińską defensywę...

@edit5 i chyba ostatni:
Koniec, Ukraina na chodzonego wygrała, Gruzja na ambitniaka gola strzeliła. Do końca trzeba być z nimi skoncentrowanym, bo potrafią poczuć grę i pojechać na ambicji. Ale i tak myślę, że kopary im spadną jak zobaczą narodowy (dzisiaj grali na stadionie, gdzie dwie bramki miały dwa różne rodzaje siatek, niuans, ale zauważalny :D). Nie ma się czego obawiać, nie licząc dyspozycji naszej drużyny. Jak dobrze wejdziemy w mecz, to dobrze go skończymy. Myślę, że powinniśmy być mimo wszystko dość spokojni przed sobotą.

Sprzed laptopa relacjonował dla was barthez :D :D :D
(wczułem się, co wolny czas robi z ludźmi)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2015, 21:59:41 wysłana przez barthez »

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4248 dnia: Czerwiec 10, 2015, 09:11:37 »
Relacja LIVE  ;D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4249 dnia: Czerwiec 10, 2015, 09:21:28 »
Zawsze mi się marzyło relacjonowanie, a pesleague mi to umożliwia. Z tego miejsca chciałbym podziękować mamie, tacie, całemu gronu pedagogicznemu i wielkiej grupie odbiorców śledzącej to wszystko.
A tak na poważnie - widzieliście jak Milik bije wolnego na treningu? :D

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4250 dnia: Czerwiec 10, 2015, 09:36:03 »
A tak na poważnie - widzieliście jak Milik bije wolnego na treningu? :D

Nie. Pokaż.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4251 dnia: Czerwiec 10, 2015, 09:52:46 »

0:33

i jeszcze Rybka:


1:34

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4252 dnia: Czerwiec 10, 2015, 14:44:18 »
Wie ktoś co u Czarka Wilka? Ma nową umowę w Depor, czy zmienia klub?

Czarek odchodzi z Deportivo

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4253 dnia: Czerwiec 10, 2015, 15:21:55 »
Czarek odchodzi z Deportivo

Pewnie będzie jeszcze szukał za granicą klubu, jak nie to Wisła powinna poważnie się nad nim zastanowić  :)
Miał w tym Deportivo pewien fajny moment, zawsze to jakieś wspomnienia.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4254 dnia: Czerwiec 13, 2015, 16:01:00 »
Pogoda nie sprzyja do grania, jak mawiał klasyk!  :)

Ale nasi muszą wygrać. Życzę Wam dobrego meczu  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4255 dnia: Czerwiec 13, 2015, 19:54:14 »
Kolejne 3 punkty dla nas. Wyspiarze też zagrali dla nas, bo remis Irlandii ze Szkocją.

Wynik znowu nie odzwierciedla gry na boisku  ;)

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4256 dnia: Czerwiec 13, 2015, 20:06:09 »
Po pierwsze: wreszcie zaskoczyły indywidualności. Od jakiegoś czasu w tej drużynie nie tylko klaruje się team spirit, ale i wybitne jednostki. Gdy już na prawdę nie szło Milik wziął wszystko na siebie i 1:0, niczym Messi w Barcelonie.

Po drugie: szczęście sprzyja lepszym  :)

Po trzecie: wciąż z tym powolnym rozgrywaniem mamy problem - my chyba nigdy nie nauczymy się cierpliwie szukać okazji.

Po czwarte: razi mnie ten minimalizm "ala Murinio". Rozumiem, że nie szło, ale nie można się zamykać. Co innego, gdybyśmy wygrywali 1:0 z Anglią czy Niemcami (a i to nie zawsze), ale nie jak mierzymy się ze średniakami, słabszymi piłkarsko od nas albo nam równymi czy nawet ciut lepszymi. Dzisiaj było jak było, ale innym razem ten minimalizm może nas skarcić. Trzeba było wciskać Milę albo Zielińskiego i czekać na 2:0. Bo co, jakby Gruzini wyrównali, a my nie mielibyśmy już zmian i pół składu "defensywnego"?

Po piąte: nie wiem, co w kadrze robi Mączyński. Szukała też elektryczny. Pazdan dzisiaj dobry, Krycha przeciętny, Lewy dopisał sobie bramki do bilansu  :D

Po szóste: Błaszczykowski to kozak. Koniec pieśni.

Po siódme, szczęśliwe: mamy drużynę!  :) Teraz to Niemcy mają się nas obawiać, a my patrzymy na wszystkich z góry. Po prostu za rok musimy być we Francji!
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4257 dnia: Czerwiec 13, 2015, 20:17:04 »
Gdybyśmy dzisiaj grali z Niemcami to bącki niezłe byśmy dostali. Najsłabszy mecz w tych eliminacjach  :-\

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4258 dnia: Czerwiec 14, 2015, 12:00:24 »
Gdybyśmy dzisiaj grali z Niemcami to bącki niezłe byśmy dostali. Najsłabszy mecz w tych eliminacjach  :-\

Jesteś chyba zbyt krytyczny. Rozumiem, że gra nie była idealna, ale te trzy gole pod koniec to nie wzięły się z przypadku...
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4259 dnia: Czerwiec 14, 2015, 22:07:01 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Tyle w temacie :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski newsy, mecze
« Odpowiedź #4259 dnia: Czerwiec 14, 2015, 22:07:01 »