Autor Wątek: Unable to Login  (Przeczytany 3404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Master88Ruda

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.09.2008r.
Unable to Login
« dnia: Październik 23, 2009, 22:57:08 »
Witam. Mam problem z grą online a mianowicie nie mogę się zalogować.Rejestracja przeszłą pomyślnie więc wchodzę w opcje online później ten komunikat wyskoczył więc zaakceptowałem i wchodzę w login wpisuje GAME ID i GAME ID password to samo które wpisywałem podczas rejestracji naciskam login i wyskakuje mi komunikat unable to login...
Antywirus wyłączony zapora Windowsowa wyłączona i nic...Nawet port odblokowałem i dalej nic...Macie jakieś pomysły??
Logując się wstukuje wszystkie literki z małej tak jak trzeba było podczas rejestracji konta... A jak z desperacji próbowałem się zalogować tym KONAMI ID lub wpisuje jakąkolwiek inną bzdure to wyskakuje mi informacja An Error Has Occurred...Więc coś mnie blokuje chyba...przy okazji łącze się prze router TP-Link TD-W8900G w nim także porty odblokowałem...

A może zły port próbuje odblokować?? bo w Setting jest napisane że Defaultowy port to 5739 ale może jakiś inny za to odpowiada?? Ja odblokowałem 2: 5730 i 5739

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

Edit: Teraz czytałem inny temat i ludzie podostawali PESa 10 w angielskim pudełku i z angielską instrukcją...A ja kupowałem swojego PESa w MM i mam polskie pudełko i polską instrukcje więc może to od tego??
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2009, 23:04:39 wysłana przez Master88Ruda »

Offline Master88Ruda

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.09.2008r.
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2009, 20:00:22 »
Przepraszam najmocniej i proszę o wybaczenia za to że podbijam temat ale jestem do tego zmuszony bo kupiłem PESa 21 października dziś mamy 28 i dalej wyskakuje Unable To Login. I to nie jest wina konami ani płyty tylko czegoś (do tej pory nie wiadomo czego). Grę kupiłem w Media Markt i wczoraj poszedłem tam żeby mi oddali kasę więc gościu przy mnie wszystko sprawdził tj. zainstalował grę ja wpisałem swoje dane do gry online u nich wszystko chodziło więc kasy nie mogli mi oddać... Ale żebym nie był pokrzywdzony to dali mi innego PESa.Przyszedłem do domu odinstalowałem tamtego zainstalowałem wszystko od nowa i dalej wyskakuje Unable To Login. Porty 5730 i 5739 odblokowane te wszystkie DMZ UNpN i inne pierdoły na routerze włączone zapora windowsowa wyłączona norton wyłączony więc już sam nie wiem co robić... Może wina systemu?? Mam zainstalowanego MX'a... Ewentualnie jak ktoś wie to niech napisze jakie wszystkie porty trzeba odblokować (ja tylko wiem o  tych 5730 i 5739) i co tam jeszcze trzeba na routerze lub w systemie zmienić.
Wszedłem na tą stronę REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Sprawdzałem speed test i miałem 3 razy literkę A więc wszystko OK...
Sciagnąłem program connection checker i tam te piszę że wszystko jest OK.

Z góry dzięki za pomoc i jeszcze raz sorry że podbijam temat ale szkoda mi tych 150 zł

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2009, 09:34:06 »
zadzon do operatora, powiedz, że nie chce cię łaczyć, moze co u niego blokuje

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2009, 10:33:03 »
port może być zablokowany u dosatwcy internetu
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline Master88Ruda

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.09.2008r.
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2009, 14:09:11 »
Ale ja mam sam dla siebie internet z Orange nie jestem w sieci żadnej więc chyba Orange nie może mi odgórnie poblokować portów?? Internet 6mb więc z nim jest chyba wszystko OK...

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2009, 09:42:23 »
może ci przyblokować
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2009, 09:46:58 »
masz stałe łacze z orange?

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2009, 10:32:06 »
maciek internet ma pewno na radiówce bądź innym syf maxie co nie zmienia faktu że te sieci komórkowe bawia sie swojimi prawami i bardzo dużo portów do zwykłych aplikacji maja po blokowane !
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline Master88Ruda

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.09.2008r.
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 30, 2009, 15:02:54 »
Internet po kablu TP. Orange i TP bardzo ściśle ze sobą współpracują więc pozwalają na takie coś...  Telefon stacjonarny mam w TP a internet Orange ( jako że mało ludzi o takiej możliwości więc mogę wam tego dostawce polecić  mam internet w Orange od 2 lat i jestem bardzo zadowolony zero problemów i zawsze 6 mb podczas testów łącza ). Za chwileczkę zadzwonię czy to oni blokują i jak już się dowiem to edytuje ten post i napisze co mi powiedzieli

Offline Shakur77

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 160
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.06.2009r.
  • I Belong To Jesus
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2009, 14:10:04 »
Jak odblokowales port 5739? Jak ja dzwonilem zeby mi go odblokowali to mi powiedzieli ze oni nie blokuja portow. Mam radiówke...

Offline Master88Ruda

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.09.2008r.
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 31, 2009, 17:57:38 »
Pojechałem do Media i wymieniłem na FM'a... Szczerze to sram już na konami i tego PESa w wersji online... Wydałem 150 zł i przez 10 dni nikt nie potrafił znaleźć rozwiązania.
Co do tych portów dzwoniłem do Orange i też mi powiedzieli że nie blokują portów...
W Media gościu powiedział że jednym z powodów może być to że podczas rejestrowania konta wybrałem Polskę jako kraj ale najlepiej zadzwonić do CD Projekt i tam pomogą rozwiązać problem.

Offline Shakur77

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 160
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.06.2009r.
  • I Belong To Jesus
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 31, 2009, 18:16:35 »
W Soboty chyba cd projekt nie pracuje ;/

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2009, 15:40:31 »
A PROBLEM BYŁ CHYBA DOŚĆ PROSTY, NIE WPISYWAŁEŚ DOBRZE HASŁA, ALBO COŚ CI BLOKOWAŁO

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Unable to Login
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2009, 15:40:31 »