Autor Wątek: Transfery - poradnik  (Przeczytany 95334 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kamilkolejorz

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location: pca
  • Wiadomości: 251
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2009r.
  • Mistrz Mistrz Kolejorz !!
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 25, 2010, 23:12:40 »
widze że dużo osób polecało zawodników to ja też jednego polece .
Niejaki Buonanotte , strasznie niski pomocnik . 21 lat , bardzo dobre uderzenie i super drybling , strasznie dobre podania . Lewa noga .
Można go znaleźć w Rivel Plate ,  za niewielką cenę ściągnąłem go do Tottenhamu . Teraz robi u mnie za dobrego ofensywnego pomocnika . Polecam go .

Offline berciiiiik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Pszów
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2009r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 27, 2010, 12:46:27 »
widze że dużo osób polecało zawodników to ja też jednego polece .
Niejaki Buonanotte , strasznie niski pomocnik . 21 lat , bardzo dobre uderzenie i super drybling , strasznie dobre podania . Lewa noga .
Można go znaleźć w Rivel Plate ,  za niewielką cenę ściągnąłem go do Tottenhamu . Teraz robi u mnie za dobrego ofensywnego pomocnika . Polecam go .

ja również ściągnąłem go do Tenerife już jakiś czas temu, i uderzenie z lewej nogi ma niesamowite, do tego jest bardzo szybki :)
HALA MADRID !!!

Offline lawryn

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2009r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 01, 2010, 22:09:09 »
Gram realem madryt, w sezonie 2017/2018 najbardziej rozwinęli mi się:
Ilucznica (POLSKA)(ŚP)- 93 overall
Catermole (Anglia) (DP)- 96 overall
Higuain (CN)- 96 overall
Benzema (ŚN)- 101 overall <oO>
Raul Albiol, Garay (ŚO)- 97,96 overall
Mark Gonzalez (Chile), Marko Martin (Niemcy) -93,91

Ronaldo sprzedalem tylko jak mu wygasł kontrakt, to pazerna świnia jest :)

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 03, 2010, 12:55:52 »
o lol ale masz overale pilkarzy ja gram juz 3 sezon w pol ale mi sie nie chce dalej grac, zakupilem sobie :
Di Maria z Benfici ma 80
Pique z Barcy ma 88
Ribery z Bayernu 83
Aknifeev z Cska 81
Pjanic z Lyonu 83

Mam jeszcze troche mlodzierzy swojej :
Corck 80
Woods 75
Sturridge 76
Bertrand 77
Mancienne 77
Matic 82
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Krystian_00

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
    • Automatyczne darmowe zaproszenia Lockerz.com
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 05, 2010, 19:44:50 »
ja niestety mam problem, kupiłem sobie młodego dobrego napastnika Ibisevic (ŚN), po transferze do mojego klubu zmieniła mu się pozycja na bramkarza i wszystkie staty ma takie same jak mój bramkarz i takie same karty + te karty co miał wcześniej. Da się coś z tym zrobić?

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 06, 2010, 14:51:01 »
Zrob mu trening na pozycje napastnika a jesli te karty ma te same co na napastnika to graj nim mecze a podaj mi jego powery speed accelatrion itd
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Krystian_00

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
    • Automatyczne darmowe zaproszenia Lockerz.com
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 06, 2010, 18:45:09 »
w treningu na pozycje jest pokazane ze jest napastnikiem, zawodnika już zwolniłem i po sprawie

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 07, 2010, 18:57:23 »
Ja polecam naszego rodzimego zawodnika - Patryka Małeckiego. Dla formalności podam, ze jest on zawodnikiem Wisły Kraków. Dobry na początek przygody z trybem Master League, ale u mnie, w związku z IV już sezonem, siedzi na ławie. I dobrze się sprawdza. Znakomity na podmęczonego przeciwnika, jest strasznie szybki (ok. 90 szybkości, dane z EP) i dysponuje niezłym uderzeniem z prawej nogi. Polecam wysłać go na trening specjalistyczny na: pozycję CF (jego główna pozycja to SS) i kartę "Joker".
" border="0

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 10, 2010, 00:08:56 »
A ja mam spolszczenie to joker jaka karta bedzie na PL?
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline kamilkolejorz

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location: pca
  • Wiadomości: 251
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2009r.
  • Mistrz Mistrz Kolejorz !!
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 10, 2010, 13:19:15 »
chyba gdzies na koncu jest , tak jakby wchodzil na boisko za kogos  ;)  jesli zle gadam , to mnie poprawcie , hehe

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 10, 2010, 16:59:31 »
"Joker" w polskiej wersji językowej nazywa się "Super Wejściem". (Nazwa może się minimalnie nie zgadzać)
" border="0

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 10, 2010, 23:03:48 »
thx
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline kamilkolejorz

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location: pca
  • Wiadomości: 251
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2009r.
  • Mistrz Mistrz Kolejorz !!
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 11, 2010, 14:51:02 »
Polece wam jeszcze jednego pilkarza . Choc z nim wiazala sie smieszna historia w mojej karierze , heh . Jest to czech Necid , ktos chyba pisal ze bardziej to drewno niz dobry napastnik , i tylko z glowki potrafi strzelac . Choc to do konca nie prawda . Pamietam wzialem go na wypozyczenie na poczatku sezonu , ogolnie w zespole mialem razem z nim 5 napastnikow . Wpuszczalem go czasami w lidze (strzelil chyba dwie bramki , jedna z glowy) , a tak to raczej w pucharze (3 bramek , w tym 2 z glowy ) . Mysle ze jednak nie za dobrze , zrezgnowalem z niego i w drugiej rundzie mial juz nie grac , a na koniec wrocic do swojego klubu . Zaczelo sie ze Robbie Keane moj najlepszy strzelec , mial bardzo slaba skutecznosc , z Laffertiego zrezygnowalem (nie byl w formie , caly czas mowil ze za malo gra i "zdenerwowanie" jego bylo prawie na full ) , Gervinho byl kontuzjowany , Ayew poszedl na wypozyczenie w drugiej rundzie .  Przyszedl bardzo ciezki mecz z Chelsea (przypominam gram Tottenhamem) bylem na drugim miejsu on na pierwszym . W pierwszej polowie przegrywalem 1-0 i w drugiej wpuscilem Necida . Necid dolozyl w akcji sam na sam i bylo 1-1 , kolejnie wpadly jeszcze dwie bramki . Kolejna znow strzelil Necid , a zakonczyl na koniec meczu Larsson . Od tego meczu zdecydowalem ze bedzie czesciej gral , zaczal strzelac duzo bramek , i podpisalem z nim kontrakt i ostatecznie nie wrocil do swojego bylego klubu . Na dzien dzisiejszy krol strzlecow Ligi Angielskiej . Moge mowic ze zastepca juz 35 letniego Robbiego Keane`a . Polecam go , bo jak rozwinie sie tak jak u mnie , to bedzie to na prawde wielka gwiazda ;) Pozdro , jak chce sie komus czytac to milej lektury .

Offline pit bull123

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2009r.
  • _PITBULL_
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 15, 2010, 14:39:21 »
Mam takie pytanie gram Ekstraklase Patch i mam zawodnika ze szkółki piłkarskiej bramkarza który ma 16 lat i overall 99.czy to jakis bład ??oto foto REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 16, 2010, 14:03:46 »
Mozliwe bo ja mialem w szkolce jakeigos rumuna to mial 16 lat a overall mial 86 i powery mial bardzo dobre a teraz w szkolce znalazlem 2-óch bramkarzy Holender i Serb to jeden ma 77 drugi ma 81 i maja po 16 lat umiejetnosci brakarskie ma Holender 93 a Serb 89 i obrone po 95 maja
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 16, 2010, 18:00:27 »
A ja mam takie pytanie: dlaczego w mojej szkółce, pomimo IV poziomu zaawansowania, w mojej szkółce grają sami szmaciarze? Jedyny, dobry zawodnik to stoper Dyab z Syrii, który w wieku 15 lat osiągnął overall 84 (w tej chwili ovr 92, 18 lat). Drugi w kolejności to dobrze wam znany gracz z domyślnej drużyny ML, Ordaz - obecnie najgorszy zawodnik w mojej Wiśle.

Jest na to jakaś rada?
" border="0

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 16, 2010, 19:34:54 »
Ponieważ to nie jest tak ze masz szkułke i w tej szkolce grają swiatowe gwiazdy oni sie wytrenują potem

Offline kolesb

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 16, 2010, 20:05:35 »
A ja mam takie pytanie: dlaczego w mojej szkółce, pomimo IV poziomu zaawansowania, w mojej szkółce grają sami szmaciarze? Jedyny, dobry zawodnik to stoper Dyab z Syrii, który w wieku 15 lat osiągnął overall 84 (w tej chwili ovr 92, 18 lat). Drugi w kolejności to dobrze wam znany gracz z domyślnej drużyny ML, Ordaz - obecnie najgorszy zawodnik w mojej Wiśle.

Jest na to jakaś rada?

Oprócz poziomu samej szkółki ważny jest też poziom trenera. Jeśli szkółkę masz lv. 4, a trenera lv. 2, to nowi zawodnicy pojawiający się w szkółce będą mieli poziom raczej średni(czyt. 3/5). Ciekawym rozwiązaniem było by uzależnić kilka cech zawodników od poziomu innych członków sztabu, np. poziom lekarza mógłby mieć znaczenie co do kontuzjogenności piłkarzy(A,B,C), a poziom trenera od przygotowania atletycznego miałby wpływ na kondycje zawodników w szkółce ;D Co Wy na to ???

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 16, 2010, 23:17:55 »
Poustawiaj sobie wszystko na maxa w sztabie i trenera itd to bedziesz mial dobra szkolke
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline kolesb

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2009r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 17, 2010, 07:11:08 »
Poustawiaj sobie wszystko na maxa w sztabie i trenera itd to bedziesz mial dobra szkolke

Oprócz tego musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać około sezonu na pierwsze efekty. Pamiętaj, że czym dłużej prowadzisz szkółkę mając sztab na "maxa", zwiększają się szanse na pojawienie się w niej odmłodzonych zawodników, którzy zrezygnowali sezon wcześniej(często są to zawodnicy z gwiazdką).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 17, 2010, 07:11:08 »