Autor Wątek: Transfery - poradnik  (Przeczytany 95333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline draka

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: ChoRzów
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2009r.
    • Footballteam
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 29, 2009, 12:37:52 »
A jak jest z graczami ktorzy odchodzą na emeryturę, pojawiają się później w mojej szkółce pod innym nazwiskiem czy jak? jak narazie doszedł do mnie jakiś 16 z overallem 81 i w raporcie pisało podobny do ashley cole'a

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 29, 2009, 16:05:14 »
Sa u ciebie w szkolce pod nazwiskiem takim jakim mieli wzczesniej... a jezeli chcesz miec gwiazdy z prawdziwych nazwisk to szukaj po krajach i po prawej stronie amsz taki czerwony pacholek to znaczy ze jest juniorem.U mnie np w niemczech po sezonie byl klose podolski schweinsteiger i inni to mieli po 20 lat i overall po za 70 a tamtego ze szkolki co am 81 u ciebie to ja bym go bral bez zastanawiania
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline pit bull123

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2009r.
  • _PITBULL_
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 29, 2009, 17:19:04 »
Ja np znalazłem Dudka z polski ma 16 lat i overall 70 i James z Anglii 16 lat overall 75
Foto--http://pl.tinypic.com/view.php?pic=16lwzh2&s=6

Offline Scarface

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 179
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2009r.
  • first you get the money, then you get the power...
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 05, 2010, 17:52:42 »
Ja gram w Ekstraklasa Patch Lechem Poznań. Miałem szczęście, już w pierwszym przedsezonowym okienku kupiłem Juana Matę i został królem strzelców w pucharze Polski, królem asyst w lidze i w pucharze i został najlepszym piłkarzem ligi i Europy. Potem kupiłem Dempseya, Piszczka, Diogo, Młodego bramkarza Vandenbussche i Velę z Arsenalu. Sprzedałem Handzicia i wypożyczyłem Mikołajczaka. Co myślicie o moich transferach?

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 05, 2010, 18:11:53 »
Na jakim grasz poziomie ??? ???
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline draka

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: ChoRzów
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2009r.
    • Footballteam
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 05, 2010, 18:19:07 »
Ja w pierwszym sezonie ML [ podczas przerwy świątecznej ] zakupiłem Z.Tosic z Manchesteru młody i dość dobrze rozwijający się piłkarz [POLECAM!! na początek]. Dzieki niemu dostałem parę ofert od sponsorów [ musi zagrac ileś tam meczy ]. A w przerwie pomiedzy sezonami wymieniłem pół składu. [ większość polecanych przez skauta ( z przyszłością )].

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 05, 2010, 22:26:01 »
Nawet dobre transfery... ale Mate polecam kazdemu on zawsze przyjdzie 3 razy zaczynalem ML bo wgrywalem te fixy i nie mialem poprawek itd. i zawsze go bralem, byl wystawiony na liscie transferowej ale jak go nie bylo to od razu przychodzil
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Scarface

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 179
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2009r.
  • first you get the money, then you get the power...
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 07, 2010, 14:34:22 »
Na jakim grasz poziomie ??? ???

Na top player oczywiscie. Na niższym to żadna satysfakcja jak dla mnie a poza tym jest wtedy o wiele mniejszy realizm jeśli chodzi np. o ligę mistrzów. Ja nie widzę sensu aby przełączać sobie np na regular podczas ligi mistrzów. Ja przegrałem teraz pierwszy mecz 1/8 ligi mistrzów z totttenhamem i jak przegram to trudno się mówi, to znaczy że mam jeszcze za słabą drużynę.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 07, 2010, 14:42:06 »
Ja kupiłem sobie grając Milanem w pierwszym sezonie Van Persiego , później Arshavina i Obertana, ten ostatni naprawdę wielki talent polecam

Offline berciiiiik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Pszów
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2009r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 08, 2010, 16:16:12 »
ja gram już 4 sezon CD Tenerife, na poziomie Top Player, najlepszy mój transfer to Hamsik z Napoli za 10 mln euro w okienku zimowym, a w okienku letnim przyszła oferta z Realu Madryt 79 mln euro... :o dzięki temu kupiłem już 4 niezłych, młodych piłkarzy, a trenerzy, skaut, lekarze, juniorzy itd na najwyższym poziomie :D
HALA MADRID !!!

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 17, 2010, 15:11:09 »
czy jest może jakiś patch który umożliwia ręczne tranfsery?

Offline dawacz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 17, 2010, 17:52:00 »
Panowie mój problem jest następujący :

Gram w ML na paczu od master rafaela (i jestem jeszcze w tej drugiej lidze) i chcę zakupić pewnego zawodnika z reprezentacji Chin.
Wchodząc w negocjacje wybieram sortowanie / szukanie zawodników poprzez narodowość później wybieram Azję i Oceanie wybieram Chiny i są tylko dwaj zawodnicy do wyboru. Nie ma tego którego chciałbym wybrać.
Problem jest tu , że ten zawodnik jest pomocnikiem w podstawowym składzie reprezentacji Chin.
Pytanie jak znaleźć tego zawodnika? Wpisując jego imię i nazwisko nic nie daje. Pisze że nie ma takiego playera.

Jeszcze taka mała uwaga.Gdy wchodzę w Edit / drużyny/register player/ Azja i Oceania/ Chiny/ i pokazuje się skład reprezentacji Chin i jest tam ten zawodnik i gdy wcisnę na niego lub innego zawodnika przycisk X -> podanie dolne/zatwierdzenie to po prawej stronie wyskakują mi dwaj zawodnicy, którzy są do wybrania w negocjacjach w ML.( ci co pisałem o nich wyżej)
Nawet gdy podmienię któregoś z tych dwóch za tego z podstawowego składu który mnie interesuje to i tak go nie ma w negocjacjach w ML tylko są cały czas ci sami dwaj co zawsze.

Offline berciiiiik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Pszów
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2009r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 21, 2010, 13:58:53 »
Panowie mój problem jest następujący :

Gram w ML na paczu od master rafaela (i jestem jeszcze w tej drugiej lidze) i chcę zakupić pewnego zawodnika z reprezentacji Chin.
Wchodząc w negocjacje wybieram sortowanie / szukanie zawodników poprzez narodowość później wybieram Azję i Oceanie wybieram Chiny i są tylko dwaj zawodnicy do wyboru. Nie ma tego którego chciałbym wybrać.
Problem jest tu , że ten zawodnik jest pomocnikiem w podstawowym składzie reprezentacji Chin.
Pytanie jak znaleźć tego zawodnika? Wpisując jego imię i nazwisko nic nie daje. Pisze że nie ma takiego playera.

Jeszcze taka mała uwaga.Gdy wchodzę w Edit / drużyny/register player/ Azja i Oceania/ Chiny/ i pokazuje się skład reprezentacji Chin i jest tam ten zawodnik i gdy wcisnę na niego lub innego zawodnika przycisk X -> podanie dolne/zatwierdzenie to po prawej stronie wyskakują mi dwaj zawodnicy, którzy są do wybrania w negocjacjach w ML.( ci co pisałem o nich wyżej)
Nawet gdy podmienię któregoś z tych dwóch za tego z podstawowego składu który mnie interesuje to i tak go nie ma w negocjacjach w ML tylko są cały czas ci sami dwaj co zawsze.

możliwe że skończył kariere piłkarską już, ale w przyszłym sezonie będzie już jako 17latek.
HALA MADRID !!!

Offline dawacz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 21, 2010, 17:11:01 »
co ty nie ma takiej opcji.gram dopiero pierwszy sezon.ogólnie jest pełno zawodników chin- choćby cała reprezentacja. ale jak gram w ML i wchodzę w wyszukiwanie wg narodów to jest tylko 2 zawodników.z innymi krajami tez tak jest ale liczba dostępnych zawodników jest różna.

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 21, 2010, 17:38:52 »
Chodzi o to ze w Master League mozesz kupic zawodników którzy sa zarejestrowani w klubach w przypadku Chin jest to np. Shao Jiayi. Reszta druzyny chinskiej nie gra w tych klubach co sa w Pes10

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 21, 2010, 23:16:50 »
czy jest może jakiś patch który umożliwia ręczne tranfsery?

Ja pierd.ole co za czub! NIe potrzeba patcha zeby robic recznie transfery, sciagnij sobie spolszczenie i masz opcje przed ML sobie ustawisz czy szuka ci skaut i robi transfery czy robisz recznie
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 23, 2010, 19:25:44 »
Ja pierd.ole co za czub! NIe potrzeba patcha zeby robic recznie transfery, sciagnij sobie spolszczenie i masz opcje przed ML sobie ustawisz czy szuka ci skaut i robi transfery czy robisz recznie
czubie zamknij się!
chodzi mi o to że jak wybieram bezpośrednie negocjacje
to nie mogę wybrać ile kasy dać za niego, chociaż bym miał wiele kasy
zawsze jest ustalona i rzadko chcą przechodzić dobrzy zawodnicy

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 23, 2010, 20:02:10 »
Zawodnik ma zawsze swoja wartosc jezeli chesz zmniejszyc to klub musi przyjac oferte a potem negocjujesz kontrakt mozesz go kupi za mniej a dwac mu wieksze zarobki i moze wtedy przejsc
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline KATALOŃCZYK

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2008r.
  • Visca el Barca!, Barça!
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 24, 2010, 09:57:34 »
A ja mam takie pytanko. Jak podnieść cenę transferu? Np. z 3 mln na 10mln? przed porozumieniem z klubem?

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 24, 2010, 14:03:25 »
Zmien warunki negocjacji! Ale lepiej kupic go za 3 jak klub zaakceptuje niz za 10 bo kasy szkoda
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 24, 2010, 14:03:25 »