Autor Wątek: moze??  (Przeczytany 2202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sesek18

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2009r.
moze??
« dnia: Październik 30, 2009, 18:15:27 »
witam patchmakerów moze zamiast robic kolejne patche w ktorych jest praktycznie to samo chodzi mi o ligi tylko sie zmieniaja buty pilki itd. wiec moze patchmakerzy zaczeli by robic patche z drugimi ligami np. patch z la liga i liga adelante, ekstraklasa i unibet 1 liga , seria A i serie B. itd pomyslcie o tym ;PP

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: moze??
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2009, 18:47:05 »
według mnie to jest bez sensu, druga liga to ok. 16-18 drużyn - po co marnować tyle slotów jak i tak się nie gra takimi drużynami (gra się tylko przeciwko nim ;D). Lepiej jest pododawać kluby, które są w Champions League i Europa League, a nie ma ich w PESie, ale to jest tylko moje zdanie ;)
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: moze??
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2009, 19:04:11 »
według mnie to jest bez sensu, druga liga to ok. 16-18 drużyn - po co marnować tyle slotów jak i tak się nie gra takimi drużynami (gra się tylko przeciwko nim ;D). Lepiej jest pododawać kluby, które są w Champions League i Europa League, a nie ma ich w PESie, ale to jest tylko moje zdanie ;)


popieram ja czekam na patch w którym będą te ligi które są z tym że zamiast Eredivise dał bym Bundeslige a w others a i b dał bym kluby LM i LE + kluby polskie , do tego zamienił bym stadiony nie licencjowane i te mniej znane na np. Emirates Stadium i inne znanych klubów, poprawione loga i nazwy zespołów,nowe stroje i poprawione transfery + ewentualnie  dodanie twarzy tym zawodnikom mniej znanym zawodnikom mi by to w zupełności wystarczyło.

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: moze??
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2009, 22:29:01 »
według mnie to jest bez sensu, druga liga to ok. 16-18 drużyn - po co marnować tyle slotów jak i tak się nie gra takimi drużynami (gra się tylko przeciwko nim ;D). Lepiej jest pododawać kluby, które są w Champions League i Europa League, a nie ma ich w PESie, ale to jest tylko moje zdanie ;)
To jest twoje zdanie ale jesli jest np.z kluczborka to nie bedzie gral wisla czy legia ;)
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: moze??
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2009, 22:32:28 »

popieram ja czekam na patch w którym będą te ligi które są z tym że zamiast Eredivise dał bym Bundeslige a w others a i b dał bym kluby LM i LE + kluby polskie , do tego zamienił bym stadiony nie licencjowane i te mniej znane na np. Emirates Stadium i inne znanych klubów, poprawione loga i nazwy zespołów,nowe stroje i poprawione transfery + ewentualnie  dodanie twarzy tym zawodnikom mniej znanym zawodnikom mi by to w zupełności wystarczyło.

Popieram! Też czekam na taki patch! Mam nadzieję,że w styczniu/lutym już taki patch powstanie.

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: moze??
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2009, 22:36:55 »
To jest twoje zdanie ale jesli jest np.z kluczborka to nie bedzie gral wisla czy legia ;)
No to wtedy wyciągnie sobie pojedynczą drużynę z jakiegoś patcha i zaimportuje do swojego OFa. Chyba lepiej mieć Austrię Wiedeń, Steuauę Bukareszt, Bayern Monachium niż jakieś Znicz Pruszków, Flotę Świnoujście, Tur Turek, Stal Stalową Wolę (ja tak miałem w PESie 2009 i bardzo żałowałem - 34 polskie drużyny, z czego tylko czasami grałem Lechem). Ale oczywiście jak ktoś jest kibicem 1ligowego klubu to wiadomo, że będzie chciał mieć swoją drużynę w grze, no i wtedy tak jak mówiłem wcześniej, zaimportuje ją sobie z jakiegoś patcha ;)

Popieram! Też czekam na taki patch! Mam nadzieję,że w styczniu/lutym już taki patch powstanie.
Dokładnie - wystarczy, że do Others B wpakuje się brakujące kluby z LM i LE :)
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline sesek18

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2009r.
Odp: moze??
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2009, 08:27:46 »
mi chodzilo o to by w patchu bylo 18 druzyn z drugich lig. wtedy lepiej sie gra w Master League wedlug mnie oczywiscie.!! grasz np. premier league MU wygrywasz lige itd a po pierwszym sezonie do 1 ligi wchodzi druzyna ktora nie jest z drugiej ligi angielskiej. skoro konami poprawilo tryb Master League to warto pograc z druzynami z drugiej ligi danego kraju. ;D takie jest moje zdanie i o to mi chodzilo ;))

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: moze??
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2009, 18:19:37 »
mi chodzilo o to by w patchu bylo 18 druzyn z drugich lig. wtedy lepiej sie gra w Master League wedlug mnie oczywiscie.!! grasz np. premier league MU wygrywasz lige itd a po pierwszym sezonie do 1 ligi wchodzi druzyna ktora nie jest z drugiej ligi angielskiej. skoro konami poprawilo tryb Master League to warto pograc z druzynami z drugiej ligi danego kraju. ;D takie jest moje zdanie i o to mi chodzilo ;))
a z Premier League to co innego ;D, myślałem że ci chodzi o Ekstraklasę
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: moze??
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2009, 19:37:29 »
a z Premier League to co innego ;D, myślałem że ci chodzi o Ekstraklasę


lepiej dać te których nie ma a są w LE i LM

Offline jakub17

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2009r.
Odp: moze??
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2009, 21:11:57 »
lepiej dać te których nie ma a są w LE i LM
wiem, taki z drugą ligą przydałby się dla tych co grywają w Master League, ja jednak wolę właśnie jakieś drużyny z reszty Europy, fajnie jakby wyszedł taki patch (choćby nawet oficjalny od KONAMI ;D), w którym można grać Ligę Europejską, bardzo się zawiodłem, że nie ma tego w PESIE :(
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: moze??
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2009, 21:11:57 »