Dział Ogólny > PES 2010

Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady

(1/84) > >>

freestler:
Wszystko o trybie Master League - pytania, odpowiedzi i porady



Nie wiem jak wam.. ale mi kamera w trybie ML w ogóle nie pasuje... jest do bani...

Chodzi o to że kamera w trybie MASTER LIGUE udaje jakby pracę kamerzysty i w pewnych momentach pokazuje obraz pod kontem tak że w dalszych miejscach boiska nie widać dokładnie piłki i gra jest trochę na ślepo jak i również strzały ponieważ jak ja widzę swojego zawodnika z kąta to traci się orientacje. Chciałbym zmienić kamerę na taką jaka jest w zwykłym GAMEPLEY...

Pytanie!

JAK ZMIENIĆ KAMERĘ NA NORMALNĄ ???????

Ukassiu:
wchodzisz w opcje i zmieniasz kamere...

freestler:
haaa... masz mnie z idiote??? myslisz ze nie probowalem... oczywiscie ze probowalem i ustawialem wide... long itd i za kazdym razem byla taka chujowa jak z transmisji :/ chyba ze ja czegos nie wiem... to prosze powiedz mi bo mnie to wkurza albo poprostu nie wiesz o co mi chodzi... wiec moze wlacz sobie tryb ML i zobacz o co mi chodzi.... zobbacz sobie jaka jest kamera

freestler:
Co sądzicie o tej kamerze?
W trybie ML zrobili że kamera znajduje sie na środku i rusza sie na prawo i lewo patrząc na piłkę, co moim zdaniem sie uciążliwe ponieważ mając akcje pod polem karnym przeciwnika nie bardzo wszystko widać dokładnie. Takie jest moje zdanie.

Wiecie może jak to wyłączyć? żeby kamera była normalna i jeździła w z dłuż boiska jak zawsze.

xx5126xx:


mam pytanie czy po sezonie mozna zmienic druzyne tzn normalnie w tym trybie bez zaczynania od nowa w menu?? :) :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej