Autor Wątek: Ranking Online, Pare pytań o zasady...  (Przeczytany 1626 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sobiech10

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2009r.
Ranking Online, Pare pytań o zasady...
« dnia: Listopad 02, 2009, 21:27:16 »
Witam, mam pare pytan co do trybu online

(1) Jakie są zasady przypisywania do poszczególnych Divizji? mnie przypisali do D2 i czy jest jakas szansa na awans/spadek? Gracz, który jest na 1 miejscu overall ranking nie ma żadnej przypisanej, a ten z 4go ma D3A... i do czego to w ogóle słuzy?

(2) Gralem z kumplem na community i tak lagowalo, ze sie umowilismy na gg ze wychodzimy z gry i tak jeszcze po paru probach ze 3-4 razy i teraz mam blaze zamiast piłki przy nicku i nie biore udzualu w Rank, czy jest na to jakas rada, zeby to cofnąc i "napompować" ta piłkę? To chwilowy ban czy stały?

(3) Zaraz po zalogowaniu do trybu online, zostaja wyswietlone nasze statystyki i mamy możliwość wzięcia delete. Pytanie, co gdy zdecydujemy sie na to, czy zesetujemy statystyki i zaczynamy od początku, czy kasujemy profil ? ocb

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Ranking Online, Pare pytań o zasady...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2009, 09:43:39 »
Witam, mam pare pytan co do trybu online

(1) Jakie są zasady przypisywania do poszczególnych Divizji? mnie przypisali do D2 i czy jest jakas szansa na awans/spadek? Gracz, który jest na 1 miejscu overall ranking nie ma żadnej przypisanej, a ten z 4go ma D3A... i do czego to w ogóle słuzy?
dywizje zależą od twojego rankingu który normujesz sobie po rozegranych spotkaniach, ale nie dziw sie, że z lepszą pozycją w ranku jestes w niższej dywizji niż kolega co ma niższą pozycję bo dywizej aktualizowane są bodajże w poniedziałek
(2) Gralem z kumplem na community i tak lagowalo, ze sie umowilismy na gg ze wychodzimy z gry i tak jeszcze po paru probach ze 3-4 razy i teraz mam blaze zamiast piłki przy nicku i nie biore udzualu w Rank, czy jest na to jakas rada, zeby to cofnąc i "napompować" ta piłkę? To chwilowy ban czy stały?
ban ? napewno nie .... piłeczka nei napompowana napewno wiąże się z tym że rozłanczaliście mecze :]

(3) Zaraz po zalogowaniu do trybu online, zostaja wyswietlone nasze statystyki i mamy możliwość wzięcia delete. Pytanie, co gdy zdecydujemy sie na to, czy zesetujemy statystyki i zaczynamy od początku, czy kasujemy profil ? ocb

profilu raczej nie skasujesz ;]ani nie zamienisz mu nazwy

Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline sobiech10

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2009r.
Odp: Ranking Online, Pare pytań o zasady...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2009, 12:50:01 »
Dzieki za te odpowiedzi, ale tak na prawde wyjesniłeś mi tylko punkt 1

Ad.2 Ale czy to juz na stałe ta blaza? Chcialbym brac udzał w rank...:/
Ad.3 To co skasuje ?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ranking Online, Pare pytań o zasady...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2009, 12:50:01 »