Autor Wątek: ☻☻☻♣ DEMON PATCH 2010 ♣☻☻♣ Wersja 1,3 Już wkrótce ♣☻☻☻SPOLSZCZENIE JUŻ JEST♣☻☻☻  (Przeczytany 145572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
Odp: ☻☻☻♣ DEMON PATCH 2010 ♣☻☻♣ Wersja 1,3 Już wkrótce ♣☻☻☻
« Odpowiedź #760 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:46:30 »
w Update będzie poprawione więc teraz nie ma co :)
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Offline Kamil8605

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Człuchów
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2009r.
Odp: ☻☻☻♣ DEMON PATCH 2010 ♣☻☻♣ Wersja 1,3 Już wkrótce ♣☻☻☻
« Odpowiedź #761 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:54:23 »
A mnie czesto do winy wywala...
Wszystko robiłem zgodnie z instrukcją...

Offline modric2

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: ☻☻☻♣ DEMON PATCH 2010 ♣☻☻♣ Wersja 1,3 Już wkrótce ♣☻☻☻
« Odpowiedź #762 dnia: Styczeń 21, 2010, 17:12:41 »
Panowie wegrałem patcha i smiga wszystko git tylko jak gram master league to manchester ma czarne siatki a ja chce biale gdzie to mam zmienic i ten scoreboardin w master league jest puchar z mistrzostw swiata tka powinno byc czy to bład??????

Offline Knucklez

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 419
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2009r.
Super że jest już spolszczenie czekałem na na nie:P

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
a Czy ja nie wyraźnie napisałem ?
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Offline Gloom

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Panowie mam problem... Wiem wielu pisało o problemach ale ja przeczytałem 51 stron i nie wiem co jest. Od razu mówię że ze 30 razy dokładnie przejrzałem filmik i kiedy jest sekunda 35 filmiku po kliknięciu wyskakuje mi coś podobnego:

>>> Game EXE:
====== ERROR!======
Setup failed to remove KitServer 2010 ..\Demon Patch.exe.
(No modification made.)
Verifity that the executable is not READ-ONLY, and try again.

Przy Setting EXE wyskakuje podobnej treści error i nie za bardzo wiem co mam źle i jak sobie z tym poradzić. Dodam że mam Vistę może to będzie pomocne w rozwiązaniu problemu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 21:58:14 wysłana przez Gloom »

Offline Knucklez

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 419
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2009r.
Panowie mam problem... Wiem wielu pisało o problemach ale ja przeczytałem 51 stron i nie wiem co jest. Od razu mówię że ze 30 razy dokładnie przejrzałem filmik i kiedy jest sekunda 35 filmiku po kliknięciu wyskakuje mi coś podobnego:

>>> Game EXE:
====== ERROR!======
Setup failed to remove KitServer 2010 ..\Demon Patch.exe.
(No modification made.)
Verifity that the executable is not READ-ONLY, and try again.

Przy Setting EXE wyskakuje podobnej treści error i nie za bardzo wiem co mam źle i jak sobie z tym poradzić. Dodam że mam Vistę może to będzie pomocne w rozwiązaniu problemu.

Uruchom jako administrator:D

Offline Gloom

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Uruchom jako administrator:D

Ale ja się loguję na moje konto na kompie i to jest tylko i wyłącznie mój komp i tylko i wyłącznie ja na nim siedzę więc nie wiem jak mogę nie być administratorem ???

edit: Ej skumałem :D działa :D zobaczymy czy reszta ruszy... DZIĘKI!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 22:20:16 wysłana przez Gloom »

Offline staruch

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Rewir Ursynowski
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2009r.
  • www.koniec-iti.eu
Panowie mam problem... Wiem wielu pisało o problemach ale ja przeczytałem 51 stron i nie wiem co jest. Od razu mówię że ze 30 razy dokładnie przejrzałem filmik i kiedy jest sekunda 35 filmiku po kliknięciu wyskakuje mi coś podobnego:

>>> Game EXE:
====== ERROR!======
Setup failed to remove KitServer 2010 ..\Demon Patch.exe.
(No modification made.)
Verifity that the executable is not READ-ONLY, and try again.

Przy Setting EXE wyskakuje podobnej treści error i nie za bardzo wiem co mam źle i jak sobie z tym poradzić. Dodam że mam Vistę może to będzie pomocne w rozwiązaniu problemu.

Jeżeli zechcielibyście przeczytać ten komunikat i go rozkminić to ten problem by był rozwiązany przez was w 30 sek. Ale nie, po co czytać... Jeżeli taki błąd Ci wyskakuje, plik pes2010.exe masz zaznaczony jako tylko do odczytu. Musisz odznaczyć to pole i więcej Ci ten komunikat nie wyskoczy... Czytać! To nie boli!
Stwierdzam to wszem i wobec: Debilizm wśród nas jest coraz większy!

Offline Gloom

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Jeżeli zechcielibyście przeczytać ten komunikat i go rozkminić to ten problem by był rozwiązany przez was w 30 sek. Ale nie, po co czytać... Jeżeli taki błąd Ci wyskakuje, plik pes2010.exe masz zaznaczony jako tylko do odczytu. Musisz odznaczyć to pole i więcej Ci ten komunikat nie wyskoczy... Czytać! To nie boli!

Kolega wyżej napisał rozwiązanie problemu ale nie, po co czytać! Takie rozwiązanie jak Ty podałeś nie było dobre ponieważ plik tak zaznaczony nie był sprawdzałem to ponieważ początkowo też tak myślałem.

@martix253 - nie wszystko działa jak powinno być ale z tym się pomęczę jutro... Ale już widać że to świetna robota :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 22:34:44 wysłana przez Gloom »

Offline staruch

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Rewir Ursynowski
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2009r.
  • www.koniec-iti.eu
Kolega wyżej napisał rozwiązanie problemu ale nie, po co czytać! Takie rozwiązanie jak Ty podałeś nie było dobre ponieważ plik tak zaznaczony nie był sprawdzałem to ponieważ początkowo też tak myślałem.

Nie szczekaj i nie xeruj. Chyba wiem co napisałem. Sprawdzałem to u mnie i działa. I w porównaniu do Was, czytam. Widziałem, że napisał gościu posta ale napisałem w miare alternatywne rozwiązanie. Czasami wasza inteligencja mnie zaskakuje.
Stwierdzam to wszem i wobec: Debilizm wśród nas jest coraz większy!

Offline Gloom

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Nie szczekaj i nie xeruj. Chyba wiem co napisałem. Sprawdzałem to u mnie i działa. I w porównaniu do Was, czytam. Widziałem, że napisał gościu posta ale napisałem w miare alternatywne rozwiązanie. Czasami wasza inteligencja mnie zaskakuje.

no i u mnie też działa ale są jeszcze niedopracowania wnikające z mojej winy.
Generalnie nie wiem za bardzo co zrobić z folderem dt01.img i tu chyba się problem pojawia. Pisze także że KitServer by Juce & Robbie jest potrzebny do prawidłowego działania i też nie wiem za bardzo co z tym zrobić :-\
No i zauważyłem że jak nie ustawię i tak jest 5 minut :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2010, 11:56:29 wysłana przez Gloom »

Offline Janusz381

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Graudenz
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.07.2009r.
Siema :) Mam problem z kolejnym patchem do 10  po walce z Ep  pobralem tego pactha liczac na gre pozbawiona bledow. no wlasnie instalujac all jak w instrukcji mam problem z pozycjami w coca cola~ wszyscy zawodnicy sa bramkarzami i jak kolega wyzej nie wiem co zrobic z kitserverem ktory mial byc potrzebny do poprawnego dzialania. Pomocy  :o

Offline MaticSergio

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2009r.
  • OF-maker
Person pod jakim numerem umiesciłes kitsy treningowe bo pod numerami z map(kits trening) sa inne kitsy

" border="0

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
Panowie Proszę już nie wypisywać błędów z wersji 1,0.
Wszelkie Problemy pisać na PW lub czytać wcześniejsze posty bo tam są odpowiedzi na pytania
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Pixel

  • Gość
Spolszczenie mi nie działa wogóle tylko w niektórych miejscach aa tak to wszystko jest po angielsku z góry dziękuje za pomoc

Offline fcmisiek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
Zainstaluj spolszczenie zgodnie z instrukcją i czytaj wszystko co jest tam napisane.

Pixel

  • Gość
Mógł by ktoś dokładnie opisać to krok po kroku bo nie dojże że spolszczenie mi nie chce działać to jeszcze gdy wybieram czas meczu np na 20min to zawsze jest 5min..


w normalnej grze normalnie jest wszystko spolszczone a gdy włącze demon patch'a to już nie menu jest po angielsku tylko niektóre tryby gry są spolszczone
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 00:59:05 wysłana przez Pixel »

Offline gierkowicz

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location:
  • Wiadomości: 137
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2008r.
  • NIEEEEBIEEESCY!!!!
Panowie na Wasze wszystkie problemy mam złoty środek.
CZYTAJCIE DOKŁADNIE INSTRUKCJE !!!!
JEŚLI TO ZROBICIE GWARANTUJE WAM ŻE WSZYSTKO BĘDZIE DZIAŁAĆ NA 100%

Offline nuno77

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2009r.
Fajny patch tylko w wersji 1,3 popraw największy błąd w patchu jak sie gra master lig to w bundeslidze i w Others w drużynach zawodnicy mają kłopoty z wiekiem np.umnie mam dwóch Beckhamów jeden w Milanie to ma prawidłowy wiek a drugi pojawił się jako młody talent i ma 17 lat,Boruc np ma 19 lat,błaszczykowski też.Kiedy wydasz wersje 1,3 tak w przybliżeniu.Najlepiej po zamknięciu okienka transferowego. ;) 

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer