Autor Wątek: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??  (Przeczytany 4880 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kodzak

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.06.2007r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 03, 2010, 17:30:44 »
mi tu chodzi tylko zeby taki ranking graczy byl fair play ... a tu wlasnie widać twoja gre.

mniejsza ja juz nie pisze niech admin ogarnie to ...

Napisze to jeszcze raz jezeli tobie nie pasuje to zmien lige gdzie nie ma wyzwań tylko mecze ligowe wtedy nie beda ci proponowac takich meczy ze inne druzyny...
GameTag - Kamil8777, x360. Zapraszam na mecze.

Offline Freak

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Jarocin
  • Wiadomości: 153
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2006r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 03, 2010, 17:44:31 »
Napisze to jeszcze raz jezeli tobie nie pasuje to zmien lige gdzie nie ma wyzwań tylko mecze ligowe wtedy nie beda ci proponowac takich meczy ze inne druzyny...

sorry dlaczego ma zmieniać lige co :| ??

po to admini zrobili specjalnie mecze BONUSOWE i dali tyle opcji żeby urozmaicić nam gre ... a wy gracie  LOSOWE ( ale swoje ulubione ) zeby tylko pkt se nabić żałosne ...

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 03, 2010, 17:54:15 »
twoje argumenty nie zmienią faktu że jesteś kapusiem a tekst ,załatwię ci ze wylecisz ,jest dla mnie śmieszny bo nikim ważnym tutaj nie jesteś  tak jak ja ,tylko pokazujesz ze umiesz dobrze wylizać dup...   adminom pier.....ąc zwykłych graczy  :-[

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 03, 2010, 18:01:08 »
aha i podobało mi się to że Muras choć zrobił źle nie wydał graczy z którymi tak grał zaraz widać ze niema charakteru kapusia

Offline Freak

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Jarocin
  • Wiadomości: 153
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2006r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 03, 2010, 18:09:13 »
twoje argumenty nie zmienią faktu że jesteś kapusiem a tekst ,załatwię ci ze wylecisz ,jest dla mnie śmieszny bo nikim ważnym tutaj nie jesteś  tak jak ja ,tylko pokazujesz ze umiesz dobrze wylizać dup...   adminom pier.....ąc zwykłych graczy  :-[
te teksty chodziło tylko o to zeby wydał tych co to zaczynaja te śmieszne mecze na nabicie pkt ...

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 03, 2010, 18:18:11 »
Powołajmy komisję ds. wyzwań losowych....Myślę że to najlepsze rozwiązanie....:)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 03, 2010, 18:54:35 »
Kodzak i unkas.... ogarnijcie się ::) ::) ::) Freak ma rację, dla takich graczy jak muraś nie powinno być tu miejsca


twoje argumenty nie zmienią faktu że jesteś kapusiem a tekst ,załatwię ci ze wylecisz ,jest dla mnie śmieszny bo nikim ważnym tutaj nie jesteś  tak jak ja ,tylko pokazujesz ze umiesz dobrze wylizać dup...   adminom pier.....ąc zwykłych graczy  :-[

To jest tylko zabawa, a ty wyraźnie nie umiesz się bawić. Nauczcie się odróżniać donoszenie na kogoś od informowania osób na górze o nieprawidłowościach
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Freak

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Jarocin
  • Wiadomości: 153
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2006r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 03, 2010, 18:58:36 »
Tu o gracza " muras " chodzi w mniejszej mierze.
Bo on tu jest boga winny ... widać ze jest nowy i ma mało meczy w rozmowie na mirc widać ze napisał
że wcześniej grał takie mecze, że ktoś mu oferował takie wyzwaniam . . .

Offline GruSzkaaa9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 92
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.02.2007r.
  • Crisitano Ronaldo ! ; )
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 03, 2010, 19:05:29 »
Freak to kondon [cenzura] takich fajerow co to wogole za spoleczniak ? chlopie przeciez takich ludzi to tylko kopa w leb mozna co za typ ;/ i nie mowcie ze ma racje bo kondon to moze miec racje jak ssa pale
Sysiaaa <3 ! ;*

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 03, 2010, 19:12:44 »
Freak to kondon olac takich fajerow co to wogole za spoleczniak ? chlopie przeciez takich ludzi to tylko kopa w leb mozna co za typ ;/ i nie mowcie ze ma racje bo kondon to moze miec racje jak ssa pale

Że co?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 03, 2010, 19:24:07 »
Freak to kondon olac takich fajerow co to wogole za spoleczniak ? chlopie przeciez takich ludzi to tylko kopa w leb mozna co za typ ;/ i nie mowcie ze ma racje bo kondon to moze miec racje jak ssa pale

Niezły typek :D :D :D
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline RAUL_7

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2009r.
  • El Ángel de Madrid
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 03, 2010, 19:34:41 »
hahahah no to z kryminału robi się komedia dokładnie jak w Polskim rządzie  ;D
    >>>>>>> N I E C H<<<<<<<<<<Z W Y C I Ę Ż A>>>>>>>>>>L E C H<<<<<<<<<<W I E L K I>>>>>>>>>>>K O L E J O R Z<<<<<<<<<<K K S>>>>>>>

Offline Kodzak

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.06.2007r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 03, 2010, 19:40:45 »
Kodzak i unkas.... ogarnijcie się ::) ::) ::) Freak ma rację, dla takich graczy jak muraś nie powinno być tu miejsca


To jest tylko zabawa, a ty wyraźnie nie umiesz się bawić. Nauczcie się odróżniać donoszenie na kogoś od informowania osób na górze o nieprawidłowościach

Dokładnie to jest tylko zabawa i zgadzam sie z Toba w 100 % o to mi chodzi...
GameTag - Kamil8777, x360. Zapraszam na mecze.

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 03, 2010, 19:43:20 »
To jest Polska !! Bez kombinowania nic nie ma jak w zyciu :D

Offline blizu

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location: ŁDZ
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.12.2008r.
  • Own3d!
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 03, 2010, 19:44:21 »
Każdy orze jak może :P

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 03, 2010, 19:53:32 »
Freak ogarnij się chłopie to jest tylko gra  ;), a twoja walka jest bez sensu i bez owocna to jak walka z wiatrakami nie wygrasz nie uczynisz świata lepszym. Oszustów na świecie jest bardzo dużo może więcej niż ludzi uczciwych to kilka nazwisk to tylko początek góry lodowej a propo uczciwości to jesteś pewien, że sam jesteś uczciwy ?? "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" mówi ci to coś bo założę się, że co druga gra w twoim domu jest z nielegalnego źródła (czytaj spiracona).  
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 03, 2010, 20:07:49 »
To jest Polska !! Bez kombinowania nic nie ma jak w zyciu :D

ale my na to nie pozwalamy, u nas przede wszystkim, liczy się normalna zabawa, a dzięki temu są jeszcze osoby, którym jak widać zależy na zabawie...


twoje argumenty nie zmienią faktu że jesteś kapusiem a tekst ,załatwię ci ze wylecisz ,jest dla mnie śmieszny bo nikim ważnym tutaj nie jesteś  tak jak ja ,tylko pokazujesz ze umiesz dobrze wylizać dup...   adminom pier.....ąc zwykłych graczy  :-[


Ban 7 dni  0 twoje komentarze nic nie wnosza, a psują atmosferę. Jak tak myslisz to nie masz co szukac na pesleague.pl

Może chcesz nie wiem hmmm podlizac sie adminom ? dla mnie to jest śmieszne zapodawanie na innych heh... ???  "uwierz mi ze zalatwie tobie ze zostaniesz wywalony z ligi"  :D "ale jakie nicki pamietasz napewno" omg co ciebie to obchodzi jak inni graja ? adminem jestes ? chcesz podlizac sie zeby miec wyzsza range na pesleague ? niech admini sie tym zajmują a nie "zwykły gracz" ważne zebys ty byl fair play a ci ktorzy nie sa poprostu nie graj z nimi i nie zapodawaj bo to jest załosne....

to samo co kolega wyżej - 7 dni

a poza tym ty psujesz od pewnego czasu "ligi" zapisujesz się i nie grasz, ale na forum masz czas bzdury gadać!! Kolejny ban

Freak to kondon olac takich fajerow co to wogole za spoleczniak ? chlopie przeciez takich ludzi to tylko kopa w leb mozna co za typ ;/ i nie mowcie ze ma racje bo kondon to moze miec racje jak ssa pale

ban do odwołania - kto się przezywa, sam się tak nazywa ;D


pesleague.pl to zabawa, jak ktoś ma się obrażać, albo nie szanować naszych zasad niech spada.

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 03, 2010, 21:04:10 »
ludzie co tu się ostatnio dzieje...Chłopak chce dobrze a w zamian stertę wyzwisk dostaje.Skoro tak uwielbiacie oszustów to może niech pokasują wszystkie ligi,rankingi, niech dadzą admina wszystkim, wpisujmy co się komu podoba, bo po co to.Kiedyś jak były takie posty to wszyscy pisali żeby wyj... tego kogoś a teraz sami obrońcy, tylko jedna rzecz:jeśli wszyscy są za oszukiwaniem to skąd tyle płaczu o lagi przy każdym P/T ??? Ktoś chce żeby było lepiej a w zamian:donosiciel, kapuś, kondon... Nie rżnijcie takich kozaczków bo krowa co dużo muczy mało mleka daje.
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 03, 2010, 21:25:41 »
ludzie co tu się ostatnio dzieje...Chłopak chce dobrze a w zamian stertę wyzwisk dostaje.Skoro tak uwielbiacie oszustów to może niech pokasują wszystkie ligi,rankingi, niech dadzą admina wszystkim, wpisujmy co się komu podoba, bo po co to.Kiedyś jak były takie posty to wszyscy pisali żeby wyj... tego kogoś a teraz sami obrońcy, tylko jedna rzecz:jeśli wszyscy są za oszukiwaniem to skąd tyle płaczu o lagi przy każdym P/T ??? Ktoś chce żeby było lepiej a w zamian:donosiciel, kapuś, kondon... Nie rżnijcie takich kozaczków bo krowa co dużo muczy mało mleka daje.
Zrozum chodzi o to, że mógł od razu napisać do admina na pw ale on wolał innaczej i założył wątek w, którym piszę do wszystkich tylko nie do adminów a w rzeczywistości to tylko ich "ma" obchodzić.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 03, 2010, 21:41:53 »
ale my na to nie pozwalamy, u nas przede wszystkim, liczy się normalna zabawa, a dzięki temu są jeszcze osoby, którym jak widać zależy na zabawie...
Ja bym juz tego zabawą nie nazwał.... W tej częsci znowu jest wysyp dzieci typu "kur... przeciez wygrywałem z komputerem'' i nawet jak ktos gra for fun po meczu z takim graczem przestaje się bawic grą po dawce spamu na priv i tekstach typu : i tak jestes cienki, bo piłka była kwadratowa, bo twoj eto`o był szybszy. Polak jak to Polak pretensje do wszystkich i wszystkiego tylko nie do siebie.
ludzie co tu się ostatnio dzieje...Chłopak chce dobrze a w zamian stertę wyzwisk dostaje.Skoro tak uwielbiacie oszustów to może niech pokasują wszystkie ligi,rankingi, niech dadzą admina wszystkim, wpisujmy co się komu podoba, bo po co to.Kiedyś jak były takie posty to wszyscy pisali żeby wyj... tego kogoś a teraz sami obrońcy, tylko jedna rzecz:jeśli wszyscy są za oszukiwaniem to skąd tyle płaczu o lagi przy każdym P/T ??? Ktoś chce żeby było lepiej a w zamian:donosiciel, kapuś, kondon... Nie rżnijcie takich kozaczków bo krowa co dużo muczy mało mleka daje.
Dziwisz się nie kazdy lubi takich ludzi i trzeba to zrozumiec, a do tego kolega Gruszka za dużo razy ''Symetrie'' oglądał i stąd takie zachowanie

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Korupcja ? Gra niezgodna z regulaminem ??
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 03, 2010, 21:41:53 »