Autor Wątek: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź  (Przeczytany 16478 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« dnia: Styczeń 21, 2010, 14:50:45 »
  Miło mi poinformować graczy, że administracja serwisu pesleague.pl wraz z Cyber Arena 36i6 przeprowadzi 6 lutego 2010 roku w centrum handlowym Blue City w Warszawie Puchar Polski Pes 2010 by Cyber Arena 36i6&pesleague.pl .Emocje gwarantowane jak to przy piłce nożnej,a klimatu jaki tworzy scena pesa nie znajdziecie nigdzie indziej, a jak dodam, że do wygrania będą wspaniałe nagrody to takiej imprezy każdy fan Pro Evolution Soccer nie może przegapić! Tych którym się nie poszczęści i odpadną z turnieju organizatorzy przygotowali turnieje i freeplaye m.in w rożne wyścigówki jak Dirt 2 czy NFS Shift. Na Pucharze Polski, jak to na wielkich imprezach nie zabraknie znanych osobistości ze świata sportu a nad przekazem będzie czuwać CyberTV.


REGULAMIN

1. Zapisy.
1.1). Udział w turnieju jest bezpłatny
1.2). W turnieju weźmie udział 128 graczy. Obowiązuje kolejność zapisów na stanowisku PES
1.3). Gracz zapisując się musi okazać dokument tożsamości (legitymacja, dowód osobisty). Podczas turnieju gracz może zostać ponownie poproszony o okazanie dokumentu.
Uczestnicy niepełnoletni obowiązkowo przedstawiają pozwolenie od swojego opiekuna prawnego.m
1.4). Od każdej osoby przyjmiemy tylko jedno zgłoszenie
1.5). Zapisy trwają od godziny 10:00

2. Zasady ogólne.
2.1) Turniej będzie rozgrywany na PC. Każdy z uczestników zobligowany jest do posiadania swojego pada
2.2) Gramy dowolnie wybranym zespołem. Podczas turnieju nie można zmieniać drużyny.
2.3) Stale ustawienia meczu:
- kamera: wide
- kontuzje: nie
- forma: zielone strzałki
- maks. ilość zmian: 3
- poziom trudności: champion
- czas: dzień
- sezon: lato
- pogoda: dobra
2.4) Czas na ustawienie taktyki: ok. 3min
2.5) Po zakończeniu meczu gracze nie wstają z krzeseł do póki jeden z organizatorów(opiekunów) nie spisze wyniku i zezwoli na opuszczenie stanowiska
2.6) W przypadku nie stawienia się jednego z zawodników po jego wyczytaniu zostanie przyznany walkower 3:0 na korzyść przeciwnika.
2.7) Zmiany taktyki, zawodników można dokonywać przed meczem, w przerwie meczu, gdy piłka znajduje się poza placem gry
2.8) Nie będzie możliwości skorzystania z własnych ustawień. Taktykę należy ustawić przed meczem w ramach limitu czasowego.
2.9) Gracze w zależności od chętnych zostaną podzieleni na grupy z których do fazy pucharowej awansują liderzy ( lub najlepsza dwójka)

Ustawienia meczu dla fazy grupowej:
- długość meczu: 10min
- dogrywka: nie
- rzuty karne: nie

Ustawienia meczu dla fazy pucharowej:
- długość meczu: 10min
- dogrywka: tak
- rzuty karne: tak

4. W sprawach nieobjętych regulaminem decydują organizatorzy turnieju

NAGRODY

ZA 1 MIEJSCE

- LOGITECH Pure-Fi Express Plus
- Nokia 5030
- 50 złotych na doładowanie
- pendrive CA36i6
- Puchar Polski
- 10000 punktów do rankingu pesleague.pl
- Gra Cd projekt
- gadżety pesleague.pl i CA36i6
- bon na zakup Pes2011


ZA 2 MIEJSCE
 
- Logitech G19 (klawiatura)
- 50 złotych na doładowanie
- pendrive CA36i6
- 7000 punktów do rankingu pesleague.pl
- Gra Cd projekt
- gadżety pesleague.pl i CA36i6


ZA 3 MIEJSCE

- Logitech 19 (myszka)
- pendrive CA36i6
- 5000 punktów do rankingu pesleague.pl
- 2 Gry Cd projekt
- gadżety pesleague.pl i CA36i6

MAPA DOJAZDU



Zapraszamy wszystkich chętnych!!! Będzie się działo!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 13:26:52 wysłana przez maciek_pl »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:52:32 »
jutro o 18:00 w CyberTV jest program o cybercupach, na pewno będą chlopaki mówić i o turniejach w pes itp itd

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


JAKIEŚ PYTANIA??
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 15:31:29 wysłana przez maciek_pl »

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:33:08 »
Ktoś ze Szczecina się wybiera? :P

Offline chunsoo19

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 127
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:38:55 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Akurat 6lutego jest lan bodajże w Łodzi i na Podlasiu .... A czy jest to mianem Pucharu Polski ?? Tego bym nie powiedział.
Żeby nie było tak jak ostatnio z cybersportem w Lodzi. Dlaczego nie było news'a podsumowującego PESa w tej imprezie ?? Napisaliście tylko na własnej stronie, a ciężko napisać do redaktora z CB aby napisał to i to ??

A tutaj jeszcze jeszcze tekst: a klimatu jaki tworzy scena pesa nie znajdziecie nigdzie indziej. Tak macie racje w innych scenach jest klimat pomocy i współpracy u nas tego nie ma.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:44:56 »
hehe akurat zostało wszytko wysłane. A jak uważasz, że u nas się udziela pomocy trudno. Wiesz, żeby ktoś ci udzielił pomocy trzeba wykazać troche własnej inicjatywy, a nie mieć postawę roszczeniową. Ty przytaczasz Łódź, a ja przytocze Olsztyn i PP w Warszawie i wszytkie cupy w Wawie... chyba nie ma co komentowac :D

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:51:57 »
1.2). W turnieju weźmie udział 128 graczy. Obowiązuje kolejność zapisów na stanowisku PES

 Znaczy, że mogę przejechać kilkadziesiąt kilometrów bez pewności czy wogóle zagram ??? nie ma jakichś eliminacji czy coś?
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:59:27 »
zagrasz na pewno. Jeżeli bedzie więcej zrobimy najpierw elimiacje a potem faza grupowa. Na tyle osób zrobimy fazy grupowe, powyżej beda elimiacje i potem dopiero fazy grupowe :) Zawsze na turniejach organizowanych przes pesleague.pl było tak, że wszyscy zagrali

Offline SkonGoku

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2008r.
Odp: Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:05:20 »
Nieoficjalny Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź :D tak powinien się nazywać ten lan :D a jako że są to nieoficjalne PP to jest to zwykły lan :D I dlaczego na PP które powinny być drugą najważniejszą imprezą w roku w pes'a nagrody są tak słabe :D tzn pewnie wpadnę ale szału bez :D ps. mogę zabrać pad od ps3 i sterowniki do niego żeby działał ?

Offline chunsoo19

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 127
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:09:27 »
1.2). W turnieju weźmie udział 128 graczy. Obowiązuje kolejność zapisów na stanowisku PES

 Znaczy, że mogę przejechać kilkadziesiąt kilometrów bez pewności czy wogóle zagram ??? nie ma jakichś eliminacji czy coś?

Punkt na stronie cybersportu:
- nie przeprowadzamy wcześniejszych zapisów na turnieje - przychodzi się i zapisuje na miejscu - gra każdy kto chce


Widzisz, chciałem współpracować miedzy waszą ligą, a ESLem to zawsze jest jakieś ale ... dlaczego forum pes-scena mało o was piszę ?? Przecież tam praktycznie można się dowiedzieć o każdym lanie w Polsce. Dlaczego nie ma współpracy pomiędzy portalami, ligami, a tylko każdy patrzy na siebie ??

« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 16:18:06 wysłana przez maciek_pl »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:22:26 »
Chynsoo19 jeżeli cos piszesz to pisz prawdę, ale wogóle nie komnetuj jak nie piszesz ze zrozumieniem. Nie rozumiem po co zacytowales wypowiedź marcina i Pkr z Cybersportu. Jedno nie wyklucza drugiego.

Apropo konkurencji i tą wypowiedzią niech chciałbym zamknąć ten wątek, bo nie jest teraz czas na niego. Każdy ma swoje strony, każdy pisze tyle ile chce i o kim chce, każdy współpracuje z kim chce i każdy za swoje działanie bierze odpowiedzialność. My podejmuje decyzje które mają na celu rozwój pesleague.pl i jak widać jakoś nam wychodzi


Nieoficjalny Puchar Polski Pes 2010 - zapowiedź :D tak powinien się nazywać ten lan :D a jako że są to nieoficjalne PP to jest to zwykły lan :D I dlaczego na PP które powinny być drugą najważniejszą imprezą w roku w pes'a nagrody są tak słabe :D tzn pewnie wpadnę ale szału bez :D ps. mogę zabrać pad od ps3 i sterowniki do niego żeby działał ?


Przecież wiadomo Puchar Polski by pesleague.pl&CA36i6.

Niestety nie możliwości instalowania nowych sterowników.

Jeżeli uważasz, że nagrody słabe pokaż mi gdzie masz reklamy Pro Evolution Soccer prowadzone przez oficilanego dystrybutora tej gry w Polsce


@no jak nie odpowiedziałem poczytaj wyżej i się dowiesz. Jak chcesz się wypowiedzieć na temat który przemilczysz wypowiedz się w nowym temacie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 16:46:37 wysłana przez Matip125' »

Offline SkonGoku

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2008r.
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:37:48 »
Słyszałeś kiedyś o Mistrzostwach Polski :D tam to były nagrody :D i dlatego jestem zawiedziony że Puchar Polski jest tak słabo nagrodzony :D nawet jakieś 10zł wpisowego by nikogo nie zabiło a zawsze jest jakaś kasa dodatkowo na nagordy ^^ ale dobra więc do zobaczenia :D szkoda że będę się musiał męczyć na padzie od PC :D

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:48:00 »
Maciek kto jak kto ale Ty to nie powinnes spam'owac :)
I nie dyskutuj z nimi wiesz ze to jest zbedne :P

Offline chunsoo19

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 127
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2009r.
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:49:09 »
Piszę całą prawdę ;) To, że pesleague jest dobrą, ciekawą ligą, gdzie można pograć na prawdę super mecze dzięki bardzo rozwiniętemu systemowi pkt o tym wie każdy ;] Lecz tak jak napisałeś macie tylko na myśli rozwój pesleague.pl a nie sceny PESa.

Jeżeli scena PESa by się zjednoczyła to nie było by już wielkich turniejów FIFY na takich imprezach jak ESC, WCG, EPS to wszystko dominowało by dzięki PES. Ale tak niestety nie jest ;]

A zacytowałem i odpowiedziałem na pytanie z oficjalnej strony tych cup'ów ;]

Nie mam zamiaru tutaj się kłócić, bo nie jestem z tych osób. Lecz zauważyłem, że jeżeli ktoś napiszę szczerą prawdę, lekko skrytykuje wasze działania od razu jest na niego wielka gadka <3
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 16:59:19 wysłana przez chunsoo19 »

Offline Pstryks

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 736
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
  • joł :)
  • Gram w: ...
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2010, 18:31:02 »
Szkoda, że nie będzie czegoś takiego we wrocku bo bym se pograł  :D
Piszę poprawnie po polsku.

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2010, 18:51:06 »
Ktoś ze Szczecina się wybiera? :P
Ktoś ze Szczecina się wybiera? :P

Ja ze Szczecina,ale jeszcze sie zastanowie :)


Offline dimiC

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 118
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2010, 21:51:21 »
będą jakieś filmy z tych meczów umieszczone na youtube:)?

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2010, 09:37:32 »
będą jakieś filmy z tych meczów umieszczone na youtube:)?

tak, i jeszcze będzie na żywo w TV :)

Piszę całą prawdę ;) To, że pesleague jest dobrą, ciekawą ligą, gdzie można pograć na prawdę super mecze dzięki bardzo rozwiniętemu systemowi pkt o tym wie każdy ;] Lecz tak jak napisałeś macie tylko na myśli rozwój pesleague.pl a nie sceny PESa.

Jeżeli scena PESa by się zjednoczyła to nie było by już wielkich turniejów FIFY na takich imprezach jak ESC, WCG, EPS to wszystko dominowało by dzięki PES. Ale tak niestety nie jest ;]

A zacytowałem i odpowiedziałem na pytanie z oficjalnej strony tych cup'ów ;]

Nie mam zamiaru tutaj się kłócić, bo nie jestem z tych osób. Lecz zauważyłem, że jeżeli ktoś napiszę szczerą prawdę, lekko skrytykuje wasze działania od razu jest na niego wielka gadka <3

Kolego chyba się nie rozumiemy, od kiedy jestes na scenie pesa od roku? dwóch? - chyba nie znasz całej historii, a jak ją poznasz to pogadamy. Nie chce, aby rozmowa na ten temat była przepychanką słowną. Jak przygotujesz się dobrze merytorycznie to pogadamy.
chunsoo19 rozumiem, że zostałes kimś tam na ESL i brakuje ci graczy czy czegoś, ale jak mają grać u Was gracze jeżeli wygrywa Polak,a przegrany pisze protest i wygrywa. To jest chore tam więcej zależy od tego kto jest jakiej narodowości a  nie od umiejętnosci.Pomyśl jeszcze czemu ludzie nie chcą tam grać, czy to system czy klimat tej strony...

Dodam jeszcze, że jeżeli porównujesz Fife do Pesa i udział ich na targach to może napisz do dystrybutora gry. Tu chodzi o marketing i reklame, ktorej Pes w Polsce nie ma.


Słyszałeś kiedyś o Mistrzostwach Polski :D tam to były nagrody :D i dlatego jestem zawiedziony że Puchar Polski jest tak słabo nagrodzony :D nawet jakieś 10zł wpisowego by nikogo nie zabiło a zawsze jest jakaś kasa dodatkowo na nagordy ^^ ale dobra więc do zobaczenia :D szkoda że będę się musiał męczyć na padzie od PC :D

Jeżeli pesleague.pl chciao by zarobić wprowadziło by płatne ligi. Naszą ideą jest zabawa za darmo a nie zarabianie na was. Tak samo CA36i6 promuje cybersport, a nie zarabia na Was. Jeżeli chcecie większe nagrody to zaprszam do szukania sposnorow.
Nie sztuką jest wziąść od 250 graczy po 50 zł i kupić nagrody, sztuką jest coś dać nie biorąc...


Wracając do temtu kto z Was będzie?

« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2010, 09:52:56 wysłana przez maciek_pl »

Offline cubal

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2007r.
  • ¡Hala Madrid!, ¡Hala Madrid! Noble y bélico adalid
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2010, 10:39:19 »
no wiesz Maćku ,my to chyba wpadniemy :D (my znaczy stara gwardja Balcery Nastki Kubery i Ja ,moze Luki i Gawlisz tez wpadną da sie ich namówić ) :D

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2010, 11:49:57 »
no wiesz Maćku ,my to chyba wpadniemy :D (my znaczy stara gwardja Balcery Nastki Kubery i Ja ,moze Luki i Gawlisz tez wpadną da sie ich namówić ) :D

haha i jak zwykle trzeźwi :D

btw. Czy Nastek obroni tytuł :D??

Offline Freak

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Jarocin
  • Wiadomości: 153
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2006r.
Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2010, 14:18:19 »
mam pytanie czy jak pojade taki kawał z Jarocina to mzoe być opcja ze niema miejsca juz i wpierda*** :P?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Puchar Polski Pes 2010 by pesleague.pl&CA36i6 - zapowiedź
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2010, 14:18:19 »