Autor Wątek: mam problem  (Przeczytany 1298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czakol78

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2010r.
mam problem
« dnia: Styczeń 31, 2010, 13:09:24 »
 witam wszystkich mam wiele pytań na temat gry onilne , na początek chciałby się dowiedzieć co mam zrobić by zagrać z wybranym przez siebie znajomym  przez internet bo jak na razie to tylko gram z zawodnikiem wyszukanego przez sieć ,a druga sprawa to to że nie ma pozycji rankingu online prosze o szybką pomoc poniewasz nie umiem się doczekać żeby z nim zagrać dzięki.. 

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: mam problem
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2010, 13:14:59 »
Dziwina sprawa ze nie masz pozycji ran...
Druga sprawa co do grania to masz SZYBKI mecz oraz POCZEKALNIA i tam grasz z tymi z ktorymi chcesz - a tak pozatym to zakladaj konto u nas na peslague.pl wpadaj na mIRC graj wyzwania z naszymi bierz udzial w T/P na prawde niezla zabawa :) Jesli bedziesz mial jakies pytania co i jak grac to odezwij sie do mnie na mIRC'u to Ci wszystko wytlumacze :)

Offline czakol78

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2010r.
Odp: mam problem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2010, 20:54:48 »
Matip125' dzięki że tak szybko odpisałeś i musze ci powiedziec że tak robie jak mówisz i jak wybieram zawodnika którego chce to mi pisze dodaj na czarną liste i detale a jak prubujemy wejsć do pokoju to juz ma być dobrze a u tego który wchodzi pisz nie możesz wejść do pokoju ,dajemy jeszcze opcje dodaj gościa to znowu pisze nacisnij przycisk na kontrolerze start którego własnie używasz i znów nic kupilismy sobie z bratam orginalne gry żeby grać ze sobą przez sieć a nie jeden do drugiego jeżdzić a tu klapa poradź coiś a co do twojego zaproszenia do gry w lidze to z miłą chęcią ale na razie nie mam na to czasu i dlatego jak chcę pograć to gram z bratem ale chcemy sobie zaoszczędzic zbędnej drogi do siebie

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: mam problem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2010, 20:54:48 »