Autor Wątek: Sporty walki (boks,mma itd.)  (Przeczytany 28346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 11, 2011, 03:06:41 »
Tym bardziej podziwiam Haye'a, który często opuszczał ręce w walce z Władimirem. Gdyby tak nie pajacował mógł by zdominować Kliczków :).

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 11, 2011, 04:14:36 »
Haye to jeden z największych kretynów w historii tego sportu i zarazem pięściarz, który w ringu wręcz uciekał przed Wałujewem, zaatakował dopiero pod koniec i jakimś cudem wygrał...
" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 11, 2011, 10:27:38 »
Haye to jeden z największych kretynów w historii tego sportu i zarazem pięściarz, który w ringu wręcz uciekał przed Wałujewem, zaatakował dopiero pod koniec i jakimś cudem wygrał...


Haye ma zajebisty styl jeśli chodzi o promocje walki, zdecydowanie najlepszy ze wszystkich obecnych zawodnigów w ciężkiej, bez podziału na kategorie to można stawiać go na równi z Maywatherem i Mayorgą. Nieicze starych graczy w ciężkiej jak np: Toney. Walka z Wałujewem to był przekręt, wiadomo było że Ruski będzie miał operacje, a że i on i Anglik byli wtedy bo skrzydłami Sauerlanda to on po prostu przekazał pas w ręce zdrowego.


Zawiódł mnie Adamek, nie porażką bo byłem pewien że przegra, ale stylem w jakim to nastąpiło, Adamek wyzywał Haye po walce z Kliczko od tchórzy, Haye, Adamka od głupków, powinni spotkać się w ringu i powalczyć o miejsce nr. 3 ;)  To że Adamek da gorszą walkę z Vitkiem niż Anglik z Władem chyba nikt się nie spodziewał.


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 10:32:49 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 11, 2011, 10:41:47 »
No to by było dobre rozwiązanie jak Adamek ochłonie i bd szukał kolejnego rywala. Na Władimira też niech lepiej się nie zapędza bo go zniszczy siłą i warunkami jak brat. Adamek vs Haye, to by była walka dwóch lekkich w ciężkiej bo i tak teraz tam już nie ma kto się bić. Tak mi sie wydaje ze jak Kliczko sami nie skończą kariery to pasów nie oddadzą ;] Ale poczekajcie jeszcze bd mieć pierwszego mistrza świata w wadze ciężkiej i będzie nim Artur Szpilka jak mu oczywiście trening i boks bd w głowie a nie kolejne odsiadki w pace
" border="0" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 11, 2011, 12:19:09 »
Myślę, że Haye skończyłby Adamka szybciej niż Kliczko  :-[. A wracając do walki to atutem Adamka miała być szybkość. Widział ją ktoś?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 11, 2011, 12:45:35 »
Nie powiedziałbym bardziej zanosi sie na to ze za niedlugo to on bedzie znokautowany bo Vitalij mówił ze chce z nim walczyc bo to sprawa osobista...
" border="0" border="0

Offline losiu

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2010r.
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 11, 2011, 13:27:20 »
Trzeba teraz liczyć na Mariusza Wacha i Artura Szpilkę , którzy mają ogromny potencjał w wadze ciężkiej.

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 11, 2011, 13:52:12 »
Teraz nagle Adamanek według was [cenzura], a jak wygrywał walki to wielki mistrz... Dla mnie on był mistrzem już przed walką

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 11, 2011, 14:23:12 »
Trzeba teraz liczyć na Mariusza Wacha i Artura Szpilkę , którzy mają ogromny potencjał w wadze ciężkiej.
Litości...

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 11, 2011, 14:59:19 »
Co litości myślisz że w wadze ciężkiej dalej są Lewis, Tyson czy Holyfield, teraz już nie ma klasowych rywali dla Kliczków, bo tylko oni są wielkimi mistrzami w tej kategorii. Wach ma warunki jak Vitali i potezny cios umiejetnosci jeszcze nie te ale tych moze sie nauczyc przez ciezki trening niestety ale Adamek warunków fizycznych wytrenowac nie był wstanie i to samo Szpila który ma dopiero 22 lata i takze odpowiednie atuty na bycie kiedys mistrzem ciezkiej
" border="0" border="0

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:19:14 »
To precyzujmy trochę, za 7-8 lat może i tak, ale w tym momencie zarówno obaj bracia jak i Haye czy Wałujew a nawet Czagajew sprzątali by nimi ring.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:26:10 »
Kim? To się ładnie zawiesiłeś Wałujew nie walczy od dwóch lat
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:33:31 »
Teraz nagle Adamanek według was ****, a jak wygrywał walki to wielki mistrz... Dla mnie on był mistrzem już przed walką
Gdzie ty widzisz tu wyzwiska na niego? Poza tym - tak było z Gołotą.

Problem z Adamkiem polegał na tym, że on swego czasu nazwał Gołotę beztalenciem. Może chodziło mu o to, że Andrew nigdy nie został mistrzem świata (choć niejednokrotnie bywa nazywany jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym w historii bokserem, który nigdy nie wywalczył mistrzowskiego pasa), ale palnął głupotę. Tak się nie mówi o poprzednikach. Od tego czasu stracił część fanów, którzy pamiętali, gdy Gołota bił się w latach 90' z dobrymi przeciwnikami (niektórzy podobno przewyższali umiejętnościami Adamka; jak ktoś ma dużą wiedzę i chce sprawdzić prawdziwość tych słów, REJESTRACJA lub LOGOWANIE) i wygrywał po kilku rundach, a swoim czasem w polskim boksie dzielił się tylko z Saletą. Nawet fala Michalczewskiego, przecież rówieśnika pana Andrzeja nastąpiła nieco później, mimo że pierwszy pas zdobył w 1993 roku. Adamek sam powiedział, że walczy dla kasy i chce jak najwięcej zarabiać, Gołota był jednym z niewielu polskich bokserów z charakterem. Ludzie zwykle wolą iść za człowiekiem z ideą na ustach, a nie z workiem pieniędzy na plecach. Żeby było jasne - nie umniejszam Adamkowi osiągnięć. I jednocześnie ubolewam, że Gołota skończył jak skończył.

W sumie się cieszę, że "Góral" dostał oklep. Żałuję tylko, że musiałem zadowolić się tekstową relacją. Wyjdzie mu to na dobre, lekcja pokory jeszcze nikogo nie zabiła.
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:41:59 »
Ned, z twoich wcześniejszych wypowiedzi na forum wywnioskowałem, że masz n-ke. Dlaczego nie mogłeś oglądać walki?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:53:15 »
Gdzieś czytałem, że n jako platforma cyfrowa wycofała się z negocjacji. W dodatku - być może niepotrzebnie - przyjąłem, że jeśli już można obejrzeć walkę na n, to mogą to uczynić tylko posiadacze dekoderów i podobnych wynalazków. Ja mam tylko jeden kanał sportowy z n w kablówce, ot taki prezent od sieci lokalnej - co jakiś czas dodają nowe kanały. Od kilku lat były to już np. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Cartoon Network, AXN (ale szybko zabrali), wszystkie kanały HBO czy Comedy Central.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 11, 2011, 19:24:14 »
(choć niejednokrotnie bywa nazywany jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym w historii bokserem, który nigdy nie wywalczył mistrzowskiego pasa)
4 jego walki o pas były OK - 2 z Bowiem, które przejebał na własne życzenie jedna z Byrdem i Ruizem, gdzie mówi się że go oszukali. Z Lennoxsem sie osmieszył, to samo w elminacyjnych z Tysonem i Brewsterm
Cytuj
Gołota był jednym z niewielu polskich bokserów z charakterem.
Pokazał go uciekając z ringu przed Tysonem. Swego czasu była taka akcja, że w więzieniu Andrew odwiedził Artura Szpilkę, dla którego jest idolem i Gołota który miał w tych sprawach doswiadczenie chciał udzielić młodemu kilka rad - min. żeby nie grypsował aby jak najszybciej wyszedł, a Artur mu krótko odparł: Panie Andrzeju jest Pan moim idolem, ale ja bym z ringu nigdy nie uciekł!!!

Cytuj
Wyjdzie mu to na dobre, lekcja pokory jeszcze nikogo nie zabiła.
Adamek jest pokorny, ma wielki szacunek do rywali po face to face zawsze podawał Kliczce dłoń, ma Wielka Wiarę! - co miał powiedzieć przed pojedynkiem...? Elo ludzie przychodz ta na moją walke zobaczyc jak Kliczko mnie okłada, bo chyba to logiczne że jest większy i silniejszy przeciez nie bede wam wkręcał i obiecywał że postaram się wygrać
" border="0" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 11, 2011, 19:33:33 »
Niech Witalij zawalczy z Haye'm. Oby Hayemaker pokazał dobry boks i wygrał z nim ;D! Na to czekam. Z początku nie lubiłem Hayemakera ale teraz zmieniłem zdanie ;). A wy jak myślicie? Z tego co wiem to Władymir jest lepszy od Witalija więc różnie by to mogło być.

Offline lukasz cfc

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1092
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 09.11.2008r.
  • Chelsea Till I Die
    • http://rapideo.pl/polecam,lukaszcfc
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 11, 2011, 19:43:06 »
Vitalij jest lepszy od Władymira ;)
" width="500" height="200

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 11, 2011, 20:14:54 »
Niech Witalij zawalczy z Haye'm. Oby Hayemaker pokazał dobry boks i wygrał z nim ;D! Na to czekam. Z początku nie lubiłem Hayemakera ale teraz zmieniłem zdanie ;). A wy jak myślicie? Z tego co wiem to Władymir jest lepszy od Witalija więc różnie by to mogło być.
Haye nie ma szans! ;) Poleci jeszcze do tego na deski za to jak kozaczył do nich ;)
" border="0" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 11, 2011, 21:09:12 »
A ja Ci mówię, że ma szanse i fajnie jakby ta walka się odbyła się jak najszybciej ;).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #139 dnia: Wrzesień 11, 2011, 21:09:12 »