Autor Wątek: Sporty walki (boks,mma itd.)  (Przeczytany 28132 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 11, 2011, 21:12:01 »
Haye jest zdecydowanie lepszy w obronie niż Adamek i ma czym przyłożyć, problem w tym że Władek się bał ustrzelenie przez Anglika, Vitek przyjmował bomby od LL i się nie przewrócił więc trudne zadanie było by przed Hayem

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 21:15:41 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 11, 2011, 21:46:21 »
A ja Ci mówię, że ma szanse i fajnie jakby ta walka się odbyła się jak najszybciej ;).
Odbędzie się zanosi sie na nią bo Vitali chce temu kozakowi zamknąc mordę a takie właśnie kozaki sa tylko dobre w mordzie - wierz mi cos wiem na ten temat! :) ;) RMF ja oglądałem tą walke i Vitalii miał przewage ale Lewis zadał decydujacy cios w 3 rundzie rozciał strasznie luk brwiowy Kliczce i lekarz oraz sedzia po 6 rundzie przerwali walke i zrobiła sie zadyma bo Kliczko nie mogł sie pogodzić z tym werdyktem. Prawda jest tak ze taką moc uderzenia miał tylko Foreman, Tyson i własnie Vitali i nie dziwę sie ze Tomek po walce wygladał jak obity pies bo Haymerker tez poleci na deski jak dojdzie to tej walki - ide w zakład!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2011, 21:48:00 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 11, 2011, 21:59:26 »
Ciężko będzie znokautować Haye'a Witalijowi gdy Haye będzie walczył ciągle z gardą. Jest to najszybszy obecnie bokser no ale Witalij również jest szybki tyle, że Haye ma o wiele mocniejszy cios niż Adamek. Zachwiał Wałujewem to czemu nie i Witalijem? Haye myślę, że będzie chciał się zrewanżować i nie będzie już aż tak pyskował. Artur ten kozak pewnie zniszczyłby Adamka w maksymalnie piątej rundzie. Już taki ma styl i tak się promuje. Według mnie autopromocję ma najlepszą ;D.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 11, 2011, 22:05:36 »
Autopromocje ma, Adamek ma niby byc zniszczony przez niego do 5 rundy a z Kliczkiem wytrzymał te 10 Hehe. Nie porównuj Wałujewa do Vitalia! Zresztą co bd się wymądrzał - zobaczysz jak dojdzie do walki co się stanie - Kliczko go zniszczy! Ide w zakład!
" border="0" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 11, 2011, 22:30:58 »
Nie wiem czy wiesz ale Kliczko mógłby go załatwić w trzy rundy ;). Nie podpalał się i nie szedł za ciosem tylko spokojnie go oklepywał ;). Poczekajmy do walki. Liczę na Haye'a!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 11, 2011, 22:47:18 »
Nie zajarzyłem David Haye jest szybki zejscia uniki - head movment jak to sie mowi. Adamek tez jest bardzo szybki zapieprzal na treningach nad tym elmentem to mial byc jego atut tylko nie potrafil tego pokazac z Vitalijem myslisz ze Haye to pokaze bedzie ustawiany lewym prostym Kliczki ktory jest bardzo szybki on ma w ogole szybkie ciosy ale wielu znawcow tego nie zauwaza!
" border="0" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 11, 2011, 22:58:09 »
Witalij Kliczko jest szybki to fakt ale skoro Władymir miał problemy by trafić Haye'a, który walczył bez gardy to z gardą ciężko by mu było coś zrobić. Adamek we wczorajszej walce był wolniejszy od Witalija.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 12, 2011, 00:18:12 »
Wladimir nie jest lepszy od Vitalija! Jest gorszy! Ma mniejsze doswiadczenie, slabszy cios (nie wiem czy wiesz ale Viitali jest najlepiej nokautujacym bokserem w historii wagi ciezkiej - 43 zwyciestwa 40 KO) w srodowisku bokserskim mówi się ze ma szklana szczenke:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
Vitali Kliczko to juz jest jedna z najwiekszych legend w historii i zniszczy tego pozera - licze na to bo nienawidze takich kozakow! ;)
" border="0" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 12, 2011, 07:11:49 »
Być może masz rację. Mi zawsze oni się mylili ale myślałem, że skoro Władymir jest młodszy to i jest lepszy :).

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 12, 2011, 14:54:49 »
Młodszy nie znaczy lepszy - przykład: 46 letni wówczas Evander Holyfield w walce z 9 lat młodszym olbrzymem Wałujewem o Mistrzostwo Świata, tańczył wokół niego i obijał jak chciał, lecz został oszukany i nie zdobył Pasa Mistrzowskiego, mimo iż był lepszy! Tam Ci podałem dwa głupie przykłady jak Władimir nieprzytomny, ledwo dochodzi do własnego narożnika. Natomiast, jeśli chodzi o Vitalia, to nigdy nie leżał na deskach!!! Co zdarzało się kilkakrotnie samemu Muhhamedowi Alemu! Władimir dlatego jest nazywany Królem wagi ciężkiej i jest pierwszy w rankingach, ponieważ ma 4 pasy mistrzowskie, przy czym brat tylko jeden, ale najbardziej prestiżowej organizacji w boksie - WBC ;)
Cytuj
Dr Żelazna Pięść
Jeśli przegrywałeś tylko z kontuzjami, nie z rywalami, a z 42 zwycięstw aż 39 kończyłeś nokautem, to znaczy, że masz szczękę z metalu, pięści natomiast z żelaza. Stąd też przydomek Witalija - Dr Żelazna Pięść. Ten doktor nie wziął się zresztą znikąd, bo przecież taki właśnie tytuł zdobył Ukrainiec na Uniwersytecie Kijowskim. Pracę bronił w 2000 roku, jako champion WBC. Pas wywalczył w 1999 roku, nokautując Herbiego Hide'a.
Obecnie Kliczko przewyższa innych pięściarzy z dywizji heavyweight wyraźnie. I to może być, paradoksalnie, jakimś jego problemem. Dawno nie stoczył już przecież prawdziwej bijatyki, dawno nikt go nie zmusił, by się zmęczył. Każdy challenger deklarował, że będzie Ukraińca atakował, lecz gdy wchodził między liny, o deklaracjach zapominał. Nikt nie chciał nacierać na wyjątkowo niewygodnego rywala, boksującego z odchylenia i potrafiącego nokautować przez gardę.
W takim razie nie pozostało mi nic innego jak życzyć powodzenia Hayemakerowi! ;)
" border="0" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 12, 2011, 15:32:23 »
Gdyby Haye starał się walczyć przez te 36 minut byłoby ciekawie. Kiedy Witalij ostatnio otrzymał jakąś serię ciosów lub poważnie się zmęczył?

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 12, 2011, 15:36:55 »
Artur 7 tylko zobacz że Vit nie nokautuje jednym ciosem od 6 walk i niema co oceniać po walce z Adamkiem bo była to zdecydowanie najłatwiejsza walka Vitka od powrotu w 2008 (nie liczę Solisa), Tomek nie miał żadnego atutu w ataku, a wiadomo że obronę ma bardzo słabą przez całą karierę, dawałem mu góra 5% szans, Anglikowi daje maks 15% bo jednak jest lepszy w obronie i ma czym przyłożyć więc Vit będzie musiał być bardziej ostrożny
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 12, 2011, 15:50:24 »
To jest ciężka i tutaj jedna chwila może zadecydować o wygranej/przegranej. Ja tylko liczę na to, że Haye zaprezentuje się bardzo dobrze. Lubię Adamka ale jest gorszy od Haye'a. Jedynie po walce Haye vs Adamek zmieniłbym decyzje.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 13, 2011, 01:39:20 »
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Sporty walki (boks,mma itd.)
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 13, 2011, 01:39:20 »