Autor Wątek: Liverpool FC itd, itp :)  (Przeczytany 150817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 03, 2012, 22:40:41 »
Nie warto się przejmować, wszędzie takich gimbusów się namnożyło. A inicjatywa super.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 04, 2012, 11:22:17 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Na stronie Chelsea też o tym jest.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 04, 2012, 22:19:34 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Najbardziej śmieszy mnie to, że na każdej stronie jest napisane identycznie to samo.
Czy ktoś nie mógł się wysilić i napisać od siebie? ;) No cóż, liczy się przesłanie.
Mam nadzieje, że zbiorą pieniądze na protezy i odzyska jakąś sprawność fizyczną.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 13, 2012, 16:09:52 »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 13, 2012, 16:28:19 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Zawsze musisz rozpętać jakiś konflikt ; ) Nie wystarczy ,że wkleiłeś to u "Was", musisz jeszcze tutaj z tym przyjść....Po jaką cholerę? Lepiej Ci ,że to wstawiłeś? Jakbyś chociaż Ty to wymyślił....

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 13, 2012, 16:45:00 »
Bo kocham jak się wkurwia***.
Nie dziwie się jak zaraz ktoś wyskoczy z wyzwiskami i innymi. :D

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 13, 2012, 16:55:50 »
Bo kocham jak się wkurwia***.
Nie dziwie się jak zaraz ktoś wyskoczy z wyzwiskami i innymi. :D
Jeśli tam miało być "sz". To Cię rozczaruje, w ogóle mnie to nie rusza. Jedynie się zastanawiam jak nisko trzeba upaść, żeby się tym dowartościowywać.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 13, 2012, 17:04:16 »
Zawsze musisz rozpętać jakiś konflikt ; ) Nie wystarczy ,że wkleiłeś to u "Was", musisz jeszcze tutaj z tym przyjść....Po jaką cholerę? Lepiej Ci ,że to wstawiłeś? Jakbyś chociaż Ty to wymyślił....
Ale tego nie wymyślił, tylko wstawił więc o co chodzi? Zawsze powstawać będą w internecie takie obrazki fanów jednego kluby, którzy nawet nie wiedzą czemu tak nienawidzą tego drugiego zespołu. Więc nie ma co się przejmować i zawracać głowy.

A ta osoba, która robiła ten obrazek w paincie nawet nie wie, że United jest bogatsze bodajże o 2 tytuły licząc wszystkie rozgrywki.

Bo kocham jak się wkurwia***.
Nie dziwie się jak zaraz ktoś wyskoczy z wyzwiskami i innymi. :D
A ja kocham patrzeć jak jadą po tobie za większość twoich bezsensownych wpisów.

Jeśli tam miało być "sz". To Cię rozczaruje, w ogóle mnie to nie rusza. Jedynie się zastanawiam jak nisko trzeba upaść, żeby się tym dowartościowywać.
Tam miało być "*******cie"

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 13, 2012, 18:28:11 »
Zawsze powstawać będą w internecie takie obrazki fanów jednego kluby, którzy nawet nie wiedzą czemu tak nienawidzą tego drugiego zespołu. Więc nie ma co się przejmować i zawracać głowy.
A ta osoba, która robiła ten obrazek w paincie nawet nie wie, że United jest bogatsze bodajże o 2 tytuły licząc wszystkie rozgrywki.
Widzę, że masz 0 dystansu do siebie i do tego sportu. Nawet nie próbujesz tego zrozumieć.

Cytuj
A ja kocham patrzeć jak jadą po tobie za większość twoich bezsensownych wpisów.
A ja kocham jak ktoś się wpieprza rozmowę i prowadzi do jeszcze większej kłótni. Tak, teraz z jakiegoś głupiego (który był wklejony tylko "dla śmiechu") obrazku zrobi się wielka dyskusja.

Cytuj
Tam miało być "*******cie"
Więcej gwiazdek.

Cytuj
Jeśli tam miało być "sz". To Cię rozczaruje, w ogóle mnie to nie rusza. Jedynie się zastanawiam jak nisko trzeba upaść, żeby się tym dowartościowywać.
Nie mówię tutaj o Tobie, bo widzę, że jakaś garstka ludzi traktuje to z dystansem, jak wcześniej napisałem. Niektóre osoby tak nie potrafią. Co do dowartościowywania, czytaj 2 odpowiedź.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 13, 2012, 18:52:16 »
Powiedz mi w jaki mam mieć ten dystans? Poza tym rozumiem to lepiej niż myślisz.

A ja kocham jak ktoś się wpieprza rozmowę i prowadzi do jeszcze większej kłótni. Tak, teraz z jakiegoś głupiego (który był wklejony tylko "dla śmiechu") obrazku zrobi się wielka dyskusja.

Nie rozumiem Cię, wiesz że będzie z tego coś w rodzaju większej rozmowy i wstawiasz ten obrazek w wątku o The Reds. Każdy mógł się wtrącić, byłem to ja tak wypadło.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 13, 2012, 19:02:13 »
Powiedz mi w jaki mam mieć ten dystans? Poza tym rozumiem to lepiej niż myślisz.
Nie, nie rozumiesz jeśli się oto pytasz.
Masz dystans? To po co wyjazd z tymi pucharami i pisanie o fanach, tzn. prowokacja.
 
Cytuj
Nie rozumiem Cię, wiesz że będzie z tego coś w rodzaju większej rozmowy i wstawiasz ten obrazek w wątku o The Reds. Każdy mógł się wtrącić, byłem to ja tak wypadło.
Tak, tylko twój wcześniejszy post nie był skierowany wyłącznie do obrazka, nieprawdaż?

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 13, 2012, 19:15:47 »
Nie, nie miało to na celu żadnej prowokacji. Do obrazka nie była skierowana odpowiedź na twoje:
Bo kocham jak się wkurwia***.
Nie dziwie się jak zaraz ktoś wyskoczy z wyzwiskami i innymi. :D
Mniemam, że byłeś przygotowany na to że ktoś "wyskoczy z wyzwiskami i innymi."
Nie zmienia to faktu, że autor obrazka miał na celu wyśmianie Liverpoolu, a poza tym sam był kibicem United.
Dobra, nie chce mi się już więcej odpisywać.

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 13, 2012, 19:25:15 »
Mejor - Szkoda nerwów na takiego debila. I tak mu nie przetłumaczysz..
" border="0
" border="0

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 13, 2012, 21:27:22 »
widac ewidentnie ze destruction mial na celu prowokacje. Typowy internetowy troll. Jak jego team przegrywa to szuka usprawiedliwienia, jak wygra to pisze wszedzie posty (na stronie klubu swojego i przeciwnego), jakby nie mogl tylko na strone swojego zespolu. Na dodatek caly czas jest jechany i robi z siebie debila. Troche taka szm*ta forumowa, 0 honoru. Mozna mu mowic 10000 razy zeby nie robil z sb debila, ale on i tak swoje. Trzeba mu sie na chate zakrasc i neostrade odlaczyc, albo bana do konca zycia dac.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 13, 2012, 22:45:08 »
widac ewidentnie ze destruction mial na celu prowokacje. Typowy internetowy troll. Jak jego team przegrywa to szuka usprawiedliwienia, jak wygra to pisze wszedzie posty (na stronie klubu swojego i przeciwnego), jakby nie mogl tylko na strone swojego zespolu. Na dodatek caly czas jest jechany i robi z siebie debila. Troche taka szm*ta forumowa, 0 honoru. Mozna mu mowic 10000 razy zeby nie robil z sb debila, ale on i tak swoje. Trzeba mu sie na chate zakrasc i neostrade odlaczyc, albo bana do konca zycia dac.
Yym.. trochę nie rozumiem. Jakiego usprawiedliwienia? Jakieś przykłady?
Po prostu znalazłem ten obrazek podczas przeglądania bestów i specjalnie wrzuciłem, bo wiedziałem, że taka reakcja będzie. I trafiłem ogólnie w sedno. I nie wiem czy wiesz, ale mój internet nie jest oparty tylko na pesleague, nawet nie wchodzę na stronki Chelsea, Liverpoolu czy City, chociaż czasami dla zabawy, poczytać komentarze jak płaczą po przegranym spotkaniu. (komentarzy jednak nie dodawałem i dodawać nie będę) Coś mi tutaj zalatuje prowokacją, ale już tak mam, że odpisać trzeba. ;) **** forumowa? Coś jak latwa kobieta? Mógłbym to samo napisać, ale nic to nie zmieni. Forum myślę, że jest podzielone na tych lepszych i gorszych, i nie ma szans żeby wydostać się z którejś z tych grup. :P
PS. Nie korzystam z Neostrady. A te twoje przykłady z dupy wzięte, chociaż nadal myślę, że to była prowokacja.

Cytuj
I tak mu nie przetłumaczysz..
Miało być "nie wytłumaczysz"?

Cytuj
Nie zmienia to faktu, że autor obrazka miał na celu wyśmianie Liverpoolu, a poza tym sam był kibicem United.
Być może, a może i na pewno. Chociaż ja i Ty niestety się tego nie dowiemy.

Cytuj
Dobra, nie chce mi się już więcej odpisywać.
Mi też, ale gdybym nie odpisał to w przyszłości byłoby wypominanie.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 13, 2012, 23:40:14 »
Yym.. trochę nie rozumiem. Jakiego usprawiedliwienia? Jakieś przykłady?
Po prostu znalazłem ten obrazek podczas przeglądania bestów i specjalnie wrzuciłem, bo wiedziałem, że taka reakcja będzie. I trafiłem ogólnie w sedno. I nie wiem czy wiesz, ale mój internet nie jest oparty tylko na pesleague, nawet nie wchodzę na stronki Chelsea, Liverpoolu czy City, chociaż czasami dla zabawy, poczytać komentarze jak płaczą po przegranym spotkaniu. (komentarzy jednak nie dodawałem i dodawać nie będę) Coś mi tutaj zalatuje prowokacją, ale już tak mam, że odpisać trzeba. ;) **** forumowa? Coś jak latwa kobieta? Mógłbym to samo napisać, ale nic to nie zmieni. Forum myślę, że jest podzielone na tych lepszych i gorszych, i nie ma szans żeby wydostać się z którejś z tych grup. :P
PS. Nie korzystam z Neostrady. A te twoje przykłady z dupy wzięte, chociaż nadal myślę, że to była prowokacja.
mówiłem o stronach forumowych - przypomina ci się ? A usprawiedliwiałeś się chociażby po meczu z LFC w FA Cup. Nie każ ci dawać przykładów tylko rusz głową. Szm*ta forumowa, to proszę cię powiedz mi jak może być 'łatwa kobieta' na forum ? :D Bardziej podkreślałem twój brak szacunku do siebie, bo robisz z siebie ciągle idiotę. Jak chcesz być w gorszych to tkwij, tylko nie wkur*iaj ludzi dookoła.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 14, 2012, 21:20:06 »
mówiłem o stronach forumowych - przypomina ci się ? A usprawiedliwiałeś się chociażby po meczu z LFC w FA Cup. Nie każ ci dawać przykładów tylko rusz głową. Szm*ta forumowa, to proszę cię powiedz mi jak może być 'łatwa kobieta' na forum ? :D Bardziej podkreślałem twój brak szacunku do siebie, bo robisz z siebie ciągle idiotę. Jak chcesz być w gorszych to tkwij, tylko nie wkur*iaj ludzi dookoła.
Stwierdzałem fakty, może nie najbardziej trafne, ale to chyba nie jest powód do pisania, że szukam usprawiedliwienia po każdym meczu. (i po wygranej United spamuje na naszym dziale, a po przegranej wylewam żale tutaj, co jest kalumnią)
Co do tej "łatwej kobiety". Gdybyś ruszył głową to byś wiedział, że obowiązuje tutaj cenzura, a chodziło o dzifke.
PS. Co do twojego ostatniego zdania. Widzę, że źle mnie zrozumiałeś, ale nie ważne.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 14, 2012, 22:11:41 »
Stwierdzałem fakty, może nie najbardziej trafne, ale to chyba nie jest powód do pisania, że szukam usprawiedliwienia po każdym meczu.
czy ja powiedziałem, że po każdym ? W dużej części wypadków tak jest.
Cytuj
(i po wygranej United spamuje na naszym dziale, a po przegranej wylewam żale tutaj, co jest kalumnią)
dokładnie tak jest, tylko na odwrót. To już wtedy nie jest kalumnią. :)
Cytuj
Co do tej "łatwej kobiety". Gdybyś ruszył głową to byś wiedział, że obowiązuje tutaj cenzura, a chodziło o dzifke.
zmienia to coś, w tym co napisałem ?
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 15, 2012, 15:47:53 »
O Boże, aż mi się nie chce tego samego pisać.
Jeśli pokażesz mi przykłady to chętnie porozmawiam, a jeśli nie to zakończmy rozmowę.
Tylko mnie prowokujesz, więc nie chce się złamać. W ogóle, a to w ogóle nie przypominam sobie, aby po wygranym meczu spamował w kogoś temacie.
PS. Tak, dzifka a "łatwa kobieta" to zupełnie coś innego.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 15, 2012, 18:23:27 »
Jeśli pokażesz mi przykłady to chętnie porozmawiam, a jeśli nie to zakończmy rozmowę.
Tylko mnie prowokujesz, więc nie chce się złamać. W ogóle, a to w ogóle nie przypominam sobie, aby po wygranym meczu spamował w kogoś temacie.
sam sobie poszukaj - już ci to kiedyś pisałem. Masz ręce, oczy, mózg (mam nadzieje) to szukaj. Już któryś raz chcesz mieć coś podane "na tacy" i wykłócasz się aby ktoś podał ci przykład, a potem ukazywany jest ów przykład i zostajesz zgaszony...
Cytuj
PS. Tak, dzifka a "łatwa kobieta" to zupełnie coś innego.
wszystko zależy od sytuacji. Może być zawodem lub określeniem zachowania.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2012, 18:25:05 wysłana przez robi99 »
" border="0
You'll Never Walk Alone

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 15, 2012, 18:23:27 »