Autor Wątek: Liverpool FC itd, itp :)  (Przeczytany 150818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 15, 2012, 19:30:02 »
sam sobie poszukaj - już ci to kiedyś pisałem. Masz ręce, oczy, mózg (mam nadzieje) to szukaj. Już któryś raz chcesz mieć coś podane "na tacy" i wykłócasz się aby ktoś podał ci przykład, a potem ukazywany jest ów przykład i zostajesz zgaszony...
Nie chce mi się szukać, ty osądzasz, ty podajesz dowód. Jeśli tak się upieramy, to na dobrą sprawę mógłbyś pewnie znaleźć dwa, lub jeszcze kilka przykładów, ale nie sadź, że spamuje? w większości zwycięstw MU, czy na odwrót. Ogólnie to sobie nie przypominam, ale jak pisałem w 2 zdaniu..

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 16, 2012, 15:04:03 »
Nie chce mi się szukać, ty osądzasz, ty podajesz dowód. Jeśli tak się upieramy, to na dobrą sprawę mógłbyś pewnie znaleźć dwa, lub jeszcze kilka przykładów, ale nie sadź, że spamuje? w większości zwycięstw MU, czy na odwrót. Ogólnie to sobie nie przypominam, ale jak pisałem w 2 zdaniu..
czemu nie napisałeś tutaj nic jak przegraliście z nami, a przykładowo po wygranej z City piszesz:
Przegraliście 1:0, fotel powoli wraca na prawidłowe miejsce.
po wcześniej wspomnianej porażce w FA Cup na stronie swojego klubu usprawiedliwiałeś się na siłę.
Nie chce mi się dalej szukać przykładów i marnować na cb czasu, bo sam powinieneś sięgnąć pamięcią kiedy wypisywałeś bzdury.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 16, 2012, 15:46:25 »
czemu nie napisałeś tutaj nic jak przegraliście z nami, a przykładowo po wygranej z City piszesz:po wcześniej wspomnianej porażce w FA Cup na stronie swojego klubu usprawiedliwiałeś się na siłę.
Nie no, rozwalasz po prostu system. Twój tok myślenia to po prostu mnie zwala z nóg. Na ch** mam się interesować wami i cieszyć się jak przegracie, kiedy od X lat gnieździcie się w środkowej części tabeli. City to nasz rywal, i jeśli dobrze pamiętam ktoś pytał o wynik. Napisałem, i tylko dodałem, że powoli wracamy na 1 miejsce.
Podałeś 2 marne przykłady, które gówno znaczą, i to ma być większość? Nie pier**, bo aż się gotuje jak widzę takie bzdury.
Cytuj
Jak jego team przegrywa to szuka usprawiedliwienia, jak wygra to pisze wszedzie posty (na stronie klubu swojego i przeciwnego), jakby nie mogl tylko na strone swojego zespolu.
Hejter.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 16, 2012, 16:02:54 »
Nie no, rozwalasz po prostu system. Twój tok myślenia to po prostu mnie zwala z nóg. Na ch** mam się interesować wami i cieszyć się jak przegracie, kiedy od X lat gnieździcie się w środkowej części tabeli. City to nasz rywal, i jeśli dobrze pamiętam ktoś pytał o wynik. Napisałem, i tylko dodałem, że powoli wracamy na 1 miejsce.
Podałeś 2 marne przykłady, które gówno znaczą, i to ma być większość? Nie pier**, bo aż się gotuje jak widzę takie bzdury.
ty mnie nie rozumiesz. Zachowujesz się jak dziecko. Jeżeli wygrywacie, to po co piszesz to na stronie czyjegoś klubu. Masz swoją to się ciesz tam, a nie jak wygracie, to podniecasz się tu i tu, a jak przegracie to w (dużej) większości przypadków nic nie piszesz, a na swojej stronie szukasz na siłę usprawiedliwień. Taki mocny jesteś, żeby się tylko naśmiewać i prowokować, a jak dostaniecie w dupę, to milczysz na ich stronie... Więc nie wiem czy te przykłady gówno znaczą...
Cytuj
Hejter.
tak ci dokładnie na imię.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 16, 2012, 18:23:36 »
Nie mozesz sie jarac tymi zalosnymi obrazeczkami we wlasnym gronie? Musisz prowokowac?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 16, 2012, 18:30:48 »
Chore obrazki, chorych dzieci. Jeśli Liverpool wygra w tym sezonie 2 puchary na które ma szanse to zrówna się ilością pucharów z Manchesterem. No ale cóż chore dzieci z gimnazjum mają swój świat i wiedzą lepiej.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 16, 2012, 18:44:49 »
Może się zrówna, i tak przewaga MU będzie się zwiększać, jeżeli utrzyma się obecny podział sił. Dalglisha należy raczej zwolnić, bo nie bardzo różni się od Hodgsona, Live stoi w martwym punkcie. Mówcie sobie co chcecie, ale brakuje mi tego klubu w LM, jest za bardzo zasłużony na brak Europy na Anfield.

Jeśli LFC wygra CC i FA Cup, jasne, będzie remis. Należy jednak pamiętać o tym, że United również mają szansę na dwa puchary w tym sezonie.

Dziękuję ci za to, że zauważyłeś, że w stosunku 60:58 pod względem zgromadzonych trofeów wygrywają United, bo większość fanów LFC nadal uważa, że to ich drużyna jest z przodu.
" border="0

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 16, 2012, 18:55:52 »
Ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego ,że za 2-3 sezony przewaga United będzie może wynosić już siedem czy osiem pucharów. Wiem w jakiej sytuacji jest Liverpool i wiem ,że może to nie ulec zmianie w najbliższej przyszłości niestety.l Nie zmienia to jednak faktu,że póki co to są tylko dwa puchary....i takie obrazki są chore.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 16, 2012, 19:55:01 »
ty mnie nie rozumiesz. Zachowujesz się jak dziecko. Jeżeli wygrywacie, to po co piszesz to na stronie czyjegoś klubu. Masz swoją to się ciesz tam, a nie jak wygracie, to podniecasz się tu i tu, a jak przegracie to w (dużej) większości przypadków nic nie piszesz, a na swojej stronie szukasz na siłę usprawiedliwień. Taki mocny jesteś, żeby się tylko naśmiewać i prowokować, a jak dostaniecie w dupę, to milczysz na ich stronie... Więc nie wiem czy te przykłady gówno znaczą...
Przeczytaj jeszcze raz tamten post, wszystko wyjaśniłem. I znowu nie sadź głupot.
Bo nie wiem co to za teksty: piszesz na stronie innego klubu. Skąd wy w ogóle macie informacje, że ja wchodzę na stronę np. Live? No chyba, że chodziło wam o tematy na tym forum, ale to i tak GÓWNO prawda. To, że po porażce nic nie pisze, a po wygranej? Nie wiem, ile razy pisałem, że "ooo wygraliśmy, jesteście słabi". Jak wcześniej jeszcze wspomniałem, ktoś chyba pytał o wynik (w temacie) z City, ja go podałem. Mogę się jednak mylić.

Cytuj
.i takie obrazki są chore.
Ta.. ryja psyche.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 16, 2012, 19:58:17 »
Przeczytaj jeszcze raz tamten post, wszystko wyjaśniłem. I znowu nie sadź głupot.
Bo nie wiem co to za teksty: piszesz na stronie innego klubu. Skąd wy w ogóle macie informacje, że ja wchodzę na stronę np. Live? No chyba, że chodziło wam o tematy na tym forum, ale to i tak GÓWNO prawda. To, że po porażce nic nie pisze, a po wygranej? Nie wiem, ile razy pisałem, że "ooo wygraliśmy, jesteście słabi". Jak wcześniej jeszcze wspomniałem, ktoś chyba pytał o wynik (w temacie) z City, ja go podałem. Mogę się jednak mylić.
nie rób z siebie debila i przeczytaj jeszcze raz co napisałem...
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #210 dnia: Luty 16, 2012, 20:04:31 »
Cytuj
Jeżeli wygrywacie, to po co piszesz to na stronie czyjegoś klubu. Masz swoją to się ciesz tam, a nie jak wygracie, to podniecasz się tu i tu, a jak przegracie to w (dużej) większości przypadków nic nie piszesz, a na swojej stronie szukasz na siłę usprawiedliwień.

Pompa.. podałeś dwa przykłady, pamiętaj o tym. (chyba nawet 1)

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #211 dnia: Luty 16, 2012, 21:55:32 »
pompa, patrz co pisałem wcześniej. :)
Nie chce mi się dalej szukać przykładów i marnować na cb czasu, bo sam powinieneś sięgnąć pamięcią kiedy wypisywałeś bzdury.
każdy wie jak się zachowujesz i może ci wyciągnąć te durne prowokowanie innych... Jak choćby pawlodar_10 kilka godzin temu
Nie mozesz sie jarac tymi zalosnymi obrazeczkami we wlasnym gronie? Musisz prowokowac?
chyba możesz się czuć spełniony po uzasadnieniu mojego zdania 2 argumentem.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2012, 21:57:37 wysłana przez robi99 »
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #212 dnia: Luty 16, 2012, 22:13:35 »
To jak nie masz zamiaru szukać tej większości, to nie pisz głupot.
Widzę, że żaden z nas nie ma nic ciekawego już do dodania. (mogłeś napisać, że robiłem tak kilka razy, a nie w większości. nie byłoby takiej kłótni)

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #213 dnia: Luty 16, 2012, 23:09:45 »
To jak nie masz zamiaru szukać tej większości, to nie pisz głupot.
Widzę, że żaden z nas nie ma nic ciekawego już do dodania. (mogłeś napisać, że robiłem tak kilka razy, a nie w większości. nie byłoby takiej kłótni)
większość to pojęcie względne. A poza tym zamiast szukać "większości" podałem ci 2 argument, więc nie wiem czy zrozumiałeś do końca...
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #214 dnia: Luty 16, 2012, 23:27:33 »
Zrozumiałem, ale już nie chciałem się do tego odnosić, bo dalej byśmy odpisywali bezsensu. Jednak to nadal Cię nie usprawiedliwia. (w moich odczuciach)
Amen.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 17, 2012, 15:45:15 »
ehhh, coraz mniej sił mam na twoje trollowanie...
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 26, 2012, 19:55:11 »
Kompromitacja zakończona Pucharem : )

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 26, 2012, 20:13:13 »
Mecz fatalny w naszym stylu, choć podobała mi się gra Downinga. Na szczęście nie ma tragedii. Mamy puchar. Za kilka miesięcy nikt nie będzie pamiętał jak graliśmy w tym meczu. Czas się skupić na TOP4 i warto też powalczyć w Pucharze Anglii.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 26, 2012, 22:09:31 »
nie mieli pomysłu na grę m.in. dlatego, że Cardiff postawiło przegubowiec w bramce. W 6-8 się bronili, a nasi nie mieli zbytnio pomysłu jak sie przedrzeć... Gdybyśmy na końcu się nie bronili, tylko rozgrywali non stop piłkę, to wynik byłby inny. Mecz słaby, nie ma co ukrywać, ale ciekaw jestem jak to będzie wyglądać z rywalem z wysokiej półki, który nie będzie cały czas murował bramki.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 26, 2012, 23:06:12 »
Za tydzień taki mecz właśnie z Arsenalem. Niestety zagramy bez Aggera, który prawdopodobnie znowu złamał żebro.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 26, 2012, 23:06:12 »