Autor Wątek: Liverpool FC itd, itp :)  (Przeczytany 150760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #640 dnia: Maj 07, 2014, 23:33:55 »
A kto niby gra razem z Aguero w ataku City, skoro Pellegrini preferuje formację 4-4-2? (albo 4-4-1-1)
W 8 meczach wchodził na ostatnie kilkadziesiąt minut, a w 6 w ogóle nie zagrał. Więc w 50% występów w Premier League, nie był podstawowym napastnikiem. Przez jakiś czas stracił miejsce na rzecz Negredo - nie wiesz o tym?
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #641 dnia: Maj 08, 2014, 00:03:58 »
Negredo za to stracił miejsce w pierwszym składzie już chyba na dobre. Przekonał się na własnej skórze, czym się różni strzelanie +20 goli ogórkom z La Liga od gry w Premier League.
Soldado zresztą też, chyba nawet dobitniej.

Cytuj
Więc w 50% występów w Premier League, nie był podstawowym napastnikiem.
14 z 37 to połowa? To nawet nie jest 40%.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #642 dnia: Maj 08, 2014, 00:38:43 »
Sam napisałeś, że zaliczył dziś swój 31 występ - zaliczył dokładnie 30, bo jak napisałem w 6 w ogóle nie podniósł się z ławki, a przeciwko Fulham w 31 kolejce nie zagrał z powodu kontuzji. Także nie wiem skąd wzięło się u Ciebie 37 meczy...
Więc 14 spotkań, to prawie 50% z 30 meczy, a można mu jeszcze z tych 14 spotkań odjąć pół, bo w 3 kolejce w meczu z Fulham po połowie zastąpił go właśnie Negredo.
I z tego właśnie względu już coś przebąkiwał, że nie odpowiada mu taka sytuacja. Jak dla mnie idealny następca Lewandowskiego w BVB

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2014, 00:41:31 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #643 dnia: Maj 08, 2014, 08:43:11 »
37 meczów wzięło mi się z 37 kolejek Premier League... Licząc wszystkie rozgrywki, Dżeko wystąpił w tym sezonie 37 razy - 26 w pierwszym składzie i 11 z ławki. W Premier League 22 razy zagrał od pierwszej minuty i 8 razy pojawił się na boisku w drugiej połowie. Masz te swoje 50%.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Poza tym, nie wiem, po cholerę do jego występów w Premier League doliczasz mu te, w których nie zagrał i jeszcze wyliczasz z tego procent. ::)

Następca Lewandowskiego w BVB jest znany od dobrych kilku miesięcy i nazywa się Adrian Ramos.
" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #644 dnia: Maj 08, 2014, 10:27:19 »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #645 dnia: Maj 08, 2014, 10:45:01 »
Event już odwołany.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #646 dnia: Maj 08, 2014, 14:40:06 »
37 meczów wzięło mi się z 37 kolejek Premier League... Licząc wszystkie rozgrywki, Dżeko wystąpił w tym sezonie 37 razy - 26 w pierwszym składzie i 11 z ławki. W Premier League 22 razy zagrał od pierwszej minuty i 8 razy pojawił się na boisku w drugiej połowie. Masz te swoje 50%.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Poza tym, nie wiem, po cholerę do jego występów w Premier League doliczasz mu te, w których nie zagrał i jeszcze wyliczasz z tego procent. ::)
:o ??? Chyba nie śledzisz uważnie tego, o czym piszę... Przecież wyliczam procent z 30 spotkań, w których zagrał. Specjalnie odjąłem mu te 7, w których nie wystąpił w ogóle...
Poza tym od początku rozmowy rozmawiamy o jego występach w lidze, a nie w całym sezonie
I nie musisz mi podać strony ze statystykami. Przecież ja z głowy nie liczę, tylko kieruję się znacznie lepszą stroną:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Teraz sobie jeszcze zobacz, ile było tych meczy, w których grał od początku, a zostawał zmieniony w 50, 60, czy 70 minucie...

Cytuj
Następca Lewandowskiego w BVB jest znany od dobrych kilku miesięcy i nazywa się Adrian Ramos.
Napisałem "jak dla mnie". Dzeko zna świetnie Bundesligę i język, do tego ciągle strzela w mocniejszej lidze.
A ten Ramos może okazać się takim następcą Lewandowskiego, że po rundzie będą mówić, iż jest transferowym niewypałem...
" border="0" border="0

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #647 dnia: Maj 08, 2014, 15:41:08 »
Negredo za to stracił miejsce w pierwszym składzie już chyba na dobre. Przekonał się na własnej skórze, czym się różni strzelanie +20 goli ogórkom z La Liga od gry w Premier League.

Te ogóry dałyby radę z niejednym klubem z angielskiej ligi.

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #648 dnia: Maj 08, 2014, 16:02:33 »
Serio?

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #649 dnia: Maj 08, 2014, 16:03:10 »
Serio?
Tak.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #650 dnia: Maj 08, 2014, 16:12:00 »
Nie sądze.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #651 dnia: Maj 08, 2014, 16:24:27 »
Moim zdaniem Granada czy nawet ostatni Betis poradziłyby sobie z Hull, Norwich czy jakimś tam Crystal Palace.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #652 dnia: Maj 08, 2014, 16:25:44 »
Zależy o jakich zespołach z PL mówimy... Tak naprawdę to niema o czym dyskutować, bo większość z was nawet nie widziała na oczy tych "ogórów" PD w akcji...  Gdybym powiedział o Rayo Vallecano, to ktoś zaraz nazwałby ich ogórem, nawet nie wiedząc, że grają podobną tiki-takę do Barcelony i Bayernu... 
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #653 dnia: Maj 08, 2014, 20:30:38 »
Te ogóry dałyby radę z niejednym klubem z angielskiej ligi.
Na pewno.
W zeszłym sezonie w La Liga Soldado i Negredo mieli łącznie 49 goli. W tym sezonie, już w innej lidze, mają ich tylko 15. Hiszpanie generalnie dobrze wpasowują się w Premier League (do tej pory byli to jednak w zasadzie tylko pomocnicy). Trochę to wymowne, nieprawdaż?

Cytat: Artur 7
Gdybym powiedział o Rayo Vallecano, to ktoś zaraz nazwałby ich ogórem, nawet nie wiedząc, że grają podobną tiki-takę do Barcelony i Bayernu... 
Tiki-taka z bilansem bramkowym 45-74 (!), lol. To musi śmiesznie wyglądać. Nikt w La Liga nie stracił więcej goli od Rayo Vallecano, nawet ostatni w tabeli Betis, który ma 13 punktów straty do... 19. miejsca. Tylko 3 kluby (Osasuna, Betis i Almeria) mają zaś gorszy bilans bramkowy.

Cytuj
Napisałem "jak dla mnie". Dzeko zna świetnie Bundesligę i język
To Ramos nie zna? Gra w Niemczech dłużej niż grał Dżeko.
Poza tym, co tu ma do rzeczy "jak dla mnie"? Nie ma nic "jak dla ciebie", transfer Ramosa do BVB to już od jakiegoś czasu done deal.

Cytuj
Chyba nie śledzisz uważnie tego, o czym piszę...
Ja? Owszem. Co do ciebie już nie byłbym taki pewien, bo co chwila mówisz o czymś innym.

Cytuj
Przecież wyliczam procent z 30 spotkań, w których zagrał.
Problem w tym, że te twoje rejtanowskie 50% (w zasadzie to niecałe 47%) to 8 meczów z ławki i 6 meczów, w których nie zagrał. Potem mówisz, że specjalnie odjąłeś 7 meczów w których - o ironio - nie zagrał, ale to podobno ja nie śledzę uważnie tego co piszesz...

Cytuj
Teraz sobie jeszcze zobacz, ile było tych meczy, w których grał od początku, a zostawał zmieniony w 50, 60, czy 70 minucie...
3. Na 30. Ostatni taki raz był w styczniu!

Cytuj
Poza tym od początku rozmowy rozmawiamy o jego występach w lidze, a nie w całym sezonie
Tym gorzej dla ciebie, bo znacznie częściej w porównaniu do meczów rozpoczynanych na boisku od pierwszej minuty wchodził z ławki w meczach LM (4 pierwsze składy, 3 wejścia z ławki).

Poza tym, sam wkładasz mi argumenty do ręki. Mówisz, że Dżeko chyba nigdy nie zostanie piłkarzem pierwszej jedenastki. Mówię, że zagrał 30 meczów (faktycznie kopnąłem się o jeden), a ty marudzisz, że to za mało. Z tej twojej strony jasno wynika, że Bośniak ostatni raz przesiedział na ławce cały mecz 14 grudnia, a w tym roku kalendarzowym wszedł na boisko w drugiej połowie całe... 2 razy. We wszystkich innych, poza jednym, gdy był poza grą z powodu kontuzji, grał od pierwszej minuty. Jeżeli tak nie prezentują się statystyki zawodnika pierwszego składu, to nie wiem, czy pierwszy skład City liczy więcej niż 7 osób.

Poza tym, czy to takie dziwne, że w drużynie, w której grają Aguero, Dżeko, Negredo i Jovetić, Pellegrini chciał dać szansę gry każdemu z nich?
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #654 dnia: Maj 08, 2014, 21:47:20 »
Cytuj
Tiki-taka z bilansem bramkowym 45-74 (!), lol. To musi śmiesznie wyglądać
Chcesz w tej chwili kwestionować ich styl gry nie widząc go nawet na oczy..? Do tego sugerując się liczbą straconych bramek...?! Akurat tu Twoja filozofia dot. dobrej gry Barcelony w obronie poprzez zdominowanie rywala w posiadaniu piłki niema miejsca...
Vallecano traci mnóstwo bramek - to fakt. Ale jak przychodzi im grać z Barceloną, to posiadanie piłki rokłada się 50 - 50. Gdy przychodzi im grać z resztą stawki - 60/70% czasu gry przy piłce.
Cytuj
To Ramos nie zna? Gra w Niemczech dłużej niż grał Dżeko.
Wrzucasz mi zdania, których nie mówię.
Cytuj
Poza tym, co tu ma do rzeczy "jak dla mnie"? Nie ma nic "jak dla ciebie", transfer Ramosa do BVB to już od jakiegoś czasu done deal.
To ja nie mogę mieć do cholery własnego zdania? Nigdzie nie kwestionuję wiarygodności tego transferu, tylko to, czy jego bohater udźwignie na siebie misję zastąpienie jednego z najlepszych - jak nie najlepszych - napastników w historii klubu...
Cytuj
Ja? Owszem. Co do ciebie już nie byłbym taki pewien, bo co chwila mówisz o czymś innym.
Cytuj
Potem mówisz, że specjalnie odjąłeś 7 meczów w których - o ironio - nie zagrał, ale to podobno ja nie śledzę uważnie tego co piszesz...
Tak, zwracam honor:
Cytuj
W 8 meczach wchodził na ostatnie kilkadziesiąt minut, a w 6 w ogóle nie zagrał.
powinno być od razu tak jak mówiłeś 14/37

Tylko teraz, dlaczego miałbym nie uwzględniać tych 6 spotkaniach, w których Pellegrini nie wpuszczał go nawet na minutę, skoro był zdolny do gry? O tym czy piłkarz gra decyduje przede wszystkim jego zdrowie. A on w tych spotkaniach był zdrowy i nie wszedł nawet na minutę. Do tego te mecze, w których wchodził na ostatnie minuty i te, w których grał, a zostawał zmieniany... Skoro to jest dla Ciebie podstawowy napastnik, to nie wiem - zaraz policzę mu minuty, tylko tym razem zrobię to dobrze
Cytuj
3. Na 30. Ostatni taki raz był w styczniu!
Liczyłeś tylko te, w których schodził nie rozgrywając nawet godziny gry. Ja mówiłem o meczach, w których grał, a zostawał zmieniany w 50', 60' ,70' (zresztą odwołałeś się do tego zdania). Te minuty również można zsumować i dodać do tych 540 - 6 spotkań, w których przegrywał rywalizację z Negredo - i tych, w których oglądał kolegów z ławki wchodząc na kilkanaście ostatnich. Tak oto nam wyjdzie jakim Dzeko jest podstawowym napastnikiem w PL
Cytuj
Tym gorzej dla ciebie, bo znacznie częściej w porównaniu do meczów rozpoczynanych na boisku od pierwszej minuty wchodził z ławki w meczach LM
Na 8 spotkań w CL trzy w pełnym wymiarze i jedno do 60 minuty, to też nie wynik podstawowych napastników innych drużyn w tych rozgrywkach
Cytuj
Poza tym, czy to takie dziwne, że w drużynie, w której grają Aguero, Dżeko, Negredo i Jovetić, Pellegrini chciał dać szansę gry każdemu z nich?
Jak dla mnie nie. Ale to nie ja stwierdziłem:
Cytuj
A kto niby gra razem z Aguero w ataku City, skoro Pellegrini preferuje formację 4-4-2? (albo 4-4-1-1)

 
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2014, 21:55:25 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #655 dnia: Maj 09, 2014, 15:58:20 »
Na pewno.
W zeszłym sezonie w La Liga Soldado i Negredo mieli łącznie 49 goli. W tym sezonie, już w innej lidze, mają ich tylko 15. Hiszpanie generalnie dobrze wpasowują się w Premier League (do tej pory byli to jednak w zasadzie tylko pomocnicy). Trochę to wymowne, nieprawdaż?

Tiki-taka z bilansem bramkowym 45-74 (!), lol. To musi śmiesznie wyglądać. Nikt w La Liga nie stracił więcej goli od Rayo Vallecano, nawet ostatni w tabeli Betis, który ma 13 punktów straty do... 19. miejsca. Tylko 3 kluby (Osasuna, Betis i Almeria) mają zaś gorszy bilans bramkowy.

Oglądasz mecze La Liga, że tak jawnie i pewnie odpowiadasz? Bez sensu...

Soldado nie gra zbyt dobrze, to fakt, ale cała drużyna gra lipnie przez cały sezon (przereklamowana drużyna). Negredo zaś ma rywali takich jak Dżeko, Jovetić czy Aguero. Przez chwilę Negredo naprawdę dobrze grał.

Popatrz na możliwości Rayo, a przede wszystkim na budżet. Mają świetnego trenera, który dałby sobie bez problemu radę w tej niby najlepszej lidze świata.. heh..., świetnych kibiców i choć kasą nie powalają, to zawsze zbudują ciekawy team za grosze.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #656 dnia: Maj 09, 2014, 16:21:37 »
Co do meczu Rayo z Barceloną się pomyliłem, bo wtedy byli przy piłce przez 54% czasu gry i był to pierwszy mecz od bodajże 5-6 lat, w którym Barcelona miała mniej posiadania w meczu o stawkę, grając najsilniejszym składem... Tak się składa, że oglądałem ten mecz. Kibice nawet po 0-4 robili gorącą atmosferę.
To, że ma się piłkę przez 60/70% czasu gry nie oznacza, że nie trzeba martwić się o obronę, bo przeciwnik nie zaatakuje. Idealne przykłady na grę Rayo:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - mecz z Malagą i porażka 5-0. Posiadanie Rayo 67%...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - mecz z Sevillą i porażka 4-1. Posiadanie Rayo 61%...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - mecz z Valladolid i porażka 3-0. Posiadanie Rayo 71%...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - mecz z Osasuną i porażka 3-1. Posiadanie Rayo 70%...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - mecz z Espanyolem i porażka 4-1. Posiadanie Rayo 70%...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - mecz z Villareal i porażka 5-2. Posiadanie Rayo 71%...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - mecz z Atletico i porażka 4-2. Posiadanie Rayo 59%...
i drugi mecz z Barceloną na Camp Nou: REJESTRACJA lub LOGOWANIE w nim dali się zdominować (jak to tak można nazwać jeszcze w przypadku Barcelony grającej u siebie) mając 41% posiadania piłki i tracąc 6 bramek...

Teraz wypada jeszcze zobaczyć na skład tej drużyny, który dla przeciętnego kibica będzie "no name'm"...
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2014, 16:25:33 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #657 dnia: Lipiec 04, 2014, 17:28:44 »
Po tym jak Liverpool zasilili Lambert, Lallana i Can, znane są już kolejne cele transferowe Liverpoolu. Są nimi: Dejan Lovren, Divock Origi, Lazar Makovic, Alexis Sanchez, Alberto Moreno, Ryan Bertrand, Sega Coulibaly, Marcos Rojo i Lazar Marković.

Wczoraj w nocy / dziś rano Southampton odrzuciło już ofertę The Reds za Dejana Lovrena opiewającą na kwotę w okolicach 18 milionów funtów. O ile Święci pierwotnie oczekiwali zbliżonej kwoty to teraz zmienili zdanie. Według nich Chorwat  to ich obecnie najlepszy gracz i nie mają zamiaru go puścić za mniej niż 25 milionów funtów.

Tymczasem jeśli Daniel Agger byłby skłonny opuścić mury Anfield to klub wysłucha ofert od innych klubów zaczynające się od 12 milionów funtów.

Jak można wycenić Lovrena na 25 milionów, a Aggera na 13 milionów mniej ?  ::)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #658 dnia: Lipiec 05, 2014, 14:39:56 »
Pamiętam, jak niedawno ktoś za Rooneya proponował 20 milionów funtów, a za Naniego 3 miliony(!), podczas gdy jakieś młokosy z Brazylii rozprzedawani są za 40.

Co do Sancheza, to podobno idzie do Arsenalu.



Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #659 dnia: Maj 16, 2015, 15:14:41 »
Dziś ostatni mecz Gerrarda na Anfield. Trochę się smutno robi jak kolejna legenda z dzieciństwa odchodzi. Tym bardziej, że jego odejście nie wygląda tak jak powinno. Tacy piłkarze jak Lampard i Gerrard powinni  kończyć kariery w swoich klubach.
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liverpool FC itd, itp :)
« Odpowiedź #659 dnia: Maj 16, 2015, 15:14:41 »