Autor Wątek: Manchester City -Wszystko o klubie  (Przeczytany 53808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 29, 2011, 14:27:38 »
gdyby nie bylo kibicow city to kto zalpzylby watek i w nim pisal?

Ten wątek założył fan Barcelony, a piszą w nim głównie osoby nie będące fanami zespołu.
" border="0

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 29, 2011, 14:45:40 »
te ze kibcuje barceloonie to nie znaczy ze nie lubi mc
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 29, 2011, 14:46:41 »
"Lubić" nie zawsze pokrywa się z "kibicować".
" border="0

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 29, 2011, 15:16:35 »
To co jest najciekawsze, tak nawiązując do ligi angielskiej bardziej niż do samego City. Że Angielska Liga w tym okienku transferowym narobiła naprawdę niezłych transferów, liga hiszpańska mocno straciła na zawodnikach i nie wiadomo czy jeszcze nie straci. Pod względem składów to Anglicy nie mają sobie równych.

Konkretnie to o kim mowa, o jakich zawodnikach ?
Większość transferów w Premier League, były transferami między drużynami z Anglii-transfery wewnątrz ligowe. A to nijak poprawia poziom ligowy, ba taka Aston Villa została osłabiona sprzedając Younga i Downinga.

Jedyne większe wzmocnienia LIGI to pewnie De Gea(choć nie wiem czy to wzmocnienie, bo od VdS lepszy nie jest), Aguero(ten ponoć przyszedł w zastępstwie Teveza, który co jak co, ale był sprawdzonym, najlepszym ogniwem City, czego jeszcze na pewno nie można powiedzieć o Kunie) i Gervinho no mooże jeszcze Cabaye.


W Hiszpanii tak krucho jak mówisz nie jest. Malaga przeprowadziła bardzo dobre transfery, a co więcej nie jest to coś na wzór City, a na prawdę są to sensownie zainwestowane pieniądze ok. 60.mln. Szejki z Malagi nie chcą łamać jakiś barier i nie rzucają liczbami za zawodników na prawo i lewo, ponoć już jest w planach nowy stadion. Personalnie już teraz stać ich na miejsce gwarantujące Ligę Europy, co w takim mieście powinno być normą. Ponadto Coentrao(odrzucił $$$ Romka), Sahin, Sanchez, Valencia przeprowadziła ciekawe transfery, jedynie Atletico się osłabiło, ale w zamian mają ok.70.mln €. Jeszcze żeby tak Sevilla przewietrzyła kadrę i wróciła do tego co było w latach 05-07


Ale to wszystko jak na razie są transfery niesprawdzone, także  się jeszcze okaże.

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 29, 2011, 15:39:21 »
Chodzi o to że najmocniejsze ekipy w Anglii się wzmacniają. Nie powiesz mi że Malaga będzie potrafiła namieszać w pierwszej trójce. Ok pokupowali, są wzmocnieni ale czy aż tak bardzo?
Co do Coentrao to wiadomo że wolał iść do Realu. Chociażby z powodu że styl ligi hiszpanskiej jest bliższy portugalskiej. Do tego marka drużyny lepsza. A przede wszystkim mówienie o milionach Abramowicza nijak się do tego ma, bo Real na brak kasy nie narzeka i na pewno nie dali mu mniej.
Transfery w Primera nie zmieniają zazwyczaj nic bo nadal Barca i Real mają 20 punktów przewagi nad 3 zespołem. W Premier League zawsze jest jakaś różnica po sezonie (fakt ostatnio to Chelsea i Manchester na zmianę zdobywali ligę ale już w europejskich pucharach czy ligowych bywało różnie). Dlatego cieszy fakt że taki Liverpool prawdopodobnie włączy się do gry, City będzie groźne, Spurs i Arsenalu też nie można lekceważyć. 6 zespołów które z powodzeniem dawały by sobie radę w Lidze Mistrzów a z Hiszpańskiej tylko dwa :)

Poza tym z hiszpańskiej poodchodziło kilku zawodników chociażby do Turcji. Nie jest to już tak atrakcyjny kierunek chyba że ma się ofertę z Realu/Barcy.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:35:10 »
Cytuj
Chodzi o to że najmocniejsze ekipy w Anglii się wzmacniają. Nie powiesz mi że Malaga będzie potrafiła namieszać w pierwszej trójce. Ok pokupowali, są wzmocnieni ale czy aż tak bardzo?
Przeczytaj uważnie wszystko. Przecież napisałem, że teraz stać ich na zakfalifikowanie się nie do LM, a Ligi Europy czyli miejsce 5-7.
I jest to wzmocnienie ligi, skoro klub bijący się o utrzymanie, teraz aspiruje o puchary.

Cytuj
Co do Coentrao to wiadomo że wolał iść do Realu. Chociażby z powodu że styl ligi hiszpańskiej jest bliższy portugalskiej. Do tego marka drużyny lepsza. A przede wszystkim mówienie o milionach Abramowicza nijak się do tego ma, bo Real na brak kasy nie narzeka i na pewno nie dali mu mniej.
Wolał iść do Realu, bo malutki Fabio marzył już o grze w Realu, a chyba nie powiesz mi, że Chelsea mogłaby być jego dziecięcym marzeniem :P

Zdziwisz się, swego czasu nawet Benfica zaakceptowała ofertę Chelsea, ale sam Coentrao ją odrzucił. W Londynie miałby zarabiać 4.mln, w Realu dostaje połowę mniej.

Cytuj
Transfery w Primera nie zmieniają zazwyczaj nic bo nadal Barca i Real mają 20 punktów przewagi nad 3 zespołem.
Bo to Real z Barceloną są tak mocne...

Cytuj
6 zespołów które z powodzeniem dawały by sobie radę w Lidze Mistrzów a z Hiszpańskiej tylko dwa
City to z powodzeniem nawet nie radziło sobie w LE, z Lechem i słabiutkim Juve, Arsenal, Arsenalu zawsze się trzeba obawiać, ale na obawach się kończy. Tottenham, IMO Valencia od niego nie odstaje. Liverpool to niewiadoma, jeżeli to byłby Liverpool z tamtego sezonu, to nie jestem pewien czy ugraliby coś w tej LM, niech najpierw się podniosą w Anglii, a później prorokujmy o tym jak mogą się prezentować w pucharach.

Cytuj
Poza tym z hiszpańskiej poodchodziło kilku zawodników chociażby do Turcji. Nie jest to już tak atrakcyjny kierunek chyba że ma się ofertę z Realu/Barcy.
Znaczących zawodników ?
Ale co to za argument, paru zawodników z PL także pognało do Turcji.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:46:30 »
Cytuj
Bo to Real z Barceloną są tak mocne...
To United i Chelsea są słabe? City przegrali wicemistrzostwo tylko bilansem bramkowym, bo bilans bezpośrednich meczów mieli chyba lepszy (po 4:2 na Stamford Bridge).

Cytuj
Wolał iść do Realu, bo malutki Fabio marzył już o grze w Realu, a chyba nie powiesz mi, że Chelsea mogłaby być jego dziecięcym marzeniem
Nie mówię, że marzył o Chelsea, ale te gadki o dziecięcych fantazjach mogą być picem - teraz mówi tak każdy.

Cytuj
jeżeli to byłby Liverpool z tamtego sezonu, to nie jestem pewien czy ugraliby coś w tej LM, niech najpierw się podniosą w Anglii,
Liverpool tracił punkty w meczach ze słabszymi rywalami, w starciach z tymi lepszymi był jedną z lepszych drużyn w lidze. Zresztą oni od 20 lat cieniują w Premier League, a przez ten czas byli dwa razy w finale LM (raz wygrali) i zdobyli Puchar UEFA.
" border="0

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 29, 2011, 18:04:16 »
Cytuj
To United i Chelsea są słabe? City przegrali wicemistrzostwo tylko bilansem bramkowym, bo bilans bezpośrednich meczów mieli chyba lepszy (po 4:2 na Stamford Bridge).
Nie, nie są słabe.

Cytuj
Nie mówię, że marzył o Chelsea, ale te gadki o dziecięcych fantazjach mogą być picem - teraz mówi tak każdy.
Mogą, nie muszą.
Będąc jeszcze piłkarzem Benfici na okrągło przez dwa miesiące, gadał o miłości do Realu, odrzucił dwa razy większe pieniądze, wiedział, że będzie rywalizował z jednym z najlepszych(IMO najlepszym) LO ubiegłego sezonu.
Teraz mówi tak prawie każdy, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, Robson polizał każdy herb w jakim grał, ale są też i na pewno Ci co mieli swoje marzenia i je spełniają. A w przypadku Coentrao, nie ma powodu aby mu nie wierzyć, tymbardziej, że jak pisałem inne kluby mogły spokojnie przebić ofertę Realu m.i.n Chelsea czy też Bayern.

Torres chyba nie powiedział, że marzył grać w Chelsea. :P
 
Cytuj
Zresztą oni od 20 lat cieniują w Premier League, a przez ten czas byli dwa razy w finale LM (raz wygrali) i zdobyli Puchar UEFA.
Cieniowali, ale i w tych pucharach grali, a teraz cieniują tak, że i nawet nie ma jak do tego finalu LM dojść

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 31, 2011, 19:48:59 »
City wygrywa mecz z Interem w Dublin Super Cup 3-0 ;D bramki: Balotelli, Dzeko, Adam Johnson
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 31, 2011, 20:02:19 »
Brawo Mario :D!

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 15, 2011, 22:55:20 »
Manchester City 4:0 Swansea City
57'  E. Dzeko 
68'  S. Agüero
71'  D. Silva 
90'  S. Agüero

Znakomity debiut Kuna Agüero, 2 bramki i znakomita asysta do Silvy a grał tylko 30 minut
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 15, 2011, 22:58:02 »
Brawo Aguero!!! 2 jego bramka była bardzo ładna ;D Ogładałem mecz i City przespało 1 połowę ale po strzeleniu pierwszego gola gra od razu sie poprawiła. Oby tak dalej ;D
teraz Bolton xD
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 15, 2011, 23:11:41 »
Ta bramka na 4:0 cudna :)

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 15, 2011, 23:39:03 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1065ce7c434a75586f1a782eb99bde35&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1065ce7c434a75586f1a782eb99bde35&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
1:01 :D

Offline menkol

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dębica
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.09.2010r.
  • Hala Madrid !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 16, 2011, 00:07:29 »
chciałbym żeby w tym sezonie City miało mistrza ;-)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 16, 2011, 00:12:35 »
Śmięchłem hardo. Na chęciach się zapewne skończy. Kupić sobie sukces to można wtedy, gdy przeprowadza się rozsądne transfery jak Chelsea (chociaż widać, że bez Mourinho ten zespół kuleje, stracił połowę wartości), a nie ściąga same gorące nazwiska jak City.
" border="0

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 16, 2011, 01:39:00 »
Śmięchłem hardo. Na chęciach się zapewne skończy. Kupić sobie sukces to można wtedy, gdy przeprowadza się rozsądne transfery jak Chelsea (chociaż widać, że bez Mourinho ten zespół kuleje, stracił połowę wartości), a nie ściąga same gorące nazwiska jak City.
hmmm ale City jest na pewno na dobrej drodze i jest groźnym rywalem chociaz wszystkiego mozna po nich sie spodziewac
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 16, 2011, 08:54:50 »
Po jednym meczu nie można powiedzieć nic. W tamtym sezonie United miał słaby początek jak dobrze pamiętam a wygrali lige.
PL z roku na rok jest coraz bardziej wyrównana i to jest w niej piękne ;)
gdy przeprowadza się rozsądne transfery jak Chelsea (chociaż widać, że bez Mourinho ten zespół kuleje, stracił połowę wartości)
Z tymi rozsądnymi transferami Chelsea to też nie jest tak jak się wydaje, chociażby Torres jest tutaj dobrym przykładem. Może nareszcie zacznie strzelać bo gra już dosyć dobrze.

City oczywiście do grona faworytów trzeba zaliczyć, jednak nie wiem dlaczego nie mam jakoś pewności że dadzą rade, szczególnie kiedy przyjdą trudniejsze mecze bo nikt mi nie powie że Swansea to mocny zespól.

Offline ★THenry14★

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 178
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.01.2009r.
  • |Visca el Barca| & | Go Go Gunners !! |
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 16, 2011, 09:14:48 »
Świetny debiut Aguero uwieńczony dwoma bramkami. Wszedł z drugiej połowie i zdążył zaliczyć dwa trafienia oraz asystę przy bramce Silvy. Pierwsza z bramek może nie jest jakimś fenomenem, ale za to można tak powiedzieć o drugiej bramce. Piękny strzał z dystansu. O ile Tevez nie odejdzie to stworzą wspaniały duet.
"Żywię się futbolem, śpię z futbolem, oddycham futbolem...Jestem szaleńcem? Nie, jedynie pasjonatem." - Thierry Henry

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 16, 2011, 10:51:23 »
Z tymi rozsądnymi transferami Chelsea to też nie jest tak jak się wydaje, chociażby Torres jest tutaj dobrym przykładem.

Już nie, ale przyszedł Mourinho, Abramowicz sprowadził kilku dobrych, ciekawych zawodników, co zaowocowało przemianą z frajera w mistrza Anglii - ba, drugiego w historii Premiership, który obronił tytuł. Co dotychczas wygrali City, przez bodaj trzy lata panowania szejków? FA Cup? No nie rozwalajcie mnie...

Cytat: oby
hmmm ale City jest na pewno na dobrej drodze

Bo pokonali Walijczyków? Ile Chelsea miała goli po czterech, pięciu kolejkach w zeszłym roku? 20? I zero z tyłu...
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester City -Wszystko o klubie
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 16, 2011, 10:51:23 »