Autor Wątek: Karta graficzna Intel a grafika w PES2010  (Przeczytany 1192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Danie(L)

  • I - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 333
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
  • Potrzebuję wczoraj... :)
Karta graficzna Intel a grafika w PES2010
« dnia: Maj 24, 2010, 22:39:33 »
Drodzy koledzy

Mam taki problem
Posiadam kartę graficzną Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family. PES 2010 chodzi mi na ustawieniach low najlepiej, na medium już trochę gorzej, ale działa. I tu pojawia się problem. Może tydzień temu przełączyłem ustawienia detali na LOW, zauważając, że gra wtedy lepiej chodzi. Parę dni temu włączam grę, a tu zacinki nie z tej ziemi- w pewnych częściach ekranu gra chodzi płynnie, nic się nie tnie, w innych gra dostaje szaleńczych zacinek(np. przy sytuacji w polu karnym). Rozumiem, że karta czyta duże ilości grafiki, ale panowie, bez przesady- czy to wielki problem przeczytać grafikę bodaj 20 piłkarzy? I nowe murawy? Może być to wina tego, że karta się szybko nagrzewa, a ja mam laptopa-może tam być zbyt mało miejsca do chłodzenia karty. Jeśli znacie jakieś rozwiązanie problemu, to piszcie w tym temacie. A może to coś z procesorem i pamięcią kompa(mam procesor 3GB, więc nie sądzę, ale...)??? Pomóżcie, bardzo was proszę.
Pozdrawiam
Danie(L)
Zapraszam na mój profil na yt :) dużo dobrej muzy, bramki z meczów i inne. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Karta graficzna Intel a grafika w PES2010
« dnia: Maj 24, 2010, 22:39:33 »