Autor Wątek: PUCHAR DNIA" PES2010 - 25.05.2010 godz. 19:30  (Przeczytany 3375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
PUCHAR DNIA" PES2010 - 25.05.2010 godz. 19:30
« dnia: Maj 25, 2010, 15:10:31 »
Zapraszamy wszystkich posiadaczy PES-2010 na "PUCHAR DNIA". PUCHAR odbędzie się DZIŚ ok godz. 19.30 !!! Zapisy będą otwarte na 10 minut przed startem. Gramy KLUBAMI, LOSOWANYMI (****). Podczas Pucharu używamy Lagdetectora w wersji 14 PL.

Ustawienia meczu:

*Pora roku - lato
*Pora dnia - wybiera godpodarz
*Czas trwania spotkania - 10 minut + DOGR. + KARNE
*Pogoda - dobra
*Kamera - wide
*Kondycja - zielone strzałki
*Kontuzje - wyłączone
*Stroje wybiera gospodarz

* PROSZĘ DOBRZE ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM TURNIEJÓW I PUCHARÓW! *

Offline ajsman

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.12.2008r.
  • Wielki Kolejorz KKS !!!
Odp: PUCHAR DNIA ZAKAZAC GRY !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2010, 23:21:11 »
Dzis grajac puchar ligi przytrafila mi sie po raz pierwszy bardzo nieciekawa sytuacja. Gralem z 3 rundzie z graczem MARI19. Poczatek meczu wszystko ok.. gramy prowadze z przeciwnikiem 2;1. Nagle pod koniec meczu zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy...gra przycina... mam opoznienia... Pada bramka na 2;2. Pomyslalem ze to cos z KONAMI.
Rozpoczynamy dogrywke a ja nie moge ugrac.. opoznienie conajmniej 2 sekundowe... przyciecia...zaciecia itd...Wybijam pilke na aut i pisze do przeciwnika ze nie moge ugrac ze cos jest nie tak...bez odpowiedz... patrze na LD a jego polaczenie z B. dobrego zaczyna skakac nagle na ZLE  KIEPSKIE itd.  pisze go gracza na mircu ze nie da sie grac i wogole... gracz kompletnie mnie olewa nie odpisuje nic.... pisze w przerwie dogrywki ze nie da sie grac... kolega w menu gry mi odpisal ze nie bedzie dyskutowac ze mna....
Sprawe poruszylem u opiekunow pucharu ale z braku czasu (przerwa w czasie dogrywki) nie zostala wyjasniona. Gracz mimo tego ze nie gralem bo pisalem do niego zaczyna gre.
Na moje szczescie udalo mi sie przetrwac ta dogrywke i wygralem w karnych. Po meczu pisze do gracza ze jest lager na co mi odpowaida jebie mnie to z szyderczym usmiechem.

Fragment naszej rozmowy: (moge dac screena)

<BGP|ajsman> zapraszam na pokoj
<BGP|ajsman> nieznany mi rywal:)
<BW|Mari19> uważaj
<BGP|ajsman> na co?
<BW|Mari19> nic
<BGP|ajsman> 56037    ID
<BGP|ajsman> pokoj czeka
<BW|Mari19> chwilunia
<BGP|ajsman> LD odpalone
<BGP|ajsman> pospiesz sie ok?:)
<BW|Mari19> czekaj
<BGP|ajsman> na co?"
<BGP|ajsman> gramy
<BGP|ajsman> powodzenia:)
<BGP|ajsman> co sie stalo
<BGP|ajsman> nie idzieugrac;/
<BGP|ajsman> u Ciebie tez?
<BGP|ajsman> lacze Ci skacze;/
<BGP|ajsman> spadlo Ci na zle
<BGP|ajsman> tey
<BGP|ajsman> zrob cos z laczem
<BGP|ajsman> bo ja tak nie gram!
<BGP|ajsman> nie moge ugrac
<BGP|ajsman> a lacze ci skacze
<BGP|ajsman> lagwer jestes i tyle
<BW|Mari19> jebie mnie to :]


Nie wiem jak inni gracze sobie radzili w potyczkach z tym przeciwnikiem ale jestem za skresleniem takich graczy z PUCHAROW !!!

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2010, 00:46:59 »
Ja miałem okazję poznać zawodnika Mari19,nowy kolega rozegrał na pesleague chyba 3 wyzwania jak dobrze pamiętam,i na ogólnym miałem przyjemność go poznać bliżej,mianowicie na ogólnym zadał jakieś pytanie i ja miałem pecha iż mu nie udzieliłem odpowiedzi,bo nawet nie zwróciłem na to uwagi i rozmawiałem dalej na ogólnym,a tu kolega Mari19 wyskoczył jak filip z konopi i zwyzywał mnie,szok więc wchodzę do niego na priv i pytam go o co mu chodzi,a tu lawina wulgaryzmów wyzwisk pod moim adresem TOTALNY SZOK !!!
Oczywiście screen - forum - dostał bana na 14 dni za swoje zachowanie.
Przyznaję iż nie grałem z Mari19 ponieważ nie chcę znowu wysłuchiwać jakiś bzdur ( lagi opóźnienia ) lub co gorsze słyszeć pod swoim adresem wyzwisk w razie przegranej Mari19.
Przypuszczam iż mamy do czynienia z małym cwaniaczkiem,któremu się wydaje iż wszystko mu wolno,i nie zdziwił bym się iż w przypadku meczu z ajsmanem,kolega po prostu oszukiwał stosując jakieś triki ,które uniemożliwiają rozegranie meczu na równych zasadach dwojga graczom !!!
Oczywiście nie daję za to głowy iż tak było,są to tylko moje domysły,ale po zachowaniu tego zawodnika przypuszczam iż fakt oszukiwania podczas tego meczu mógł mieć miejsce !!!
Jeśli zawodnik zgłasza tak jak ajsman problemy z rozegraniem meczu,a Mari19 odpowiada JEBIE MNIE TO ,To mamy ze strony Mari19 brak poszanowanie przeciwnika,brak poszanowania współzawodnictwa na równych zasadach,chamstwo,głupotę i debilizm ze strony Mari19 !!!



Ps.Mogę przyjąć iż młody wiek tego zawodnika i brak wychowania ze strony rodziców spowodowały iż mamy do czynienia z chłopcem z tzw bramy !!!.
    Tylko pytanie czy tu też musimy tolerować takie zachowanie,jak mamy go na co dzień na ulicach (chamstwo,oszustwo,głupotę,debilizm !!!! )

Zastanówcie się nad tym przez chwilkę !!!
 
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2010, 08:43:04 wysłana przez GACEK300 »
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline mavano-88

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 152
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2009r.
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2010, 13:37:41 »
cieżko jest sie do tego ustosunkować ale niestety bedzie trzeba przeprowadzic rozmowe wychowaczą jesli to nie po może to niestety wylotka

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2010, 13:54:06 »
Nie przypuszczam iż wylotka dla Mati19 spowoduje iż coś zrozumie,taki typ człowieka !!! Prostota chamstwo i tyle trzeba to nazwać po imieniu.
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 27, 2010, 11:48:44 »
Oj widzę iż Mari19 się upiecze chamskie zachowanie !!!
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline mari19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Zielona Góra
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
  • Imp@s$ible I$ N@th!ng
    • http://img36.imageshack.us/i/gifbinmuhammadalidodgin.gif/
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2010, 02:18:52 »
Witam Serdecznie Drodzy Forumowicze :)


Jakbym ktoś częściej przebywał na Mircu to by wiedział, że przygodę z pesleague.pl zacząłem jakieś grubo ponad 2 lata temu. Niech Pan GACEK 300, spojrzy wyraźnie do ligi z sezonu PES 2009, to na pewno się przekona. Co do posta napisanego przez pana ajsmana, dotyczącego mojego jakże oburzającego zachowania. Otóż, ten gracz chowa najważniejsze FAKTY. Po pierwsze najpierw wkleił zawartość postu tutaj, przede wszystkim ze swoim monologiem i moją jedną odpowiedzią, fakt że oburzającą, aczkolwiek Pan ajsman, zataił prawdę, gdyż nie wkleił całej mojej wypowiedzi, w której to dolnej części były zawarte takie słowa jak "przepraszam", "nic się nie stało", "życzę powodzenia". Pan Ajsman po prostu wyciągnął słowa z kontekstu i mnie oszkalował. Ja po prostu chciałem dokończyć mecz, a nie bawić się w jakieś niepotrzebne dialogi, gdyż jak on do mnie pisze "zrób coś z tymi lagami", to co mam mu powiedzieć?, "poczekaj chwilkę zaraz wyłączę". Więc nie marnując czasu na jałową rozmowę, kontynuowałem grę. Pan Ajsman powiedział, wkleił co mu było najwygodniejsze, żeby mnie oczernić, a samemu stać się wielkim poszkodowanym. Co za tym dalej idzie?Pan Ajsman poczuł się tak "urażony", że z premedytacją, żeby sobie ulżyć(chyba na niego mama nakrzyczała) wysłał tego posta. Więc ja mu skrócie odpisałem na tą całą jego suchą gadkę, co o tym myslę "jebie mnie to :] czyli "zejdź ze mnie", "odczep się", "nie obchodzi mnie to, po prostu dokończmy mecz" bo miałem dośc tego jego paplania. Ja się nie rozłączam, bo nie chce mieć sflaczałej piłki, jak chciał to sam mógł się rozłączyć, a ja bym mu przyznał te wo, bo doskonale wiedziałem, że w tym meczu ja laguję. To tyle...A co do Pana GACKA300, miał pan już swoje 5 minut, bana już dostałem na 14 dni, więc proszę zachować swoje poglądy w dziale "GRACZ Mari19 ban na 14  dni". Ten temat dotyczy osób: poszkodowanego i winowajcę jak i osób neutralnych

Ps. Za CELOWE Wprowadzanie w błąd Administatorów FORUM powinna być KARA


Nie przypuszczam iż wylotka dla Mati19 spowoduje iż coś zrozumie,taki typ człowieka !!! Prostota chamstwo i tyle trzeba to nazwać po imieniu.

Proszę o zrobienie coś z tym postem PAN GACEK 300 WYRAŹNIE MNIE OBRAŻA. Takie wypowiedzi są mocno niekulturalne. Proszę o zrobienie coś z tym postem PAN GACEK 300 WYRAŹNIE MNIE OBRAŻA. Takie wypowiedzi są mocno niekulturalne. Nazywa mnie CHAMEM, PROSTAKIEM,UWŁACZA MOJEJ GODNOŚCI,. Czy Takie POSTY SĄ TUTAJ TOLEROWANE ?
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2010, 02:51:15 wysłana przez Matip125' »

Offline mari19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Zielona Góra
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
  • Imp@s$ible I$ N@th!ng
    • http://img36.imageshack.us/i/gifbinmuhammadalidodgin.gif/
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 28, 2010, 03:06:24 »
Ja miałem okazję poznać zawodnika Mari19,nowy kolega rozegrał na pesleague chyba 3 wyzwania jak dobrze pamiętam,i na ogólnym miałem przyjemność go poznać bliżej,mianowicie na ogólnym zadał jakieś pytanie i ja miałem pecha iż mu nie udzieliłem odpowiedzi,bo nawet nie zwróciłem na to uwagi i rozmawiałem dalej na ogólnym,a tu kolega Mari19 wyskoczył jak filip z konopi i zwyzywał mnie,szok więc wchodzę do niego na priv i pytam go o co mu chodzi,a tu lawina wulgaryzmów wyzwisk pod moim adresem TOTALNY SZOK !!!
Oczywiście screen - forum - dostał bana na 14 dni za swoje zachowanie.
Przyznaję iż nie grałem z Mari19 ponieważ nie chcę znowu wysłuchiwać jakiś bzdur ( lagi opóźnienia ) lub co gorsze słyszeć pod swoim adresem wyzwisk w razie przegranej Mari19.
Przypuszczam iż mamy do czynienia z małym cwaniaczkiem,któremu się wydaje iż wszystko mu wolno,i nie zdziwił bym się iż w przypadku meczu z ajsmanem,kolega po prostu oszukiwał stosując jakieś triki ,które uniemożliwiają rozegranie meczu na równych zasadach dwojga graczom !!!
Oczywiście nie daję za to głowy iż tak było,są to tylko moje domysły,ale po zachowaniu tego zawodnika przypuszczam iż fakt oszukiwania podczas tego meczu mógł mieć miejsce !!!
Jeśli zawodnik zgłasza tak jak ajsman problemy z rozegraniem meczu,a Mari19 odpowiada JEBIE MNIE TO ,To mamy ze strony Mari19 brak poszanowanie przeciwnika,brak poszanowania współzawodnictwa na równych zasadach,chamstwo,głupotę i debilizm ze strony Mari19 !!!



Ps.Mogę przyjąć iż młody wiek tego zawodnika i brak wychowania ze strony rodziców spowodowały iż mamy do czynienia z chłopcem z tzw bramy !!!.
    Tylko pytanie czy tu też musimy tolerować takie zachowanie,jak mamy go na co dzień na ulicach (chamstwo,oszustwo,głupotę,debilizm !!!! )

Zastanówcie się nad tym przez chwilkę !!!
 

POST NR.2

WYPOWIEDŹ O MNIE PANA GACKA300 NR.1

Jeżeli ten PAN GACEK JEST TAKI KULTURALNY TO CO MA ZNACZYĆ TA WYPOWIEDŹ SKIEROWANA W MOJĄ STRONĘ, cytuję:

Tylko pytanie czy tu też musimy tolerować takie zachowanie,jak mamy go na co dzień na ulicach (chamstwo,oszustwo,głupotę,debilizm !!!! )

Czy PAN GACEK300 stosuję wyżej wymienioną frazę, a szczególnie słowo TOLERANCJA. Jak widać NIE. SUGERUJE MI że:
1. JESTEM CHAMEM
2. OSZUSTEM
3. GŁUPKIEM
4. DEBILEM

NIE BĘDĘ tu CYTOWAŁ SŁOWNIKA JĘZYJA POLSKIEGO, A PRZYDAŁOBY SIĘ gdyż PAN GACEK300, na pewno nie wie co te słowa oznaczają.

Jak i wypowiedź NR.2. Cytuję: mamy do czynienia z małym cwaniaczkiem,któremu się wydaje iż wszystko mu wolno,i nie zdziwił bym się iż w przypadku meczu z ajsmanem,kolega po prostu oszukiwał stosując jakieś triki ,które uniemożliwiają rozegranie meczu na równych zasadach dwojga graczom
  PAN GACEK300 wyraźnie sugeruję, że:
 a) stosuję triki
 b) nie gram fair
 c) robię to celowo
 d)znowu WYZWISKO "MAŁY CWANIACZEK (encyklopedia słowa:Cwaniak: Człowiek o dużym mniemaniu. Traktujący wszystkich z góry. Wywyższający się i szpanujący.. Ja niczym nie szpanuje, nie wywyższam się, nie traktuje nikogo z góry-ZNOWU UWŁACZA MOJEJ GODNOŚCI
 e) oszukuję czyli sugeruje mi OSZCZERSTWO gracz GACEK300 nie może tego wiedzieć, bo niby skąd takie wnioski w moją stronę.

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 28, 2010, 09:41:19 »
Kolego Mari19 ;

Po 1.Każdy ma prawo się wypowiadać na forum publicznym,w kwestii rozgrywek,i tak się też stało ze strony ajsmana,miał problem z grą podczas meczu pucharowego z tobą, jak widać na załączonym screenie,również można zauważyć iż był to monolog ajsmana do Ciebie zakończony twoją wypowiedzią w stronę ajsmana JEBIE MNIE TO !!!

Oczywiście masz prawo do odpowiedzi i obrony przed zarzutami ajsmana iż Cię oczernia,ponieważ nie wkleił screena całego tylko część,tak więc Ty powinieneś wkleić całego tak jak twierdzisz iż tok rozmowy miał inny charakter,ale cóż my tu mamy,no nic nie mamy tylko pisanina brak screena,tak więc daję wiarę słowom ajsmana !!!!  

Po 2 Mari19 bardzo się cieszę iż troszkę mi pomogłeś iż nie muszę grzebać w archiwum i patrzeć ile to już czasu tu jesteś na REJESTRACJA lub LOGOWANIE.,czyli  jak powiadasz 2 lata,super czyli już wiesz o kodeksie gracza na pesleague i ewentualnych karach za zachowanie na forum publicznym,podczas rozgrywek jak i komunikatorze !!!!

Po 3 Każdego mężczyznę ocenia się po słowach czynach i zachowaniu,niestety tak się stało w Twoim przypadku iż oceniam Cię po twoich słowach oraz zachowaniu,w pierwszym przypadku jak obaj pamiętamy wyzwiska,wulgaryzmy pod moim adresem zostały skierowane przez Ciebie a nie kogoś innego ,tak wiec przepraszam bardzo iż nazywam to po imieniu bo NIE MOŻNA TEGO INACZEJ NAZWAĆ jak CHAMSTWO,GŁUPOTA I DEBILIZM i wspominam tu nie w kontekscie twojej osoby tak jak twierdzisz iż Cię obrażam lecz o TWOIM ZACHOWANIU !!!
I dotyczy ten wątek Ciebie i mnie lecz pamiętaj o jednym iż to nie jest tajemnica i jako poszkodowany mam prawo o tym wspomnieć,wiem iż teraz możesz się wstydzić tych słów i swojego zachowania lecz jednak one padły z Twoich ust,i tak zachowywałeś się podczas pamiętnej rozmowy pomiędzy nami !!!

Po 4 Moje słowa z 1 postu :

Przyznaję iż nie grałem z Mari19 ponieważ nie chcę znowu wysłuchiwać jakiś bzdur ( lagi opóźnienia ) lub co gorsze słyszeć pod swoim adresem wyzwisk w razie przegranej Mari19.
Przypuszczam iż mamy do czynienia z małym cwaniaczkiem,któremu się wydaje iż wszystko mu wolno,i nie zdziwił bym się iż w przypadku meczu z ajsmanem,kolega po prostu oszukiwał stosując jakieś triki ,które uniemożliwiają rozegranie meczu na równych zasadach dwojga graczom !!!
Oczywiście nie daję za to głowy iż tak było,są to tylko moje domysły,ale po zachowaniu tego zawodnika przypuszczam iż fakt oszukiwania podczas tego meczu mógł mieć miejsce !!!


I jak widać na załaczonym tekscie nie twierdzę iż jesteś OSZUSTEM lecz przypuszczam iż fakt taki mógł mieć miejsce podczas tego meczu !!!!

Po 5 Swormułowanie co do osoby iż go się nazywa CWANIACZKIEM bez przesady nie jest obrazliwe,jest to słowo potoczne,które odnosi się do zachowania pewnych osób w naszym otoczeniu,no gdybym Cię zwyzywał lub obraził to wtedy masz 100% rację iż mógł byś się poczuć urażony nawet ba powiem obrażony i domagać przeprosin z mojej strony,ale w tym przypadku uważam iż lekko przesadziłeś z interpretacją moich słów !!!
Co do Cwaniaczka no cóż tak odbieram twoje zachowanie,wpada ktoś na Micr,krzyczy na głos,z jakimś problemem,reszta go ignoruje,ja miałem pecha iż się pierwszy odezwałem na komunikatorze a Ty Mari19 zaczołeś swoją tyradę wyzwisk i przekleństw pod moim adresem !!!
JAK NAZWAĆ TAKIE ZACHOWANIE PO PROSTU CWANIACTWO,KTOŚ KTO MYŁŚI IŻ WSZYSTKO MU WOLNO !!!!

I TAK JAK WCZEŚNIEJ WSPOMINAŁEM MĘŻCZYZNĘ OCENIA SIĘ PO SŁOWACH I CZYNACH,TAK WIĘC MARI19 ODBIERAM CIĘ PO TWOIM ZACHOWANIU,SŁOWACH I NIC NARAZIE TEGO NIE ZMIENI !!!!
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2010, 09:46:42 wysłana przez GACEK300 »
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 28, 2010, 11:07:22 »
Panowie nie czytałem do końca waszych wypowiedzi ale powiem wam jedno: zrobicie kariere jako adwokaci :) albo chociaż na polonistykę idę :) gdybym to ja umiał tak ładnie argumentować i kontrargumentować to pewnie same piątki bym miał w szkole z języka polskie :D

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 28, 2010, 14:00:11 »
No i jakiś pożytek z tego będzie,bo nie przypuszczam aby Mari19 do końca zrozumiał moje intencje  ;D
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline mari19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Zielona Góra
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
  • Imp@s$ible I$ N@th!ng
    • http://img36.imageshack.us/i/gifbinmuhammadalidodgin.gif/
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 28, 2010, 16:18:49 »
Ależ Panie GACKU300, wszystko zrozumiałem, tylko niech z kolei Pan Ajsman nie wygadywał bzdur. Co do mojego zachowania wobec Pana, Panie GACEK300, otóż przyznaję się, moje zachowanie było karygodne i poniosłem wszelkie konsekwencje odnośnie moich czynów, za co bardzo przepraszam i ubolewam nad tym.Jest mi niezmiernie przykro. Kajam się. Jedynie mogę tłumaczyć się tym, że poprzez osobiste problemy wyżyłem się na niewinnym członku Załogi pesleague.pl Pana GACKA300, za co bardzo przepraszam. Na koniec mogę dodać, że jestem kulturalnym człowiekiem, ale gdy emocje i negatywne uczucia biorą górę człowiek robi z siebie przysłowiową świnię  :-\. Proszę o wyrozumiałość.

"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem."

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: PUCHAR DNIA
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 28, 2010, 16:31:39 »
Mari, ale na mircu często piszesz takie głupoty, jakbyś miał osobiste problemy przez całe życie (nie wnikam).
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline mari19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Zielona Góra
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
  • Imp@s$ible I$ N@th!ng
    • http://img36.imageshack.us/i/gifbinmuhammadalidodgin.gif/
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 28, 2010, 17:41:02 »
Nie wiem do czego pijesz Cesc, za dużo kawy pijesz mi się wydaje ;D. A problemy to ma każdy. Masz te 15 lat jeszcze problemy będziesz mieć. Ja mam 25. przeżyj jeszcze 10 i mi odpisz czy masz doskonałe życie  :-\


Offline ajsman

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.12.2008r.
  • Wielki Kolejorz KKS !!!
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 28, 2010, 18:21:05 »
Jakich bzdur? Moze to nie ty napisales ze masz na to wy**** ze lagujesz?

Pozatym w dolnej czesci nie ma zadnych Twoich slow

"części były zawarte takie słowa jak "przepraszam", "nic się nie stało", "życzę powodzenia"

Jest napisane tylko na koncu rozmowy powodzenia o zadnym przepraszam ani nic sie nie stalo nie ma mowy!
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2010, 18:31:31 wysłana przez ajsman »

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 28, 2010, 19:20:48 »
Mari19 chłopie nie musisz się przed nikim kajać,tylko czasem proponuję NAJPIERW POMYŚL DWA RAZY A POTEM  PISZ COŚ LUB MÓW !!!.
To jest proste jak budowa cepa - wystarczy CHŁOPAKI PONIOSŁO MNIE PRZEPRASZAM ZA MOJE SŁOWA !!!!,ja nie wnikam bo i po co ,czemu dla czego tak się dzieje,to twoje życie i problemy !!!.

Przeprosiny Mari19 przyjęte !!!

Ps.A co do Ajsmana,grałem z nim dużo,potem po obserwacji jego gry i zachowania na pesleague.pl,zaproponowałem mu i przyjąłem go do klanu,i mimo iż się znamy ,krótko mogę za niego ręczyć i powątpiewam iż miał zamiar w tym przypadku z Tobą coś wypaczyć z waszej rozmowy,tylko zbulwersował się twoim podejściem do tematu rozegrania meczu pucharowego,jak i zakończenia tematu przez Ciebie !!!
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2010, 21:53:58 wysłana przez GACEK300 »
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline mari19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Zielona Góra
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
  • Imp@s$ible I$ N@th!ng
    • http://img36.imageshack.us/i/gifbinmuhammadalidodgin.gif/
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 28, 2010, 21:26:39 »
Co sie tak pieklisz GACKU300, opanuj te swoje zszarpane nerwy i nie krzycz do mnie tymi swoimi wykrzyknikami!!!, gdyż doskonale cie słyszę(tak widać cie na forum, jesteś fajny). Nie wiem po co te nerwy, napisałem mu 3 krótkie słowa będziecie z tego epopeje narodową pisać, jaki to ja jestem zły a wy tacy "fajni". Lagowałem i co z tego każdemu się zdarza. A jak przypuszczam Panie GACEK300 pan Ajsman jest Twoim serdecznym przyjacielem i znacie się osobiście jak mniemam, że tak zawierzasz w jego kłamliwe słowa. Wygrał mecz, po co jeszcze rozpisuje na forum swoje fałszywe słowa, jak ta żmija.

Co do Pana Ajsmana, nie napisałem ci że mam w....... że laguje, tylko mam w.......... na to co do mnie gadasz, bo jesteś suchy jak suchar i nie obchodzi mnie twoje narzekanie na moje lagowanie, bo i tak nic nie zmienię, a mecz chcę dokończyć. Po drugie zatwardziale brniesz w coraz większe kłamstwo(jak kłamać to do końca), gdyż życzyłem Ci powodzenia itd. tylko pewnie mnie olałeś, byłeś tak "wielce zdenerwowany", że zapomniałeś że przeczytałeś. Więc mogę Ci przypomnieć i Cię uspokoić. Panie Ajsmanku słowa takie jak życzę powodzenia były, a kłamać to ty możesz swoich rodziców, że nie ukradłeś 5 zł na loda, nie mnie. Kłania Ci się strona www.żal.pl. Żal mi Cię. A swoją pseudo złość razem ze swoim serdecznym przyjacielem GACKIEM300, możecie zachować dla siebie, gdyż mnie to nie rusza. A wykrzyknikiem możesz rzucać w swojego pseudo kolegę GACKA300, gdyż obaj jesteście siebie warci. Możecie sobie ręce podać :-\.

Nauczcie się pokory dzieci   :-X.

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 28, 2010, 22:07:16 »
Mari19 Ty Chłopie masz chyba podwójną osobowość raz,atakujesz ( PRAWDA W OCZY KOLE),raz przepraszasz ba powiem KAJASZ SIĘ ,i znów atakujesz !!!!.
Tak z ciekawości ,czy Mari19 atakuje swoimi wypowiedziami ,a ten drugi co przeprasza,kaja się jaki ma nick ????
Przyznajesz się iż LAGOWAŁEŚ ( TWOJE SŁOWA : Lagowałem i co z tego każdemu się zdarza.),jestem pod wrażeniem,Twojego zachowania,coś niesamowitego !!!

Pytanie do adminów jeśli ktoś publicznie się przyznał iż Lagował podczas meczu,jak to można nazwać i jak ocenić ???



Ps.Mari taka rada to się leczy,może jeszcze jest szansa !!!


« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2010, 22:11:07 wysłana przez GACEK300 »
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline ajsman

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.12.2008r.
  • Wielki Kolejorz KKS !!!
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 28, 2010, 23:54:48 »
Marii szkoda mi czasu na dyskusje z Toba. Nie dorastasz poziomem intelektualnym wiec to nie ma sensu.

Mi w poscie chodzilo o to ze nie chciales przerwac gry mimo iz lagowales  ( sam sie do tego przyznajesz)

Lagujesz > zostajesz wykreslony dla mnie proste.

Offline mari19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Zielona Góra
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
  • Imp@s$ible I$ N@th!ng
    • http://img36.imageshack.us/i/gifbinmuhammadalidodgin.gif/
Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 29, 2010, 00:01:52 »
Jesteś fajny wiesz
Tyle,że
Piszesz bez sensu i nie czytasz ze zrozumieniem, skończ podstawówkę pogadamy dzieciaczku ze wsi. Jak dorośniesz napisz do mnie. Żal mi cie.
Ja Cie przeprosiłem a ty co, na rozgrzeszenie epitafium mi piszesz w stylu "pomyśl 2x", co ty kaznodzieja jesteś, że wynurzasz mi takie głupie wsiowe powiedzonka. Naucz się kultury krasnalu, pisząc ciągle te twoje wykrzykniki czujesz się bardziej dowartościowany, czy nie rozumiesz co piszesz?. Jak nie potrafisz być empatyczny i nie obchodzą Cię uczucia innych ludzi, to znaczy że jeszcze nie dorosłeś.

Co jeszcze. Odwracasz uwagę od głównego wątku, którym jest twój serdeczny przyjaciel Ajsman, który jest kłamczuchem. A co do mojego, jak to ty Mądrusiu nazwałeś przyznania się do lagowania, nie wiem do czego pijesz, o co co chodzi, gadasz jak potłuczony, co to w ogóle za pytanie. Może ocenimy twoje durne pytanie. Hm Jest bez sensu. Ja nie muszę się dzieciaku do niczego przyznawać bo widzi to lag detektor, jaki to ma związek jak ty to "genialnie" nazwałeś "przyznałeś się". Możesz być jedynie dumny ze swojego braku rozumu. Czytaj książki krętaczu i nie wciskaj mi tu swoich wynurzeń.


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PUCHAR DNIA\
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 29, 2010, 00:01:52 »