Autor Wątek: Liga Klanów - tragiczny bilans  (Przeczytany 7248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 26, 2010, 12:41:35 »
to wprowadzcie abonament na sezon... 20 zł na miech to będzie za dużo....najmniejsza kwota już odstraszy wielu graczy ze słomianym zapałem...ale obawiam sie że liga straci wielu graczy przez opłate...i poziom spadnie ,polecą teksty w stylu po co mam płacić jak i tak nie wygram jak ma to miejsce w premium :P głupie myślenie ale tak jest z graczami.....
ciekaw jestem jak to będzie wyglądać w realiach ...oby poziom na tym nie ucierpiał ...i żeby kłutnie sie nie zaostrzyły po wprowadzeniu nagród...

W lidze LFP płaciliśmy różnie np. 20zł za sezon i na koniec sezonu dostawaliśmy pieniądze z powrotem w postaci kubka, koszulki itd. I było to super :) Ludzie grali bezstresowo, nikt nie parł na wyniki. Jak były lagi to się nawet 2 raz rozgrywało to samo spotkanie :) Da się i mówienie, że ludzie nie płacą bo nie wygrają nie ma sensu. Płaci się za możliwość grania, a najlepsza wygraną jest przyjemność grania z ludźmi, którzy też tą grę traktują jak zabawę a nie jak walkę o życie.
A podstawą odebrania nagrody jest rozegranie wszystkich meczy. Olałeś ligę tracisz swoją kasę. To był naprawdę genialny pomysł - i nie mam pojęcia czemu spotkał się z tak mizernym zainteresowaniem.

Offline kwasiu23

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Katowice
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2008r.
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 26, 2010, 12:47:02 »
W lidze LFP płaciliśmy różnie np. 20zł za sezon i na koniec sezonu dostawaliśmy pieniądze z powrotem w postaci kubka, koszulki itd. Olałeś ligę tracisz swoją kasę. To był naprawdę genialny pomysł - i nie mam pojęcia czemu spotkał się z tak mizernym zainteresowaniem.

To chyba jest najlepszy pomysł ...wpłacasz, rozegrasz ,kasa spowrotem w postaci gadżetów !! ...uczciwie i może sie to sprawdzić bo w przeciwieństwie to fair play ligi ...zwykła liga z wszystkich turniejów, pucharów itp. cieszy sie największą popularnością i prestiżem wśród graczy

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2010, 16:36:32 »
Nie mówiłem jeszcze nie zapadła decyzja o abonamencie a tu już komentarz 20 zł na miesiąc to za dużo  ;D
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 26, 2010, 17:38:44 »
panowie ten wątek dotyczy LK i tego jak ją rozgrywacie - nie chcę tu widzieć postów o abonamencie na pesleague, polsat, czy na siłownię
proszę sobie wziąć do serca to co jest napisane w głównym wątku albo nie będziecie w ogóle grać na pesleague.pl (dotyczy zapisanych w LK)

Offline szlachta1908

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: £ódz
  • Wiadomości: 263
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2005r.
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 26, 2010, 17:45:00 »
Najprosciej by było jak gracz z klanu nie daje znaku a konczy sie termin góru klanu mogł podmienic gracza klanoweg na takiego ktory jeszcze nie grał w tej kolejce a gracz podmieniony musiał by poniesc kare !! Bo rozpisuje rozgrywki góru klanu i on ma kluczowe decyzje a inni blokuja rozegranie meczów .

Offline Joaquin_89

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2010, 23:10:42 »
Mój klan ma teraz mecz z MT. Szefem tego klanu jest Erninho_93, który ostatni raz logował się 21 maja:/ Zanim poda skład i zagramy ten mecz to wyjdzie PES 2011:/ ŻAŁOSNE!!!!!

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2010, 23:20:42 »
Mój klan ma teraz mecz z MT. Szefem tego klanu jest Erninho_93, który ostatni raz logował się 21 maja:/ Zanim poda skład i zagramy ten mecz to wyjdzie PES 2011:/ ŻAŁOSNE!!!!!

to zglos to na forum i sprubuj napiasac do inych czlonków klanu moze ktos wyznaczy mowego kapitama a tamtehgo sie zablokuje

Offline Joaquin_89

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 27, 2010, 00:02:18 »
ok maciek

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 27, 2010, 11:42:02 »
;D dobrze nie gram w te ligi i ligę klanów bo te rozgrywanie meczy to jakaś masakra jedynie puchar i turniej dnia trzymają jakiś poziom bo tam się nie wygrywa 10 walkowerami

Offline kwasiu23

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Katowice
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2008r.
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 27, 2010, 11:55:27 »
co to za problem rozegrać jeden czy dwa dwu mecze w tygodniu ...?? jeżeli ktoś sie zadeklarował chyba potafi znaleść tyle czasu ...
mój klan nie trafił jak narazie na jakiekolwiek problemy z rozegraniem ..dwu meczu ..wszystko idzie sprawnie... prócz jednego dwu meczu ale już jesteśmy umówieni z przeciwnikami ..

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 27, 2010, 11:56:30 »
Są ludzie i ludziska,tego się nie zmieni,tak jak klany i klaniki,trzeba zrobić weryfikacje,klany mało aktywne aut,walkowery dla pozostałych i po sprawie !!!
Bany dla graczy z mało aktywnych klanów,może to pomoże że następnym razem pomyślą dwa razy przed zgłoszeniem się do rozgrywek !!!
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 27, 2010, 12:03:53 »
to już lepiej zrobić 4 klany po dużo ludzi ;D  East West North i South i lider będzie miał dużo graczy i będzie se wybierał najaktywniejszych i najlepszych

Offline paxx

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2007r.
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 27, 2010, 12:06:03 »
Są ludzie i ludziska,tego się nie zmieni,tak jak klany i klaniki,trzeba zrobić weryfikacje,klany mało aktywne aut,walkowery dla pozostałych i po sprawie !!!
Bany dla graczy z mało aktywnych klanów,może to pomoże że następnym razem pomyślą dwa razy przed zgłoszeniem się do rozgrywek !!!

racja , normalnie rozdajcie bany jak szaleni a tu jak ktoś nie gra to po ich na siłę trzymać proponował bym zbanować mało aktywnych graczy i ich klany .

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 27, 2010, 13:42:11 »
paxx tak robimy cały czas ktoś nie gra jest nie aktywny i OUT/blokada

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 27, 2010, 13:47:17 »
problem w tym,że ludzie dochodza cały czas :)

a moze opłate wprowadzić dla ludzi ktorzy są od roku :) i po roku wysłać im smycz :)

Erninho_93

  • Gość
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 27, 2010, 18:03:50 »
Mój klan ma teraz mecz z MT. Szefem tego klanu jest Erninho_93, który ostatni raz logował się 21 maja:/ Zanim poda skład i zagramy ten mecz to wyjdzie PES 2011:/ ŻAŁOSNE!!!!!

Sam jesteś ŻAŁOSNY !!! Od 21 maja nie mogę zalogować się na stronie. Opisałem sytuacje na forum ale admini nie raczą mi pomóc, na mircu także nie otrzymałem od nich żadnej odpowiedzi. Wielkie dzięki za pomoc ;/ już na pewno dostałem z 20 walkowerów, a dzięki czemu? rzetelnej pracy adminów.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 27, 2010, 18:23:18 »
Sam jesteś ŻAŁOSNY !!! Od 21 maja nie mogę zalogować się na stronie. Opisałem sytuacje na forum ale admini nie raczą mi pomóc, na mircu także nie otrzymałem od nich żadnej odpowiedzi. Wielkie dzięki za pomoc ;/ już na pewno dostałem z 20 walkowerów, a dzięki czemu? rzetelnej pracy adminów.

masz blokadę bo jesteś ściemniacz już ci to pisałem na forum, nie przekręcaj faktów blokadę dostałeś po tym jak olewałeś wszystkich w lidze jak olewałeś kolegów w LK w tym nas ekipę pesleague
dla przykładu podam sytuację jak raczyłeś odp. na zapytania Deimiana szefa klanu pesleague.pl na GG zero odp. na forum zero odp. jedynie co to na Ircu wchodziłeś pisałeś do niego nie minęło parę sekund i już Ciebie nie było nawet nie zdążył odp - dlatego też pisz co chcesz ale u nas już nie grasz

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 27, 2010, 18:28:52 »
Sam jesteś ŻAŁOSNY !!! Od 21 maja nie mogę zalogować się na stronie. Opisałem sytuacje na forum ale admini nie raczą mi pomóc, na mircu także nie otrzymałem od nich żadnej odpowiedzi. Wielkie dzięki za pomoc ;/ już na pewno dostałem z 20 walkowerów, a dzięki czemu? rzetelnej pracy adminów.

Pokaż chociaż jedną wiadomość, którą wysłałeś mi na gg? Pytałem się mazikartuzy (twój kolega z klanu) co z Tobą się dzieje, to powiedział że nie wie bo nie dajesz żadnych odpowiedzi na gg. Człowieku jak do czegoś się zapisujesz to poczuj jakąś odpowiedzialność za to, a nie totalna olewka. Patrzałem na inne mecze 1vs1 z Erninho nie rozegrane, 2vs2 też nie, a dlaczego? Bo erninho zapisany był również do 2vs2.

Erninho_93

  • Gość
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 27, 2010, 18:37:46 »
Chłopaki dajcie jeszcze jedną szanse !!! A obiecuje że takie zachowanie więcej się nie powtórzy !!!

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 27, 2010, 18:55:50 »
masz to samo co i inni w takim wypadku blokada na 3 miesiące + żółta kartka, wylatujesz z ligi 1 następny sezon grasz od najniższej ligi (tzn. po blokadzie następny sezon)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
dostajesz jeszcze również 2 żółtą kartkę za oszustwo i ściemnianie - czyli jeszcze jedna kartka, jedno potknięcie i BYE BYE
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2010, 18:58:27 wysłana przez belzebub »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Liga Klanów - tragiczny bilans
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 27, 2010, 18:55:50 »