Autor Wątek: FIFA 11 przed premierą INFO  (Przeczytany 227963 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline danielos92

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Lubin
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2008r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 08, 2010, 17:11:39 »
Po co macie jeszcze jakieś wątpliwości??
To jest OFICJALNA wiadomość od EA, nad czym Wy tu jeszcze chcecie sie zastanawiać, czy będzie jednak? No bez sensu.
Jest oficjalne info i sie ciesze! A gre na pewno zakupie!
 

EDIT:

aha i luknijcie jeszcze na to ziomeczki, żeby rozwiać wasze wątpliwości:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 17:16:59 wysłana przez danielos92 »

Offline pesmaniac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Kg
  • Wiadomości: 1107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.05.2008r.
    • Status GG
    • Fotochromy
  • Gram w: PES 6, PES 2013, FIFA 11
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 08, 2010, 17:47:06 »
Po screenie widać TYLKO grafikę . Nie widzę tu jakichś zmian w gameplayu .. Mogą oczywiście pisać , że drybling 360 itp. .. Ale ja chciałbym zobaczyć GAMEPLAY. . Wtedy dopiero można ocenić , czy fifka na konsole i na PC to RZECZYWIŚCIE TA SAMA gra . :)
\o/ Glory Glory Man United! \o/

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 08, 2010, 17:56:42 »
Wiadome , ale miejmy nadzieje , że w tym roku EA nie rzuca słów na wiatr, z których jednoznacznie wynika , żę gameplay ma być identyczny jak na konsoli...


Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 08, 2010, 18:01:15 »
Wiadome , ale miejmy nadzieje , że w tym roku EA nie rzuca słów na wiatr, z których jednoznacznie wynika , żę gameplay ma być identyczny jak na konsoli...

chciał bym żeby tak było ale to raczej niemożliwe widać po zaproszeniach dla gamezilli ze fife na PC nie robi Rutter więc gameplay powinien się różnić...

obym się mylił:] mam konsole ale nie podłączoną do sieci jak fifa będzie ta sama kupuje na PC;]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 18:03:59 wysłana przez bodzioMILAN »

Offline danielos92

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Lubin
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2008r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 08, 2010, 18:09:59 »
Wydaje mi się, że skoro PES jest konwertowany z konsoli na PC i wymagania nie są duże, to w wypadku FIFY, powinno być podobnie. Aczkolwiek mogę sie mylić.

Offline bodzioMILAN

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Bytów
  • Wiadomości: 293
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.06.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 08, 2010, 18:36:07 »
Wydaje mi się, że skoro PES jest konwertowany z konsoli na PC i wymagania nie są duże, to w wypadku FIFY, powinno być podobnie. Aczkolwiek mogę sie mylić.

jeżeli wyskoczą z super wymaganiami to w dużej ilości się nie sprzeda:D

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 08, 2010, 18:38:12 »
już nie wymyślaj....

a mi pójdzie i tak i tak:):P

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Janek994

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 120
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 08, 2010, 18:44:07 »
Nie ma co się łudzić że dostaniemy dokładnie taką samą grę jak na konsole, niby po cy wtedy mieli by wydawać fife na inne platformy skoro były by podobne. Zresztą z punktu fizycznego też ciężko jest przenieś grę wykorzystująca silnik graficzny z konsol na PC tak by nie było praktycznej różnicy.  Gdy by tak zrobiono to większość z nas nie dysponuje takim sprzętem by sprostać wymaganiom które były by bardzo wysokie. Dlatego gra zajmuje się inny człowiek niż ten odpowiedzialny za wersje konsolowe. EA na pewno wyda grę która dosyć znacznie będzie różnic się to od poprzednich, w końcu był bo to już praktycznie kolejny od 2006 roku "odgrzewany kotlet". Gra w pewnym sensie na pewno będzie co raz bardziej będzie upodobniania do wersji konsolowej ale jak ktoś liczy że tego roku zagra sobie na komputerze w to samo co ma kolega na konsoli to może się niestety rozczarować.
Po premierze FIFY 10 na PC która okazała się klapą EA przeprowadziło ciekawą ankietę w której pytała posiadaczy PC czy ich komputery sprostały by wymaganiom podanym przez EA które odzwierciedlały te dla next-genowej fify. Tylko 33% uznało że im sprosta

"Technologia graficzna i fizyczna zostały zoptymalizowane dla komputerów PC pozwalając graczom na prawdziwą dowolność w sterowaniu zawodnikami na boisku"

"W FIFA 11 na PC będzie wykorzystana technologia, użyta w wersji tej gry dla konsol PlayStation®3 i Xbox 360®. Producenci przez dwa lata pracowali nad tym, aby gracze komputerowi mogli cieszyć się w FIFA 11 najwyższą jakością zabawy."

Te zdania świadczą o tym że gra na pewno zostanie znacznie upodobniona do konsolowej natomiast nie wydaje się by było to odwzorowanie konsoli, nasze kompy nie są jeszcze na to gotowe według panów z EA ;) Narazie możemy gdybać, trzeba czekać na gameplay ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2010, 18:56:16 wysłana przez Janek994 »

Offline danielos92

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Lubin
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2008r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 08, 2010, 18:58:53 »
Tylko sie nie denerwujcie, że za dużo wam strony zajmuje, ale screen w dużej rozdzielczości wam daje :) :




minz

  • Gość
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 08, 2010, 19:11:16 »
kpisz sobie czlowieku? ten patch nic nie wnosi, grafika nie zmienia sie na konsolowa ;]
sa to takie same tekstury jak na PC tylko ze wyzszej rozdzielczosci...
a ponadto, wyzszej rozdzielczosci tekstury nie poprawia rozgrywki ;]
Oczywiście, że poprawia, grafika prezentuje się wtedy bardzo ładnie.
Tak czy siak i tak usunąłem, bo mi zamula Fifa z tym patchem, ba nawet bez niego, mimo że mam dobrego kompa, no ale tak to już jest z tą Fifą(może to przez to, że mam RIP-a z neta :P).
ZA TO FIFA 11 SZYKUJE SIĘ FANTASTYCZNA, JUŻ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ GAMEPLAY'A.

Offline danielos92

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: Lubin
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2008r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 08, 2010, 19:16:08 »
no ale tak to już jest z tą Fifą(może to przez to, że mam RIP-a z neta :P).


nawet sie nie chwal że masz pirata

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 08, 2010, 19:25:21 »
no bo trzeba było być idiotą żeby fife 10 an pc kupić :D
" border="0

minz

  • Gość
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 08, 2010, 19:30:15 »
no bo trzeba było być idiotą żeby fife 10 an pc kupić :D
Hehe, dokładnie ;D

Offline sharqu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 285
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2009r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 08, 2010, 21:40:17 »
to moge sie przyznac ze tez mam ripa XDD

Offline bord8

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2010r.
  • Forza Milano!!e Manchester United!!
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 09, 2010, 01:49:49 »
Po screenie widać TYLKO grafikę . Nie widzę tu jakichś zmian w gameplayu .. Mogą oczywiście pisać , że drybling 360 itp. .. Ale ja chciałbym zobaczyć GAMEPLAY. . Wtedy dopiero można ocenić , czy fifka na konsole i na PC to RZECZYWIŚCIE TA SAMA gra . :)
Pesmaniacu ,po screnie widać nie tylko grafika się zmieniła,ale popatrz na kibiców,na sylwetki piłkarzy to są zdjęrcia co fani rok temu czekający na informacje o fifce 10 na PC mogli tylko pomarzyć o takim screnie,a teraz widać że fifa 11 na PC będzie taka jak na konsolę i wiadome że pewnie Fifa 11 na Ps3 będzie lepsza od pecetowej ale wreście gracze pecetowi dostaną fifkę zbliżoną z konsol i to jest w tym najważniejsze!!!!!Ja bym się cieszył jak by to nawet był konwert z Fifki 09 z ps3 to i tak lepsze niż ten gniot co wydawali wcześniej,ale te 2 lata to była tylko taka zasłona dymna.A ty kolego powinieneś się cieszyć że wreście na PC zostanie wydana prawdziwa symulacja piłki nożnej,bo nawet jak FIFKI nie lubisz to zobacz Konami może nie teraz ale za rok muszą stworzyć Geamplay od zera jak chcą coś zarobić,bo jak będą robić taki gniot jak dotychczas robili to mogą liczyć na kupno tego czegoś :P :P :P :P ;D ;D ;D przez samych siebie lub przez Fanboyów.Pozdro kolego   

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 09, 2010, 09:15:15 »
Dla Fify 11 miałem kupować xbox360  :) :) :) Teraz już sam nie wiem  :-\ :-\ :-\
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline Messut#8CR#7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #236 dnia: Lipiec 09, 2010, 09:51:33 »
Dla Fify 11 miałem kupować xbox360  :) :) :) Teraz już sam nie wiem  :-\ :-\ :-\
Jeżeli jesteś przy kasie to sobie kup a jeśli zbierałeś to zaoszczędzisz hajs i kupisz sobie coś innego...
A co do screenu z Fify 11 na pc to ja wole poczekać i sie przekonać czy to naprawde jest taka jak na konsole trzeba będzie wywnioskować z jakiegoś filmiku gdzie pokażą fife11.

Offline pesmaniac

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Kg
  • Wiadomości: 1107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.05.2008r.
    • Status GG
    • Fotochromy
  • Gram w: PES 6, PES 2013, FIFA 11
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:01:51 »
Pesmaniacu ,po screnie widać nie tylko grafika się zmieniła,ale popatrz na kibiców,na sylwetki piłkarzy to są zdjęrcia co fani rok temu czekający na informacje o fifce 10 na PC mogli tylko pomarzyć o takim screnie,a teraz widać że fifa 11 na PC będzie taka jak na konsolę i wiadome że pewnie Fifa 11 na Ps3 będzie lepsza od pecetowej ale wreście gracze pecetowi dostaną fifkę zbliżoną z konsol i to jest w tym najważniejsze!!!!!Ja bym się cieszył jak by to nawet był konwert z Fifki 09 z ps3 to i tak lepsze niż ten gniot co wydawali wcześniej,ale te 2 lata to była tylko taka zasłona dymna.A ty kolego powinieneś się cieszyć że wreście na PC zostanie wydana prawdziwa symulacja piłki nożnej,bo nawet jak FIFKI nie lubisz to zobacz Konami może nie teraz ale za rok muszą stworzyć Geamplay od zera jak chcą coś zarobić,bo jak będą robić taki gniot jak dotychczas robili to mogą liczyć na kupno tego czegoś :P :P :P :P ;D ;D ;D przez samych siebie lub przez Fanboyów.Pozdro kolego   
Nie będę się kłócił ;) każdy ma swoje racje ;) w Polsce demokracja panuje więc każdy ma wolność wypowiedzi ;) Zagraj może w PES 6 , czy nawet 4 . ;) Nowsze wersje może i są nieudane ,ale .. każdy ma wolność wyboru ;) jak w Netii :P pozdro ;)
\o/ Glory Glory Man United! \o/

Offline EjPii

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.11.2008r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:41:31 »
Jak ktoś jeszcze nie wierzy, że PC dostania taką samą grę jak na konsole to tutaj dowód: REJESTRACJA lub LOGOWANIE - fani tworzący patche z Niemiec byli zaproszeni na pokaz który odbył się wczoraj. Najważniejsze słowa: So I can confirm what i>fifa_freak has written before and can confirm that the press message of EA is correct: FIFA 11 on the PC will be full NextGen - with all important features: NextGen graphics, NextGen engine, NextGen modes and NextGen gameplay.

Tak więc czas na zakończenie przygody z PESem....chociaż oczywiście porównam obie gry  ;)

Offline bartek71993

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.08.2008r.
Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:52:16 »
Pozostaje nam tylko sie cieszyc i czekac na FIFKE ;D
Tak wogole to musze sie zaczac rozgladac za padem bo dotychczas klepałem na klawie w PESA ale mysle ze to sie powinno zmienic po wyjsciu FIFY.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2010, 11:01:24 wysłana przez bartek71993 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FIFA Wszystkie odsłony
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 09, 2010, 10:52:16 »