Autor Wątek: Transfery - poradnik  (Przeczytany 95339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rzaq

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2010
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.05.2010r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 11, 2010, 13:26:01 »
Jeden koleś pisał tu ~2 lub 3 strony wcześniej że da poradnik jak robić te transfery i do dnia dzisiejszego nic takiego nie dał :/

Offline epek84

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2010r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 12, 2010, 14:44:09 »
a powiadzcie lepiej samemu negocjowac czy zostawic to skautowi?
Nie myli się ten co nic nie robi...zdaża się nawet najlepszym a co dopiero mnie...

Offline rufi1982

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.11.2009r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 12, 2010, 16:42:12 »
ja zawsze sam negocjuje...nie mam porównania bo być może lepiej by to robił skaut...ale ja jednak wole samemu o wszystkim decydować...sprowadziłem w końcu tego Bale i Wojtkowiaka...a dalej meczę Pato i Podolskiego....oni jednak ciągle odrzucają propozycje transferu...

Offline jonhio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2010r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 14, 2010, 19:50:28 »
hmm jest pare tricków które można wykorzystać do robienia transferów:
1. jeśli chcesz kupić zawodnikam który uzupełni twoja kadre zajrzyj najpierw do grupy zawodników którzy zostali bez klubów(tam można znaleźć czasem w miare dobrych piłkarzy), później edit playersów,
2. jeśli mamy dobrze rozwiniety sztab szkoleniowy(min poz4) mozemy poprosić skauta zb podał nam liste piłkarzy którym najbardziej się spieszy opuścić kluby
3. sprawdzamy listy transferów i wypożyczeń(sa tam piłkarze którzy przejda za dobra oferte)
4. młode talenty ze szkółki(ale nie zawsze trafisz na świetnych piłkarzy)
5. jeśli takie gwiazdy jak pato messi chcesz ściągnąć to przygoruj sie na kilku sezonowe zmagania o nich(3b wysyłać oferty do nich tyle ile się da ale i tak szanse są małe) no cóż jak w realu czy messi przejdzie do realu<śmiech>
6. kolejnym trickiem jest śledzenie ruchów transferowych, jeśli w kontakcie z jakimś piłkarzem sa min 2 kluby(a on pasuje nam do taktyki) wtedy składamy swoja propozycje(i chyba im wyzej w rankingu jestesmy tym wieksze szanse na transfer)
7. jeśli chcesz mieć dobrych piłkarzy-młodzików to kupuj stare gwiazdy kolo 36. starzeja sie i przechodza na emeryture ale wracaja po sezonie do Ciebie jako młodziki
to tyle

Offline ryba01

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.02.2010r.
Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 16, 2010, 16:59:53 »
witam. co mam zrobić żeby wróciły mi domyślne składy trzeba coś usunąć w moich dokumentach czy co bo nie wiem doradzcie coś

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Transfery - poradnik
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 16, 2010, 16:59:53 »