Autor Wątek: To nie feer w Pucharze Dnia  (Przeczytany 26444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: To nie feer w Pucharze Dnia
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:02:49 »
Szanowny Maćku .pl wracajac do tematu posta grajac na jego hoscie nie wyrazilem zgody bo nigdy bym nie pomyslal ze opiekun daje taki przyklad i klamie albo sie nie przyzna je do tego ze nie ma pozwolenia na hosta .
On jako przyklad powinien byc.
A co do tego jak bym wygral jak bym wiedzial ze nie ma tez bym sie przyznal bo mam juz troche latek i jestem powaznym facetem
a to konik po ciezkiej pracy.
A chodzi chyba o to zeby zabawa byla feer.
Pozdrawiam fochmen

A co do scrina zeby nie bylo poprosilem rycha zeby mi pomog bo sam tego nie ogarniam bo dotej pory nie zajmowalem sie takimi zeczami ale chodzi tutaj o przyklad ktorypowinien dac opiekun

Dzięki fochmen, że napisałeś, bo pan B. obraził mnie, co do tego scrina nie będę tu się pluł, ale fakt jest taki pes4 to nie pes6 i te nowsze wydania to cały czas praca z graczami patche dodatki hamachi ip zewnętrzne wewnętrzne przekierowania portów liveboxa itp. cały czas coś trzeba młodym pomóc nie będąc z nimi, na co dzień i brak wiedzy na ten temat po prostu nie ma, co się pchać na opiekuna byli admini jak Marynarz i Marconti to wiedzieli i pomagali zawsze Za to w podzięce Marynarz dostał bana na stałe to już żal większość z graczy Zna się ze sobą na wylot rozmawiają ze sobą, rzez różne komunikatory nawet się odwiedzają, dlatego jeśli im coś nie pasuje to jest taka sytuacja wszyscy krzyczą i się burzą chyba wiecie o czym mówię

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: To nie feer w Pucharze Dnia
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:26:19 »
zresztą panowie decyzja zapadła i wasze nie kończące się posty, prośby i narzekania nic nie zmienią - dlatego od teraz na tematy przez zarząd zamknięte (decyzje podjęte) nie będziemy się ponownie wypowiadać a posty o tej samej tematyce będą kasowane i traktowane jako zaśmiecanie forum.

Offline VAT

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.05.2009r.
Odp: To nie feer w Pucharze Dnia
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:30:19 »
Czyli vivi nadal może robić ze mnie wśród graczy oszusta i uniemożliwiać mi normalne granie? Pisałem do ciebie belzebub w tej sprawie na gg. Kazałeś dać na forum. Dałem i 3 dni bez echa.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: To nie feer w Pucharze Dnia
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 11, 2009, 18:21:02 »
Drugi raz to wkleiles - w dwoch watkach... do pierwszego to mozna zrozumiec tresc jako tako odnosi sie do dyskusji w watku, ale ten post tutaj nic wspolnego z tym nie ma... Chyba, ze mamy wnioskowac, ze vivi ma zielone swiatlo od zarzadu i moze robic co mu sie tylko podoba... i nasze posty zwracajace mu uwage, ze nie zna regulaminu i zwyklych zasad przyzwoitosci beda usuwane, bo decyzja zapadła i wasze nie kończące się posty, prośby i narzekania nic nie zmienią

jak nie wiesz to się nie wypowiadaj
posty które nawiązywały do tematów w których decyzje zapadły zostały już skasowane ...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: To nie feer w Pucharze Dnia
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 11, 2009, 18:21:02 »