Autor Wątek: Lech Poznań by Bianconero90 WIELKI FINAŁ LIGI MISTRZÓW !  (Przeczytany 31312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90 + ANKIETA !
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 18, 2010, 21:02:24 »
fajna kariera, nie wiem po co ta ankieta i tak są 4 głosy na tak
i 0 na nie
szkoda że ludzie tak o mojej nie mogą powiedzieć

zrobiłem tą ankiete ponieważ nie komentował nikt i się zastanawiałem czy pisać dalej , ale widze że będę dalej opowiadał moją kariere ;)
dlaczego tak uważasz?? Ja sądzę , że twoja kariera jest super i śledze ją cały czas ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Lech Poznań by Bianconero90 + ANKIETA !
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 19, 2010, 08:29:54 »
fajna kariera dobre opisy meczów, fajny pomysł zapraszam do mnie REJESTRACJA lub LOGOWANIE moja kariera nie jest tak dobra jak twoja ale to zawsze coś nowego:) Wygranej z Sevillą życzę, ja tęż będę z nią niedługą grać moim Sportingiem.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech Poznań by Bianconero90 + ANKIETA !
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 19, 2010, 10:05:02 »
Jedna z najlepszych na forum według mnie..;D

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 19, 2010, 13:48:23 »
Lech gromi w Krakowie

0:3

Lech na stadionie Cracovii pokonał miejscowych aż 3:0 po dwóch bramkach Wichniarka i jednym trafieniu Jo.

10' Wichniarek zagrywa do Jo a ten marnuje sam na sam z Cabajem !
14' Matusiak zagrywa do Ślusarkiego ten na skrzydle ogrywa Wojtkowiaka i pada w polu karnym próbując wymusić rzut karny , ale sędzia nie reaguje.
18' Honda z dystansu i poprzeczka ratuje Cabaj !
29' Jo z woleja w słupek ! Dobitka Wichniarka niecelna !
32' Peszko ogrywa Cruza , potem jeszcze wdarł się w kiwke z Mierzejewskim i również go ograł.. wrzucił w pole karne a tam Jo zdjął piłkę z głowy Wichniarka i z tej akcji nic nie wyszło.
39' Wichniarek zagrywa do Jo ten zwiódł obrońce Cracovii i tym razem nie zmarnował sytuacji sam na sam i umieścił piłkę w bramce.
43' Matusiak ograł Arbolede i już oddawał strzał , ale w ostatniej chwili na wślizgu wybija piłkę na aut !
46' Kolejorz nabrał wiatru w żagle i Honda z 20 metrów trafia w słupek.
54' Stilić z rzutu wolnego idealnie w ''okienko'' ale jeszcze lepiej interweniuje Cabaj.
61' Stilić wbiegł w pole karne i zagrał na 5 metr do Wichniarek ten od razu wpakował piłkę do bramki i było już 2:0
66' Honda z rzutu rożnego na głowę Wichniarka ten bez problemu pakuję piłkę do bramki ! Cabaj nawet nie drgnął.
75' Suvorov uderza z 25 metrów i Frey świetnie interweniuje !
88' Tshibamba sam na sam z Cabajem , ale dobrze dysponowany był dzisiaj bramkarz Pasów.

Miejsce spotkania: Stadion Cracovii w Krakowie

Widzów: 15.000 w tym 2.000 kibiców Lecha

Gole:
39' Jo , 61' , 66' Wichniarek - Lech

Kartki:
Wojtkowiak , Jo , Tshibamba - Lech

Składy:
Lech: Frey-Wojtkowiak,Bosacki,Arboleda,Maxwell-Peszko,Krivets,Honda,Stilić(65'Wilk)-Wichniarek,Jo(79'Tshibamba)
Cracovia: Cabaj-Cruz,Ł.Mierzejewski,Abraham,Pestos-Sasin,Suvorov,Wasiluk,Ślusarski-Moskała,Matusiak(66'Goliński)

Wideo z meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=286e86fdd2eba1e3bd5608c96a01f625&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=286e86fdd2eba1e3bd5608c96a01f625&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 19, 2010, 14:57:57 »
Z Odrą w Wodzisławiu !

vs

Lech jedzie do Wodzisławia aby zmierzyć się z miejscową Odrą. W pierwszym spotkaniu Kolejorz pokonał Odrę 1:0

BetClic typuje:


Odra Wodzisław 7.00
Remis 4.00
Lech Poznań 1.18

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 20, 2010, 10:48:16 »
Słaba postawa i remis z Odrą

1:1

Lech na stadionie Odry tylko zremisował z gospodarzami. Bramkę dla Kolejorza zdobył Honda a trafienie dla Odry zaliczył Hanzel. Warto przypomnieć , że Lech nie grał w najmocniejszym składzie gdyż trener oszczędzał zawodników na mecz z Sevillą.

5' Mikołajczak wpada w pole karne i oddaje strzał , ale Klaus robi szpagat i broni strzał napastnika Lecha.
10' Hanzel sam na sam z Kotorowskim , ale bohater serii rzutuów karnych z Baku dobrze się spisał.
14' Mikołajczak wpada w pole karne , oddaje strzał ale Klaus odbija piłkę przed siebie tam dopada do niej Honda i wyprowadza Lecha na prowadzenie.
18' Odpowiedź Odry. Kuranty zagrywa piłkę nad obrońcami Kolejorza , a tam Barthelme ładnie zgasza ją do ziemi i próbuje lobować Kotorowskiego. W ostatniej chwili bramkarz Lecha wybija piłkę nad poprzeczką.
25' Wichniarek do Mikołajczaka ten zagrywa do Peszki który wrzuca w pole karne , tam Klaus piąstkuje , ale na 16 metrze do piłki dopada Stilić i z woleja trafia w słupek !
34' Sikorski otrzymuje podanie od Tanżyny , Bosacki jeszcze wślizgiem próbował wybić piłkę ale minął się z nią. Sikorski sam na sam z "Kotorem" , ale znowu bramkarz gości stanął na wysokości zadania.
41' Wrzutka Białożyta , i ze szczupaka potężnym uderzeniem w poprzeczkę ! Piłka opada a Kotorowski się patrzy zamiast interweniować i Hanzel głową daje remis w tym spotkaniu !
45' Jeszcze Stilić z rzutu rożnego , ale nie trafia w światło bramki
57' Lechici wyprowadzają atak i piłkę traci Bandrowski , Odra z kontrą 3 na 2. Białożyt do Barthelme a ten niepotrzebnie oddał strzał który pewnie złapał Kotorowski. Białożyt wściekł się na swojego kolege.
65' Maxwell lewą strona dobrze się przedarł i podał do Wichniarka ten oddał piłke lewemu obrońcy Lecha a ten wrzucił ją w pole karne , tam Mikołajczak uderza głową ale znowu dobrze broni Klaus.
78' Wolny na 17 metrze dla Odry. Kuranty podchodzi do piłki , ale jego strzał minimalnie nad poprzeczką.
86' Źle zagrywa Diogo i na 25 metrze Białożyt przejmuje piłkę i widzi wysuniętego Kotorowskiego , próbuje go lobować , ale piłka zatrzymała się na poprzeczce.

Miejsce spotkania: Aleja przy ul. Bogumińskiej w Wodzisławiu

Widzów:
7.000 w tym 600 kibiców Lecha

Gole:
15' Honda - Lech
41' Hanzel - Odra

Kartki:
Arboleda , Krivets - Lech

Składy:
Lech: Kotorowski-Diogo,Bosacki,Arboleda,Maxwell-Peszko,Bandrowski,Honda,Stilić(68'Krivets)-Wichniarek,Mikołajczak
Odra: Klaus-Kokoszka,Pielorz,Radler,Tanżyna-Bańczyk,Kuranty,Sikorski(89;Bueno)-Białożyt,Barthelme,Hanzel(82'Woś)

Wideo z meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=286e86fdd2eba1e3bd5608c96a01f625&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=286e86fdd2eba1e3bd5608c96a01f625&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Po meczu powiedzieli...

Jacek Zieliński: Skuteczność to nasza pięta achillesowa w tym meczu. Szło nam jak po grudzie. Niewiele nam dziś wychodziło. Mimo obecności właściwie całej formacji ofensywnej na boisku, nie przełożyło się to na sytuacje podbramkowe. Nikomu nie mogę odmówić zaangażowania. Nie zawsze jednak chcieć to móc. Po sytuacji Białożyta w końcówce spotkania, z ręką na sercu można powiedzieć, że dobrze, że to tak się skończyło. W piłce liczą się bramki, a my ich nie strzeliliśmy.

Leszek Ojrzyński trener Odry: Mieliśmy plan nie przegrać i on wypalił. Graliśmy konsekwentnie, zawodnicy pomagali sobie na boisku, asekurowali się. W końcówce mieliśmy swoje sytuacje i ten mecz mógł się zakończyć inaczej. Wiemy jak ciężko gra się z Lechem. Na ten punkt sobie zasłużyliśmy. Zagraliśmy dobry mecz i jestem zadowolony z postawy zespołu. Cały czas mamy natomiast problem ze skutecznością i to martwi. Przyjdą jednak mecz w których wreszcie zaczniemy wygrywać. W Sobote oczywiście będę trzymał kciuki za Lecha w spotkaniu z Sevillą.

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 20, 2010, 12:23:54 »
Czas na Ligę Mistrzów !
 
vs

Lech Poznań z 20 min zmierzy się w pierwszym meczu 1/8 Ligi Mistrzów z Sevillą. Faworytem tego spotkania jest Sevilla gdyż ma atut swojego boiska.

BetClic typuje:


Sevilla 1.40
Remis 3.00
Lech Poznań 5.00


Piłkarze Lecha o meczu

Manuel Arboleda: Sevilla to mocny przeciwnik, ale my teraz już po prostu musimy zagrać dobry mecz. Teraz będzie najlepszy moment, by nie dać się Sevilli. Gramy na wyjeździe, wiec bardzo ważne będzie strzelenie bramki. Musimy do tego zadbać, aby z tyłu zagrać na zero. Można powiedzieć, że nie ma na nas wielkiej presji. W mediach na nas się nie stawia. My jednak liczymy na awans, liczą na nas nasi wierni kibicie i dlatego będziemy walczyć z całych sił. Do ostatniej sekundy spotkania musimy być w pełni skoncentrowani. Jesteśmy świadomi tego, o co gramy.

Artur Wichniarek: Jesteśmy zdeterminowani żeby wykorzystać tę szansę. Znamy silne strony Sevilli, mają swoje schematy gry, a my musimy te ich mocne punkty zneutralizować. W zespole rywala występuje kilku naprawdę dobrych zawodników. Musimy zagrać agresywnie, wysoko naciskać przeciwnika i wszystko wykonywać z dużym zaangażowaniem. Trzeba wykorzystać swoje umiejętności, wierzyć w siebie i będzie dobrze. Ważne jest żeby strzelić bramkę na wyjeździe.

Sergiey Krivets: Nie znam za dobrze Sevilli i trudno mi ich porównywać z Bayernem. W tym momencie jednak nie widzę różnicy pomiędzy nimi. Musimy po prostu wygrać i jestem przekonany, że wtedy wszystko wróci do normy. Remis bramkowy byłby satysfakcjonujący. Pewne jest, że byłoby dobrze strzelić przynajmniej jedną bramkę, ale jeśli udałoby się dwukrotnie trafić do bramki Sevilli to awans byłby na wyciągnięcie ręki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 12:51:06 wysłana przez Bianconero90 »

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 20, 2010, 13:13:15 »
Minimalna porażka w Sevilli.

1:0

Lech w pierwszym spotkaniu 1/8 LM przegrał 1:0 z Sevillą. Zwycięskiego gola zdobył Luis Fabiano.

3' Jesus Navas wygrał pojedynek biegowy z Maxwellem i zagrał w pole karne na 5 metr , ale w ostatniej chwili piłkę wyłapał Frey
7' Honda z rzutu wolnego trafia w słupek !
11' Fabiano zagrywa do Kanoute ten sam na sam i mocnym uderzeniem trafia w poprzeczke !
15' Navas ograł Maxwella , wrzucił w pole karne a Fabiano strzałem głową minimalnie chybia
19' Wichniarek do Jo , ten do Bandrowskiego który traci piłkę i atak gospodarzy. Fabiano do Perottiego ten wchodzi w pole karne i strzela w długi róg , jednak świetna interwencja Freya ratuje Lecha
28' Navas w pole karne tam Arboleda wybija piłkę na 16 i Guarente z woleja minimalnie obok słupka
39' Arboleda vs Perotti , Hiszpan mija Kolumbijczyka i wychodzi sam na sam , już oddaje strzał ale Arboleda w ostatniej chwili na wślizgu ratuje Kolejorza.
47'Fabiano z 16 metrów i świetna parada Freya.
51' Arboleda kiwa się w polu karnym i traci piłkę dopada do niej Fabiano i po rykoszecie pakuję piłkę do bramki.
64' Navas ograł 3 piłkarzy Lecha i oddał strzał , Frey patrzał tylko jak piłka spada na poprzeczke jego bramki.
76' Wreszcie akcje przeprowadził Lech. Wichniarek do Injaća ten przerzuca na strone do Stilicia który wrzuca w pole karne do Jo a ten wolejem trafia w słupek bramki Sevili !
85' Fabiano vs Frey , Francuz świetnie broni uderzenie brazylijczyka.

Miejsce spotkania: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán

Widzów:  45.000 w tym 3.000 kibiców Lecha

Gole:
51' Fabiano - Sevilla

Kartki:
Arboleda - Lech

Składy:
Lech: Frey-Diogo,Arboleda,Bosacki,Maxwell-Peszko,Honda,Bandrowski(55'Injać),Stilić(77'Wilk)-Wichniarek,Jo(77'Krivets)
Sevilla: Palop-Dabo,Mensah,Escude,Torres-Navas,Lolo,Guarente,Perotti-Kanoute,Fabiano

Wideo z meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=286e86fdd2eba1e3bd5608c96a01f625&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=286e86fdd2eba1e3bd5608c96a01f625&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Trenerzy po meczu:

Jacek Zieliński: Przede wszystkim chcę powiedzieć, że w pełni przyjmuję na siebie winę za porażkę. Niestety nie udało mi się dokonać optymalnego doboru piłkarzy do składu, szczególnie mam tu na myśli Bandrowskiego. Zawodnik przekonywał mnie, że jest w stu procentach gotów zagrać od początku spotkania, ale niestety okazało się, że jest inaczej. Musiałem w przerwie dokonać pewnych zmian w ustawieniu. Sytuacje stworzone pod naszą w drugiej połowie utwierdziły mnie już w przekonaniu, że w rewanżu nie będzie łatwo stanie ograć Lecha.

Antonio Álvarez: Mecz świetnie się dla nas ułożył. Strzeliliśmy bramkę, która dala nam prowadzenie i potrafiliśmy się długo utrzymywać przy piłce. Największy problem mieliśmy ze stałymi fragmentami gry, przy których na zbyt dużo pozwalaliśmy rywalom i kilka razy było groźnie pod naszą bramką. Cieszymy się ze zwycięstwa, ale walka jeszcze się nie skończyła. W Poznaniu czeka nas ciężki bój.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 13:19:28 wysłana przez Bianconero90 »

Offline DuoGum

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 233
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 20, 2010, 13:14:37 »
Szkoda :P
PES 2010:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE (zakończone)

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 20, 2010, 13:16:45 »
Wielka szkoda, bo byłby 1 punkcik, w ogóle ten gol taki bardziej przypadkowy  ;)

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 20, 2010, 13:20:06 »
szkoda szkoda ;/ ale jeszcze jest rewanż ;)

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 20, 2010, 13:24:27 »
Przegrana z Jagiellonią i przegrana z Ruchem !

1:0

1:0

Lech przegrał 2 spotkania w lidze pod rząd najpierw pokonała ich Jagiellonia a następnie Ruch Chorzów.

PS. Symulowałem te mecze i teraz mam rewanż z Sevillą ;)


Czas na rewanż !
 
vs

''Czas na rewanż" tak piszą wszystkie gazety w Polsce. Kolejorz podejmuje Seville i chce odrobić straty z pierwszego spotkania !

BetClic typuje:


Lech Poznań 2.50
Remis 3.00
Sevilla 2.50

Przed meczem powiedzieli...

Antonio Alvarez : Czy obawiamy się atmosfery na stadionie w Poznaniu? Wręcz przeciwnie, cieszymy się na nią. Gra przy takim dopingu to przyjemność. Oczywiście będzie to wielkie wsparcie dla Lecha, podobnie jak miało to miejsce w Sevilli. Nie pewno nie przyjeżdżamy do Poznania bronić się. Nie chcemy na nic czekać, mamy zamiar być aktywni na boisku. Po pierwszym meczu sprawa awansu jest otwarta. Wygraliśmy 1:0 i jesteśmy w połowie drogi. Oba zespoły mają szanse na awans.

Jacek Zieliński :
Przed nami najważniejszy w tej chwili mecz. Możemy go porównać do każdego spotkania z rundy wiosennej, gdzie walczyliśmy o mistrzostwo i nie mogliśmy sobie pozwolić na wpadkę. Teraz bijemy się o ćwierćfinał Ligi Mistrzów, więc stawka jest jeszcze większa. Chłopaki dadzą z siebie wszystko, mam nadzieję, że strzelimy dwie bramki i żadnej nie stracimy


PS. Rewanż rozegram o 20:00 bo cały czas musze gdzieś iść :/ sory za opóźnienia
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 17:04:50 wysłana przez Bianconero90 »

Offline RedRider

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Polska
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.07.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 20, 2010, 16:42:08 »
dokop im  ;D ;D ;D


Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 20, 2010, 16:43:44 »
coś słąbo z wynikami, ale kariera wporzo, wpadnij do mnie i zagłosuj w ankiecie

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 20, 2010, 16:46:30 »
Teraz musi być awans. Do boju Kolejorz! Zapraszam do mnie.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 20, 2010, 19:05:51 »
czekam na kolejne odcinki, wpadnij do mnie i zagłosuj w nowej ankiecie

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 20, 2010, 20:59:43 »
Niesiony dopingiem Lech awansuje do Ćwierćfinału !

2:0

Kolejorz niesiony dopingiem wspaniałych kibiców pokonał Seville w rewanżu 2:0 po dwóch trafieniach Jo.

3' Kolejorz od razu rzucił się do ataku , błąd środkowych obrońców Sevilli i oko w oko Honda z Palopem , jednak pomocnik Lecha trafia w słupek !
7' Znowu Lech ! Jo zagrywa do Hondy , ten przerzuca do Peszki który wbiega w pole karne i oddaje strzał , ale świetna parada Palopa ratuje Seville.
9' Fabiano sam na sam z Freyem , ale broni bramkarz Lecha ! Jednak do piłki dopada Romaric i z 11 metra nie trafia na pustą bramkę !
16' Peszko wrzuca na 16 metr tam Krivets z woleja i poprzeczka ratuje gości...
19' Wilk wrzuca w pole karne , najwyżej skacze Jo i strzałem głową minimalnie chybia.
26' Honda z 25 metrów z wolnego , ale piłką mija okienko bramki gości. Przypomne , że Honda rok temu w barwach CSKA pogrążył strzałem z wolnego Seville.
38' Navas , wrzucił w pole karne i Fabiano głową nie czysto trafia w piłkę i pewnie łapie ją Frey.
44' Jo ograł Squillaciego i lobował Palopa jednak za mocno.
54' Peszko przerzucił piłkę do Wilka ten do środka do Hondy który w uliczke wypuścił Jo ten pada w polu karnym i domaga się karnego... jednak Massimo Busacca kazał grać dalej.
67' Peszko z wolnego atmowo uderzył , ale piłkę z trudnościami paruje Palop
71' Jo dostał podanie od Hondy i pędzi na bramkę , goni go dwóch obrońców , Brazylijczyk wpada w pole karne i jest sam na sam z Palopem , oddaje strzał i nie pozostawia hiszpanowi szans ! Lech na prowadzeniu.
72' Odpowiedź Sevilli... Navas na szybkość ograł 3 piłkarzy Lecha i płasko zagrał w pole karne... Arboleda w ostatniej chwili na wślizgu wybił piłkę , gdyby tego nie zrobił to Fabiano wpakował by piłkę do bramki !
76' Jo biegł z piłką od połowy i znowu wyszedł sam na sam z Palopem tym razem położył bramkarza Sevilli i do pustej bramki wpakował piłkę do siatki ! Lech prowadził już 2:0 i w tej chwili miał awans.
87' Fabiano zagrał do Navasa a ten dostrzegł nie pilnowanego w polu karnym Alfaro. Alfaro miał dużo miejsca i czasu bo był praktycznie sam z Freyem ! Oddał strzał i poprzeczka uratowała Lecha ! Gdyby trafił do siatki Kolejorz musiałby trafić jeszcze jednego gola aby awansować.

Miejsce spotkania: Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu

Widzów: 46.000 w tym 1.000 kibiców Sevilli.

Gole:
71' , 75' Jo - Lech

Kartki:
Krivets - Lech

Składy:
Lech: Frey-Diogo,Arboleda,Bosacki(80'Wojtkowiak),Maxwell-Bandrowski-Peszko,Honda,Krivets,Wilk-Jo
Sevilla: Palop-Dabo,Squillaci,Escude,F.Navarro-Alfaro,Romaric,Duscher,Navas-Negredo,Fabiano

Wideo z meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=286e86fdd2eba1e3bd5608c96a01f625&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=286e86fdd2eba1e3bd5608c96a01f625&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Po meczu powiedzieli....


Jacek Zieliński:Jesteśmy ogromnie szczęśliwi. Teraz jest czas na radość i zabawę, ale też spokojnie, bo rano jedziemy na wspólne śniadanie. Stres był duży, na zgrupowaniu przed meczem było bardzo cicho, ale widać było ogromną mobilizację. Sevilla zagrała dziś z ogromną determinacją. To co robiłem w tym, robiłem po to by kibice byli zadowoleni. Wierzyliśmy, że uda się dogonić odrobić stratę z pierwszego meczu gdy Sevilla wygrała 1:0.

Antoni Alvarez: Ten mecz przyniósł wiele emocji kibicom w Polsce i Hiszpanii. Chciałem bardzo podziękować mojej drużynie, że włożyła tyle serca w to spotkanie , ale i tak nie jestem zadowolony , że nie udało się nam awansować. Zawodnicy obu zespołów włożyli w to spotkanie wiele sił , ale to Lech cieszy się z awansu i teraz czeka na kolejnego przeciwnika. Kibice w Poznaniu są niesamowici i to dzięki nim Lech gra jeszcze lepiej. Naprawde publiczność w Poznaniu to skala światowa.

Offline DuoGum

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 233
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 20, 2010, 21:55:18 »
Ogromne graty :)
PES 2010:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE (zakończone)

Offline Bianconero90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2010r.
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 21, 2010, 10:57:38 »
W dobrych nastrojach do Wrocławia

vs

Kolejorz po awansie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów , jedzie do Wrocławia w ramach 23 kolejki Ekstraklasy by zmierzyć się ze Śląskiem. W pierwszym spotkaniu Lech wygrał 1:0 na własnym stadionie.

BetClic typuje:


Śląsk Wrocław 2.70
Remis 3.00
Lech Poznań 2.00

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 21, 2010, 11:03:09 »
Brawo za Seville. Ciekawy jestem z kim będziesz grał w ćwierćfinale ;)
A kariera bardzo fajna ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Lech Poznań by Bianconero90
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 21, 2010, 11:03:09 »