Autor Wątek: Arsenal Londyn F.C  (Przeczytany 146683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #480 dnia: Marzec 10, 2011, 19:33:00 »
a co ty masz do jego glupich tekstow na twiterze?
Można by powiedzieć : "Boże widzisz, a nie grzmisz"
Powiem tak. Obraził już większego piłkarza od siebie, piłkarza,takim jak on nigdy nie będzie, obrazil już premiera. Kto więc następny?
Widać twitter to co wychodzi mu dotychczas najlepiej. Jego zachowanie bardzo mi się nie podoba.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #481 dnia: Marzec 10, 2011, 19:51:24 »
Gdzie on obraził premiera?? Przecież Tusk nie wymawia R i napisał bardzo dobrze, jak może człowiek nie wymawiający R uczyć drugie jak wymawiać tą literę, jak ludzie mają się obrażać za prawdę to naprawdę będzie to chore

Nederland możesz mi powiedzieć dlaczego np: w Norwegi Nordhug uznawany jest pół boga biegów skoro mówi na każdym kroku że zniszczy rywali i nawet zatrzymuje się przed metą aby udowodnić swoją wyższość, jakby tak robiła Kowalczyk to zaraz została by nazwana błaznem, dzi**ką i gwiazdeczką.

Kolejny przykład z naszego podwórka to Legia i to jak dziennikarze ubolewali nad kibicami że nie przychodzą na mecze że zarząd zły itd. wybudowano stadion osiągnięto porozumienie z kibicami teraz doping jest znakomity i od razu słyszy się że kibice Legii to dzicz, bydło że z dziećmi tam niemożna przyjść że stadion służy tylko aby kibice porzucali petardami i się pobili z ochroną.

A co do Szczęsnego który w dotychczasowej swojej karierze w Arsenalu popełnił raptem 3 duże błędy które przyczyniły się mocno do utraty gola i 2 z nich do utraty pucharu ligi mógł jak najbardziej mówić że jego rywale do bramki nie potrafią bronić w lidze angielskiej bo w tej sytuacji to on z prawdą akurat absolutnie się nie mija
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 20:04:37 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline mcizdek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 70
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.12.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #482 dnia: Marzec 10, 2011, 21:06:44 »
Obraził już większego piłkarza od siebie, piłkarza,takim jak on nigdy nie będzie

Wróżbita Maciej Ci to powiedział, taa?

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #483 dnia: Marzec 10, 2011, 21:15:08 »
Nie trzeba chodzić do wróżbity, nie trzeba być geniusze, żeby wiedzieć ,że z takim podejściem do wszystkieg, z takim charakterem nic się nie osiągnie.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #484 dnia: Marzec 10, 2011, 21:42:58 »
Cytat: basti
zamiast sie cieszyc ze mamy polaka z wielkim talentem w mocnym klubie to jeszcze narzekacie, polakowi to nigdy nie dogodzi...

Wiesz, sram na ideologię "jednoczmy się z Polakami ze względu na wspólną narodowość". Nie jestem hipokrytą.

Cytat: mcizdek
Nie na miejscu są wasze popie*dolone wyzwiska i nagonki na Wojtka! Zazdrość przez was przemawia!

Typowy polaczek. Nie można w jego obecności skrytykować ŻADNEJ osoby publicznej (poza tymi powszechnie nienawidzonymi, jak np. Ronaldo czy Doda), bo zawsze będzie to przejaw zazdrości. Owszem, praktycznie każdy fan futbolu w mniejszym lub większym stopniu chciałby być na jego miejscu, ale ogarnij się. Tu nie chodzi o zazdrość, tylko o to, że - powiedzmy sobie szczerze - gówniarz wypowiada się tak, jak gdyby był najlepszym piłkarzem na świecie z piętnastoletnim stażem. Nie widzisz żadnego powodu? Może warto sobie zdjąć ten worek z łba i zdobyć się chociaż na odrobinę obiektywizmu, chociażby rozumiejąc nagonkę na piłkarza swojego ulubionego klubu?

Cytat: chmielu
2-3 lata temu Ronaldo ,podczas gdy Messi nie grał jeszcze na takim poziomie , był tak samo uważany przez redaktorów za Boga ,wspaniałego piłkarza ,jak Messi w obecnym czasie

Dokładnie zanim przeszedł do MU. Ludzie zobaczyli, że poradził sobie świetnie w dwóch ligach, które są jak ogień i woda i zagraża pozycji Messiego, to zaczęto go wyzywać od szmat, bo symuluje, czasami płacze po przegranych. (akurat to jest największy debilizm, jeśli chodzi o prześmiewanie; rozumiem, że Seedorf traci na twardości gry i jest pedałem, bo wczoraj płakał po meczu z Tottenhamem?) Co do symulacji: niemal cała hiszpańska część ligi hiszpańskiej (jakkolwiek to nie brzmi) odstawia teatr na boisku. Ale oni nie nazywają się Ronaldo, nie?

Cytat: RoGalos
Powiem tak. Obraził już większego piłkarza od siebie, piłkarza,takim jak on nigdy nie będzie, obrazil już premiera.

Dodaj jeszcze całą drużynę MU z Parkiem i Rooneyem na czele.

Cytat: RMF
A co do Szczęsnego który w dotychczasowej swojej karierze w Arsenalu popełnił raptem 3 duże błędy które przyczyniły się mocno do utraty gola

lle grał meczów? Dziesięć? W tym tylko dwa mecze z czołowymi drużynami (rewanżu z Barceloną nie liczę, grał za krótko) - w pozostałych miał niewiele do roboty, a i tak zawiódł. Jak zagra kilka razy tyle, porozmawiamy.

Cytuj
Nederland możesz mi powiedzieć dlaczego np: w Norwegi Nordhug uznawany jest pół boga biegów skoro mówi na każdym kroku że zniszczy rywali i nawet zatrzymuje się przed metą aby udowodnić swoją wyższość, jakby tak robiła Kowalczyk to zaraz została by nazwana błaznem, dzi**ką i gwiazdeczką.

Jest jedna różnica: Northug jest najlepszy na świecie, a Szczęsny jest tylko niezłym bramkarzem. Jeśli chodzi o zachowanie w Oslo, kiedy przejechał przez linię mety bokiem - to była odpowiedź na zachowanie Hellnera podczas finału sprintu, kiedy bieg kończył na jednej narcie.
Oczywiście musiałeś wspomnieć o Justysi, która rzecz jasna jest święta, tylko każdy staje przeciwko niej. Cierpi jak św. Szczepan. A Northug jest uważany za błazna przez niemal wszystkich poza Norwegami, więc nie wiem, o co ci chodzi.

Cytuj
jak może człowiek nie wymawiający R uczyć drugie jak wymawiać tą literę, jak ludzie mają się obrażać za prawdę to naprawdę będzie to chore

Mógł też powiedzieć, że Majdan jest hipokrytą i złodziejem jak Kaczyński i to także byłaby prawda. (i przy okazji jeszcze większy autodiss niż ten, który zaserwował naprawdę) Wtedy też nie byłoby nic obraźliwego?

Tak na marginesie, to Arsenal został pierwszym zespołem w historii Ligi (Pucharu pewnie też) Mistrzów, który nie oddał ani jednego strzału na bramkę w czasie meczu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 21:53:52 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #485 dnia: Marzec 10, 2011, 22:00:40 »
Nederland to jest forum o Arsenalu a nie o ronaldo czy dodzie, wiec swoje madrosci pisz na forum manu i dody :)
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #486 dnia: Marzec 10, 2011, 22:02:30 »
Tak na marginesie, to Arsenal został pierwszym zespołem w historii Ligi (Pucharu pewnie też) Mistrzów, który nie oddał ani jednego strzału na bramkę w czasie meczu.
No właśnie kibice "armatek" mogą się szczycić nowym rekordem.

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #487 dnia: Marzec 10, 2011, 22:04:32 »
No właśnie kibice "armatek" mogą się szczycić nowym rekordem.

jakies potwierdzenie tego infa?

a real niech w koncu przejdzie 1 runde pucharowa LM :)


One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #488 dnia: Marzec 10, 2011, 22:11:44 »
a real niech w koncu przejdzie 1 runde pucharowa LM :)
Mam nadzieję,że się uda,bo w końcu jesteśmy w korzystnej sytuacji po 1 meczu.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #489 dnia: Marzec 10, 2011, 23:27:10 »
Nederland to jest forum o Arsenalu a nie o ronaldo czy dodzie, wiec swoje madrosci pisz na forum manu i dody :)

Nie ma to jak obsrać cały tekst i uczepić się jednego nieistotnego zdania-porównania, w dodatku zawartego w nawiasie.

Ten post jest kolejnym dobitnym dowodem na to, że jesteś zbyt gówniarski, by uczestniczyć w dyskusji. Przyparty do muru lekceważysz argumenty innych i odpowiadasz wymijająco. Skończ już lepiej, z każdym kolejnym postem grzęźniesz w gównie coraz głębiej.

Cytuj
jakies potwierdzenie tego infa?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Znając życie można to pewnie przeczytać jeszcze na kilku innych stronach. Ale na kanonierzy.com tego nie napisali. Dlaczego mnie to nie dziwi?
" border="0

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #490 dnia: Marzec 10, 2011, 23:38:10 »
Nederland juz ci pisalem ze to forum o Arsenalu a ty idz sobie popisz gdzie indziej.
Tutaj sie rozmawia o meczach, kadrze itp a nie ty jakies rzeczy wpisujesz i w dodatku maja one tyl wspolengo z AFC tyle co ty....

Masz swoje forum o Manu wiec pisz sobie tam ile chcesz
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #491 dnia: Marzec 11, 2011, 14:46:06 »
Nederland juz ci pisalem ze to forum o Arsenalu a ty idz sobie popisz gdzie indziej.

To forum o PESie.

Cytuj
Tutaj sie rozmawia o meczach, kadrze itp a nie ty jakies rzeczy wpisujesz i w dodatku maja one tyl wspolengo z AFC tyle co ty....

Szczęsny i zapisanie się Arsenalu na kartach historii LM nie mają nic wspólnego z Arsenalem? Kontynuuj.
" border="0

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #492 dnia: Marzec 11, 2011, 15:00:28 »
To forum o PESie.

Szczęsny i zapisanie się Arsenalu na kartach historii LM nie mają nic wspólnego z Arsenalem? Kontynuuj.

forum moze i o pesie ale temat o Arsenalu :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 15:06:25 wysłana przez basti007 »
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #493 dnia: Marzec 11, 2011, 16:05:11 »
forum moze i o pesie ale temat o Arsenalu :)
Przepraszam Cię ale śmieszysz mnie, po takim zachowaniu można stwierdzić, że za wiele lat nie masz. Za nic nie idzie Cię przegadac, masz klapki na oczach na cały Arsenal

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #494 dnia: Marzec 11, 2011, 16:13:14 »
Fabregas nie zagra jutro na Old Traford. 

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #495 dnia: Marzec 11, 2011, 16:29:43 »
Nieźle się uśmiałem czytając twoje posty basti, czy ty na prawdę nie mógłbyś uznać racji RoGalosa i Neda? W pełni was popieram przyjaciele, Szczęsny ledwo od ziemi odrósł, a już jest pyszałkowaty (chyba nawet bardziej niż Kowalczyk). Trochę pokory i skromności. I patrzcie na to jak już wspomniał Ned, obiektywnie, choć zaraz ktoś powie, że nie jestem patriotą i co najważniejsze ZAZDROŚNIKIEM. Tu nie chodzi o to, chociaż spróbujcie spojrzeć na to z innej perspektywy, czy on na prawdę osiągnął, aż tak dużo żeby mógł się tak przechwalać? I nie są to raptem 3 poważne błędy, przez które padła bramka, a . On ma 20 lat, ile trwa jego kariera? 3 to by były raptem za np. 4 lata. I żeby one były puszczone chociaż w meczach ligowych, a nie o ogromną stawkę typu Puchar Ligi (przepraszam z gry za tą pomyłkę). To znaczy, że nie wytrzymuje presji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2011, 16:58:46 wysłana przez Bujo23 »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #496 dnia: Marzec 11, 2011, 16:42:33 »
hola hola a gdzie on się przechwala?  I które to są te jego 3 błędy? dlaczego niby nie radzi sobie z presja?  I rozróżnij proszę Puchar Anglii od Pucharu Ligi,

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #497 dnia: Marzec 11, 2011, 16:46:33 »
Nieźle się uśmiałem czytając twoje posty basti, czy ty na prawdę nie mógłbyś uznać racji RoGalosa i Neda? W pełni was popieram przyjaciele, Szczęsny ledwo od ziemi odrósł, a już jest pyszałkowaty (chyba nawet bardziej niż Kowalczyk). Trochę pokory i skromności. I patrzcie na to jak już wspomniał Ned, obiektywnie, choć zaraz ktoś powie, że nie jestem patriotą i co najważniejsze ZAZDROŚNIKIEM. Tu nie chodzi o to, chociaż spróbujcie spojrzeć na to z innej perspektywy, czy on na prawdę osiągnął, aż tak dużo żeby mógł się tak przechwalać? I nie są to raptem 3 poważne błędy, przez które padła bramka, a . On ma 20 lat, ile trwa jego kariera? 3 to by były raptem za np. 4 lata. I żeby one były puszczone chociaż w meczach ligowych, a nie o ogromną stawkę typu Puchar Anglii. To znaczy, że nie wytrzymuje presji.

Dla informacji jak nie wiesz to nie pisz, ten klops to byl w finale Pucharu Ligi a nie Anglii (tam 70% winy ponosi koscielny), zreszta popatrzcie co inni zawodnicy robia poza boiskiem (nie bede tutaj wymienial nazwisk)

wymien mi te 3 bledy bo ja widzialem 1 i pokaz gdzie sie przechawala :)

Dla mnie Szczesny ma dobrze bronic a co pisze to mnie nie interesuje.
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #498 dnia: Marzec 11, 2011, 16:48:39 »
Gówno prawda, to bramkarz jest od tego, żeby wyjść do piłki i krzyknąć za przeproszeniem: "Moja ku**", a jak tego nie potrafi to ma problem.

Offline basti007

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 320
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2008r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 11, 2011, 16:51:17 »
Gówno prawda, to bramkarz jest od tego, żeby wyjść do piłki i krzyknąć za przeproszeniem: "Moja ku**", a jak tego nie potrafi to ma problem.

skad wiesz ze nie potrafi? stoisz kolo jego bramki czy co?
One life, one game, one team
Trzej Królowie Wielkich Miast-Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #499 dnia: Marzec 11, 2011, 16:51:17 »