Autor Wątek: Problem z Padem SpeedLink  (Przeczytany 3821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roofix139

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2010r.
Problem z Padem SpeedLink
« dnia: Luty 20, 2010, 09:52:19 »
Elo, gram w PES 2010 padem Firmy SpeedLink( Model SL-6530). Mam problem ponieważ gdy biegnę zawodnikiem jestem w polu karnym i chce strzelic przytrzymuje strzał po połowy paska siły i zawodnik jakby podaje do rąk bramkarza, nie wygląda to na loob. Gdy jestem dalej niz w polu karnym i kopnę to dzieje się to samo. A np. gdy dośrodkuje z rożnego, kopie normalnie z 1 piłki. co mam zrobić aby normalnie kopał?

Offline C.Ronaldo7 & Van Persie11

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 841
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2009r.
  • A-N-T-I-M-A-D-R-I-S-T-A !!!!!!!
Odp: Problem z Padem SpeedLink
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2010, 13:21:23 »
Elo, gram w PES 2010 padem Firmy SpeedLink( Model SL-6530). Mam problem ponieważ gdy biegnę zawodnikiem jestem w polu karnym i chce strzelic przytrzymuje strzał po połowy paska siły i zawodnik jakby podaje do rąk bramkarza, nie wygląda to na loob. Gdy jestem dalej niz w polu karnym i kopnę to dzieje się to samo. A np. gdy dośrodkuje z rożnego, kopie normalnie z 1 piłki. co mam zrobić aby normalnie kopał?

A skonfigurowałeś klawisze w pliku "settings" ???

Offline Roofix139

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2010r.
Odp: Problem z Padem SpeedLink
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2010, 19:03:06 »
Tak, konfigurowałem  :)

Offline Kanthey

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Jaszczów
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.05.2009r.
Odp: Problem z Padem SpeedLink
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2010, 18:11:49 »
Mam taki sam PAD. Wyjmij z kompa kabel USB od pada i potem włóż i sterowniki zainstaluj i potem wejdź w Panel Sterowania, Kontrolery Gier i powinieneś mieć tam USB Joystik. Kliknij na ten napis i właściwości i tam ci się otworzy okienko. I będą zakładki Ustawienia i Testowanie i kliknij na Ustawienia i kliknij Resetuj Domyślne i potem wejdź w Testowanie i poklikaj wszystkie przyciski i zobacz czy ci się będą świeciły tam na czerwono. Prócz przycisku TURBO MARCO i CLEAR tak samo w PESIE i innych grach nie ruszaj tych trzech przycisków tylko włączaj przycisk ANALOG żebyś analogiem mógł biegać itp. Jeśli to nie pomoże to nie wiem.
Jeśli chodzi o sterowniki to jak nie masz to napisz na PW.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z Padem SpeedLink
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2010, 18:11:49 »