Autor Wątek: Gramy w pes2011 - relacja + film  (Przeczytany 35581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 12, 2010, 22:11:23 »
No tak dryblingu 360 nie ma ale szczerze , to tak w ogóle to po co Ci on do szczęścia ? Bo ma go fifa to musi być i w pesie . Mi osobiście to jest obojętne czy jest czy nie ma . A co do drugiego myślnika to o co chodzi mówiąc "ie jest nadal to co w Fifie 10" bo nie wiem czy chodzi o to ,że pes ma naśladować fife ?
Wiem ,że każdy ma swoje zdanie ,ale skoro dla ciebie krawędzie mają znaczenie (w wersji demo pewnie nie wprowadzili , co zapewne na pełną wersję będzie poprawione) ,a niżeli swoboda i możliwości ...

O żadnych krawędziach nie pisałem, może źle mnie zrozumiałeś...

Drybling 360 to podstawa. Nie chodzi o to, że FIFA go ma. Wielki plus dla producentów Fify, że go wprowadzili do swojej kopanki. Bo w końcu na prawdziwym boisku poruszasz się w 360 kierunkach, a nie 16. To tylko moja ocena, bo są na tym forum osoby, którym nie zależy na realiźmie, a na swobodzie. Ja bym chciał i to i to. W tym aspekcie większe możliwości daje FIFA. Pozdrawiam.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 12, 2010, 22:26:47 »
Cytuj
Mozliwe ze jak zagrasz i zobaczysz jak to chodzi to zmienisz zdanie Mrugnięcie  Jako przyklad przydatnosci dryblingu 360 podam Ci sytuacje gdy w PES zawodnik leci np pod katem prosty do linii bocznej. Juz myslisz ze zlapiesz pilke przed linia, trzymasz kursor w bok, a zawodnik pokroju Iniesty dotyka pilke 1 m przed linia i wybiega z nia na aut. To sa te archaizmy o ktorych pisze powyzej, te ktore mnie bardzo zniechecaja. W fifie to jest tak rozwiazane ze zawodnikiem klasy Iniesty spokojnie wymanewrujesz przed linia w dowolnym kierunku majac metr czy dwa zapasu do autu. Natomiast slabszym zawodnikiem niekoniecznie, bo oni juz potrzebuje wiecej miejsca zeby zabrac sie z pilka.

Tak to wlasnie dziala Uśmiech A dziala k*rewsko dobrze.
No tak ,ale zauważ ,że to czy wyrobisz się z dryblingiem zależy od Twojego ogrania w grze . Jak wiesz ,że nie dasz rady to się nie pchasz ,a jak masz już doświadczenie o kilku tysiącach(?) meczy to raczej dasz rade .

Cytuj
Drybling 360 to podstawa. Nie chodzi o to, że FIFA go ma. Wielki plus dla producentów Fify, że go wprowadzili do swojej kopanki. Bo w końcu na prawdziwym boisku poruszasz się w 360 kierunkach, a nie 16. To tylko moja ocena, bo są na tym forum osoby, którym nie zależy na realiźmie, a na swobodzie. Ja bym chciał i to i to. W tym aspekcie większe możliwości daje FIFA. Pozdrawiam.
No może i tak ,ale fifa aż bije w oczy tryskającymi z niej schematami . Ktoś już mówił o tym ,że wystarczy się rozbiec przy lini , wrzutka i piłka w bramce ( wiem bo w 10 działało to w 90% akcji tego typu ) , i chociażby dlatego pes wygrywa jak dla mnie tą rywalizacje , bo nie serwuje mi takich kruczków . Wolę wbiegać w aut niż przy grze z noobem przegrać przez to ,że ma "swój" sposób na strzelenie xx goli .

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 12, 2010, 22:32:27 »
No może i tak ,ale fifa aż bije w oczy tryskającymi z niej schematami . Ktoś już mówił o tym ,że wystarczy się rozbiec przy lini , wrzutka i piłka w bramce ( wiem bo w 10 działało to w 90% akcji tego typu ) , i chociażby dlatego pes wygrywa jak dla mnie tą rywalizacje , bo nie serwuje mi takich kruczków . Wolę wbiegać w aut niż przy grze z noobem przegrać przez to ,że ma "swój" sposób na strzelenie xx goli .

Fajnie się z Tobą rozmawia, ale teraz palnąłeś głupotę. Może w Fifie 10 na PC tak to działało, (bo na konsolę bez wspomagaczy - wątpię) ale w Pes 2010 to właśnie bieganie po linii i gole po wrzutkach były największą bolączką tej gry. Były też inne kruczki - strzały przy bliższym słupku z prawie linii końcowej w Pes 2009, jakieś tam lamy w Pes 6 (nie wiem, bo nie grałem), czy w końcu w Pes 2010 rzuty wolne, gdzie wzywasz kolegę z zespołu, który wysuwa Ci piłkę i z odległości 16-25 metrów jest na 99% gol...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 12, 2010, 22:35:26 »
Z tych wad fify co podales niestety wiekszosc to prawda. Ale jezeli chodzi o swobode to zalezy jak zdefiniujemy swobode. Jezeli mowimy o 360 to pes 2011 tego nadal nie posiada. Jest 100 razy lepiej niz w 2010, ale to nie jest nadal to co w fifie 10. Widze ze grales w fife 10 na ps3 wiec wiesz o czym mowie.

Ostatni ode mnie filmik z akcjami, golami i gameplayem :)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a56fad553b39ba0153d33210792bc703&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a56fad553b39ba0153d33210792bc703&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Ale tutaj można tworzyć piękne akcje :)

Te podanie w 27 s :O


Fajnie się z Tobą rozmawia, ale teraz palnąłeś głupotę. Może w Fifie 10 na PC tak to działało, (bo na konsolę bez wspomagaczy - wątpię) ale w Pes 2010 to właśnie bieganie po linii i gole po wrzutkach były największą bolączką tej gry. Były też inne kruczki - strzały przy bliższym słupku z prawie linii końcowej w Pes 2009, jakieś tam lamy w Pes 6 (nie wiem, bo nie grałem), czy w końcu w Pes 2010 rzuty wolne, gdzie wzywasz kolegę z zespołu, który wysuwa Ci piłkę i z odległości 16-25 metrów jest na 99% gol...

No i o czym Ty teraz mówisz Cesc? :) Z tego co słyszę to w FIFIE padają non stop identyczne bramki, więc przykład i bugi w pesie podałeś nie na miejscu. ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2010, 22:38:41 wysłana przez Deimian7 »

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 12, 2010, 22:39:09 »
Fajnie się z Tobą rozmawia, ale teraz palnąłeś głupotę. Może w Fifie 10 na PC tak to działało, (bo na konsolę bez wspomagaczy - wątpię) ale w Pes 2010 to właśnie bieganie po linii i gole po wrzutkach były największą bolączką tej gry. Były też inne kruczki - strzały przy bliższym słupku z prawie linii końcowej w Pes 2009, jakieś tam lamy w Pes 6 (nie wiem, bo nie grałem), czy w końcu w Pes 2010 rzuty wolne, gdzie wzywasz kolegę z zespołu, który wysuwa Ci piłkę i z odległości 16-25 metrów jest na 99% gol...
Dziękuję za komplement ; ) Tak ja mówię o fifie na pc , konsole mnie nie rajcują . Skoro już sięgać starszych tytułów - fifa 7 strzał z lini pola karnego to 90% bramek , fifa 4 rzut rożny wkręcany na dłuższy słupek to samo . Nie wspominając już o tych wrzutach , bo już opisywałem to .

Ale nie ma co się kłócić dalej bo to nie miejsce do tego . Wracając do tematu - 2 dni ! ; D

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 12, 2010, 22:43:58 »
No tak ,ale zauważ ,że to czy wyrobisz się z dryblingiem zależy od Twojego ogrania w grze . Jak wiesz ,że nie dasz rady to się nie pchasz ,a jak masz już doświadczenie o kilku tysiącach(?) meczy to raczej dasz rade .

Ogranie nie ma tu nic do rzeczy. Wciskam w lewo, a zawodnik mimo tego biegnie w dol na aut np. Nawet 1000 meczy nie pomoze na to :)

No może i tak ,ale fifa aż bije w oczy tryskającymi z niej schematami . Ktoś już mówił o tym ,że wystarczy się rozbiec przy lini , wrzutka i piłka w bramce ( wiem bo w 10 działało to w 90% akcji tego typu ) , i chociażby dlatego pes wygrywa jak dla mnie tą rywalizacje , bo nie serwuje mi takich kruczków.

Mozliwe ze w wersji PC takie kwiatki byly - nie wiem, bo zagralem w to g*wno tylko 5 min i odinstalowalem. W wersjach konsolowych problemem byly blyskawiczne i bezbledne one-two, ktorymi przedostawalo sie w pole karne przeciwnika.

A czy "R1 style" + wrzutki to nie jest przypadkiem cos na co wszyscy w PES 2010 narzekali ? jak to ladnie ujales - "kruczki" ? :D

Tak czy siak PES 2011 jest duzo, duzo lepszy od 2010.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2010, 22:46:36 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline Benio

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.05.2008r.
  • AMUNT VALENCIA !!
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 12, 2010, 22:46:12 »
obydwie gry zrobiły postęp, która większy widać, ale co mnie uderzyło w PES w ostatnim filmiku w tym temacie to strzal bodajze zawodnika bayernu na bramke Valdesa i obrona - nadal te sparowanie pilki nie wyglada naturalnie, strzaly nadal sa za mocne w stosunku do mozliwosci bramkarzy, od czasow PES 6 (wspomnianego wiele razy w tym temacie) gra odeszla od symulatora i "evolution" sprawila ze PES to fajna zręcznosciowka gdzie bardziej liczy sie umiejetnosc nie grania slabymi druzynami przekaldajaca sie na dobra gre lepszymi, lecz opanowanie dobrych druzyn nie koniecznie odzwierciedlajace umiejetnosci gracza. PES bedzie fajny ze wzgledu na klimat ML. Nie bedzie tej monotonii mecze w lidze mistrzow i innych pucharach beda mialy swoj klimat i to bedzie ciekawe. Realizm w grze komputerowej to pewnego rodzaju oksymoron. Dlatego obie gry maja rzesze fanow, bo ile pomyslow tyle odzwierciedlen realizmu ;) W PES realizm jest bardziej "optymistyczny" heh zachecam do wyprobowania obu gier i wyrobienia sobie wlasnego zdania na ten temat ;)
Pozdrawiam Benio

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 12, 2010, 22:47:42 »
Cytuj
Tak czy siak PES 2011 jest duzo, duzo lepszy od 2010.
No właśnie , nie ma co powracać do pes'a 10 bo można już powiedzieć ,że to przeszłość ,a za 2 dni mamy do dyspozycji demo "jedenastki" . Skoro to temat poświęcony nowej odsłonie nie ma co się rozwodzić o błędach "młodości" (chodzi o poprzednie pes'y) ani tym bardziej o fifie ;D

@EDIT
Cytuj
zachecam do wyprobowania obu gier i wyrobienia sobie wlasnego zdania na ten temat
No i za taką wypowiedz należy się pochwała : )
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2010, 22:49:50 wysłana przez bumacz »

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 14, 2010, 06:36:34 »
Dla mnie do poprawy na 1 miejscu powinni byc bramkarze to co robili w pes 2010 to zenada,czasam jakas bombe bronia ale [cenzura] puszczaja,najgorsze sa sytuacje w ktorej pilka leci do bramki a bramkarz zachowuje sie jakby strzal byl z 5m od bramki patrzy sobie na pilke i idze w ktoras ze stron pilka wpada do bramki a on nic,zero reakcje albo przy strzale ktory napewno nie wejdzie do bramki broni jak natchniony,to duze bledy i naprawde kuja w oczy,a co do fauli troche smieszne wslizg od tylu w obronie i jest max zolta wslizg od tylu napastnikiem dostaje sie czerwona:d

Offline mushys27

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.05.2009r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 14, 2010, 10:42:26 »
Ogranie nie ma tu nic do rzeczy. Wciskam w lewo, a zawodnik mimo tego biegnie w dol na aut np. Nawet 1000 meczy nie pomoze na to :)
Zeby wymanewrowac przy linii trzeba puscic R2, wtedy na pewno sie uda i zawodnik nie wybiegnie za linie :)
Jezeli cos dziala inaczej niz w fifie to nie znaczy ze to bug, i na odwrot. Dlatego raczej nie przesiade sie na fife bo bede musial sie uczyc od nowa takich "archaizmow". Z drugiej strony to dobrze bo gdy pes na prawde mi sie znudzi to bede mial na co go zmienic i i z checia wtedy poswiece wolny czas na fife (:

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 14, 2010, 11:49:34 »
pes 2011 raczej mnie nie zachwycił zresztą każdy przekona się sam jutro

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 14, 2010, 12:04:52 »
Ciekawe o której demko wypuszczą w sieć? Może ktoś coś wie?:)

Offline PES34

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 78
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2007r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 14, 2010, 12:11:00 »
a mnie ciekawi czy będę musiał zmienić pada... od czasów iss98 gram na krzyżaku ale teraz z tego co widze nie wykorzystam za bardzo gry a juz na pewno podań w uliczke.

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 14, 2010, 13:27:32 »
Zeby wymanewrowac przy linii trzeba puscic R2, wtedy na pewno sie uda i zawodnik nie wybiegnie za linie :)
Jezeli cos dziala inaczej niz w fifie to nie znaczy ze to bug, i na odwrot. Dlatego raczej nie przesiade sie na fife bo bede musial sie uczyc od nowa takich "archaizmow". Z drugiej strony to dobrze bo gdy pes na prawde mi sie znudzi to bede mial na co go zmienic i i z checia wtedy poswiece wolny czas na fife (:

Puscic R2? Rozumiem ze pod R2 masz na mysli sprint :) Ja mowie o sytuacji gdy juz puszczam sprint i tylko trzymam w ktorys bok analog, a zawodnik czasami i tak wypusci sobie pilke jeszcze na 2-3 m(chociaz jak juz pogralem troche to rzadko mi sie to zdarza).  Ale jest na to sposob - super cancel. Trzeba bedzie go czesciej uzywac i nie ma problemu.

Pogra sie 2 tyg w obie gry i sie zdecyduje czy przymkne oko na niektore elementy w pesie czy na schematy w fifie :) Na chwile obecna, po tym jak rozkminilem wczoraj strzaly, jestem blizej zakupu najpierw PESa :)
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 14, 2010, 16:24:53 »
Puscic R2? Rozumiem ze pod R2 masz na mysli sprint :) Ja mowie o sytuacji gdy juz puszczam sprint i tylko trzymam w ktorys bok analog, a zawodnik czasami i tak wypusci sobie pilke jeszcze na 2-3 m(chociaz jak juz pogralem troche to rzadko mi sie to zdarza).  Ale jest na to sposob - super cancel. Trzeba bedzie go czesciej uzywac i nie ma problemu.

Pogra sie 2 tyg w obie gry i sie zdecyduje czy przymkne oko na niektore elementy w pesie czy na schematy w fifie :) Na chwile obecna, po tym jak rozkminilem wczoraj strzaly, jestem blizej zakupu najpierw PESa :)
Dobrze to ująłeś ! Ja też czekam na obie gierki , co do błędów w pesie przymykam na nie oko od wersji 08 ,a z schematami fify już się pożegnałem w fifie 7  : ) No ale może coś się zmieniło , i własnie to już jutro sprawdzę ... nie mogę się doczekać!

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 14, 2010, 16:36:02 »
Dobrze to ująłeś ! Ja też czekam na obie gierki , co do błędów w pesie przymykam na nie oko od wersji 08 ,a z schematami fify już się pożegnałem w fifie 7  : ) No ale może coś się zmieniło , i własnie to już jutro sprawdzę ... nie mogę się doczekać!

W fifie NG nie sa problemem wrzutki, bo duze znaczenie ma timing przy wyskoku i wzrost zawodnika. O to nie ma co sie martwic. Problemem jest obledna gra po ziemi jak juz sie to opanuje :) Ja praktycznie w ogole nie gram wrzutkami czy to w fife czy pesie. Z jedna, dwie wrzutki na mecz. Wole rozkelpac rywala albo cos strzelic z 16-20 m. PES daje ta opcje ze i z 30-35 mozna cos pieknego strzelic :) W fifie ciezej z tym, ale moze cos z 11-tce zmienili.
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 14, 2010, 16:48:52 »
W fifie NG nie sa problemem wrzutki, bo duze znaczenie ma timing przy wyskoku i wzrost zawodnika. O to nie ma co sie martwic. Problemem jest obledna gra po ziemi jak juz sie to opanuje :) Ja praktycznie w ogole nie gram wrzutkami czy to w fife czy pesie. Z jedna, dwie wrzutki na mecz. Wole rozkelpac rywala albo cos strzelic z 16-20 m. PES daje ta opcje ze i z 30-35 mozna cos pieknego strzelic :) W fifie ciezej z tym, ale moze cos z 11-tce zmienili.
No ja też wolę grę po ziemi ,ale chodzi mi o to ,że w fifie akcje skrzydłowe zazwyczaj są niemal pewną bramką ... Ahhh już chce te strzały z 35 metrów xd

Offline Benio

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.05.2008r.
  • AMUNT VALENCIA !!
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 14, 2010, 18:35:41 »
I w Fifie idzie ladnie z dystansu strzelic jak potrafisz i dobry zawodnik (mowie o fife NG) tyle ze w fife jest o tyle lepiej ze strzaly te wygladaja naturalnie i wpada 4/10 a w PES 7/10. W malo ktorym meczu w realu pada tyle bramek z dyst co w PES. Dlatego w Fifie ten aspekt jest o wiele lepiej przedstawiony.

Offline Danieluss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TYLKO GKS !
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 14, 2010, 20:36:03 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Najlepszy pad do pc zamówiony ;dd
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
GKS BEŁCHATÓW

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 14, 2010, 20:50:54 »
Najlepszy jest logitech  rumblepad2:)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Gramy w pes2011 - relacja + film
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 14, 2010, 20:50:54 »