Autor Wątek: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.  (Przeczytany 12055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KATALOŃCZYK

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2008r.
  • Visca el Barca!, Barça!
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2010, 09:37:26 »
zawsze obiecują poprawki i super realizm i nic z tego nie wychodzi. Dla mnie rewelacją by była licencja na wszystkie drużyny.

Offline chyzy

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.04.2009r.
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 09, 2010, 09:41:04 »
Dla mnie rewelacją by była licencja na wszystkie drużyny.

Zapomnij...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu publikacji.

Offline Orion99

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 09, 2010, 14:00:57 »
Tylko żeby zamiast futbolu totalnego nie wyszedł futbol katastrofalny, jak to się ostatnio notorycznie zdarza. Nie chcę bajerów graficznych. Chcę, żeby drukarzy odstawili do Wrocławia, a wpuścili sędziów, którzy odgwizdują faule. Chcę, żeby mój świeży zawodnik z średnią statystyk 90 nie był zdecydowanie wolniejszy od zdychającego ze zmęczenia obrońcy ze średnią 65. Chcę tracić gole po SWOICH błędach, a nie dlatego, że komputer jest mądrzejszy od gracza i o wiele lepiej wie jak się zachować. Za nonsensowny uważam fakt, że gracze z jakiejś Górnej Wolty, czy innego błyskotliwego piłkarsko kraju stosują serie koronkowych i nadzwyczaj precyzyjnych podań, oraz fenomenalne wślizgi, które nigdy nie kończą się faulem, choć mój piłkarz zazwyczaj zbiera po nich zęby z murawy, a piłka nietknięta toczy się dalej. I tak można długo. Zmianę tej gry powinni zacząć od podstaw, bo bez tego nie będzie żadnej rewolucji, tylko kulawa ewolucja z jak zwykle mizernym efektem.

Offline CAdriano1717

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Poland
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2010r.
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 12, 2010, 19:22:47 »
hehe... ;D,no własnie ciekawe jakimi wymaganiami zarzucą ;D,według mnie najważniejsze jest to aby w końcu była możliwość zagrania ręką,bo ile razy są takie sytuacje że kolesiowi piłka dosłownie kula się po łapach ;D i to najczęściej w polu karnym ;D,powinni coś z tym zrobić i jeszcze żeby poprawili tryb menagerski,żeby można było tak jak w PES 9 składać oferty finansowe zaraz na początku a nie na zasadzie porozumienia klubów i jeszcze możliwość wymiany zawodników plus jakieś tam grosze ;D
Jeden moment, jedno uderzenie, jeden gol...Manchester United !!!

Offline P@ul

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2008r.
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 12, 2010, 20:03:21 »
1. Pierwsze co bym poprawił to te beznadziejne wslizgi, jak to jest mozliwe żęby każdy wslizg przeciwnika był czysciutki.
2. Przyjecie piłki- mało realne jest zeby słabi zawodnicy np. Malagi przyjmowali piłke tak samo jak Realu czy Barcy, słabszym piłkarzą powinna ona odskakiwać, prowadzenie piłki też nie możę być takie zeby prowadzili ja idealnie przy nodze jak messi czy ronaldo
3. Taktyka- np. Barca wybierając Alvesa i Abidala do włączania sie ofensywnego widze zamiast ich to środkowych obrońców
4. Rzuty wolne- powinna być jakaś granica wykonania rzutu wolnego tzn. nie moze być tak ze mur wszystko blokuje. Srzelając nad murem pzrewaznie bramkarz wyłapuje, nawet Ronaldo nie pomoze
5. Jak to możliwe żęby piłka była częściej kierowana do def pomocnika niz srodkowego
6. Bramkarze- w niektorych sytuacjach beznadziejnie bronia i zachowują sie
7. Kamery- powinni dodać kamery z za bramek (żęby można było atakować i w dól ekranu jak i w góre) oraz ulepszyć kamere telewizyjną
8. Kalendarz poprawić
9. Kontuzje- rozegrałem cały sezon a kontuzji było jak na lekarstwo (1 kontuzja 1 tygodniowa)
10. Zółte kartki- powinny być cześciej

To mi sie niepodoba i chciałbym aby to poprawiono w Pes 2011. Szkoda że konami pewnie i tak to bedzie miec w du.....pie

Offline SlaveQ85

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 341
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 14.02.2009r.
  • Twórca Ekstraklasa Mod
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2010, 20:16:03 »
Dokładnie. Znając życie to będzie tak jak z PES 2010. Choć mam nadzieję na to że w końcu ich zapowiedzi bedą prawdziwe.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2010, 20:17:45 wysłana przez slavus85 »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2010, 20:23:52 »
1. Pierwsze co bym poprawił to te beznadziejne wslizgi, jak to jest mozliwe żęby każdy wslizg przeciwnika był czysciutki.
2. Przyjecie piłki- mało realne jest zeby słabi zawodnicy np. Malagi przyjmowali piłke tak samo jak Realu czy Barcy, słabszym piłkarzą powinna ona odskakiwać, prowadzenie piłki też nie możę być takie zeby prowadzili ja idealnie przy nodze jak messi czy ronaldo
3. Taktyka- np. Barca wybierając Alvesa i Abidala do włączania sie ofensywnego widze zamiast ich to środkowych obrońców
4. Rzuty wolne- powinna być jakaś granica wykonania rzutu wolnego tzn. nie moze być tak ze mur wszystko blokuje. Srzelając nad murem pzrewaznie bramkarz wyłapuje, nawet Ronaldo nie pomoze
5. Jak to możliwe żęby piłka była częściej kierowana do def pomocnika niz srodkowego
6. Bramkarze- w niektorych sytuacjach beznadziejnie bronia i zachowują sie
7. Kamery- powinni dodać kamery z za bramek (żęby można było atakować i w dól ekranu jak i w góre) oraz ulepszyć kamere telewizyjną
8. Kalendarz poprawić
9. Kontuzje- rozegrałem cały sezon a kontuzji było jak na lekarstwo (1 kontuzja 1 tygodniowa)
10. Zółte kartki- powinny być cześciej

To mi sie niepodoba i chciałbym aby to poprawiono w Pes 2011. Szkoda że konami pewnie i tak to bedzie miec w du.....pie


co myślisz że to czytają że piszeż że pewnie będą mieć to w dupie? jak chcesz coś działać to zapraszam na oficjalne forum KONAMI.

Offline P@ul

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2008r.
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 12, 2010, 23:13:37 »
Znaczy chodzi mi oto ze choc bys do prezydenta napisał to i tak zrobia co beda chcieli, wiec to raczej nic nie da takie pisanie co by poprawic bo co rok to poprawiaja..... szkoda ze sama grafike

Offline kipinho14

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2009r.
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 13, 2010, 16:45:49 »
ale dobrze bedzie bo triki na prawej gałce beda

Offline Nefarel

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2009r.
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 14, 2010, 15:00:10 »
Nie napisali o kolizji, a to jedna z najważniejszych rzeczy do naprawienia.

Offline majkoss

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location: Kielce
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.09.2009r.
    • twitch.tv/majkoss
  • Gram w: League of Legends
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 31, 2010, 00:27:44 »
mnie to zależy tylko na nowych sedziach i wiecej slotow na stadiony i ligi zeby dali....
moze jeszcze trybuny i trenera na lawce rezerwowej bo jak sie patrzy na pusta lawke a potem ktos strzeli gola i na cieszynce pilkarze wychodza z lawki to az smiac  sie chce

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 31, 2010, 12:10:29 »
mnie to zależy tylko na nowych sedziach i wiecej slotow na stadiony i ligi zeby dali....
moze jeszcze trybuny i trenera na lawce rezerwowej bo jak sie patrzy na pusta lawke a potem ktos strzeli gola i na cieszynce pilkarze wychodza z lawki to az smiac  sie chce
Zależy ci na nowych sędziach czy na ulepszonych algorytmach sterujących pracą sędziów, ogarnij swoją wypowiedź !!.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 31, 2010, 12:27:43 »
Zależy ci na nowych sędziach czy na ulepszonych algorytmach sterujących pracą sędziów, ogarnij swoją wypowiedź !!.
   

Wydaje mi się, że każdy zrozumiał wypowiedź Majkossa, i każdy się z nim zgadza. Poprawa oceny gry przez sędziów, w nowym Pesie, będzie jedna z ważniejszych rzeczy.  Natomiast przez twoją wypowiedź nota bene nic nie wnoszącą do dyskusji, przemawia pycha. Trochę wzajemnego szacunku i kultury to tak wiele ?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2011: Całkowita reorganizacja, brak ograniczeń, football totalny.
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 31, 2010, 12:27:43 »