Autor Wątek: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 212500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ftomekk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2007r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 08, 2010, 10:53:43 »
Też macie w każdym meczu wskaźnik jakości połączenia tylko na jedną kreskę?
Wczoraj rozegrałem kilka spotkań w ML online i cały czas jedna kreseczka.Nie było tragicznie, ale super też niestety nie

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 08, 2010, 11:14:30 »
jak grasz to musisz mieć wszystko wyłączone,antywirusa,czy nawet gg
Oo nie przesadzaj. Nie wyłączajcie antywirusa. GG owszem najlepiej całkowicie wyłączyć ale to na pewno nie w tym problem.

Offline Dymszon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: Polska
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2007r.
  • Gram w: Pes 2016
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 08, 2010, 11:47:32 »
gram od wczoraj online ale na PS3 :) nie ma lagów :) Czy wie ktoś może kiedy będzie uaktualnienie składów ? dlc ?
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 11:51:11 wysłana przez Dymszon »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 08, 2010, 12:15:30 »
Nie wiecie czemu przy wpisaniu Konami ID i hasła (z konta PES 2010) po naciśnięciu Login wyskakuje mi "Error has a occurred"?
PS. mam wgranego Update.

To wina tego, że czytać chyba nie umiecie :) w ONLINE macie wpisać KONAMI ID (a nie tak jak w Pes10 GAME ID)

Oo nie przesadzaj. Nie wyłączajcie antywirusa. GG owszem najlepiej całkowicie wyłączyć ale to na pewno nie w tym problem.
Ja mam włączone GG, torrenty idą i spokojnie gram :) na LD wyskakuje większy ping ale goście tego nie odczuwają.
Wszystko zależy jakiego masz neta.
Ale staram się wyłączyć wszystko przed meczem. Zostaje www, gg i mirc.

Offline mandi94

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2009r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 08, 2010, 13:12:51 »
ja już w czesci rozwiązałem swój problem ale nie do końca teraz jak chce grac on-line to co przed włączeniem Pes'a musze instalowac od nowa ten patch od konami a jak włacze pes'a bez instalowania tego patch'a to mi wyskakuje ze mam nie uaktualnioną gre ;/ wie ktoś o co chodzi ? nie mozna pobierac tego patcha tak jak w pes 10 ze wchodzisz w opcje i bierzesz downloads ??

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 08, 2010, 13:42:25 »
ja już w czesci rozwiązałem swój problem ale nie do końca teraz jak chce grac on-line to co przed włączeniem Pes'a musze instalowac od nowa ten patch od konami a jak włacze pes'a bez instalowania tego patch'a to mi wyskakuje ze mam nie uaktualnioną gre ;/ wie ktoś o co chodzi ? nie mozna pobierac tego patcha tak jak w pes 10 ze wchodzisz w opcje i bierzesz downloads ??

musisz ten patch pobrać,w downloads będziesz miał DLC

Offline bayern1071

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 63
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.02.2009r.
  • (L)
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 08, 2010, 14:06:49 »
Co ma zrobić żeby zagrać2v2 albo ML mam coś takiego ;/ REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 08, 2010, 15:38:09 »
3 mecze grałem online 3 wygrałem :) Gra jest super ! :) Kupujcie i wchodźcie na MIRCA

Offline mandi94

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2009r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 08, 2010, 16:22:14 »
o co chodzi w ML on-line w tym competition ? to jakies turnieje  ?? i czemu do zadnego nie moge sie zapisac mimo iz mam pieniadze

Offline miko_pes

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2010r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 08, 2010, 16:32:17 »
no ja dalej mam lipe z on-line, powyłączałem wszystko i to samo, podać normalnie się nie da, po meczu sprawdzam neta śmiga 7mb,
to już nie wiem o co chodzi :/

Offline ftomekk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.12.2007r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2010, 17:06:09 »
o co chodzi w ML on-line w tym competition ? to jakies turnieje  ?? i czemu do zadnego nie moge sie zapisac mimo iz mam pieniadze

Grasz mecze defaultowym składem.Za wygrane dostajesz kasę ,za którą kupujesz lepszych zawodników. Za wygrany mecz w trybie "Quick mecz" dostajesz troszkę kaski.Większą forsę dostajesz za wygrane własnie w "competition" To turnieje ,organizowane o konretnych godzinach.
Tylko o tych porach można się zapisać.Trzeba być czujnym ,bo bardzo szybko wszystkie miejsca są zajete.

Offline mandi94

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2009r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 08, 2010, 17:13:34 »
ale jak np turniej zaczyna sie o 17.30 to znaczy ze od 17.30 sa zapisy czy o 17.30 sie zaczyna ?

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 08, 2010, 17:28:04 »
o co chodzi w ML on-line w tym competition ? to jakies turnieje  ?? i czemu do zadnego nie moge sie zapisac mimo iz mam pieniadze

Lepiej wbijaj na mIRCa i graj z naszymi graczami wyzwania i Turnieje Dnia organizowane przez nas :)

Offline mandi94

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2009r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 08, 2010, 17:33:00 »
haha jakies jaja chyba było 300 miejsc wybiła godzina 17.30 równo i nagle zadnego miejsca nie ma chyba nie da sie dostac do takiego turnieju ;/ jak  wbic na wasz turniej dnia ? to też jest ML on-line ?

Offline Joseph

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.10.2005r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 09, 2010, 08:08:58 »
Ta gra to koszmar  na 40 jeden tylko jakoś względnie chodził reszta tylko zwolnienia doładowywania lagi . Znowu gówno wydali i będą je latać.Od pes 6 nie wydali żadnej dobrej wersji online Podania w tej wersja to koszmar co 3 schodzi do boku pomimo że gram analogiem{ to samo na 4 rożnych padach}.Bramkarz wali takie kiksy i puszcza takie [cenzura] przy probie interwencji że aż boli.Kolejna niedopracowana gra żeby wyciągnąć kasę
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2010, 08:15:57 wysłana przez Joseph »

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 09, 2010, 08:15:51 »
zrobilem sobie konto zeby grac pes'a online ale przy logowaniu wyskakuje mi error.Co moze byc tym spowodowane a i wgralem pacha na gre online.
Konami Id i pass dobrze wpisuje.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2010, 08:35:46 wysłana przez Grzegorz1321 »
" border="0" border="0

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 09, 2010, 09:32:04 »
Ta gra to koszmar  na 40 jeden tylko jakoś względnie chodził reszta tylko zwolnienia doładowywania lagi . Znowu gówno wydali i będą je latać.Od pes 6 nie wydali żadnej dobrej wersji online Podania w tej wersja to koszmar co 3 schodzi do boku pomimo że gram analogiem{ to samo na 4 rożnych padach}.Bramkarz wali takie kiksy i puszcza takie [cenzura] przy probie interwencji że aż boli.Kolejna niedopracowana gra żeby wyciągnąć kasę
Naucz się grać dopiero komentuj że podania są złe. To samo z rzekomymi ''lagami'', większość osób ich nie ma. Może słabe łącze? Poza tym w pesie 6 bramkarze też wpuszczali niezłe klopsy więc przestańcie w końcu porównywać nowe gry do gry z przed 4 lat.
zrobilem sobie konto zeby grac pes'a online ale przy logowaniu wyskakuje mi error.Co moze byc tym spowodowane a i wgralem pacha na gre online.
Konami Id i pass dobrze wpisuje.
Na pewno dobrze? Nie mylisz Konami id i game id?

Offline Joseph

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.10.2005r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 10, 2010, 06:49:53 »
Lukaszku czy leszczy jak cie tam  zwą w Pes gram od początku mam 8 mb[speedtest.net 6ms] i tylko na tej grze problemy.Widzę za nie tylko mi schodzi podanie do boku bo i przeciwnikom także.Po drugi pograj sobie dziewczynko na gościu a nie ciągle na gospodarzu to zobaczysz zwolnienia.Podniecasz się ze wygrywasz na gospodarzu tylko pomysł jaki problemy ma przeciwnik.Dzisiaj pograłem 6 meczy na gospodarzu 6 zwycięstw 70% akcja na połowie przeciwnika prawie bez zwolnień i lagów.I co to mnie ma podniecać skoro wiem ze 50% to moje umiejętności a 50%problemy przeciwnika zwalniająca grą.Nie sprawia mi radości wygrywanie skoro wiem ze dwie strony nie mają  równych szans. Ogarnij się dziewczynko a potem jedz komuś na necie.A jak nigdy nie grałeś na 6 to się wo gule nie wypowiadaj.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2010, 06:52:20 wysłana przez Joseph »

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 10, 2010, 07:10:22 »
Lukaszku czy leszczy jak cie tam  zwą w Pes gram od początku mam 8 mb[speedtest.net 6ms] i tylko na tej grze problemy.Widzę za nie tylko mi schodzi podanie do boku bo i przeciwnikom także.Po drugi pograj sobie dziewczynko na gościu a nie ciągle na gospodarzu to zobaczysz zwolnienia.Podniecasz się ze wygrywasz na gospodarzu tylko pomysł jaki problemy ma przeciwnik.Dzisiaj pograłem 6 meczy na gospodarzu 6 zwycięstw 70% akcja na połowie przeciwnika prawie bez zwolnień i lagów.I co to mnie ma podniecać skoro wiem ze 50% to moje umiejętności a 50%problemy przeciwnika zwalniająca grą.Nie sprawia mi radości wygrywanie skoro wiem ze dwie strony nie mają  równych szans. Ogarnij się dziewczynko a potem jedz komuś na necie.A jak nigdy nie grałeś na 6 to się wo gule nie wypowiadaj.
Ojej ojej. Ładnie wywnioskowałeś z mojej krótkiej wiadomości. Nie wiem gdzie w ogóle pisałem że grałem online :D bo nawet nie mam oryginalnej gry. (Zamówiona, będzie prawdopodobnie w poniedziałek) Co do podań to ja już je kompletnie opanowałem. Nie grałem online ale sam z kompem tez nie gram bo wiem że to nie pokazuje skilla. Gram ze znajomymi i mało komu schodzi podanie. Plotek (wybacz że Cię tu przywołałem) miał sytuację że to on miał lagi a przeciwnik nic. Odblokował porty i poszło ładnie. Proste. A Ty od razu wyjeżdżasz do mnie z pyskiem, z tekstem ''dziewczynko'' :D. Widzę że taka to Ci by się przydała no ale nie każdemu jest to dane :)

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 10, 2010, 00:07:16 »
Online na PS3 na razie chodzi bardzo dobrze. Dzien przed premiera jak gralem 2 mecze to mialem lagi. Pozniej odblokowalem porty w System settings i od wczoraj zero lagow praktycznie, ewentualnie krotkie zwolnienia z raz albo dwa razy na mecz, ktore nie maja znaczenia.

O co chodzi Joseph'owi z tymi "schodzacymi podaniami do boku "to nie mam pojecia :)

Najbardziej wkur*wia mnie to, ze zawodnik pokroju Xavi potrafi przyjac pilke na 5 m do przodu, biegne do niej trzymajac analoga w ktorys z bokow zeby sie wyrobil przed linia, a on dobiega i znowu wypuszcza pilke 5 m na aut - MA SA KRA. Jak sie przytrzyma R2 to chlopaki lepiej sie wyrabiaja o ile nie zrobia jakiegos step overa albo innego tanca.

Pikseloza na PS3 niestety taka sama jak w demie :( Takie krawedzie to ja mam na laptopie w PES 6 na medium :/ Nie wiem co oni zrobili bo 2010 ladnie wygladal na PS3.

Radocha z gry calkiem niezla, tym bardziej ze na R1 style nie ma szans, wiec wszystkie sReale i Farsy gasze dobrze ustawiona Chelsea albo ManU i jest po zabawie. W tej odslonie natomiast sa bardzo grozne prostopadle po ziemi, ktore potrafia przejsc 3 naszym obroncom kilka mm przed butem a i tak nie da sie ich przejac. Jak ludzie to opanuja dobrze to bedzie zabawa... Strzaly ladnie wygladaja i jest radocha jak z daleka sie cos ustrzeli (np dzisiaj Ji Sungiem "na czerwono" z 30 m), ale niestety nadal jest tak ze naciskamy leciutko strzal a to gdzie pilka poleci malo od nas zalezy.

Testuje dalej PESa i zobaczymy co z tego bedzie :) Na laptopie na pewno go zostawiam bo z kumplem offline mala sesyjke mialem to dobra zabawa byla. Na PS3 na pewno zostawiam fife, a z PESem sie zobaczy.
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2011 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 10, 2010, 00:07:16 »