Autor Wątek: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke  (Przeczytany 18138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline matiBBB

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« dnia: Październik 16, 2010, 00:08:30 »
Nowy system strzalow jak udezac zeby oddac dobry strzal z dystansu i nie tylko
 

strzaly w pes 2011 zostaly calkowicie przebudowane nie tylko pod wzgledem animacji (sytuacja sam na sam zamiast prawo nozny gracz strzelic wewnetrzna czescia nogi w prawo udeza zewnetrzna za kazdym razem) ale tez czulosci na ruch padem badz klawiatura jest inna w pes 2010 strzal z dystanu prawie zawsze wchodzil w swiatlo bramki a teraz czesto ponad przy musnieciu klawisza
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2010, 00:18:54 wysłana przez matiBBB »

Offline Piotrinho

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Ruda Śląska
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.07.2008r.
  • HKS
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2010, 23:26:01 »
No właśnie koledzy powiedzcie jak strzelacie bramki bo jest to o wiele trudniejsze niz w 2010 nawet przy lekkim naciągu siły strzału. W ogóle nie kumam sposobu oddawania strzałów raz wejdzie a raz nie. O strzałach z daleka można pomarzyć. Po co ta cała siła skoro i tak do niczego się nie przydaje.
NIEBIESCY!!!

Offline kasperczak

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 327
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 22.12.2007r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2010, 23:36:02 »
nie jest takie ważne jak długo trzymacie strzał z dystansu ale w jakim momencie go wcisnęliście. zwróci na to uwagę. ja przynajmniej w tym widzę pole manewru do celności strzału.  pozdrawiam

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2010, 23:59:51 »
Dokladnie zależy w jakiej pozycji jest twoj zawodnik czy jest otoczony przez przeciwnika, czy sie z jakimś przepycha,czy strzela dobiegajac do pilki,czy ma ja bardzo blisko nogi w trakcie dryblingu,czy moze wali z pierwszej na dojscie.

Tak samo ważne jest czy jest w sprincie czy tez nie.

Sporo tego jest potestujcie.

I mowie wam od razu treningi nie oddaja normalnego meczu inaczej strzelaja podczas treningu inaczej podczas meczu.

Na treningu jest latwiej i celniej

Offline mushys27

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.05.2009r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 22, 2010, 00:10:44 »
Na treningu jest latwiej bo nie ma przeciwnikow ktorzy "przeszkadzaja" w oddaniu strzalu, trzeba zwracac na to uwage podczas prawdziwego meczu. Wazne jest zeby uderzyc w odpowiednim momencie, zaraz przed tym jak pilka dolatuje do nogi zawodnika (nie za wczesnie), nie uzywac sprintu, byc ustawionym przodem do bramki oraz na lepsza noge strzelajacego zawodnika.

Offline matiBBB

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2010, 10:02:48 »
ja jeszcze dodam ze podczas gry w pesa dostawalem prawie zawsze od cpu ale od ostatnich 2 dni zaczolem wygrywac ostatnio nawet udalo mi sie strzelic hattrika c.ronaldo :) a chodzi mi o to ze zaczolem grac calkowicie bez przyspieszenia nie podchodzilem juz kazdym zawodnikiem do atakujacego i cpu zaczyna sie gubic (podaje nawet pod noge czasem ) dziki takiej grze nauczylem sie czulosci naciskania strzalu oraz podania co do komentarzy w/w to zgadzam sie ale gdy nie jestem rozpedzony i konstruluje sobie akcje to mam wiecej miejsca np na szybkie pszyspieszenie i strzal z dystansu (uwielbiam tak strzelac za pola karnego )

Offline lolek1

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 263
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2010r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2010, 10:09:21 »
ja np ostatnio strzelilem ladna bramke j. zanettim z 20 metra przed polem karnym, z pierwszej pilki prosto w okienko. Nie bylo przy mnie zadnego przeciwnika, wiec wysuwam wniosek ze nie trzeba sie bawic w zadne L2 czy inne pier*oły tylko trzeba miec naprawde czysta sytuacje do strzalu, wtedy nie ma zadnej bomby w niebiosa..
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2010, 00:29:50 wysłana przez lolek1 »

Offline Grrruby

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Z nienacka
  • Wiadomości: 82
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.09.2008r.
  • HxC 4 Life
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 28, 2010, 19:35:58 »
Mnie to szlag trafia... nie dość że gdy podam na dobieg i ją przyjmę i już prawie jestem sam na sam to nagle z 2x prędkością dobiegają do mnie obrońcy, to jak już mam szansę to wiecznie trafiam w bramkarza, albo za wysoko albo za szeroko... OCB?!
Zraziłem się trochę do tego PES, i zbliżam się ku Fifie :(
I Whispered in her ear: U better fear me dear,
`Cause I am Death
I`ll Take that sh*t, You`re calling Life
In a single FU**ING BREATH!

Offline matiBBB

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 29, 2010, 15:06:51 »
powiem tak nie dawaj sprintu cały czas a szczególnie  w środku pola zauważ jak poruszaja sie boczni pomocnicy napastnicy np messi robben ronaldo ribery takimi postaciami się robi szarże po boisku a ni np wielkim busketsem
co do podań to jak pójdziesz na skos to jak naciśniesz podanie piłka idzie na skos i nie trzeba dawać kierunku bardziej w górę czy w bok a druga sprawa to zagraj w pes 09/10/11 zauważysz jak czułość uderzenia była zmieniana na większa w 09 przy strzale ktoś mógł mieć ciężkiego "palucha" w 10 normalnie było a w 11 jest na muśnięcie klawisza jak nauczysz się grac bez przyspieszenia nauczysz się wyczucia

Offline matiBBB

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 08, 2010, 20:53:09 »
No właśnie jeżeli to jest symulacja piłki nożnej to za co 90% zawodników w sytuacji sam na sam strzela po ziemi a w pesie prawie się tak nie da czasem nawet jak zwolnię i oddaje kontrolowany strzał to nie kopnie po ziemi a przynajmniej nisko tylko zawsze wysoko i nie dosyć tego to parę razy zawsze skiksują. Rozumiem ze np jak bym walil na pałe to moge liczyc sie z tym ale jak oddaje kontrolowany strzal to nie rozumiem tego...

Giggs11

  • Gość
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2010, 10:01:31 »
Ja wam taki sposób A(Strzał)+Z i 75% strzałów leci w bramkę jeżeli dacie odpowiednią siłe oczywiście :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2010, 10:08:27 wysłana przez Giggs11 »

Offline pes666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2010r.
  • Polska Biało-Czerwoni !! Born in 1982 :)
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2010, 13:40:05 »
Strzał techniczny + Strzał (R2+Kwadrat) 30 % / A reszta to kwesta ustawienia naszego piłkarza, czy jest kontakt z innym zawodnikiem, na której nodze piłka, czy ma ją "pod sobą" czy odrobinę wypuszczona.


Offline mateuszowski007

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.02.2009r.
  • FC Barcelona
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 08, 2011, 09:38:34 »
Ja strzelam z dystansu tak : Jak jesteś rozpędzony to tak na średnio STRZAŁ i jak już się zamachuje na strzał zawodnik to lekko jakąś strzałkę w bok albo w górę i dół. I wychodzi ; )

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2011, 20:58:18 »
Dodam swoje 2 gr.. Osobiscie strzaly dla mnie sa lekko trudniejsze.. Ja strzelam z dystansu i czasamy wchodzi czasami nie. Wkurza mnie to bo caly czas mam jakis milimetr nad bramka i gram od 2 dni to wygrywam max 3;0 (narazie). Karne to naprawde porazka. Troche przesadzili ja polowe strzalow nad bramke mam-.-. Np. mialem final Manchester United vs Inter i dostalem 3;1 czy ile tam -.-. No coz ale jest napewno realniej bo w pes'ie 10 caly czas na srednim poziomie to na loozie cale boisko i wyniki 7;0 a tutaj sredni poziom ledwo 2 pilkarzy ominac :D. Ja daje WIELKI +++++++++ dla wykonawcow!

Offline ★Blue Boy★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: PILICA
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 22.11.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 20, 2011, 19:10:29 »
A+D mowie wam lekko wezmiecie i piłka leci w swiatło bramki

Przyjmuje zamówienia - szczególy nr gg 6241688!

Offline gago21

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.07.2008r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2011, 14:53:12 »
Panowie strzały z dystansu tak samo jak "jedenastki" sie uderza.

Offline RASIAK

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2010r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 05, 2011, 15:51:32 »
tu w wyjazdach 1 na 1 bramkarze mają jakiegoś AIMa, wyprzedziłem obrońców, jestem na 20-stym metrze a ten dziad zaraz obok mnie LOL

Abismail

  • Gość
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 15, 2011, 18:09:58 »
Ja powiem tak - Trening czyni mistrza. Nie żartuję. Przez parę miesięcy to co chwile pudło i się wkurzałem i grałem bardziej w pesa 10, ale zaczełem znowu grać i już mi wychodzi i bardzo ładne bramki czasem strzelam. Dobija mnie to, że jak gram przeciwko mojemu koledze to z 100 strzałów z dystansu to z 35 były w poprzeczke, 20 w słupek, z 20 pudeł i resztę bramkarz obronił. Raz mi tylko wyszło jak grałem w ML to Ronaldo z 52 m strzelił super bramkę Buffonowi.
   
   Zauważyłem, że jak strzelasz z okolic pola karnego to jak biegasz sprintem to wystarczy tak na 4/10 paska załadować to będzie petarda celna. NexaT ja na średnim to średnio 3-4 jade Messim. Messi jest super jeżeli chodzi o kitowanie. Na regular z od połowy boiska 5 zjechałem i bramke strzeliłem z 15 m tak.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 15, 2011, 22:13:10 »
No pes 11 trochę łatwy teraz, ja Vidiciem 2 razy wszystkich przeszedłem ale 2 petardy bramkarz obronił (regular).. Karne już opanowałem i wszystkie wygrywam.. Teraz zaje** parady mam przy karnych 3/4 bronie :).. Co do strzałów po ziemi sam na sam, ja jak mam taką sytuacje to nie wiem np. prawie połowe D a potem mocno strzałka w górę czy tam w dół (czyli kierunek lewo-prawo).

Offline keny02

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 180
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2010r.
Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 04, 2011, 21:07:33 »
A ja strzelam tak z dystansu to rozpędzam się puszczam szybko sprint wciskam Z i trzymam dopóki nie odda strzału a sam na sam to albo go robię w hu** czyli u mnie klikam raz D(strzał) i potem szybko S(podanie) bramkarz się rzuca a ja go omijam no i  gol albo robię też loba lub też z tylko bez rozpędu no i kierunek często mi tak wpada

A tu mam inną sprawę :
Chłopaki mam problem bo chce grać master ligę na padzie ale jak wybieram strony to jak dam pada na real(bo nim gram) to ten co się steruje muszę dać na stronę przeciwna ale ja chce żeby ten kursor od klawiatury był na środku żeby nim nikt nie grał jak to zrobić?

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>&feature=player_embedded
a i jak trafić takiego gola jak ten koleś w 0:43 sekundzie wie ktoś?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Analiza i sposoby oddawania strzalow na bramke
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 04, 2011, 21:07:33 »