Autor Wątek: Schalke 04 by Szumal/ 34. Kolejka, Podsumowanie sezonu!!!  (Przeczytany 20703 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Schalke 04 by Szumal/ 34. Kolejka, Podsumowanie sezonu!!!
« dnia: Październik 21, 2010, 14:46:31 »
Magath
Zostaje!
Felix Magath po sprowadzemiu dwóch napastników którymi są Raúl González i Klaas Jan Huntelaar ma chęć zdobycia jak największej ilości pucharów. Już na początku sezonu jego zawodników czeka ważny sprawdzian o być albo nie być w fazie grupowej Ligi Mistrzów, ale za nim to nastąpi musi pokonać włoski zespół  Sampdoria Genua.
Kilka słów Magatha o Sampdorii:

Sampdoria Genua to mocny zespół, najbardziej trzeba będzie się skoncentrować na parze Cassano - Pazzini ponieważ potrafią wykreować akcje z niczego i wykorzystać ją. Moi zawodnicy są świetnie przygotowani pod każdym względem, będziemy walczyć do ostatnich  minut, żeby móc znaleść się w ekskluzywnym gronie 32 zespołów grających o trofeum LM.

Nowy nabytek Schalke 04:
Daniel "Cata" Diaz
Oto co Magath powiedział na temat Diaz'a:
Jestem zadowolony że taki zawodnik jak Daniel będzie grał w naszym zespole. To bardzo doświadczony gracz  mimo swojego wieku nadal utrzymuje wysoką formę, nie boi się gry i walczy do ostatniej minuty spotkania.

Na oku Felixa Magatha jest także Ludovic Obraniak który występuje w francuskim klubie Lille OSC.


Niedługo relacja z meczu fazy play-off
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2010, 20:02:57 wysłana przez Szumal »
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline CristianoRonaldo

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 389
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.04.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2010, 14:48:10 »
Brawo szumal , czekam na relację fazy play-off
" border="0
REJESTRACJA lub LOGOWANIE  - Real Madryt By Cristiano Ronaldo

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2010, 16:22:15 »
Faza play-off Ligi Mistrzów

Nieudany początek

Piłkarze Schalke 04 przegrali pierwsze spotkanie fazy play-off Ligi Mistrzów. Obie drużyny stwarzały sobie wiele sytuacji bramkowych ale brakowało ostatecznie wykończenia akcji. Pierwsza połowa zakończyła się remisem. W drugiej odsłonie spotkania lepiej prezentowała się drużyna gospodarzy, ta przewaga przełożyła się na akcje w 78' meczu kiedy to po dobrej akcji w środku pola piłkę otrzymał Antonio Cassano i nie dał szans Neuer'owi. Schalke próbowało jeszcze zmienić rezultat ale ostatecznie mecz zakończył się wygraną gospodarzy.Miejmy nadzieję że zespół z Gelsenkirchen odrobi straty i awansuje do dalszej fazy rozgrywek.

Oto wypowiedzi kliku graczy po meczu:

Manuler Neuer:
"Byłem wściekły na siebie nawet piłki nie dotknąłem. Obrońcy trochę zaspali ale nie można ich obwiniać ponieważ przez cały mecz dobrze wykonywali swoją pracę a błędy się zdarzają.

Ivan Rakitić:
"Staraliśmy się wypełniać to co zalecił nam trener przed meczem, próbowaliśmy głównie akcji skrzydłami co dawało możliwość wrzucenia piłki na głowę Raula lub Huntelaara. Wierze że uda nam się odrobić straty i awansujemy do dalszej części rozgrywek"

Klaas-Jan Huntelaar:
"Mieliśmy swoje okazje i mogliśmy wygrać ten mecz. Jednak w końcowych fazach akcji brakowało zimnej krwi. Brakuje skuteczności ale mam czasy żeby nad tym popracować. Musimy skupić się na meczu rewanżowym i odrobić jednobramkową stratę z pierwszego meczu.




98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2010, 16:24:27 »
już mi się podoba ta kariera, dlaczego ?
Ponieważ mecze są wyrównane a nie jak jakiś nowy koleś na tym forum, słabym Fulham jedzie wszystkich aż miło..

Offline bartuscypa10

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2010, 16:35:56 »
już mi się podoba ta kariera, dlaczego ?
Ponieważ mecze są wyrównane a nie jak jakiś nowy koleś na tym forum, słabym Fulham jedzie wszystkich aż miło..

Trzeba umieć jechać wszystkich aż miło... :D :D :D

Offline CristianoRonaldo

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 389
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.04.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2010, 17:15:41 »
@UP
to ty musisz byc mistrzem pesa ze na top player 30 strzalow gdzie ja 10 nie przekraczam:D
" border="0
REJESTRACJA lub LOGOWANIE  - Real Madryt By Cristiano Ronaldo

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2010, 17:41:45 »
Schalke 04 odnosi pierwszy sukces!!!

Relacja z meczu!!!

Schalke 04 po przegranym pierwszym meczu na wyjeździe podejmowało Sampdorie na własnym stadionie. Z pierwszego meczu mieli od odrobienia
jednobramkową stratę. Mecz zaczął sie spokojnie żadna z drużyny nie forsowała tempa. Już w 4 minucie dobrą okazje z rzutu wolnego zmarnował
Rakitić strzelając tuż nad poprzeczką. To nie był koniec akcji pod bramką Sampdorii w 12 minucie po akcji prawą stroną boiska i wrzutce w pole karne swoich sił spróbował
Raul, jednak był na spalonym. Tuż przed przerwą piękną piłkę od Baumjohann'a wykrzystał Farfan i z 16 metrów lobem pokonał bramkarza
przyjezdnych. Ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2-0 gdy po rzucie rożnym obrońcy Sampdorii wybili piłkę przed szesnasty metr jako pierwszy dopadł do niej Kluge który podał natychmiastowo do Farfan'a a on umieścił piłkę w siatce. Trener dokonał małej roszady wpuszczając na boisko defensywnego pomocnika za jednego z napastników. To uspokoiło trochę grę, jednak Schalke nie postanowiło się bronić, i po małym zamieszaniu w polu karnym Raul z kliku metrów władował kolejną bramkę co dało już spokojne prowadzenie i kontrolowanie sytuacji na boisku. Rozluźnienie zawodników gospodarzy wykorzystał Pazzini który "zakręcił" obrońcami i strzeli płasko przy lewym słupku bramki. W rezultacie mecz zakończył się 3-1 dla Schalke co dało im awans do kolejnej fazy.

Radość Farfan'a po drugiej bramce

Radość po końcowym gwizdku:
Tabela końcowa
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline gorzo08

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: B-B
  • Wiadomości: 433
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2010, 17:46:08 »
No jak narazie Fajnie :D Oby tak dalej : D Życzę sukcesów ; )
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2010, 17:48:24 wysłana przez gorzo08 »
" border="0
1 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011

Super_Mario

  • Gość
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2010, 17:56:27 »
już mi się podoba ta kariera, dlaczego ?
Ponieważ mecze są wyrównane a nie jak jakiś nowy koleś na tym forum, słabym Fulham jedzie wszystkich aż miło..

Bo w PESA trzeba umieć grać :)

Ja grając w PES 2010 robiłem tutaj, jak pewnie pamiętacie, karierę AS Bari i z początku grałem na Profku. Na samym początku dostawałem wciry od zespołów z Bundesligi czy od czołowych drużyn ligi hiszpańskiej w meczach towarzyskich, ale w czasie sezonu zacząłem się wyrabiać. Potem od meczu z Fiorentiną zacząłem grać na Top Playerze, ale potem było coraz lepiej. W całej rundzie jesiennej miałem tylko 3 porażki - z Fiorentiną, Udinese i Genoa FC. Z takimi potęgami jak Milan, Inter, czy Juve (jak pewnie pamiętacie) dawałem sobie radę.

Jak się nauczy grać w PESA to można każdego ograć. Tym bardziej grając mecz 15 minut i że to PES 2011, który jest cięższy od 10-ki. Fulham wcale nie jest takim słabym zespołem, a strzelenie 8 goli Stoke City jest całkowicie realne. Sam teraz wygrałem z The Potters 3:0 w BAL na Profku.

Więc proszę nowego kolegi na forum nie obrażać :)

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 21, 2010, 18:02:22 »
Nie rozchodzi się chyba o liczbę goli tylko strzałów, 30 strzałów to nie mal strzał na akcję, trochę dziwne, ja równiez wygrywam czasem po 5 ale strzałów mam max 10-14

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 21, 2010, 18:02:57 »
Bo w PESA trzeba umieć grać :)

Ja grając w PES 2010 robiłem tutaj, jak pewnie pamiętacie, karierę AS Bari i z początku grałem na Profku. Na samym początku dostawałem wciry od zespołów z Bundesligi czy od czołowych drużyn ligi hiszpańskiej w meczach towarzyskich, ale w czasie sezonu zacząłem się wyrabiać. Potem od meczu z Fiorentiną zacząłem grać na Top Playerze, ale potem było coraz lepiej. W całej rundzie jesiennej miałem tylko 3 porażki - z Fiorentiną, Udinese i Genoa FC. Z takimi potęgami jak Milan, Inter, czy Juve (jak pewnie pamiętacie) dawałem sobie radę.

Jak się nauczy grać w PESA to można każdego ograć. Tym bardziej grając mecz 15 minut i że to PES 2011, który jest cięższy od 10-ki. Fulham wcale nie jest takim słabym zespołem, a strzelenie 8 goli Stoke City jest całkowicie realne. Sam teraz wygrałem z The Potters 3:0 w BAL na Profku.

Więc proszę nowego kolegi na forum nie obrażać :)
bardzo proszę o cytat w którym go obraziłem :)

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 21, 2010, 18:06:28 »
Dzięki gorzo ;)

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 21, 2010, 18:14:24 »
Bardzo podoba mi się twoja kariera i życzę jak najdłuższej historii

Super_Mario

  • Gość
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 21, 2010, 18:26:47 »
bardzo proszę o cytat w którym go obraziłem :)
"jakiś nowy koleś"

Nie jest to miłe sformułowanie. Ja bym się obraził :)

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 21, 2010, 18:29:21 »
on Mario ma racje ale nie zaśmiecajmy mu kariery

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 21, 2010, 18:30:18 »
"jakiś nowy koleś"

Nie jest to miłe sformułowanie. Ja bym się obraził :)
może mi wybaczy to nie miłe nazwanie, ale bez przesady z ta obrazą :D

Offline bartuscypa10

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 21, 2010, 18:44:08 »
może mi wybaczy to nie miłe nazwanie, ale bez przesady z ta obrazą :D

Przecież na nikogo nie jestem obrażony, zaraz zagram mecz i spróbuję go nagrać i zobaczycie, że wcale nie tak trudno się gra :)

PS. Wiecie może jak mogę nagrać wszystko od momentu wejścia do gry, jakiś program lub coś???
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2010, 18:52:12 wysłana przez bartuscypa10 »

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 21, 2010, 18:48:53 »
1. Kolejka

Skromne zwycięstwo z VfB Stuttgart

Piłkarze Schalke 04 mieli za sobą dwa ciężkie spotkania z Sampdorią ale mimo to pełni optymizmu przystąpili do pierwszej kolejki piłkarskiej Bundesligi. Każdy zespół nie chce przegrać pierwszego meczu nowego sezonu. Piłkarze Schalke grali na wyjeździe z VfB Stuttgart mecz był prowadzonym w szybkim tempie i już po piętnastu minutach gospodarze mogli wyjść na prowadzenie strzał z 25 metrów Mauroo Camoranesii'ego wybił przed siebie Neuer do piłki doskoczył Pogriebniak oddał strzał jednak piłka ugrzęzła między obrońcami którzy szybko oddalili zagrożenie. Do przerwy utrzymał się remis. W drugiej połowie spotkania piłkarze Schalke mieli troche więcej miejsca na rozgrywanie a zawodnicy Stuttgartu próbowali groźnie kontrować co dawało im dużo szans na bramke jednak byli nie skuteczni. W 65' spotkania piłkarze Schalke wymienili kilka ładnych podań i w ten sposób Moritz podał piłke Raulowi a ten mając troche miejsca oddał strzał na bramke.
Piłka odbiła się od prawego słupka i kompletnie zaskoczyła bramkarza gospodarzy. Stuttgart próbował odrobić jednobramkową stratę ale bezskutecznie. Wynik 0-1 utrzymał się do końca spotkania. Schalke zajmuje piąte miejsce w lidze po pierwszej kolejce.


Raul tonie w objęciach po zdobytej bramce!

Tabela pomeczowa
Ludovic Obraniak w Schalke 04!!!
Felix Magath nie próżnuje do listy swoich zawodników dopisuje Ludovica Obraniaka który wcześniej grał dla Lille OSC. Ma on pomóc w walce o najwyższe trofea. Obraniak podpisał dwuletni kontrakt kwota transferu nie została ujawniona.

Zapraszam do komentowania!!!
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 09:46:51 wysłana przez Szumal »
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 21, 2010, 19:28:31 »
Przecież na nikogo nie jestem obrażony, zaraz zagram mecz i spróbuję go nagrać i zobaczycie, że wcale nie tak trudno się gra :)

PS. Wiecie może jak mogę nagrać wszystko od momentu wejścia do gry, jakiś program lub coś???
ale nikt Ci całego meczu oglądał nie będzie :) nagraj powtórki to Ci uwierzą, ja wiem że można wygrywać wszytko na topku bo sam w 10 miałem nawet sezon bez porażki Arsenalem :D

Offline bartuscypa10

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.07.2010r.
Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 21, 2010, 19:56:39 »
ale nikt Ci całego meczu oglądał nie będzie :) nagraj powtórki to Ci uwierzą, ja wiem że można wygrywać wszytko na topku bo sam w 10 miałem nawet sezon bez porażki Arsenalem :D

Spoko, teraz będę zaczynał od nowa, Blackpool FC...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Schalke 04 by Szumal
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 21, 2010, 19:56:39 »