Autor Wątek: Blokada na konto co mam zrobić ?? (to samo ip)  (Przeczytany 1996 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline PiNk!

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.10.2010r.
Blokada na konto co mam zrobić ?? (to samo ip)
« dnia: Październik 24, 2010, 19:19:43 »
Witam 

A wieć opisze swój problem :

grałem se wyzwania z innymi wszystko git ;] A na wieczór chciałem zagrać z kolegą wyzwanko ;](mamy radiówke z tej samej sieci) On wchodzi na konto swoje pesleague ja również. I co nam wyskakuje w jednym momencie ?? Twoje konto zostalo zablokowane z powodu wchodzenia na rózne konta

Na poczatku nie wiedzialem z czego na inne konta nie wchodzilem wiec o co lata ;]
 
Ale po chwili namysłu przypomniala mi sie sytuacja z jeszcze innym kolegą ;]

Siedzieliśmy na TeamSpeaku 2 (gralismy w darkorbit on w innym klanie i ja ;]) i gdy jego zbanowali za złe zachowanie to i mi wyskoczyla banicja !! a mnie wogóle nie ruszali a gdy jemu bana zdjeli bo domyslilismy sie ze o to chodzi to mi też sie automatycznie zdjął sie ban ;]

Niby mamy inne IP ale jak cos w necie chcemy zrobic to wyskakuje że niby mamy to samo ip ;(

Co mam zrobic abysmy mogli normalnie grać (juz nie ze sobą bo to chyba nie możliwe ;]) ale z innymi on ze swojego konta i ja ;] przecież Belze nie będzie nam kont co pare min  odblokowywał bo to nie ma najmniejszego sensu ;]

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ;]

Pozdrawiam

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Blokada na konto co mam zrobić ?? (to samo ip)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2010, 20:06:38 »
zgłoś się do mnie na gg jutro po 16
pozdr

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blokada na konto co mam zrobić ?? (to samo ip)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2010, 20:06:38 »