Autor Wątek: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!  (Przeczytany 9672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline craxsa1906

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2009r.
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 19, 2010, 21:53:16 »
będzie jakiś download tu na stronie czy podczas włączenia gry się zainstaluje proszę o odpowiedz

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 19, 2010, 21:56:40 »

celowo napisałeś po angielsku żeby sie popisać tak ?

A robi ci to różnice ? Angielskiego chyba uczą w szkole, to są poprawki z pewnego forum o pesie. Zresztą, te zmiany są mile widziane...

Offline biereek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Węgorzewo
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.09.2010r.
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 20, 2010, 00:26:04 »
Nie podoba mu się to krytykuje. Ile ludzi tyle jest opinii, on akurat ma tendencje do krytykowania wszystkiego (takie typowe w naszym kraju). A co do gry to coraz bardziej mnie wkur.. juz w 10 tyle rzeczy mnie nie denerwowalo. Na poczatku zachwyt a pozniej w dol, w dol i w dol. Zawodnicy zachowuja sie jakby mieli siano zamiast mozgu. I to podanie ktore omija cala obrone to juz w ogole przesada. Nie dosc ze sie zawodnicy nie przelaczaja Ci co powinni ale to juz chyba tradycja to jeszcze wydaje sie ze masz pilke tooooo nagle obronca odbiega od pilki.

Oni chyba nie grali w ta gre przed wypuszczeniem. Jest caly ogrom nie dopracowan i szczerze mowiac jesli za rok bedzie to samo to chyba pierwszy raz w zyciu zagram w fife. Bo tam jest jakis progres (chociaz w sumie w fifie zrobic progres to nic trudnego) No ale troche sie zawiodlem. I bramki zdobywa sie za latwo jesli juz jest sam na sam.

I JESLI KTOS POWIEDZIAL ZE BRAMKARZE LEPIEJ BRONIA TO CHYBA GRAMY W INNA GRE. NIIIIIC NIE BRONIA! Chyba ze Ci najlepsi typu CESAR czy IKER bo w MLO to taka padaka ze biurko za miesiac bedzie do wymiany od uderzen w nie piescia xD

Offline SITO

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 20, 2010, 07:43:25 »
Jak tak przegladam co wy piszecie to po prostu nie da sie tego czytac. Ludzie cieszcie sie z tego co macie a nie narzekac caly czas a to dlaczeo a po co itd. Dom wariatow...
S.!.T.O.

Offline YrAhBeJoP

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2007
  • location: Lesko
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.05.2007r.
    • Status GG
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 20, 2010, 11:19:52 »
Też mi aktualizacja...Zajęliby się np. poprawieniem siatek na bramce,czy też eliminacją zabójczych podań na dobieg, które mijają na raz wszystkich obrońców, AI zawodników z drużyny również kuleje...itd

Jesli sie potrafi to sie da zatrzymac takie podania :P troszke umiejetnosc... Po tej poprawce lcize ze to bedzie jeszcze latwiejsze...

Nooo moze w koncu strzaly na pusta bramke po dorzutce z naroznika beda wpadac w swiatlo braki a nie nad nia jak to zazwyczaj bywalo... ;P

I to co najwazniejsze w koncu moze poprawiona zostania zmiana kurosora... Z checial chcialbym znow zobaczyc zmiane "manual" jak to bylo w PES 6 a nie semi-atuo jak to jest do tej pory... Poza tym do teraz zmiany zawodnikow (kursora) to byla i poki co jest tragedia... ;/

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 20, 2010, 11:23:53 »
Oby poprawili zmiane kursora:)

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 20, 2010, 11:34:34 »
Nie podoba mu się to krytykuje. Ile ludzi tyle jest opinii, on akurat ma tendencje do krytykowania wszystkiego (takie typowe w naszym kraju). A co do gry to coraz bardziej mnie wkur.. juz w 10 tyle rzeczy mnie nie denerwowalo. Na poczatku zachwyt a pozniej w dol, w dol i w dol. Zawodnicy zachowuja sie jakby mieli siano zamiast mozgu. I to podanie ktore omija cala obrone to juz w ogole przesada. Nie dosc ze sie zawodnicy nie przelaczaja Ci co powinni ale to juz chyba tradycja to jeszcze wydaje sie ze masz pilke tooooo nagle obronca odbiega od pilki.

Oni chyba nie grali w ta gre przed wypuszczeniem. Jest caly ogrom nie dopracowan i szczerze mowiac jesli za rok bedzie to samo to chyba pierwszy raz w zyciu zagram w fife. Bo tam jest jakis progres (chociaz w sumie w fifie zrobic progres to nic trudnego) No ale troche sie zawiodlem. I bramki zdobywa sie za latwo jesli juz jest sam na sam.

I JESLI KTOS POWIEDZIAL ZE BRAMKARZE LEPIEJ BRONIA TO CHYBA GRAMY W INNA GRE. NIIIIIC NIE BRONIA! Chyba ze Ci najlepsi typu CESAR czy IKER bo w MLO to taka padaka ze biurko za miesiac bedzie do wymiany od uderzen w nie piescia xD

A ty co z choinki się urwałeś ? Myślisz, że tylko tutaj na forum, są święte krowy ? To co zauważałem, to że nie można tutaj skrytykować słabej gry, tak słabej gry pod nazwą PES 2011, bo od razu rzucą się na ciebie z pogardą, zresztą bezpodstawną. Krytykuje to co uznaje za zasadne, mam do tego prawo, nigdy nie powiedziałem,że ta gra jest zrąbana,choć jest jej do tego blisko,a tymi zmianami jakie wprowadza KONAMI,to woła o pomstę do nieba. Jasne nacieszcie się tym co macie , CO ! WTF ?!. Jestem wymagającym graczem, który domaga się jak najwięcej poprawek w tych elementach rozgrywki, w których są one wskazane, jeśli tego nie potrafią zapewnić, to z czym do ludzi...



Jesli sie potrafi to sie da zatrzymac takie podania Język troszke umiejetnosc... Po tej poprawce lcize ze to bedzie jeszcze latwiejsze...

Ja wiem ,że się da w jakiś tam sposób zatrzymać te podania, ale widzisz problem polega na tym,że jest to oskryptowane do bólu.Z reguły przy takich podaniach obrońcy nie wiedzą co się dzieje,i najzwyczajniej w świecie odpuszczają, a biorą pod uwagę, że komputer wykonuje ten "myk" dosyć często,to i frustracja z tego jest również częsta ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2010, 11:41:57 wysłana przez RVN »

Offline kunGFuPanda93

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2010r.
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 20, 2010, 13:00:09 »
no to super bardzo mnie cieszy taka łatka . KONAMi powinno dawać co jakiś czas takie łatki.. nareszcie bd mógł sobie pograć w ML bo te zakupy w otwartym oknie transferowym mnie denerwowały że CR7 mogłem kupić za 7mln. :)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 20, 2010, 13:20:36 »
najważniejszy + to to że poprawia zmianę zawodników i AI obrońców.

Offline Perszing218

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2009r.
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 20, 2010, 14:15:50 »
teraz to niech się walą konamusy już tak się zniechęciłem tak dużą iloscią błędów w tej grze że szkoda mi teraz czasu na granie w ten ich szajs który wypuscili na rynek tak duża ilość błędów to aż załamuje jak widzę co robią zawodnicy albo jak się zmieniają a z reszta szkoda dalej mi słów na tą ich grę ...

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 20, 2010, 15:12:03 »
RVN z tego co widziałem od początku Ci się nie podobał ten PES ale widzę że skoro narzekasz na zabójcze podania na dojście to mimo wszystko w niego grasz. Chociaż online Cię nie widzę (chyba że pod innym nickiem) a jeśli CPU Cię jedzie podaniami na dojście to naprawdę zmień grę. Chyba że krytykujesz by krytykować a i tak grasz w Fifę... I ciągle te siatki... Człowieku masz manie na tym punkcie, naprawdę...

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 20, 2010, 15:14:10 »
RVN z tego co widziałem od początku Ci się nie podobał ten PES ale widzę że skoro narzekasz na zabójcze podania na dojście to mimo wszystko w niego grasz. Chociaż online Cię nie widzę (chyba że pod innym nickiem) a jeśli CPU Cię jedzie podaniami na dojście to naprawdę zmień grę. Chyba że krytykujesz by krytykować a i tak grasz w Fifę... I ciągle te siatki... Człowieku masz manie na tym punkcie, naprawdę...

Tak mam manie na punkcie siatek i tego się nie wstydzę, a tak zagrałem kilka meczów,bo koledzy chcieli żebym ją dla nich zainstalował, tak czy inaczej już ją usunąłem :)

Siatki na bramce!! Też mi problem hehehe  :D

No to chłopie,i to jaki ,bez nich zawsze Konami będzie 100 lat za murzynami,zresztą już jest :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2010, 15:17:18 wysłana przez RVN »

Offline tbma

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2009r.
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2010, 17:00:48 »
Do wszystkich krytykujących pesa. Pamiętajcie symulator piłki PES rządzi!
Trzeba się cieszyć z tego co jest! Dobra taka poprawka niż żadna.
Jest z nami nawet fetysz siatek  :D

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2010, 17:29:47 »
Tak mam manie na punkcie siatek i tego się nie wstydzę, a tak zagrałem kilka meczów,bo koledzy chcieli żebym ją dla nich zainstalował, tak czy inaczej już ją usunąłem :)

No to chłopie,i to jaki ,bez nich zawsze Konami będzie 100 lat za murzynami,zresztą już jest :D
Czyli nie bardzo się trzeba liczyć z Twoim zdaniem skoro rozegrałeś ''kilka meczów''. :) A co do siatek to proponuje psychologa, może jest jakaś fobia przed takimi siatkami albo będziesz jedynym przypadkiem.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 20, 2010, 21:01:19 »
Czyli nie bardzo się trzeba liczyć z Twoim zdaniem skoro rozegrałeś ''kilka meczów''. :) A co do siatek to proponuje psychologa, może jest jakaś fobia przed takimi siatkami albo będziesz jedynym przypadkiem.

Moja sprawa ,moje życie :).A po kilku meczach można wyczuć ten twór, także "z gówna(pesa 2011) czekolady nie zrobisz", po prostu słaba gra... ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2010, 21:04:08 wysłana przez RVN »

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 20, 2010, 21:15:06 »
więc po co codziennie tu siedzisz skoro nie grasz w PESa i uważasz że jest słaby?

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 20, 2010, 21:22:23 »
więc po co codziennie tu siedzisz skoro nie grasz w PESa i uważasz że jest słaby?

A myślałem, że ci nie przeszkadzam :P, ciekawość itd, proste

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 20, 2010, 21:27:16 »
A myślałem, że ci nie przeszkadzam :P, ciekawość itd, proste

nie nie przeszkadzasz.:P tylko dziwne sie co może kogoś interesować w grze w którą się nie gra i uważa sie za "gówno".....

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 20, 2010, 21:54:20 »
nie nie przeszkadzasz.:P tylko dziwne sie co może kogoś interesować w grze w którą się nie gra i uważa sie za "gówno".....

Może powiem tak, jak na tą serie i sentyment do niej uważam,że ta gra jest takim gówienkiem,po prostu słabą częścią, natomiast jako gra piłkarska zasługuje na taką 6 z plusem na 10. Gra na pewno nie sprostała moim oczekiwaniom, ale jakąś tam cząstkę Pesa ma, dlatego też poniekąd interesuje się nią, jak i dodatkami do niej, choć sam w nią nie pogrywam ;)

Offline Benio

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.05.2008r.
  • AMUNT VALENCIA !!
Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 21, 2010, 00:31:50 »
Ja gram w FIFE 11 na PC i jestem zadowolny oryginal za 48 na allegro mozna kupic :)
tansze od PES lepsze i fajniejsze, ale wracając do tematu KONAMI wydaje łatki do gier a EA niestety rzadziej. Może dlatego, że w FIFE 11 na PC nie bardzo jest co naprawiać :) Jak ktoś jest lepszy w PES i FIFE mu sie ciezej gra niech się nie zniechęca, warto się trochę pomęczyć teraz bo prędzej czy później i tak większość ludzi będzie grać w FIFE jak tak KONAMI dalej będzie olewalo. Też chciałbym, żeby PES był lepszy :)
pozdro.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: KONAMI wydaje oficjalną łatkę do PES2011!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 21, 2010, 00:31:50 »