Autor Wątek: Villarreal CF By Giggs11 Mecz z UD Almeria+Zapowiedz 4 kolejki LM!  (Przeczytany 73064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Giggs11

  • Gość
Odp: Villarreal Cf By Giggs11 Znamy Tymczasowego Trenera!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 09, 2010, 17:09:15 »
Villarreal zaintersowany 4 zawodnikami!
Luis Figo nie dawno został trenerem ,a już zaczyna składać oferty dla zawodników. Pierwszym zawodnikiem jakim jest zainteresowany to Jérémy Menez. Francuski piłkarz już od dawna zachwycał swoim szybkim rozwojem i przyciągnął uwagę trenera Żółtej Łodzi podwodnej. Czy Menez zasili atak Villarreal? Drugim zawodnikiem którym interesuje sie Luis Figo jest Szwajcar z Baselu Xherdan Shaqiri. Jest bardzo młodym zawodnikiem ma zaledwie 18 lat ,a może przenieść się do takiego klubu jak Villarreal. Niestety jak na obrońce ma mało wzrostu zaledwie 169cm. Następnym piłkarzem jest Argentyńczyk Jonas Gutierrez. Mimo że już nie jest młodym zawodnikiem wciąż starają się o niego największe kluby. Ostatnim zawodnikiem który może przejść do Hiszpańskiej potęgi jest Niemiec Andreas Hinkel. Niemiecki obrońca grał już w jednym z Hiszpańskich klubów ,a dokładnie w Sevilli w której wystapił zaledwie 15 razy. Czy któryś z nich podpisze kontrakt z Villarreal przekonamy się niedługo!

Kto z nich dołączy do Żółtej Łodzi Podwodnej?
Red bull nowym sponsorem Villarreal!
Dzisiejszego dnia firma która produkuje napój energetyzujący Red bull podpisała kontrakt z Villarreal! Kontrakt ma trwać 2 lata a roczny zarobie 4,674,800 Euro. Za zwycięstwo u siebie dostaną 15,000 Euro. Dostaną również premie w wysokości 390,000 jeżeli będa w pierwszej trójce w Primera Division. Zarząd jest zadowolony z tych negocjacji i z nowego sponsora.
Od dzisiaj Red Bull sponsorem Żółtej Łodzi Podwodnej!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2010, 16:50:39 wysłana przez Giggs11 »

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: Villarreal Cf By Giggs11 Znamy Tymczasowego Trenera!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 09, 2010, 17:59:33 »
Myśle że te 4 transfery mogą być niezle wszystkie przemyślane ten 18 latek może być niezły ;) ZAPRASZAM DO MNIE WAŻNA ANKIETA

Offline mateo819

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 286
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2010r.
Odp: Villarreal Cf By Giggs11 Znamy Tymczasowego Trenera!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 09, 2010, 18:28:16 »
No no, ten 18latek byłby hitem.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Villarreal Cf By Giggs11 Znamy Tymczasowego Trenera!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 09, 2010, 20:31:32 »
Ta czwórka wspaniałych może przynieść Villareal same +.

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: Villarreal Cf By Giggs11 Znamy Tymczasowego Trenera!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 09, 2010, 21:58:45 »
Transfery ciekawe, oby przeszli. A co do sponsora to myślę, że będzie ładnie wkomponowywał się w stroje Villarealu ;).

Giggs11

  • Gość
Odp: Villarreal Cf By Giggs11 Znamy Tymczasowego Trenera!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 09, 2010, 22:16:30 »
Transfery ciekawe, oby przeszli. A co do sponsora to myślę, że będzie ładnie wkomponowywał się w stroje Villarealu ;).
Czy ja mówiłem że będa na koszulkach? :) może na 2011/2012(Jeżeli dotrwam :D)

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: Villarreal Cf By Giggs11 Znamy Tymczasowego Trenera!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 09, 2010, 22:30:44 »
Czy ja mówiłem że będa na koszulkach? :) może na 2011/2012(Jeżeli dotrwam :D)

A to sory ;). Bo skoro uwzględniłeś tego sponsora to myślałem, że od razu wstawisz nowe stroje ;).

Dabrowy00

  • Gość
Odp: Villarreal Cf By Giggs11 Znamy Tymczasowego Trenera!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 09, 2010, 22:44:54 »
Figo trenerem. Zobaczymy jak poprowadzi Villarreal  :D

Giggs11

  • Gość
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Tymczasowego Trenera!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 14, 2010, 20:22:20 »
Szczęśliwy Remis! Fatalny debiut Figo!
Hercules Alicante-Villarreal CF 1:1
Gole:39 minuta Drenthe(1:0) ; 81 minuta Sarr[Samobój](1:1)
Podsumowane meczu:
Pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca nie był po jego myśli. Od pierwszych minut Hercules prowadził gre. W 39 minucie po faulu Marcheny rzut wolny podyktowany dla Herculesa podszedł sam poszkodowany czyli Royston Drenthe i wyśmienitym strzałem pokonał Diego Lopeza. W drugiej poprawiła sie trochę gra Villarreal ,lecz dalej grali słabo. W 81 minuta po wrzutce Capdevili piłkę do własnej bramki skierował Sarr. Czy remis zasłużony? Nikt tego nie wie.

Dwóch nowych zawodników w Villarreal!+Kontuzja Nilmara
Dzisiaj oficjalna strona Żołtej Łodzi Podwodnej potwierdziła że Jonas Gutierrez i Jérémy Menez dołączyli do klubu Hiszpańskiego. Gutierrez został kupiony za około 3mln Euro i podpisał kontrakt na 2 lata ma zamiar walczyć o podstawowe miejsce w składzie czy mu to sie uda przekonamy sie niedługo. Menez został kupiony za... albo może aż za 20mln i jak podają nieoficjalne będzie zarabiał informacje 2mln miesięcznie. Młody Francuz podpisał kontrakt na 4 lata. Luis Figo widzi w nim potencjał i ma nadzieję że zrobi z niego gwiazdę światowego formatu. Doszła też również niepokojąca wieść że Nilmar doznał kontuzji na 2 miesiące na jednym z treningów! Wszyscy są załamani tą wiadomością że ich Super strzelec nie będzie mógł grać aż tak długo!
Główni aktorzy dzisiejszego newsa!
Ps. W następnej kolejce gram z Atletico Madryt jest to dla mnie wyjątkowy mecz bo z tym klubem bardzo fajnie mi sie grało i mam do nich sentyment :)]

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Tymczasowego Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 14, 2010, 20:28:27 »
Szkoda remisu, zwłaszcza z beniaminkiem, ale to i tak całkiem niezły zespół, gra tam Nakamura, Trezeguet, Valdes..

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Tymczasowego Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 14, 2010, 21:00:21 »
szkoda tak slabego debiutu w pierwszej kolejce! co do transferów to napewno nie sa zle. Jonas to dobry pomocnik, mi sie przydal jak gralem wlasna kariere arsenalem, co do meneza to jesli dobrze pamietam to duzo bramek nim strzelalem wiec tez napewno ci sie przyda ;)

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Tymczasowego Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 14, 2010, 21:48:52 »
Szkoda że Nilmar wypadł dobry napastnik, napewno duża strata, transfery też ciekawe ;D

Giggs11

  • Gość
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Tymczasowego Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 15, 2010, 09:42:03 »
Hańba ,Wstyd ,Poniżenie! Villarreal upokorzone!
Atletico Madryt-Villarreal 2:0
Gole: 34 minuta Aguero(1:0) 84 minuta Forlan(2:0)
Rozpoczynamy mecz pomiędzy Atletico Madryt a Villarreal CF. 7 minuta ładna składna inwidualna akcja Forlana ale w ostatniej chwili wybija na rzut rożny Gonzalo. Simao wrzuca piłkę ładnie uwolnił sie Ujfalusi ale nad bramka. 15 minuta duża walki w środku boiska ale niestety nic z tego nie wychodzi. 25 minuta dobre uderzenie Senny lecz zablokowane przez obrońce. 32 minuta ładnie rozklepana obrona Altetico piłka dochodzi do Montero ten z pierwszej piłki ,ale broni Asenjo. 34 minuta i mamy gola dla Atletico Madryt. Kun Aguero dobrze sie uwolnił minał bramkarza i jest 1:0 dla drużyny z Madrytu. 40 minuta Senna wysuwa piłkę dla Rossiego ale ten wprost w bramkarza. Koniec pierwszej polowy. 55 minuta Simao podaje do Forlana ,lecz w ostatniej chwili przejmuje Diego Lopez. W 67 minucie schodzi Altindore wchodzi Marcos Ruben. 75 minuta do końca meczu niewiele piłkarze są zmeczeni? Czy stać jeszcze Vllarreal na gola? 84 minuta i jest 2:0!! Forlan przepięknym strzałem z daleka pokonał Diego Lopeza. Bramkarz bez szans. Do końca meczu nic sie nie działo. Czyżby to ostatni mecz Luisa Figo jako szkoleniowca Villarreal?
Prezentacja dwóch nowych zawodników w Villarreal!

Wywiad z Luisem Figo!
SG-Sergiusz Ryczel
LF-Luis Figo

SG- Witam pana.
LF- Witam.
SG- Co jest spowodowane tak słabymi wynikami Villarreal?
LF- Nie mam pojęcia na treningach dobrze sie spisują ,ale jak przyjdzie mecz to grają beznadziejnie nie wiem czym to jest spowodowane.
SG- Zarząd dał panu szanse na 3 pierwsze kolejki? Jak myślisz będziesz dalej po tych trzech kolejkach trenerem Villarreal?
LF- Wszystko zależy od zarządu. Na razie moje wyniki jakoś nie oczarowują. Ale mam nadzieję ze zarząd mi zaufa i będę dalej trenerem Villarreal.
SG- Luiz Felipe Scolari mówi takie słowa o panu "...On nie umie trenować drużyny wsadzili go od razu na głęboką wodę i myślą że będzie dobrze trenował?" Co powiesz o tych słowach
LF- Pan Scolari niech sobie myśli co chce znam swoje możliwości nikt nie będzie mi tu mówił że nie umiem trenować. Robie wszystko co w mojej możliwości ,a jeżeli zarząd Villarreal dał mi szanse to chyba umiem trenować"
SG- Co powiesz o kontuzji Nilmara?
LF- Bardzo szkoda mi tego chłopaka miał duży potencjał i miałem nadzieję że będzie liderem drużyny ,lecz jak to bywa w sporcie dopadła go kontuzja.
SG- I dlatego kupiłeś Meneza do drużyny?
LF- Nie tylko dlatego Menez przypomina mi trochę Thierry Henry i widze że chce grać więc kupiłem go dla swojego klubu.
SG- Jakieś zmiany w następnej kolejce? Będzie debiut któregoś z nowych zawodników
LF- Napewno od 1 minut zagra Menez ze względu na kontuzje Nilmara ,a jeżeli chodzi o Gutierreza to sie zobaczy.
SG- No to dziękuje za wywiad i mam nadzieję że w końcu wygra pan mecz.
LF- Prosze bardzo. No ja też mam taka nadzieję.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Tymczasowego Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 15, 2010, 10:32:48 »
Wstydu nie ma. Przegrać z Atletico Madryt to nie wstyd, zwłaszcza że jaki mają skład. Po statystykach widać że Atletico miało miażdżącą przewagę. Szkoda że Nilmar wypadł ze składu. Mam nadzieję, że Menez go godnie zastąpi.

Powodzenia w dalszej części sezonu :)

Giggs11

  • Gość
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Tymczasowego Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 15, 2010, 13:24:53 »
Puzzle Figo wreszcie układają sie jak należy! Debiut Meneza.
Villarreal CF-Atletico Bilbao 1:0
Bramki: 45+Rossi(1:0)
Piłkarz Meczu: Rossi
Podsumowanie Meczu:To była ostatnia szansa Figo na zostanie dalej szkoleniowcem Villarreal! Od pierwszy minut Żółta Łódz Podwodna przeważała. Jedynie w pierwszej połowie Llorente wyszedł sam na sam z Juan Carlosem lecz dobrą interwencja popisał się ten drugi. Dopiero w 46 minucie po podaniu Santi Cazorli piłkę z pierwszej piłki uderzył Rossi i wpakował piłkę do siatki. W drugiej połowie była dalej przewaga Villarreal. Bardzo dobrze w meczu spisywał sie Menez.
Luis Figo podpisuje kontrakt!
Wszystko wskazywało na to że Portugalska Gwiazda Luis Figo odejdzie z Villarreal ,a jednak zarząd zaufał mu i ma nadzieję na coraz lepszą gre ich drużyny. Sam Figo wypowiada się że jest bardzo szczęśliwy że jest trenerem Villarreal i chce z nimi dostać się do Ligi Mistrzów! Figo podpisał kontrakt do końca obecnego sezonu. Na miejsce Portugalskiej Gwiazdy czaiło się już wiele kandydatów takich jak: Leonardo ,O'neill ,Van Basten ,Domenech. Dla Figo przychodziły już również nowe ofert z innych klubów takich jak: Malaga ,Everton ,Parma ,Lazio.
Figo już oficjalnie trenerem Villarreal!
Znamy Grupy LE+Najlepszych zawodników tegorocznego roku

Offline Robi1908

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1365
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
  • Główny organizator konkursu na najlepszą karierę.
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 15, 2010, 13:29:51 »
No mam nadzieje ze ta wygrana z Atletic Bilbao obudzi te puzzle FIgo  :D ;)
Moja Kariera F.C. Barcelona ---> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline mateo819

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 286
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2010r.
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 15, 2010, 17:29:27 »
Grupa LE do wygrania, nie jest jakaś mega trudna :)

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 15, 2010, 17:53:38 »
i nawet jest Wisła Kraków ciekawe jak sobie poradzi

Giggs11

  • Gość
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 15, 2010, 18:42:18 »
Jeżeli macie jakieś propozycje co do poprawienia lub dodania czegoś nowego mojego opowiadania piszcie śmiało jestem otwarty na wszystkie pomysły :D

Super_Mario

  • Gość
Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 15, 2010, 18:48:45 »
Bardzo dobrze opisujesz swoją karierę. Cieszę się, że wygraliście mecz z Athletic Bilbao i że zarząd klubu poszedł po rozum do głowy i podpisali kontrakt z Figo. Widzę, że miał ciekawe propozycje, choćby z Lazio czy Evertonu :)

Grupa w LE wcale się nie wydaje taka trudna, ale Parma i Stuttgart to nie są słabeusze. Bursasporu też bym nie lekceważył. W końcu to Mistrz Turcji.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Villarreal Cf By Giggs11! Znamy Trenera! Początek Sezonu!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 15, 2010, 18:48:45 »