Autor Wątek: Juventus Turyn by Emilek1908 - 11 kolejka Serie A, vs. Milan  (Przeczytany 14145 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Juventus Turyn by Emilek1908 - 11 kolejka Serie A, vs. Milan
« dnia: Grudzień 30, 2010, 13:50:30 »
Jak widzieliście ta LM to był totalny niewypał :D Miałem zamiar na jakiś czas odpocząć od pisania, jednak spontanicznie zacząłem grać ML Juve, zagrałem kilka meczów i grało mi się znakomicie. Mam nadzieję że w końcu pociągnę jakąś karierę dłużej. Patcha z Serie B oczywiście mam.


Luigi del Neri zwolniony! Poznaliśmy nowego trenera!

Wczoraj koło południa oficjalna strona Juventusu Turyn ogłosiła, że Luigi del Neri nie będzie już trenerem Bianconerich. Nie podano powodu zwolnienia, jednak mówi się że powstał konflikt na linii piłkarze - trener. Na dzisiejszej konferencji prasowej poznaliśmy już nowego szkoleniowca Juve. Zrezygnował z posady selekcjonera reprezentacji Holandii po MŚ 2010, szukając nowych wyzwań. Te nadeszły chyba szybciej niż się spodziewał. Juventus zgłosił się po niego już na początku sierpnia, a więc długo bez pracy nie pozostawał. Nowym trenerem "Starej Damy" będzie 58-letni Holender, Bert van Marwijk, który prowadził takie zespoły jak Feyenoord, Borussia Dortmund czy właśnie reprezentacja Holandii. Życzymy powodzenia, zmazania plamy z tamtego sezonu w lidze oraz wygranej w Lidze Europy!


Krótki wywiad z van Marwijkiem

JuveTV: Czemu zdecydował się Pan odejść z reprezentacji Holandii, po bardzo udanych Mistrzostwach w RPA?

Bert van Marwijk: Prowadzenie reprezentacji jest super, ale nie na dłuższą metę. Brakło mi stałego przygotowania do spotkań, meczów co tydzień, a nawet częściej. W klubie praca wygląda zupełnie inaczej i do tego chciałem wrócić, chciałem spróbować sił w innej lidze, a że Holandię prowadziłem dosyć udanie to zgłosiło się po mnie kilka klubów, m.in. Tottenham i Lille, ale wybrałem Juve by przywrócić im dawny blask, który ostatnio trochę przygasł...

JuveTV: Zapoznał się Pan już z zespołem. Jak wygląda sytuacja kadrowa?

Bert van Marwijk: No chyba każdy wie jak wygląda kadra Juve (śmiech) A tak na poważnie włączeni do kadry są młodzi piłkarze którym będę starał się dawać szansę, chociaż wątpliwe że wywalczą sobie od razu miejsce w podstawowej jedenastce. Młodych i obiecujących piłkarzy jest na tą chwilę w klubie 8 ale pracujemy nad sprowadzeniem kolejnej trójki. Od razu uprzedzę następne pytanie: Wielkich transferów w tym okienku nie będzie, skupiamy się na sprowadzeniu młodych graczy, po jednym do każdej formacji oprócz bramkarza.

JuveTV: Co chce Pan osiągnąć z drużyną Juve?

Bert van Marwijk: Co można chcieć osiągnąć z taką drużyną? Jakbym powiedział że walczymy o 3-4 miejsce raczej długo bym tutaj nie popracował. Walczymy oczywiście o Mistrza, otwarcie powiem że chciałbym zdobyć potrójną koronę, czyli Mistrzostwo i Puchar Włoch oraz Ligę Europy, z tym że w Pucharze będę dawał raczej szanse tym zawodnikom którzy w lidze dostają ją rzadziej.

JuveTV: Jak podoba się Panu stadion, Włochy?

Bert van Marwijk: Stadion jest świetny, bardzo mi się podoba. Mam nadzieję że kibice będą zapełniać ten obiekt i z całych sił nas dopingować. We Włoszech jest fantastycznie, bardzo mi się tu podoba. Czuję, że szybko się tu zaaklimatyzuję. Nie znam za specjalnie włoskiego, ale szybko się uczę.

JuveTV: Dziękujemy za rozmowę, i życzymy jak najlepszych wyników. Na koniec, chce Pan coś przekazać kibicom Juve?

LM: Chcemy abyście wspierali nas jak najlepszym dopingiem, potrzebujemy Was! Postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy aby przerwać dominację Interu i wywalczyć Mistrzostwo. Mamy nadzieję, że Was nie zawiedziemy i godnie będziemy reprezentować barwy Juventusu!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 22:14:56 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2010, 13:53:16 »
A Chelsea też nie będziesz już prowadził? :( No nic, powodzenia z Juve, Marwijk to dobry trener. Ładnie poprowadził Holandię do finału MŚ. ;)

Super_Mario

  • Gość
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2010, 13:56:11 »
Emilek witaj z powrotem! Gdzieś ty się podziewał? :) Please zostań z tą karierą na dłużej :)

Świetny wywiad, widzę że facet jest konkretny i wie czego chce (zwłaszcza cel - Mistrzostwo). Luigi Delneri poszedł do Bari i wszystko się zgadza :D

Giggs11

  • Gość
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2010, 14:11:08 »
Prosze jeżeli zaczynasz jakąś kariere to pisz ją conamniej sezon a nie po 2-3 meczach rezygnujesz -.-

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 30, 2010, 14:11:52 »
Super wywiad  powodzenia
" border="0

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 30, 2010, 16:06:27 »
Zostań na dłużej przy Juve ;D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2010, 16:51:32 »
Transfery, transfery, transfery...

Tak jak mówił van Marwijk bez transferowych szaleństw w tym okienku. Sprowadzonych zostało trzech graczy i są to zawodnicy młodzi, na przyszłość. Mamy nadzieję że w Juve rozwiną się i będą grać kiedyś na miarę Alexa del Piero czy chociażby Paolo Montero. Przyjrzyjmy się tym graczom.

Philippe Coutinho (ur. 12 czerwca 1992 w Rio de Janeiro) – brazylijski piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Obecnie zawodnik Juventusu Turyn sprowadzony z Interu Mediolan. Aż dziw że Mistrzowie Włoch oddali tak utalentowanego piłkarza jednemu z większych rywali. Podpisał kontrakt na 2 lata, i będzie grać w Juve z numerem 28.



Fabio Borini (ur. 19 marca 1991 w Bentivoglio) – włoski piłkarz, grający na pozycji napastnika w Juventusie do której przybył latem 2010 roku z Chelsea. Piłkarz wraca do Włoch, karierę zaczynał w Bolognie. Kwota transferowa nie została ujawiona, podpisał kontrakt na 4 lata. Będzie grał z numerem 22 na plecach.



Marco Rossi (ur. 30 września 1987 w Parmie) – włoski piłkarz występujący na pozycji środkowego obrońcy. Obecnie gra w Juventusie do którego przybył z AS Bari, jednak tam wypożyczony był z Parmy. Mówi się że transfer wyniósł około 300 tysięcy euro. Podpisał 2-letnie kontrakt i w Juve będzie grać z numerem 6.


Emilek witaj z powrotem! Gdzieś ty się podziewał? :) Please zostań z tą karierą na dłużej :)
Luigi Delneri poszedł do Bari i wszystko się zgadza :D
A no byłem na Karaibach :D Musiałem trochę odpocząć od PESa no ale w końcu trzeba było coś zacząć robić ;) No właśnie też to zauważyłem, zarąbiście się zgraliśmy :D

Zostań na dłużej przy Juve ;D
Mam taki zamiar ;)

Prosze jeżeli zaczynasz jakąś kariere to pisz ją conamniej sezon a nie po 2-3 meczach rezygnujesz -.-
Wiem że to się nudne robi, ale jakoś nie mogłem znaleźć sobie drużyny która by mi przypasowała. Juve zagrałem trochę w ML i gra mi się naprawdę fajnie.

Giggs11

  • Gość
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / Transfery...
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 30, 2010, 16:54:29 »
No to mam nadzieję że ta kariera będzie bardzooo długa :).

Super_Mario

  • Gość
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / Transfery...
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 30, 2010, 17:21:51 »
Transfery spoko, zwłaszcza ten ostatni :) Gostek szybko się rozwija. Nie daj skontuzjować Rossiego :)

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / Transfery...
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 30, 2010, 18:36:36 »
Powodzonka :)

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / Transfery...
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 30, 2010, 18:42:26 »
Coutinho to według mnie najlepszy transfer.. to co on wyprawiał z Tottenhamem, niestety jego wspaniała gra została przyćmiona hattrickiem Garetha Bale'a ;). Powodzenia życzę, Juve to jedyny zespół, którego nie mogę pokonać w PES-ie Barceloną :D.

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / Transfery...
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2010, 19:30:56 »
Transfery dobre, młodzież napewno się rozwinie

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / Transfery...
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 30, 2010, 19:53:23 »
1 kolejka ligowa
Remis na inaugurację!



W 1 kolejce Serie A Juventus w Turynie podejmować zespół Parmy. Gospodarze od początku ruszyli do ataku. W 12 minucie Pepe podał na 11 metr do Iaquinty, ten odwrócił się i uderzył mocno. Bramkarz był bez szans. Na odpowiedź Parmy długo nie trzeba było czekać. W 21 minucie dobre podanie Crespo do Galloppy, ten wychodzi sam na sam z Buffonem. Kapitan Juve odbił uderzenie piłkarza Parmy, jednak przy dobitce był bezradny. Do końca oba zespoły próbowały przechylić szalę na swoją korzyść jednak wynik nie uległ już zmianie.

Bert van Marwijk - Był to właściwie pierwszy mecz Juve pod moją wodzą. Jestem średnio zadowolony z tego występu, bo Parma miała kilka groźnych sytuacji na strzelenie gola. Raz fantastycznie uratował nas Buffon. Dużo więcej spodziewałem się po Amaurim, który zagrał dzisiaj słabo. Gdybym wcześniej wpuścił Boriniego może udało by się coś ugrać bo młodzian wniósł sporo ożywienia w nasze szeregi. Po meczu dostałem informację że drobnej kontuzji doznał Aquilani, którego w meczu z Udine zastąpi najprawdopodobniej Coutinho.

Strzelcy:
12' Iaquinta (Pepe)
21' Galloppa

Zmiany:
Juve:
58' Amauri Borini
64' Aquilani P. Coutinho

Parma
61' Giovinco Ze Eduardo
73' Dellafiore M. Pisano

Kartki:
Amauri (Juve)





Kolejne spotkanie
vs Udinese Calcio (Serie A)

Offline Robi1908

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1365
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
  • Główny organizator konkursu na najlepszą karierę.
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / 1 kolejka Serie A
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 30, 2010, 19:54:23 »
Nie jest najgorzej.
Moja Kariera F.C. Barcelona ---> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Giggs11

  • Gość
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / 1 kolejka Serie A
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 30, 2010, 20:22:46 »
Szkoda remisu, ale jeszcze się odbijesz

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / 1 kolejka Serie A
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2010, 21:35:03 »
o teraz Juventusem grasz :D czyżby fire patch ?

Offline Robi1908

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1365
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
  • Główny organizator konkursu na najlepszą karierę.
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / 1 kolejka Serie A
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 30, 2010, 21:37:21 »
o teraz Juventusem grasz :D czyżby fire patch ?
Zapewne tak :P
Moja Kariera F.C. Barcelona ---> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / 1 kolejka Serie A
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 30, 2010, 21:42:06 »
Zapewne tak :P
a fake :D nie fire chyba, że te face sobie sam po wgrywał bo u mnie Borini ma inną :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 / 1 kolejka Serie A
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 30, 2010, 22:09:59 »
2 kolejka ligowa
Jest pierwsza wygrana!



W 2 kolejce Juventus zmierzył się, znów u siebie, z Udinese. Na początku meczu Juventus miał przewagę, jednak nie potrafił przebić się przez dobrą defensywę gości. Udało się w 33 minucie. Podanie Iaquinty do Amauriego, ten uderza z 11 metrów z półobrotu, piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki! Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać. Fantastyczne podanie Iaquinty na wolne pole do Krasicia. Ten uprzedził bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Juventus w spotkaniu miał ogromną przewagę, goście powinni cieszyć się że przegrali tylko 2:0.

Bert van Marwijk - Był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce, jednak mieliśmy problemy ze sforsowaniem dobrze grającej obrony rywali. Cieszę się bardzo z gola Amauriego, na pewno go to podbuduje. Ze swojej strony bardzo chciałbym pochwalić Coutinho, który w pierwszej połowie był nieco stremowany ale w drugiej kręcił rywalami aż miło było patrzeć. Będziemy mieli pożytek z tego zawodnika. Jeśli będzie się prezentować dobrze na treningach wyjdzie również w spotkaniu z Lazio.

Strzelcy:
33' Amauri (Iaquinta)
37' Krasić (Iaquinta)

Zmiany:
Udinese:
73' Basta Armero
73' Pinzi Abdi

Kartki:
Inler, Pinzi (Udinese)





Kolejne spotkanie
vs Lazio Rzym (Serie A)

Poznaliśmy grupy Ligi Europy!

Dzisiaj o godz. 17:00 w Nyonie odbyło się losowanie grup. Juventus trafił do grupy B, z Tottenhamem, Mallorcą oraz Koln. Jak oceniacie losowanie? Było szczęśliwe czy też pechowe dla Bianconerich?


o teraz Juventusem grasz :D czyżby fire patch ?
Nie, to nie jest FirePatch.

Offline Robi1908

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1365
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
  • Główny organizator konkursu na najlepszą karierę.
Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 - 2 kolejka, Mecz z Udinese!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2010, 22:12:31 »
Gratuluję wygranej , losowanie szczęśliwe dla mojego oka :P
Moja Kariera F.C. Barcelona ---> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Juventus Turyn by Emilek1908 - 2 kolejka, Mecz z Udinese!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2010, 22:12:31 »