Autor Wątek: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek - |KONIEC...|  (Przeczytany 24788 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 30, 2011, 09:49:58 »
Eric Cantona lub Roy Keane nie widzę nikogo innego. Dziękujemy Sir Alex...

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 30, 2011, 11:25:33 »
PEP GUARDIOLA ODSZEDŁ Z FC BARCELONY, CEL? MANCHESTER UNITED!


Plotki i przypuszczenia mediów się sprawdziły! Nowym menadżerem klubu z Manchesteru został były już trener FC Barcelony - Pep Guardiola. Kilka godzin po oficjalnym ogłoszeniu tej wiadomości, z nowym trenerem Czerwonych Diabłów została przeprowadzona konferencja prasowa.

DZiennkiarz - Witamy na stanowisku menadżera Manchesteru United!
Pep Guardiola - Również witam.
DZ - Czy nie będzie pan tęsknił za swoim byłym klubem?
PG - Na początku na pewno tak, ponieważ bardzo przywiązałem się do FC Barcelony, jednak z biegiem czasu pewnie wszystko minie.
DZ - Czy decyzja odejścia z Camp Nou była spowodowana ofertą z Manchesteru?
PG - Z pewnością, to było główną przyczyną, jednak pewnie też przez to, że chciałem nowej przygody. Chciałem odświeżyć United i zagrać według własnej filozofii, która myślę, że zadziała.
DZ - Czy w najbliższym czasie planuje jakieś transfery?
PG - Widzę w składzie Manchesteru duże braki. Chcę teraz zrobić dobre transfery, żeby później nie przejmować się przy każdym okienku transferowym kogo kupić. Mogę obiecać, że przez United przejdzie burza transferowa, a obecny właściciel nie ma nic przeciwko temu, mamy duży budżet transferowy.
DZ - Czy mógłby pan powiedzieć kilka nazwisk, którymi jest pan zainteresowany?
PG - Mam w swoim notatniku mnóstwo ciekawych nazwisk, jednak nie chciałbym ich teraz przedstawić. Muszę wszystko przemyśleć, decyzja dotyczącą transferów podejmę dopiero po meczach towarzyskich.
DZ - Apropo sparingów, czy pańska drużyna ma już jakieś zaplanowane?
PG - Prawdopodobnie na zgrupowanie pojedziemy do Portugalii i zagramy z tamtejszymi drużynami. Prawdopodobnie z Benficą, Porto oraz drużyną z Hiszpanii - Malagą.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 30, 2011, 12:54:14 »
wg mnie Guardiola nie sprawdziłby się gdzie indziej niż w Barcelonie (tam ma młodych graczy, których zna już długi czas)

fajnie, że masz zamiar zrobić burzę transferową, bo jest tyle karier wielkimi klubami, ale mało kto zmienia skład :D
" border="0

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 30, 2011, 13:31:24 »
CRISTIANO RONALDO WRACA DO MANCHESTERU?


Jak donoszą hiszpańskie media, Cristiano Ronaldo ma dość życia w Hiszpanii i chce wrócić do Anglii. Dodatkową, ciekawą informacją jest to, że dostał on już nawet oferty i to nie tylko z Anglii. O Ronaldo zabiegają m.in. Manchester City oraz Olimpique Lyon.

NEYMAR, PATO, A MOŻE HIGUAIN?


Transferowej karuzeli ciąg dalszy. Tym razem rozeszły się wieści o kupieniu napastnika. Na liście przypuszczeń znajduje się m.in. młody Neymar, zawodnik Milanu Pato oraz doświadczony już Higuain.

LISTA MECZÓW TOWARZYSKICH

Wczoraj, na konferencji prasowej, Pep Guardiola zapowiedział tournee po Portugalii i Hiszpanii. Dziś, potwierdzenie wszystkich sparingów.

FC PORTO - MANCHESTER UNITED
BENFICA LIZBONA - MANCHESTER UNITED
MALAGA - MANCHESTER UNITED
MANCHESTER UNITED - WEST HAM UNITED

Jak widać, na początku, Manchester United zmierzy się z dwoma gigantami portugalskiej piłki - Benficą Lizbona oraz FC Porto. Później, Czerwone Diabły powędrują do Hiszpanii, żeby zagrać z Malagą. Na koniec, jako ostatni mecz towarzyski, po przyjeździe do Anglii, drużyna prowadzona przez Pepa Guardiolę, stoczy walkę z drużyną Sir Alexa Fergusona - West Hamem United. Jeszcze jedna rzecz nie jest wpisana w listę wydarzeń - burza transferowa zapowiedziana przez Pepa Guardiolę po meczach towarzyskich.

___________________________

Już niedługo pierwszy mecz - Benfica Lizbona - Manchester United i kolejne doniesienia transferowe! Jesteście ciekawi jaki styl obierze MU prowadzone przez Pepa Guardiola? Zajrzyjcie do tego tematu!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 13:34:38 wysłana przez smolarek222 »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 30, 2011, 13:44:15 »
dużo spekulacji, jak to zwykle bywa. czekam na potwierdzenia i debiut guardioli

Giggs11

  • Gość
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 30, 2011, 15:35:36 »
No Guardiola, najbardziej go nie chciałem z całej czwórki, ale powodzonka :D. No Ambitne plany, ale jeżeli są szejki to nie trzeba się dziwić. Najbardziej bym chciał powrót CR7 :)

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 30, 2011, 17:14:08 »
KTO WZMOCNI ŚRODEK POLA?


W prasie i w internecie pojawiają się kolejne spekulacje na temat wzmocnień transferowych Manchesteru United. Jak powiedział sam Guardiola, zespół ma spore braki. Na myśli pewnie miał w większości środek pola. Z tym problemem borykał się też Sir Alex Ferguson. Najwięcej nazwisk jest na liście nazwisk do wzmocnienia środka pomocy. Znajdują się tam m.in. Daniele De Rossi, Luka Modrić oraz Mesut Ozil. Z pewnością doczekamy się kogoś z tych ludzi w czerwonej koszulce.

FLETCHER, CARRICK, O'SHEA ODEJDĄ?


Są transfery, muszą być też ubytki. Pierwszym kandydatem do odejścia jest O'Shea. Zdaniem Pepa Guardioli, Jonh nie jest potrzebny w składzie, przy obecności Rafaela Da Silvy. Możliwe jest też odejście Fletchera oraz Carricka. Nie są to jednak potwierdzone informacje i wszystko może się jeszcze zmienić.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 30, 2011, 17:19:58 »
Carricka zostaw dobry defensywny pomocnik.
Jakos styl gry jaki preferuje Guardiola mi nie pasuje zbytnio, MU woli szybkie ataki niż klepanie x razy na metrze
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Giggs11

  • Gość
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 30, 2011, 18:32:19 »
Najbardziej z tamtej trójki chciałbym Modrica :). Fletcher i Carrick mógłbyś zostawić, ale jak chcesz. O'Shea to masz rację za słaby na MU

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 30, 2011, 18:47:01 »
UDANY DEBIUT GUARDIOLI!
BENIFCA LIZBONA 1:3 MANCHESTER UNITED

25' Carlos Martins
55' Valencia
67' Rooney
82' Berbatov

Zmiany :
64' Giggs - Scholes
64' Berbatov - Hernandez
82' Rafael - O' Shea

Kartki :

brak

Statystki :
(w tym meczu taki rozmiar duży, ale w następnych meczach będzie zmniejszone)



Składy :


Pierwszy mecz pod wodzą Guardioli i od razu zwycięstwo. W pierwszej połowie dominowała Benfica, co zaowocowało golem Carlosa Martinsa w 25 minucie. Jednak już na początku pierwszej połowy, odpowiedziało United. W 55 minucie, niczym Messi, Valencia przebiegł rajdem od połowy boiska i strzelił gola. 12 minut później, Rooney potężnym strzałem, pokonał bramkarza rywala i już było 2:1. Kolejnym krokiem do zwycięstwa był gol Berbatova, który kilka minut przed, został wpuszczony na boisko za Javiera Hernandeza.

Galeria z meczu :

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 19:00:43 wysłana przez smolarek222 »

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek - |UDANY DEBIUT GUARDIOLI!|
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 30, 2011, 19:21:01 »
ale skutecznosc na 4 strzaly 3 bramki ! .


Jednak sie mylilem Guardiola dał zwyciestwo .
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek - |UDANY DEBIUT GUARDIOLI!|
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 30, 2011, 21:58:04 »
WYPOWIEDZI PO MECZU

Wayne Rooney :
- Zagraliśmy tak, jak oczekuje od nas tego trener. Gra była widowiskowa, z mnóstwem bramek. Cieszę się z wygranej i myślę, że taką formę pociągniemy aż do rozgrywek ligi angielskiej.
Carlos Martins :
- Strzeliłem bramkę i bardzo jestem z tego zadowolony, jednakże i tak zespół nie wygrał. Nie mieliśmy szans z Manchesterem United i po bramce strzelonej przez Berbatova nie mogliśmy się już podnieść.
Pep Guardiola :
- Gra zespołu mi się podobała, jednak nie jest to do końca mój styl, zgodnie z którym chciałbym prowadzić zespół. Myślę jednak, że już niedługo Manchester United wpasuje się w moją strategię i będą grali jeszcze lepiej niż dotychczas.

WZMOCNIENIA W OBRONIE?



Po plotkach na temat pomocy i ataku, teraz pojawiają się spekulacja na temat transferów w obronie. Zespół z Old Trafford prawdopodobnie wzmocnić Maicon z Interu Mediolan oraz Gareth Bale.

Giggs11

  • Gość
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek - |UDANY DEBIUT GUARDIOLI!|
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 30, 2011, 22:03:37 »
Jeżeli w 1 połowię dominowała Benfica, a w drugiej ty to powinien być remis, ale widać że byłeś bardziej skuteczny :D. No Maicon Maicon byłby świetnym wzmocnieniem i chyba jakby doszedł do skutku byś miał najlepszą obronę na świecie :D Maicon-Vidic-Ferdinant-Evra :D

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek - |UDANY DEBIUT GUARDIOLI!|
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 30, 2011, 22:17:58 »
Jeżeli w 1 połowię dominowała Benfica, a w drugiej ty to powinien być remis

Ale Benfica w pierwszej połowie i strzeliła 1 bramkę, a ja w drugiej i strzeliłem 3 bramki. Po prostu mój atak jest bardziej skuteczny.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Na podbój Europy - Manchester United by smolarek - |UDANY DEBIUT GUARDIOLI!|
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 30, 2011, 22:34:33 »
No to zaczynam, hmm Pep trener diabłów, nie pasuje mi zbytnio ale to będzie ciekawe. Widać, że szykuję się kadrowa rewolucja w Man United,  nie wiem po co kupywać nowych napastników ja bym kupił Sneijdera i tyle w temacie. Moim zdaniem skład jest kompletny. Maicon nie potrzebny bo jest Rafael i Fabio.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Mam pytanie do was. Czy mam sobie darować zmiany i kartki w opisach meczu, czy nadal je pisać?

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Mam pytanie do was. Czy mam sobie darować zmiany i kartki w opisach meczu, czy nadal je pisać?
NIE JEST TO KONIECZNE.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
NIE JEST TO KONIECZNE.

Nie jest konieczne, czyli lepiej żeby były? ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Nie jest konieczne, czyli lepiej żeby były? ;)
to zależy od Ciebie, mi to nie jest potrzebne. Jak będzie to ok a jak nie to też ok.
Dla Ciebie pewnie lepiej jak nie będzie bo będziesz miał więcej czasu na grę a nie na wstawianie zmian czy kartek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Na środek ściągnij sobie Ozil'a. Jest młody, przez co będzie się rozwijać, i ma kapitalne podania. Ale błagam, nie sprowadzaj spowrotem Cristiano Ronaldo :D
Dobrze, że wygrałeś z Benficą. Guardiola udanie zadebiutował, ale ten wynik to dużo większa zasługa sir Alexa niż Hiszpana.
Co do zmian i kartek, to dla mnie jest to zbędne. Jak ktoś dostanie czerwoną, albo zawodnik który wszedł z ławki strzelił bramkę, po prostu napisz i tyle.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer