Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Rezerwy dają półfinał F.A. Cup!  (Przeczytany 126064 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:42:54 »
dwa wysoko wygrane mecze najpierw wilki tera stoke czekam na liverpool oby nie było wysoko

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:49:52 »
No widzę, że powoli się rozkręcasz pierw Wilki teraz Stoke.. Rezerwowy skład z tym 18 letnim Kingiem poradził sobie bardzo dobrze. Teraz tylko czekać na wielki mecz z L'poolem, który mam nadzieję będzie zwycięski.. przerwij tą zlą passe meczów na Anfield Road.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 05, 2011, 10:59:15 »
Mecz z Liverpoolem w idealnym momencie, Manchester w wysokiej formie i mam nadzieję, że pokonasz the reds.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:02:57 »
Złapałeś wiatr w żagle i wysoko wygrywasz jednak teraz przed Tobą prawdziwy sprawdzian. Mecz z Liverpoolem to klasyk. Jak przegrasz to The Reds uciekną na 7 pkt więc musisz wygrać ;)! Powodzenia.

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:06:50 »
Manchester w wysokiej formie i mam nadzieję, że pokonasz the reds.
A ja nie :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 05, 2011, 11:15:45 »
Po nie najlepszym początku sezonu rozkręciłeś się. Rozłożyłeś na łopatki Wolves, bardzo dobre spotkanie Rooneya. Widać, że on będzie stanowił o sile ofensywnej Twojego zespołu.
Ze Stoke też bardzo ładnie sobie poradziłeś biorąc pod uwagę to, że grałeś rezerwami. Ładnie pokazał się King, może będziesz miał pożytek z tego chłopaka w przyszłości.
Teraz czeka Cię ciężkie spotkanie z Liverpoolem. Uważaj głównie na Suareza bo jeśli dobrze się nim gra to jest maszynka do zdobywania goli. Maxi potrafi ładnie pociągnąć na skrzydle, i za nic nie dawaj dośrodkowywać Meirelesowi, bo to się może źle skończyć. :D

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 05, 2011, 12:00:54 »
Gratuluje wygranej, Brittania Stadium to ciężki teren więc taki wynik zadowala każdego kibica.
King - Takie nazwisko musi znakomicie grać i powoli pokazuje swój potencjał, stawiaj na niego częściej.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 King show w Stoke, zapowiedź klasyka ligi!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 05, 2011, 14:00:42 »
5 Kolejka BPL



Świetny mecz Younga i Rooneya!

0:4

Strzelcy:


1' Rooney 0:1

52' Ferdinand 0:2

65' Rooney (PK) 0:3

76' Vidić 0:4

Kary Indywidualne:

17' Rafael

65' Kelly



156 odsłonę klasyka Anglii  czas zacząć. Kibice jeszcze dobrze nie zdołali dobrze zasiąść na swoich miejscach, a już zobaczyli gola. Była 38 sekunda gry, Nani popędził lewą stroną podał do wbiegającego na 20 metr Rooneya, ten zrobił mały zwód i precyzyjnym strzałem w prawy dolny róg zdobył gola. W 17 minucie po brutalnym ataku Rafaela boisku musi opuścić Auerelio, zastępuje go Kelly. The Reds rzucili się do ataków, ale tego dnia mieli źle nastawione celowniki. Najlepszą okazję do wyrównania miał Maxi, który trafił w słupek próbując dobić strzał Meirelesa. Chwilę potem do zupełnej rozpaczy mógł doprowadzić fanów The Reds Owen, ale jego strzał minimalnie chybił celu. Druga połowa to już popis gry w wykonaniu przyjezdnych. W 52 minucie Young z rzutu rożnego idealnie wrzuca piłkę na głowę Ferdinanda który pokonuję Reinę po raz drugi. W 65 minucie wprowadzony chwilę wcześniej Valencia jest brutalnie faulowany przez Kellyego i sędzia wskazuje na "wapno". Ekwadorczyk nie wraca już na boisko za niego wchodzi Smalling, który zamienia się z Rafaelem pozycjami. Do piłki ustawionej na 11 metrze podbiega Rooney i mocnym strzałem w dolny róg bramki Reiny wyprowadza swój zespół na 3 bramkowe prowadzenie. To nie był koniec popisów strzeleckich gości w tym meczu. Rzut rożny bity przez Younga zamienia na gola kapitan Red Devils Nemanja Vidić, wynik brzmi 4:0. Tak kończy się pojedynek dwóch największych rywali. Goście dopięli swego wygrali na Anfield i zbliżyli sie na odległość 1 punktu do lidera. Teraz czeka ich podróż do Lyonu na mecz w Lidze Mistrzów.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1153709ce2402c806a563ee7ca135386&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1153709ce2402c806a563ee7ca135386&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Ashley Young 7.5

Trenerzy o meczu:



Nie mam ochoty długo komentować tego meczu. Zagraliśmy bardzo słabe zawody, goście genialnie nas wypunktowali. Szybko stracona bramka ewidentnie podcięła nam skrzydła. Gratuluję im wygranej, byli o klasę lepsi.



Na taki dzień czekaliśmy ponad 2 lata znów udało nam się wygrać na Anfield. Nie spodziewałem się aż tak łatwego meczu i tak wysokiej wygranej nad nimi. Wróciliśmy do gry o mistrza, czyli o to co chcieliśmy. Bardzo dobry mecz debiutującego w pierwszym składzie Ashleya, chłopak ma świetne stałe fragmenty gry. Cały zespół zasłużył na pochwały. Dość euforii teraz przed nami ciężki mecz z Lyonem w LM, musimy dobrze zacząć te rozgrywki.




VS




Stade Gerland, Lyon 18 październik 20.45. Mecz transmitowany w nSport i Polsat.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2011, 14:10:05 wysłana przez reddevil8911 »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 Klasyk ligi angielskiej dla..., czas na LM!
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 05, 2011, 14:05:27 »
Świetny klasyk. Manchester miał gigantyczną przewagę w tym meczu, Liverpool na pewno rozczarował swoją słabą postawą bo nie pamiętam kiedy ostatni raz oni tak dostali na Anfield Road. Young i Rooney to może być duet na miarę mistrza Anglii. W LM od samego początku fatalnie bo Lyon to zespoł cholernie trudny do ogrania.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Klasyk ligi angielskiej dla..., czas na LM!
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 05, 2011, 14:08:23 »
ooo ; D
Tak jak myślałem, że po trzy letniej przerwie Diabły wygrają na Anfield Road. Już w 38 sekundzie skonstruowałeś akcję po której padła bramka. Następnie na gola musiałeś czekać, aż do 50 minuty, no ale gdy już trafiłeś to potem nie mogłeś przestać.

Gratulacje z tego wyniku no i życzę powodzenia z Lyonem.

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Manchester United by reddevil8911 Klasyk ligi angielskiej dla..., czas na LM!
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 05, 2011, 14:20:23 »
Świetny mecz, kibicie MU tylko pewnie takie by chcieli, Young pierwszy mecz i już znakomity. Powodzenia z Lyonem.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Klasyk ligi angielskiej dla..., czas na LM!
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 05, 2011, 17:04:21 »
taki Manchester chcemy oglądać
teraz tylko potwierdź tą wysoką formę w LM

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United by reddevil8911 Klasyk ligi angielskiej dla..., czas na LM!
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 05, 2011, 18:07:14 »
Kapitalne spotkanie z odwiecznym rywalem. Chwilka meczu i Liverpool już przegrywa, na pewno to pomogło. Gole strzelone w pierwszych sekundach podłamują zespół. Rooney znowu brameczki, fantastycznie gra narazie, oby tak dalej. Do tego dwa gole środkowych obrońców i jest po sprawie.

Lysy14Stilic

  • Gość
Odp: Manchester United by reddevil8911 Klasyk ligi angielskiej dla..., czas na LM!
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 05, 2011, 18:21:03 »
Gratuluje wygranej i widzę, że pokazujesz klasę po słabym początku :) powodzenia dalej

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Klasyk ligi angielskiej dla..., czas na LM!
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 05, 2011, 18:45:17 »
1. Kolejka Fazy Grupowej Ligi Mistrzów, Grupa B



Rooney Show i Lyon zrównany z ziemią w 30 minut!


0:5

Strzelcy:

61' J. Hernandez 0:1

65' Anderson 0:2

70' Rooney 0:3

78' Rooney 0:4

87' Rooney 0:5


Kary Indywidualne:


Brak

Ligę Mistrzów czas zacząć. Manchester United zagra w dość trudnej grupie z ekipami Lyonu, Werderu i Glasgow Rangers. Pierwszym przystankiem w drodze o awans była Francja, a dokładniej Stade Gerland w Lyonie. Pierwsza połowa nie przyniosła jakiś wielkich emocji, te dopiero rozpoczęły się w drugiej części gry. Goście zagrali z jeszcze większą werwą niż w pierwszej i praktycznie nie schodzili z pola karnego Lyonu. Gospodarzy próbował pobudzić do lepszej gry Lisandro, ale jego strzał minął celu. W odpowiedzi Hernandez pod drugą bramkę też fatalnie przestrzelił. Czego nie udało mu się dokonać w 53 minucie dokonał w 61 minucie kiedy to po podaniu Rooneya znalazł się przed bramką Llorisa, miał przed sobą Crisa ale minął go na szybkości i mocnym strzałem w środek bramki zdobył gola. Od tego momentu gracze Fergusona rządzili na boisku i kolejne gole były tylko kwestią czasu. W 65 minucie szybka akcja Hernandez Young, strzał oddaje Chicharito broni Lloris, a robi to niefortunnie wprost pod nogi Andersona a ten bez zastanowienia umieszcza ją w siatce. W 70 minucie Anderson wypuszcza w bój Rooneya który kładzie bramkarza rywali i strzela bramkę. 8 minut później jest już 4:0, Smalling wrzuca w pole karne uderza Berbatov, jego strzał wybija przed siebie bramkarz gospodarzy, do piłki dopada Wazza i strzela swojego 2 gola. W 87 minucie najlepszy na boisku Rooney kompletuję Hattricka, znów dostaję piłkę na dobieg przepycha się obrońcami i technicznym strzałem w okienko ustala wynik meczu na 5:0 dla nas.Czyżby rodziła się potęga? W drugim meczu naszej grupy Werder pokonał Rangersów 2:1. Teraz czas na ligę i mecz na OT z 20 w tabeli Rovers.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1153709ce2402c806a563ee7ca135386&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1153709ce2402c806a563ee7ca135386&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:




Wayne Rooney 8.0


Wow co za szaleństwo zdobyłem swojego kolejnego hat - tricka w karierze, pierwszego w tym sezonie. W sumie mam już na swoim koncie 9 goli, jestem bardzo zadowolony z mojej dyspozycji w tym sezonie. Koledzy mi ufają podając mi piłkę, ja czuję się pewnie na boisku. Widać, ze odzyskuje swoją wielką formę z poprzedniego sezonu, ale to jeszcze nie jest 100%, może jakieś 80% (śmiech). Po słabym początku sezonu coraz bardziej się rozkręcamy i jesteśmy mocni jako zespół. Gratuluję również 1 gola Javierowi, ten chłopak będzie gwiazdą ma niesamowitą dynamikę. Ogólnie ten tydzień dla mnie udany, 2 gole z Liverpoolem na Anfield co mnie bardzo cieszy jako wychowanka Evertonu oraz 3 gole w lidze mistrzów z Lyonem, czego chcieć więcej.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 Rooney i wszystko jasne!!!!
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 05, 2011, 19:06:42 »
Nie spodziewałem się takiego wyniku, Lyon lubi zaskakiwać i pokonuje znacznie mocniejsze zespoły, zwłaszcza w LM bo w Ligue 1 swego czasu nie miał sobie równych. Pokazał im kawał dobrej piłki, Rooney ma szanse na najlepszego piłkarza LM z taką grą.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Rooney i wszystko jasne!!!!
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 05, 2011, 19:10:09 »
niesamowite 17min Rooneya i wielka wygrana  nad dobrym przeciwnikiem

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United by reddevil8911 Rooney i wszystko jasne!!!!
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 05, 2011, 19:11:22 »
No piękny mecz w Twoim wykonaniu. Z Lyonem się ciężko gra i podobnie jak Master nie spodziewałem się, że aż tak ich rozniesiesz. Rooney znowu rozegrał kapitalne spotkanie. Chicharito strzelił gola, może to on będzie tym drugim napadziorem bo to jest w United ładny dylemat.
W następnej kolejce rywal niby łatwy, niby ostatni w tabeli, ale uważaj na nich bo ja miałem z nimi sporo problemów. Krwi mi napsuł szczególnie Santa Cruz. I omijaj szerokim łukiem ich środkowego obrońcę Sambę. Chłopak zatrzymywał Abate właściwie jak chciał a tym piłkarzem mijałem już nie takich obrońców jak on.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Rooney i wszystko jasne!!!!
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 05, 2011, 20:23:15 »
6 Kolejka BPL



Jest wicelider, ale styl gry nie zachwycił!

1:0

Strzelcy:

65' Andrews (samobój)


Kary Indywidualne:

78' Rafael

Po tęgim laniu jakie sprawili gracze Fergusona jedenastkom Liverpoolu i Lyonu na wyjeździe przyszedł czas na mecz u siebie. Ku zaskoczeniu zgromadzonych na stadionie widzów ich ulubieńcy przeżyli prawdziwą drogę przez mękę grając z 20 w tabeli Rovers. W pierwszej połowie słupek obijali z jednej strony Pedersen z drugiej Giggs. Goście umiejętnie się bronili i wypychali gości spoza swej szesnastki. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył gracz Blackburn który nie fortunie wybijał piłkę po lekkim strąceniu piłki przez Rooneya. Żółtą kartkę zobaczył w tym meczu Rafael, który zatrzymał idącego z kontrą Santa Cruza. Paragwajczyk na boisko już nie wrócił i zastąpił go Jason Roberts. Z kolei w ekipie gospodarzy kontuzji doznał Javier Hernandez, ale dograł cały mecz. Jesteśmy wiceliderem tabeli.Teraz gramy u siebie z Werderem, musimy zagrać lepszy mecz niż dziś.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1153709ce2402c806a563ee7ca135386&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1153709ce2402c806a563ee7ca135386&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Nemanja Vidić 7.0

Javier Hernandez wypada na mecz z Werderem!



22 letni Javier Hernandez doznał stłuczenia kostki w końcówce meczu z Blackburn i na pewno opuści mecz z Werderem. Niepewny również jest jego występ w meczu z The Tofees w 7 kolejce BPL. Mówi się o trwającej 1-2 tygodnie przerwy w grze.





VS



Old Trafford, Manchester 24 października godz. 20.45. Transmisja w nSport.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United by reddevil8911 Ciężki mecz z Rovers, kontuzja Hernandeza!
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 05, 2011, 21:10:19 »
Blackburn to ekipa z którą ciężko się gra więc dobrze, że zdobyłeś 3 punkty. Nie ważne czy po samobóju czy nie, ważne że wygrałeś. Szkoda kontuzji Javiera, ale na szczęście nie jest to długa kontuzja a mając takich napadziorów jak Owen czy Berbatov na pewno poradzisz sobie bez Hernandeza.
Ciekawe jak Ci pójdzie z Werderem. Ja, zespołami z Bundesligi zawsze miałem z nimi problemy. W Europie najczęściej ich ogrywałem, myślę, że też dasz sobie radę.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United by reddevil8911 Ciężki mecz z Rovers, kontuzja Hernandeza!
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 05, 2011, 21:10:19 »