Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Rezerwy dają półfinał F.A. Cup!  (Przeczytany 126082 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Nie lepiej (taniej dla zespołu) byłoby wyznaczyć w takiej sytuacji Phelana na menedżera? Oficjalnie jest trenerem pierwszej drużyny (w rzeczywistości).
" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Miałem i pisać, że to nie Flamengo a Corinthians São Paulo będzie trudniejsze w tym całym turne i się nie myliłem bo Liedson to super napastnik, w Europie wielkiej kariery nie zrobił ale kilka razy królem strzelców w Lidze Sagres był.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Wyniki ciekawe. Dwie wygrane, jeden remis. Mam nadzieję, że podobnie będzie w lidze. To tournee też ciekawe. Zapraszam do mnie.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Gill ma rację. zdobyte tutaj doświadczenie na pewno zaprocentuje w Klubowych MŚ. szkoda Fergusona, jego żony, pewnie odejdzie już na zawsze, ma swoje lata. teraz tylko patrzeć jaki będzie nowy coach.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Tournee udane i wyniki bardzo dobre :D Higuain już strzela co jest dobrym prognostykiem. Co do Sir Alexa to szkoda mi go i jego żony ale wierze, że z tego wyjdzie.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Corinthias:
Ale was Liedson na samym początku zaskoczył :D Wynik dobry, a i tak grałeś rezerwami.
Flamengo:
Pierwszy skład i widać efekty;P
Cruzeiro:
Znów rezerwy i znów nie zawodzą;P
Szkoda mi SAF, mam nadzieję, że wyjdzie jakoś z tego...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 23:41:16 wysłana przez Lewy23 »

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Wyniki dobre jak przystało na United. Ale czarny scenariusz wybrałeś  ;D Jestem bardzo ciekaw kto będzie nowym szkoleniowcem!

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
sparingi dobre bo nie grałeś podstawowym składem we wszystkich meczach ale i tak wygrywałeś
ciekawe kto zastąpi SAF

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Bardzo dobre trzy spotkania przed sezonem. Higuain już w pierwszym meczu pokazał, że wydane na niego pieniądze szybko się zwrócą w postaci goli. Trafić dwa gole w debiucie to jest nie lada wyczyn. Kolejne dwa spotkania też udane. Do bramki rywala już strzelali zawodnicy którzy stanowili o sile twojego zespołu w ubiegłym sezonie.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Już wszystko wiemy!



Dzisiejszego popołudnia zarząd Manchesteru United przedstawił swojego nowego szkoleniowca. Początkowo media informowały, że będzie nim Andre Villas Boas ale ta plotka szybko została ucięta, gdyż młody portugalski szkoleniowiec został trenerem The Blues. Kolejnym kandydatem był Jose Mourinho który kiedyś w wywiadzie udzielonym dla The Daily Star wyraził chęć objęcia funkcji menadżera klubu po odejściu Sir Alexa Fergusona. Sam zainteresowany odesłał szybko odpowiedź, w której jasno dał do zrozumienia że chcę pozostać w Realu. Wszystkie plotki wzięły w łeb kiedy na oficjalnej prezentacji pojawił się jako nowy trener.....



Nowym szkoleniowcem zespołu z Old Trafford został 38 letni Norweg Ole Gunnar Solskjær były gracz Manchesteru United w którym grał w latach 1996-2007 dla którego w 386 spotkaniach strzelił 238 bramek w tym chyba najważniejszą z Bayernem Monachium w finale LM w 1999.  W związku z kontuzją odniesioną w 2003 roku, po 4 latach spędzonych więcej u lekarzy niż na boisku, 27 sierpnia 2007 postanowił zakończyć swoją piłkarską karierę. W 2008 roku został trenerem drużyny rezerw Manchesteru United, gdzie pracował ponad 2 lata, by 9 listopada 2010 roku związać umową z jego macierzystym klubem Molde FK gdzie objął funkcję trenera I drużyny. Teraz wraca do Manchesteru by zastąpić absolutną legendę klubu Sir Alexa Fergusona. Popularny Baby-face killer  (zabójca o twarzy dziecka) związał się z klubem z Old Trafford rocznym kontraktem z opcją przedłużenia na kolejne dwa lata.


Wywiad ze świeżo upieczonym szkoleniowcem zespołu dla stacji MUTv:




Witam, szybko do nas wróciłeś co cię skłoniło do powrotu tutaj?

Witam, co mnie skłoniło powiem szczerze telefon od Sir Alexa Fergusona (śmiech). Śpię sobie u siebie w domu w Norwegii jest godzina 9 ,a tu telefon ... odbieram zaspany, z tej strony sam menadżer mówi, że jego żona leży w ciężkim stanie w szpitalu i on odchodzi z zespołu a ja mam go zastąpić, mówi też za chwilę zadzwoni do mnie David Gill by omówić wszystkie szczegóły. Rzeczywiście za chwilę zadzwonił do mnie i złożył propozycję z tych nie do odrzucenia. Poprosiłem żonę żeby mnie uszczypnęła bo nie chciałem w to wierzyć, ale to prawda.

Czyli można powiedzieć, że zostałeś przez niego wybrany?

Tak zostałem, choć nigdy nie spodziewałem się że to będę ja. Myślałem, że Mark Hughes, Steve Bruce lub Roy Keane zostaną jego następcami, ewentualnie Ryan Giggs ale nie ja... Oczywiście chciałem tu kiedyś pracować jako trener, ale nie myślałem że  to nastąpi tak szybko.


Masz świadomość, że zostałeś postawiony pod ogromną presją. Musisz zastąpić legendę nie tylko Old Trafford ale całego świata. To zadania będzie bardzo trudne do wykonania?

Mam świadomość Sir Alex był kimś zupełnie wyjątkowym niepowtarzalnym. Presja jest wielka ale czasem trzeba mocno zaryzykować, by  stworzyć coś wielkiego. Mam nadzieję, że mi się uda. Taka okazja jest jedna w całym życiu, zamierzam z niej skorzystać.

Dobrze, jesteś na bieżąco z wydarzeniami w klubie. Śledziłeś ostatni sezon?

Jasne, że śledziłem zespół rozegrał kapitalny sezon, wygrali wszystko co mogli. Mam nadzieję, że w tym roku też zaprezentujemy się równie dobrze i zdobędziemy kilka pucharów. Czas zacząć budować własną historię (śmiech).

Twoim największym utrudnieniem będzie słaba znajomość zespołu, będziesz mieć mało czasu by zaznajomić się graczami, jak sobie z tym zamierzasz poradzić?

To dość trudne pytanie, z początku będę bazował na pracy Sir Alexa Fergusona powoli wdrążając swoje pomysły na drużynę. Taktyka na razie będzie nie zmienna, będziemy grać 4-4-2 ale z czasem zaczniemy próbować czegoś nowego. A jeśli chodzi o zawodników to z kilkoma z nich grałem jeszcze w piłkę więc problemów nie będzie. Ryan Giggs jest moim rówieśnikiem więc jestem spokojnie o nasze relacje, w końcu obaj jesteśmy profesjonalistami i wiemy jak trzeba się zachować w takiej sytuacji.


Dziękuje za wywiad, powodzenia w pracy obyś stworzył nową historię Manchesteru United.

Również dziękuje, mam nadzieję że mi się to uda.




Manchester United zagra dla Japonii!

30 lipca 2011 r o godz. 20.45




VS

Na Old Trafford odbędzie się charytatywny mecz pomiędzy Manchesterem United a Realem Madryt. Dochód z tego meczu a także honoraria zawodników zostaną przekazane najbardziej potrzebującym ofiarom trzęsienia ziemi w Japonii.

Offline MattMiz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.06.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #430 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:23:30 »
Powiem jedno... Wow :D
Spodziewałem się kogoś z doświadczeniem i byłem pewien, że będzie to Jose, a tu taka niespodzianka Solskjær trenerem Czerwonych Diabłów no zobaczymy jak się sprawdzi :)


Mistrz! Mistrz! Nasz TS!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - The Potters by MattMiz!

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #431 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:26:00 »
ja stawiałem na Boasa :)
a tu proszę taka niespodzianka
liczę że będzie takim trenerem jakim był piłkarzem a może i jeszcze lepszym
bardzo ciekawy pomysł na mecz charytatywny

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #432 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:32:23 »
Ciekawy trener nie podziewałbym się go na tym miejscu, jako piłkarz był niesamowity ciekawe jak się spisze jako trener. Czekam na mecz z Realem, będzie na co popatrzeć :)
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #433 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:34:40 »
No proszę proszę ;) Ciekawy wybór. Czekam na mecz z Realem i liczę na bramki Higuaina.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #434 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:39:15 »
Spodziewałem się, że trenerem zostanie Andre Villas Boas, a tu jednak miłe zaskoczenie. Sam Solskjær był zdziwiony telefonem on SAFa.. Być trenerem United to nie lada wyzywanie zwłaszcza że od kilkunastu lat prowadził go jeden człowiek i zawsze był na topie.
Fajnie, że zorganizowałeś mecz z Realem na pewno będzie ciekawie.

Offline e-Adiss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2010r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #435 dnia: Lipiec 04, 2011, 13:45:26 »
Dobre wyniki na tourne. Higuain będzie miał ciężko przebić się do pierwszego składu ale to solidny zastępca Rooneya i Chicharito. Zobaczymy jak sobie poradzi nowy trener Solskjær. Dobrze zna ten zespół i wie jak gra. Zobaczymy co nowego wniesie do drużyny. Dobry ruch z twojej strony i mecz charytatywny. Zobaczymy jak oba zespoły się spiszą.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #436 dnia: Lipiec 04, 2011, 14:27:03 »
Ostatnio byłem na stronie Manchesteru i był jakiś wywiad, że on własnie chciał bym kiedyś zstąpić Fergusona, od razu sobie pomyślałem, że pewnie u Ciebie w karierze się pojawi :) Nie myliłem się, !:)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #437 dnia: Lipiec 04, 2011, 14:32:20 »
Oooo, legenda Old Trafford w roli trenera, no proszę. Ja też myślałem, że Boas zostanie coachem Diabełków, a tu proszę;P Teraz czekamy na mecz z Realem;P

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #438 dnia: Lipiec 04, 2011, 14:59:10 »
Super kariera! Jestem ciekaw wyniku z Realem Madryt. Na pewno będzie to wielkie widowisko

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 04, 2011, 16:59:27 »
Wiedziałem, że Solskjær! W rzeczywistości norweg właśnie oznajmił, że chciałby zostać zastępcą Fergusona. Dobry wybór!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: MUFC by reddevil8911 Już wszystko wiemy jest następca Sir Alexa Fergusona!
« Odpowiedź #439 dnia: Lipiec 04, 2011, 16:59:27 »