Autor Wątek: BaL by bachu12 |11 Wyników w ostatnim poście|  (Przeczytany 47170 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: BaL by pawelgk |Najtrudniejsi w jednym miesiącu|
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 30, 2011, 15:42:24 »
no terminarz w tym miesiacu mocno napiety ale taka jest liga Niemiecka i do tego jeszcze LE
co do meczu to bardzo udany w twoim wykonaniu twoje podanie i bramka całe szczęście już ten wynik się utrzymał i wygrałeś z wielkim Bayernem

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL by pawelgk |Najtrudniejsi w jednym miesiącu|
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 30, 2011, 15:51:40 »
2. w tabeli Bayern poległ,w głownej mierze dzięki Tobie. Dobrze, że wtedy nie strzelałeś.

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL by pawelgk |Najtrudniejsi w jednym miesiącu|
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 30, 2011, 19:24:16 »
Kozły wygrywają. Podolski s...


Kozły znowu pokazały że grają do końca a Paweł ma mocne kopyto. 1:2 taki był wynik. Nikt się nie spodziewał takiej walki. Koeln zlekceważyło wyraźnie przeciwników i efektem tego była stracona bramka na 1:1. Obydwie bramki dla Koeln strzelił będący w świetnej formie Paweł Bach. Przykra sytuacja spotkała Lukasa Podolskiego który dla kibiców Sampdorii będzie tylko symulantem. gdy przy wyniku 1:1 Kozły musiały strzelić Poldi wpadł na głupi pomysł z symulowaniem rzutu karnego. Sędzia był jednak uważny i zauważył blef. Lukas został ukarany żółtym kartonikiem.


Wywiad

Reporter- Witam państwa, dzisiaj będę rozmawiał w super snajperem Kozłów Pawłem Bach. Pawle jak ty to robisz że w pierwszym meczu zdobyłeś gola w następnych trzech nawet nikt nie wiedział kiedy strzelisz. Teraz po twoich strzałach zawsze możemy oczekiwać bramki.
Paweł Bach- To są tylko wyniki ciężkiej pracy całego zespołu. Ja tu nie gram sam cą koledzy z drużyny którzy w potrzebie zawszę zagrają idealną piłkę.
R- Czy te twoje rezultaty są darem od boga czy czymś innym?
PB- Nie to żaden dar od boga. Nie jestem Messy albo Maradona. Ja cały czas pracuje staram się poprawiać błędy jakie popełniam i trenuję najmocniej jak mogę.
R- Ile poświęcasz czasu na treningi? Jesteś w doskonałej formie. Biegasz z pełną szybkością ale po tobie nie widać zmęczenia. Jak ty to robisz?
PB- Ja mógłbym powiedzieć że nie schodzę z boiska. Zawszę zostaje po treningach czasami jestem też przed nimi żeby zawszę móc usiągać postawione wcześniej przeze mnie cele.
R- Wróćmy do meczu. Czy uważasz że Lucas Podolski dobrze postąpił gdy chciał wymusić rzut karny?
PB- Nie, dla mnie to była głupota. Dostał tylko niepotrzebną kartkę.
R- Dziękuję za wywiad. Do widzenia
PB- Niema sprawy. Do widzenia.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: BaL by pawelgk |Kozły wygrywają. Podolski s...|
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 30, 2011, 19:29:12 »
fantastyczny mecz i kolejne 2 bramki a Lukas miał dobre chcęci bo chciał karniaka wymusić ale niestety dostał źółtą kartkę

Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: BaL by pawelgk |Kozły wygrywają. Podolski s...|
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 30, 2011, 19:30:46 »
No najważniejsze ,że strzelasz i jesteś w wyśmienitej formie.Trzymaj tak dalej a po sezonie dosteniesz ofertę od dobrego klubu.Zapraszam do mnie :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BaL by pawelgk |Kozły wygrywają. Podolski s...|
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 01, 2011, 16:37:57 »
Hmm czyżby sie zapowiadał jakiś konflikt na linii ty Lukas Podolski?? Dobry mecz z Sampdorią, dwa gole.

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL by pawelgk |Kozły wygrywają. Podolski s...|
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 01, 2011, 20:10:22 »
Trener wie co dobre


Trener Kozłów po wydarzeniu jakie miało miejsce w ostatnim meczu nie wystawił Lucasa Podolskiego w pierwszym składzie. Od początku też nie zaczynał wykonujący rzuty wolne Freis. Ten zaszczyt wykonywania bliskich wolnych przyszedł Pawłowi. Mecz wyrównany i wynik sprawiedliwy. 1:1 mecz ciężki dla obu ekip. Pierwszego gola zdobył Nurnberg. Bunjaku w akcji sam na sam pokonał bramkarza Koeln. Po pierwszej połowie było 1:0 dopiero w drugiej Paweł dostał idealną piłkę lecz został on sfaulowany więc mieliśmy rzut wolny. Bachu podszedł do piłki. Skoncentrowany wiedział że musi trafić. Podbiegł do piłki. Dla niego to wszystko działo się w zwolnionym tępię. Piłka nad murem przeleciała i GoooooooooooooL. Wszystko po chwili przyśpieszyło. Paweł precyzyjnym strzałem w Lewą stronę bramki pokonał Bramkarza. To jego pierwszy gol z rzutu wolnego i miejmy nadzieję że nie ostatni.


Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL by pawelgk |Trener wie co dobre|
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 01, 2011, 21:01:51 »
no strzelasz już gole z wolnych :D mnie się to jeszcze nie udało bo nie miałem okazji ;P

co do wywiadu - trochę krótki i jest tam parę literówek

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: BaL by pawelgk |Trener wie co dobre|
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 01, 2011, 21:29:19 »
już stajesz się gwiazdą w Koloni, wysoka twoja skuteczność zapewne w okienku transferowym gdzieś wyfruniesz  ;D

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: BaL by pawelgk |Trener wie co dobre|
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 01, 2011, 21:51:23 »
jak nie z akcji to z stałego fragmentu gry teraz sądzę że trener da ci więcej szans z wolnych i bramki będą się sypać co mecz

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BaL by pawelgk |Trener wie co dobre|
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 01, 2011, 21:55:28 »
Bachu szaleje, gol z wolnego musiał być piękny i ważny. Uuu czyżby Poldi miał odejść z Koeln. :o

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL by pawelgk |Trener wie co dobre|
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 01, 2011, 23:12:11 »
Kozły niszczą wszystkich w pucharach


Nadszedł szan na Puchar Niemiec. Kozły już na samym początku trafili na silnego rywala. W tym meczu Lucas Podolski już mógł zagrać. Podczas rozgrzewki zawodnicy mieli się dobrać w pary. Paweł był w parze z Poldim. Od początku było widać że coś jest nie tak. Zawodnicy niechętnie współpracowali lecz musieli to robić. Na całe szczęście do niczego nie doszło więc piłkarze spokojnie wyszli na początek pierwszej połowy. Pierwszą bramkę w meczu zdobył Bachu w 10 minucie. Trener wyraźnie powiedział Kozłom że mają atakować z kontry. Borussia atakowała Barios stracił piłkę i szybko poszła kontra. Dalekie podanie do Pawła i zanim biegli tylko obrońcy i Yalcin. Bachu trafił w bramkarza. Piłka odbita od Bramkarza trafiła pod nogi Yalcina i mieliśmy 2:0. W drugiej połowie znów zabłysnął Bachu. Strzelając bramkę na 3:0. To był pogrom dla Borussi i pożegnanie w tak wczesnej wazie pucharów. Po meczu wszystko było w porządku do czasu gdy Paweł podszedł do Podolskiego i zaczęły się kłótnie.




Tą kłótnie wywaliłem bo nawet mi się nie podobała. Nie chce zaczynać umieszczać tu jakiś większych wątków fabuły będą tylko mecze i takie tam bo jeżeli mi się to nie podobało to naprawdę napisałem syf. Jutro zagram jakiś meczyk ale wątpię żebym dodał.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 02:59:50 wysłana przez bachu12 »

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: BaL by pawelgk |Kozły niszczą wszystkich w pucharach|
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 02, 2011, 10:49:07 »
no Kozły w pucharach grają rewelacyjnie ale gdyb nie ty to by tak łatwo nie było a tak to 2 brameczki i awans Kozłów

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL by pawelgk |Kozły niszczą wszystkich w pucharach|
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 02, 2011, 15:09:19 »
Znów błysnąłem, po raz kolejny już. 3:0 z Borussią to naprawdę jest coś. no i te dwie brameczki ;p

Super_Mario

  • Gość
Odp: BaL by pawelgk |Kozły niszczą wszystkich w pucharach|
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 02, 2011, 17:20:23 »
Bardzo dobrze Ci idzie. Strzelasz gole, "Kozły" niszczą wszystko na swej drodze niczym asteroida :)

Strzeliłeś dwie bramki Sampdorii, tylko szkoda tego głupiego zagrania Podolskiego. Pewnie mu śpieszno do Serie A z takimi zagraniami. Całe szczęście, że uratowałeś remis w meczu z Norymbergą i to po golu z rzutu wolnego. Bardzo dobre spotkanie z Borussią, w sumie 25 strzałów i strzeliłeś kolejne 2 gole.

Podolskiemu trzeba dać w ryj, to się uspokoi ;)

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: BaL by pawelgk |Kozły niszczą wszystkich w pucharach|
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 02, 2011, 17:23:00 »
Kolejne dwie brameczki w Koln ;P Ładnie, ładnie.

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL by pawelgk |Kozły niszczą wszystkich w pucharach|
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 05, 2011, 06:03:36 »

Wszechstronność Pawła


Kozły w ostatnich meczach z silnymi przeciwnikami grały zadowalająco. Gdy Koeln podejmował Werder miała być wielka walka i tak było. Obie ekipy miały problemy z trafianiem. W drugiej połowie po znakomitej akcji na prawej flance Paweł mógł się pochwalić znakomitą asystą. Polska dwójka Bach i Peszko pokazali z siebie wszystko. Paweł asystował a Sławek trafił z główki pomiędzy nogami bramkarza. Kozły wspinają się w górę tabeli. Wygrywają i zgarniają trzy punkty.





Polski Duet znów dał czadu lecz to nie wystarczyło


Koeln musiało wygrać ten mecz żeby mieć pewien awans do dalszych rozgrywek Ligi Europejskiej. Plany te pokrzyżowała im Sampdoria. Niepotrzebny remis i Kozły muszą w następnym meczu wygrać lub zremisować aby awansować dalej. Pierwszą bramkę strzeliły Kozły po akcji Podolski, Bach, Peszko. Ten pierwszy podał z lewej strony do Pawła ten mógł już strzelać. Jako iż to był ostry kąt wolał podać do niekrytego przez nikogo Peszki. Bramka wyrównująca padła po błędzie sędziego. Zamiast bramki powinna być odgwizdana ręka(głupi pes).





Wyczerpany Bachu daje trzy punkty


Paweł Bach jest ostatnio największym filarem drużyny. Gra pełne mecze od początku do końca. W tym meczu trener ściągnął go w 70 minucie. Zaraz po strzeleniu bramki. Asystował mu wchodzący chwilę wcześniej za Matyszczyka Novakovic. Paweł będzie mieć teraz trochę wolnego gdyż w następnym tygodniu Kozły grają mecz sparingowy z Benfiką. Paweł poprosił żeby trener go nie zabierał na ten mecz gdyż musi odpocząć.



Chciałem jeszcze mecz z Hamburgerem zagrać ale wywaliło mnie do windy i chyba będę musiał zasymulować ten mecz trudno.

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: BaL by pawelgk |Wszechstronność Pawła|
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 05, 2011, 10:23:29 »
Radzisz sobie bardzo dobrze. Jesteś liderem zespołu i tylko czekać jak jakaś drużyna z Europy zechce skorzystać z twoich usług!

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: BaL by pawelgk |Wszechstronność Pawła|
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 05, 2011, 10:29:04 »
Bardzo fajna kariera BaL, widać że rośniesz na wielką gwiazdę. Super opisane w ogóle bardzo fajna karierka :D
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BaL by pawelgk |Wszechstronność Pawła|
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 05, 2011, 10:35:40 »
No Paweł Bachu szaleje, praktycznie jeśli zespół zdobywa gola to ty albo asystujesz albo strzelasz wielkie brawa. Podejrzewam, że już niedługo będzie się o ciebie bić pół Europy.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BaL by pawelgk |Wszechstronność Pawła|
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 05, 2011, 10:35:40 »