Autor Wątek: Dziwne zjawisko "kulawej" gry  (Przeczytany 1370 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline cyg4n3k

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2010r.
Dziwne zjawisko "kulawej" gry
« dnia: Czerwiec 25, 2011, 12:41:43 »
Witam
To moj pierwszy w zasadzie post na tym forum, w ktorym chcialbym sie poradzić doswiadczonych rzezników w pes'a. Moze teraz kazdy bedzie ze mnie rył :P ale mam pewien problem podczas gry- online czy 1P vs 2P- bez róznicy...zauwazyliscie moze takie zjawisko kiedy to nic sie nie klei...podania sa z dupyy...zawodnicy zbieraja sie do bali jakby popili dzien wczesniej...strzały przewaznie z fałszem gdzies ponad poprzeczke lub obok słupka...wszystko idzie nie tak...co ciekawe gramy z ziomkiem z godzine- muce go 4:0 w meczach i po jakims czasie po rozpoczeciu nastepnego- juz w pierwszych podaniach czuje ze nic nie ugram bo zaczynaja moi "kulawą" gre :) Pisze oczywiscie w duzym przesadyzmie zeby problem naswietlic bo na pierwszy rzut oka wyglada wszystko ok...ale juz po kilku podaniach i strzale na brame wiem ze mecz mam umoczony :) Obroncy nie potrafia bali zabrac jak juz sie uda to leci gdzies rykoszetem...cisne cisne a wrażenia podobne do gry w tenisa ze ścianą :P Zaznaczam ze znam roznice miedzy gra online gdzie wszystko troche zamula ale grajac z kumplem na chacie jest to samo...Ma ktos podobny problem?? Komp nie stanowi (tak mi sie zdaje problemu- intel quad 2.33 280gtx 4ram pudło lcd 32 pod to)...padziory mam z xboxa tyle ze jeden jest pod PC bezprzewód a drugi wozi ziomek z konsoli x'a oryginał...wrazenia mam takie ze jak podpiete sa dwa pady na directimput to wtedy zaczyna sie jazda...Dajcie znac...albo ide sie leczyć bo juz szajby dostaje  ;D:P;D...pada zmienialem...przepinam usb co szpil...szkoda gadać...Pozdro

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Dziwne zjawisko "kulawej" gry
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2011, 13:56:06 »
Heh, no ja mam tak jak rozegram 10 meczy pod rząd. Wtedy nic mi nie wychodzi, niby klikam sprint a mój zawodnik biegnie jakby chciał, a nie mógł. Strzały, i podania to wtedy porażka... zwłaszcza jak gram na Top Player, moja rada... Odpocznij godzinkę, lub dwie i ryp dalej. :D
Wątpię, że to jest wina komputera albo padów. U mnie na przykład, to moja psychika mi przeszkadza. Muszę odreagować. :D

Offline Orion99

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
Odp: Dziwne zjawisko "kulawej" gry
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:11:52 »
Taki efekt to mam czasem grając z komputerem. Przeciwnik to słabizna z dołu tabeli, jego zawodnicy to dramatyczne kaleki. Za to moje asy formę mają czerwoną jak radziecki sztandar i nic z tego nie wynika. To nawet nie to chodzi, że mi jakoś przeciwnik bardzo przeszkadza, ale te moje lebiegi wyczyniają rzeczy niewiarygodne. Zamiast wbić piłkę do pustej bramki, to oni wybijają ją w trybuny. Takie mecze nie są częste, ale są i trzeba się przemęczyć. Zazwyczaj po strzeleniu bramki, zawodnicy wracają do formy i grają już normalnie.

To jest przypadek, kiedy moja drużyna nawala, ale bywa też odwrotnie (choć też rzadko).

Nagle drużyna przeciwnika dostaje powera (z reguły na jedną akcję). Wtedy nic po prostu nie można zrobić. Idzie atak od środka boiska i widzę, że nic nie skutkuje. Wejdę wślizgiem, to piłka zrykoszetuje i przejmuje ją przeciwnik, wejdę drugi raz i znowu to samo. Obrońcy zaczynają się dziwnie przełączać. Jeśli się przełączą dobrze, to odbijają się od napastników. Bramkarz zachowuje się, jakby to była zabawa w dwa ognie i ucieka przed piłką, za to u przeciwnika robi się jedenastka supermanów. Czeski film. I strata gola. Dlatego przestałem się już bawić. Widzę taki syndrom, to robię wślizg w nogi, a nie w piłkę. Mało to eleganckie, ale po przerwaniu akcji gra wraca do normy.

Offline cyg4n3k

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2010r.
Odp: Dziwne zjawisko "kulawej" gry
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2011, 14:39:56 »
No dzieki za spostrzezenia...przyjmuje czynnik zmeczenia czachy od grania 20 meczu pod rzad...druga rzecz z czasem juz czyta sie przeciwników ktorzy robia np jeden i ten sam scenariusz akcji...po kilku meczach gra sie jak jasnowidz- wiesz kiedy ziomek poda...zrobi zwód czy strzela. Ten czynnik swoja drogą...moj problem jest taki ze moge wygrywac 3-5 meczy z kumplem pod rzad i nagle duuuup zaczynaja kulawić...i wiem ze niezle musze sie napocic zeby ten meczy zremisowac- o wygranej nie marze...Widze to np jak gram juz w defensywie i naciskam jak ciec zmiane playera to mało guzików nie łamie w padziorze a komp przełacza jakiegos ciecia w srodku pola...wiem kiedy taka lipa zaczyna sie dziac bo

1. jak przełączam sie miedzy graczami to oni sie tak kurde dławia jakby...robia dziwne myki a dopiero potem z takim opóznieniem idą w sprint
jakbym mial jakis konflikt na klawiszach cos ala dwie funkcje pod jednym guzikiem

2. Jak dymam obroną nie majac piłki podkreslam to mi sie łuna podania podswietla nie wiadomo czemu...czasem "wisi" podanie na max i musze drugi raz nacisnac zeby zresetowac...aaaa i to: w obronie mam kilku szybkich swirów i jak juz widze ze napastnik pita mi z piła przy nodze a ja nie umiem go złapac to srac mi sie chce odrazu i odrazu odchodzi mi ochota na gre...

Drazni mnie to strasznie bo troche traci pes w moich oczach przez to...myslalem ze licza sie umiejetnosci a nie jakis krzaczki w grze i juz byle kto jedzie Cie jak damkę...

I o co chodzi z tym DIRECTIMPUT i XiMPUT ?? pisze ze niby tylko xboxowskie padziory na tym chodza...i owszem ale tylko 1P vs COMP albo online...a na dwoch juz nie chodzi...

AAa :P nie macie czasem sterowników do tego xbox pada 4 pc wireless taki czarny bo sa alternatywne sterowniki ale tylko do wersji z kablem a do bezprzewodu nie ma...a problem pojawia sie jak naciskam dwa triggery na raz bo nie działaja...triggery nie sa BUTTONami tylko OSiami jakimis i nie wiem jak zrobic BUTTON za TRIGGER :P z gory dzieki za debate...pozdro

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Dziwne zjawisko "kulawej" gry
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2011, 21:31:46 »
Też mi się tak zdarz Orion. Moje asy pow. 77 vs komp z overallem pon 70 i tak jak napisałeś się dzieje i nic nie można zrobić. Chyba że wejdziesz najlepszym obrońcą najostrzej jak potrafisz na reda. Pozdro :)
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline cyg4n3k

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2010r.
Odp: Dziwne zjawisko "kulawej" gry
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2011, 08:56:32 »
kkłerwaa czyli jednak...załamka powiem Wam Panowie...myslałem że psychicznie siadam...mnie to tam pies jeeeee...jeeee...baaa ale żeby "masz" pesik mial błedy?!?! tego nie potrafie zrozumiec...;D przeciez to nie fifa :P WTF...Jak to Cyprian K Norwid pedziooooł: "IDEAŁ SIĘGNĄŁ BRUKU" LOL

A tak zupełnie powaznie to jeszcze ten Ximput ratuje wszystko...moze mi ktos madrzejszy wytłumaczyc OCB? jaka to kuuuu róznica DIRECT czy X...wiem tyle ze konwersja z x'a na bezczelnego poszla ale co ma steering do konwersii? Ktos mądrzejszy mi to wyklaruje ??? POZDRO
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2011, 08:59:28 wysłana przez cyg4n3k »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Dziwne zjawisko "kulawej" gry
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2011, 09:47:27 »
cyg4n3k - uspokój się bo zaraz nam sashaa101 przygada... i będzie przesrane. ;)
Ja dodam, że wku...rcze denerwuje mnie zmiana zawodnika przez komputera... Zawsze leci jakaś kontra, wracam na maxa na swoje pole karne... chce zmienić na środkowego piłkarza żeby tam podbiec i zrobić wślizg a tu mi ku... zmienia zawodników z tyłu... Myślałem, że klawiatury nie roz... takie sytuacje zawsze się kończą stratą bramki... i weź tu graj.

No i jeszcze rywal... czasami jak mnie zacznie atakować to w ogóle nie ma końca! Dopiero jak bramkę stracę, to zaczyna rozgrywać piłkę.

Wku...., ale to prawda.
Pozdrawiam NexaT

barca-winner

  • Gość
Odp: Dziwne zjawisko "kulawej" gry
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2011, 21:36:41 »
Na świecie nie ma idealnej gry ale w Pesie to przesada z błędami ale ta gra to u mnie #1

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dziwne zjawisko "kulawej" gry
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2011, 21:36:41 »