Dział Ogólny > PES 2012

Jakie nowości chcielibyście w nowym PES-ie?

<< < (5/19) > >>

KamilMilewski:
gameplay za 2 dni na facebook napisali i tu na forum jeden z użytkowników

MichW:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE-Tryb Menedżerski

-Lepszy Gameplay

-Więcej Face

-Więcej Lig i klubów

-Poprawione błędy z Sędzią i Spalonymi

-Lepsze Piosenki

-Ładniejsze Piłki i korki

To chyba wszystko, Acha i jeszcze kiboli jak wchodzą na boisko :D

--- Koniec cytatu ---

Niektórych tytuł tematu ponosi w wyobraźnię. Piosenki są bardzo dobre. Przynajmniej pokazują piosenki z innych krajów i mnie znane :P Piłki, korki są brzydkie wogóle w Pesie ? Face. No wiadomo 1 na 1 piłkarza. Tryb menadźerski. Macie od tego FM-a.

REJESTRACJA lub LOGOWANIEZgadzam się z twoja wypowiedzią a w szczególności
w języku.Wiemy że Polskiego Komentatora nie będzie
ale no było by dobrze gdyby KONAMI przynajmniej spolszczyło grę

--- Koniec cytatu ---
W każdym kraju tak mówią, no ale cóż. Nie będą robić gry z 194 wersjami językowymi. A jak widać polski język nie opłaca się robić, jak polska liga pokazuje w hańbący sposób gry w europie. Jedyny Lech potrafi się postarać. Irytysz i Karabach !!! :P

SlaveQ85:
Co z tego jak w tym sezonie nawet Karabach nie będzie ze strony Lecha a szkoda bo w pucharach mu jakoś szło ale przez to w lidze lipka.

Przemo1994:
Czego chce w nowym Pesie 12 ? Napewno tego aby byly siatki, licencje lepsze, lepsza gra bramkarzy, animacje, i inteligencja.

blackout.:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENapewno tego aby byly siatki
--- Koniec cytatu ---

Siatki na pewno będą. xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej