Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 134028 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 31,32 kolejka oraz plotki transferowe!
« Odpowiedź #240 dnia: Lipiec 29, 2011, 02:31:08 »
Kolejka 33



Beattie i wszystko jasne!

1:0

Strzelcy:


6' Beattie (PK)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1a054193d1da2ad4c5b1084236062816&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1a054193d1da2ad4c5b1084236062816&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Kolejka 34




Beattie, pożegnanie Ormeroda!


1:0

Strzelcy:

35' Beattie


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1a054193d1da2ad4c5b1084236062816&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=1a054193d1da2ad4c5b1084236062816&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Ostatni mecz Ormeroda w karierze:





34 letni angielski napastnik Brett Ormerod postanowił po meczu z Watford zawiesić buty na kołku. W meczu kończącym sezon z Watford, Brett rozegrał całe spotkane by móc godnie się pożegnać z fanami. Mimo kilku okazji, niestety nie udało mu się trafić do siatki. Po spędzonych trzech latach na Blommfield Road nadszedł czas rozstania.

- Dziękuje kibicom za spędzone tutaj 3 lata, cały czas mnie gorąco dopingowali. Mój stan zdrowia nie pozwala mi już na tak dużą ilość gier jak kiedyś. Nie będę jednak narzekał, bo strzeliłem kilka goli i wystąpiłem w kilku meczach w tym sezonie.

- Szkoda tylko,że muszę odejść z piłki kiedy awansowaliśmy ponownie do Barclays Premier League po fantastycznej serii zwycięstw i meczów bez porażki. 23 wygrane z rzędu to niesamowity wynik, od grudnia do maja to my rządziliśmy w tej lidze. 29 meczów bez porażki to też super wynik, który pokazuję że mamy zagrany zespół. Wygraliśmy ligę mając 30 punktową przewagę nad drugim zespołem i o 5 więcej na trzecim.

- Wracając do mnie, to nie martwcie się ci zawodnicy którzy są, lub którzy przyjdą godnie mnie zastąpią. Pozdrawiam mojego wieloletniego przyjaciela Jamesa, życzę mu takiej samej formy w meczach Premier League, jaką prezentował w Championship.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2011, 02:46:48 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 33 i 34 kolejka, pożegnanie Ormeroda!
« Odpowiedź #241 dnia: Lipiec 29, 2011, 02:47:14 »
Beattie nadal miażdży wszystkich :D Pewnie w BPL dalej tak będzie grał :). Ciekawe kto odejdzie a kto przyjdzie. Jasna jest już sprawa Ormeroda.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 33 i 34 kolejka, pożegnanie Ormeroda!
« Odpowiedź #242 dnia: Lipiec 29, 2011, 07:29:27 »
no ten beattie jest naprawde dobry widze ze gdyby nie on to o wygrane byloby ciezko. szkoda ze ten ormerod zakonczyl kariere. mam nadzieje ze znajdziesz innego dobrego napastnika.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 33 i 34 kolejka, pożegnanie Ormeroda!
« Odpowiedź #243 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:12:12 »
Bardzo dobre pożegnanie Ormeroda, Beattie nie zwalnia tempa.
Mam nadzieję, że go wykupisz z Rangersów :D Ciekawe czemu w Szkocji grał tak słabo :D

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 33 i 34 kolejka, pożegnanie Ormeroda!
« Odpowiedź #244 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:48:07 »
Ormerod miał godne pożegnanie z klubem.Szkoda,że w ostatnim meczu nie zaliczył bramki bo było by super :) Co ten Beattie robi ?  :D :D Myślę,że w Barclays Premier League ten pyknie masę goli :) Powodzenia w najwyższej klasie rozgrywkowej :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 33 i 34 kolejka, pożegnanie Ormeroda!
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:22:18 »
Podsumowanie sezonu 2011/12:



Wyniki drużyny:

Tabela Championship:

     
   

Tabela Premier League:



     

Awanse i spadki:




Najlepsi strzelcy Championship:




Najlepsi asystenci Championship:



Najlepsza "11" sezonu:



Mistrz NpowerChampionship, z 30 punktową przewagą nad drugim w tabeli Cardiff i 35 punktową nad trzecim Burnley.

34 spotkania w lidze, 29 zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki. Bilans bramkowy: 68-21 (+47). (strzelone 2 gole na mecz ) ( stracone 0,6 gola na mecz)

2 spotkania w pucharze: 1 wygrana, 1 porażka. (Eliminacja w 2 rundzie)

Najwyższa wygrana u siebie i na wyjeździe: (7:0 z Doncaster Rovers i 0:6 z Doncaster Rovers)

Najwyższa porażka u siebie i na wyjeździe: (0:2 z Birmingham City i 3:1 z West Ham United)



Ciekawostki:


Tylko West Ham United potrafił strzelić 3 bramki "The Tangerines (3:1).

W dwóch ligowych meczach nie potrafiliśmy zdobyć gola. Były to spotkania z Birmingham City (0:2) oraz Derby (0:0).

Blackpool FC  nie doznało porażki od 5 kolejki.

W ciągu następnych 29 meczach zanotowali: 28 zwycięstw i 1 remis.

W 19 meczach ( W tym 5 z rzędu) zdobył gola, wszystkie mecze w których strzelał kończyły się naszą wygraną.

James Beattie jest również ma na swoim koncie dwa ustrzelone hattricki.


Wyniki indywidualne:


Najwięcej rozegranych spotkań:

(33) Gary Taylor Fletcher

(32) Matt Phillips, Jason Puncheon

(29) Keith Southern


Najwięcej bramek:


(29) James Beattie

(7) Cleyton

(5) Nelly Castolo


Najwięcej asyst:


(14) Matt Phillips

( 8 ) Jason Puncheon

(5) Gary Taylor Fletcher


Najgorsza dyscyplina

(1) (3) Neal Eardley

(1) (2) Stephen Crainey

(0) (2) Keith Southern


Najlepszy zawodnik:



James Beattie 6.8


Wywiad z najlepszym asystentem ligi 21 letnim angielskim skrzydłowym Mattem Phillipsem:



Witam zostałeś najlepszym skrzydłowym ligi oraz mistrzem Championship, jak się z tym czujesz?

Witam, bardzo się cieszę że po rocznym pobycie na zapleczu ekstraklasy wracamy do niej. Postaramy się teraz w niej dłużej utrzymać niż poprzednio. A jeśli chodzi o ten tytuł to bardzo się z niego cieszę, ale mając takiego partnera w ataku jak James każdy może zostać najlepszym asystentem ligi.

Zaliczyłeś 14 asyst w tym sezonie, mimo gry na skrzydle. To bardzo dobry rezultat, ogólnie wasze skrzydła bardzo dobrze się zaprezentowały.Rywale mieli ciężko was zatrzymać, bo po jednej flance byłeś po drugiej Puncheon. Dwaj najlepsi asystenci ligi, jak ci się układa współpraca z twoim partnerem z drugiego skrzydła?

Dobrze się ta współpraca układała, często wymienialiśmy się pozycjami z Jasonem, co powodowało zamieszanie w szeregach rywali. Jason jest bardzo szybki i ma świetny drybling.  Ja nie mam takiej szybkości jak on, ale nadrabia siłą fizyczną oraz świetnymi podaniami.

Nie bądź taki skromny. Wielu ekspertów uważa ciebie jako jednego z ojców waszego sukcesu w tym sezonie. Zajmujesz trzecie miejsce po Ianie Hollowayu, James'ie Beattie. Czujesz się jako architekt waszego sukcesu?

Dziękuje za uznanie,  ja się czuję jako mistrz Championship,nie jak osoba która jest głównie odpowiedzialna za nasze sukcesy. Nią jest nasz trener, to on to wszystko poukładał.

Ta wiara we własne umiejętności zaprowadziła was na sam szczyt a to jaką serią zakończyliście ten sezon  robi wielkie wrażenie. 29 meczów bez porażki, w tym 23 mecze wygrane z rzędu miażdżą wszystko. Byliśmy nie do zatrzymania w tym sezonie. Co jest powodem tak wysokiej formy waszego zespołu?

Po słabym początku sezonu, każdy z nas był zły ale staraliśmy się pokazać z jak najlepszej strony. Pracowaliśmy ciężko na treningach, każdy dawał z siebie maksa. Do tego jesteśmy wielką rodziną, trener jest jak ojciec czasem pochwali a czasem o_ierdoli. Z każdym wygranym meczem rosła nasza pewność siebie i w pewnym momencie doszliśmy do takiego stanu, że nic ani nikt nie był wstanie nas powstrzymać.

Dobrze porozmawiajmy jeszcze o twoim ewentualnym transferze do innego klubu, są jakieś oferty za ciebie? Każdy przecież chce mieć u siebie najlepszego asystenta ligi?

Hmm wiesz nie wiem czy są, to nie do mnie pytanie ale ja nie chcę odchodzić, tylko zostać i pomóc kolegom w walce o utrzymanie się w Premier League.

Dobrze, dzięki za wywiad. Do widzenia.

Do widzenia, również dziękuje za rozmowę.


Niedługo transfery ;)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie sezonu, wywiad z Phillipsem!
« Odpowiedź #246 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:26:51 »
bardzo fajne podsumowanie a co najważniejsze ciekawe i obszerne. Ta czcionka, której używasz mi się nie podoba ale chyba już o tym pisałem. Ciekawią mnie transfery :) Nie przesadź bo później znowu będzie nudna jak będziesz cały czas wygrywał (jak np. w karierze Watford)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie sezonu, wywiad z Phillipsem!
« Odpowiedź #247 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:36:05 »
Dobre podsumowanie. Beattie i Philips wygrali Ci ligę :). Ciekawią mnie transfery.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie sezonu, wywiad z Phillipsem!
« Odpowiedź #248 dnia: Lipiec 29, 2011, 16:46:28 »
no niezly sezon masz za soba, mam nadzieje ze tobie jak i emilkowi dobrze pojdzie w nastepnym sezonie w BPL.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie sezonu, wywiad z Phillipsem!
« Odpowiedź #249 dnia: Lipiec 29, 2011, 17:08:45 »
Bardzo dobre podsumowanie sezonu ;) Beattie zdeklasował rywali 17 bramek więcej o vice-lidera robi ogromne wrażenie ;) Oby utrzymał taką formę w PL :) Dziwi mnie dlaczego w jedenastce sezonu jest tylko dwójka Twoich zawodników ??? Cieszy mnie to, że "moje" Cardiff awansowało do PL ;D

Super_Mario

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie sezonu, wywiad z Phillipsem!
« Odpowiedź #250 dnia: Lipiec 29, 2011, 18:23:40 »
Trzeba było dać wygrać Watfordowi :) Bardzo ładny wynik na koniec sezonu. Tylko 13 punktów straconych. Beattie bezkonkurencyjny.

W Premiership bez większych niespodzianek. Czołówka zabetonowana od kilku lat :D Szkoda tylko, że Stoke City spadło (z ich grą...).

Tak czytam bilans sezonu i ciekawostki. Od 5 kolejki nie przegraliście, w tym 23 mecze wygrane z rzędu :) Chyba też zacznę pisać takie ciekawostki, o ile starczy mi czasu :) Matt Phillips widać że łebski gość. Nie leje wody, tylko mówi konkretnie i nie przypisuje sukcesu tylko sobie. Niech się nawet nie waży odchodzić :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Podsumowanie sezonu, wywiad z Phillipsem!
« Odpowiedź #251 dnia: Lipiec 29, 2011, 19:29:03 »
Transfery:



Odeszli:



Pierwszym który opuścił zespół tego lata jest 28 letni angielski napastnik Luke Varney. Był 7 napastnikiem w klubie i chciał odejść. Został sprzedany za 158 tyś funtów do Dinama Bukareszt.




Drugim  jest 26 francuski pomocnik Ludovic Sylvestre. Niezbyt dobrze czuł się w klubie, nie odpowiadała mu rola zmiennika Keitha Southerna. Został sprzedany za 500 funtów tyś do Chievo Verona.



Trzecim ze sprzedanych zawodników jest 29 angielski napastnik D.J. Campbell. Niestety klub nie widział już przydatności tego zawodnika w zespole. Słaba forma, nie ta szybkość. Miał swoje szanse, ale ich nie wykorzystał. Został sprzedany za 211 tyś funtów do Hajduka Split.



Oprócz nich zespół opuścili:


Minanda sprzedany do Fayenoordu Rotterdam za 313 tyś funtów.

Ximelez sprzedany do Rapidu Wiedeń za 220 tyś funtów.

Brett Ormerod skończył karierę:


Przyszli:




Kamil Vacek (urodzony 18 Maja 1987 w Ústí i Orlicí) jest czeskim graczem piłkarzem występujący na pozycji pomocnika. Może grać zarówno na środku jak i na boku. Gracz Sparty Praga, który w 83 meczach zdobył 10 goli. Został kupiony za 455 tyś funtów i podpisał z nami 5 letnią umowę w ramach której będzie zarabiać 9 tyś funtów tygodniowo. W nowym klubie będzie występował z numerem 16 na plecach.


-Jestem szczęśliwy, że będzie mi dane grać w najlepszej lidze świata. Wiem,że ciężko będzie wygrać walkę o pierwszy skład z innymi zawodnikami, ale obiecuję ciężko pracować na treningach. Wszyscy myślą, że jestem za słaby na tą ligę to dobrze niech sobie myślę. Oby się mocno zdziwili. Nie mogę się doczekać nadchodzącego sezonu.



Cameron Zihsan Jerome
(ur. 14 października 1986 w Huddersfield) – angielski piłkarz grający  na pozycji napastnika w Birminhgam City. W barwach którego w 179 meczach zdobył 36 bramek. Został zakupiony za 750 tyś funtów i podpisał z nami 3 letni kontrakt, w ramach której będzie zarabiać 16 tyś funtów tygodniowo. W nowym klubie będzie występował z numerem 11 na plecach.



- Fajnie jest znów grać w zespole który występuje będzie grał w Premier League. W Birmingham spędziłem piękne chwile ale brak awansu zmusił klub do pozbycie się najlepiej opłacanych graczy. W pierwszej kolejności byłem to ja, ale nie żałuję tego. W Blackpool mi zaufano i zamierzam się im za to odwdzięczyć dobrą grą i golami. Wszyscy w klubie z niecierpliwością wyczekują nowego sezonu. Obyśmy dobrze zaczęli.


Klub z Bloomfield Road, jest bliski pozyskania jeszcze jednego zawodnika, ale negocjacje się mocno przeciągają i najprawdopodobniej do zespołu dołączy jak ruszy liga. Nie zdradzimy nazwiska, lecz powiemy że nie jest to wielki zawodnik, ale taki który pasuję do systemu gry Blackpool.


 24 osobowa kadra Blackpool na sezon 2012/13:


Bramkarze:

1. Mathew Gliks, 13. Mark Halstead, 21. Ivan Ivarov

Obrońcy:


20. Craig Cathcart, 15. Alex Babpiste, 6. Ian Evatt, 2. Massimo Palmieri,3. Stephen Crainey, 5. Neal Eardley, 18. Darren Ruskin,24. Stanislav Angelović.

Pomocnicy:

4. Keith Southern, 16. Kamil Vacek, 17. Chris Basham, 12. Gary Taylor Fletcher, 26. Cleyton,  23. Matt Phillips, 42. Jason Puncheon.

Napastnicy:

7. Billy Clarke, 9. Nelly Castolo, 10. James Beattie (c), 11. Cameron Jerome, 14. Elliot Grandin.
   

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #252 dnia: Lipiec 29, 2011, 19:41:36 »
Najbardziej mnie zastanawia, dlaczego to Stoke spadło, skoro sezon skończyło na 17. miejscu. Masz jakieś doświadczenia w grze z Kamilem Fiutkiem w składzie, że kupiłeś takiego kelnera?
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #253 dnia: Lipiec 29, 2011, 19:45:18 »
Najbardziej mnie zastanawia, dlaczego to Stoke spadło, skoro sezon skończyło na 17. miejscu. Masz jakieś doświadczenia w grze z Kamilem Fiutkiem w składzie, że kupiłeś takiego kelnera?

Stoke jest na 19 pozycji :). Nie mam, ale nie miałem kasy na kogoś lepszego wszyscy mieli mnie gdzieś. Więc wybrałem jego.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #254 dnia: Lipiec 29, 2011, 19:48:57 »
pozwalniało sie miejsc po napastnikach, spora wyprzedaż+ koniec kariery Ormeroda. Myslę że ten pozyskany z Birmingham, Jerome, będzie robił za trzech. wzmocni konkurencję. Beattie, Cleyton i on właśnie, na dwa lub jedno miejsce(zależy jaką taktykę obierzesz), może być naprawdę ostro.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #255 dnia: Lipiec 29, 2011, 20:16:55 »
Transfery ciekawe. Niepotrzebni odeszli ale za to ciekawi gracze wskoczyli na ich miejsce. Ten Jerome za tak małą kwotę może wymiatać :). I oby grał tak jak Beattie w NPower :D. Powodzenia w nowym sezonie i oby minimum LM była Twoja :D.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #256 dnia: Lipiec 29, 2011, 20:38:52 »
Nie sądzę, żeby transfer tego Czecha się opłacił ale Jerome będzie solidnym napastnikiem w twojej drużynie. Stoke spało..szkoda ale mogłes wykorzystać okazję i kupić kogoś z tego zespołu bo na prawdę łatwo jest wyciągnąć kogoś za nie wielką kasę jeżeli zespół spada do niższej ligi.

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #257 dnia: Lipiec 29, 2011, 20:58:12 »
Transfery bardzo dobre, Vacek mi kogoś przypomina, w pesie 10 kupiłem do Barcy Mickiego czy jakoś tak z jakiegoś klubu miał 59 miał 14 goli w i drugim sezonie miał już 66 czyli prawie ja Jeffren ;D. Jerome może okazać się dobrym transferem jednak tylko przy formacji z trzema napastnikami bo nie warto wywalać z składu Cleytona i Beattiego. Szkoda tylko, że pozbyłeś się Minandy, mój ulubiony zawodnik z pesowskiej szkółki juniorów.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #258 dnia: Lipiec 29, 2011, 21:59:26 »
Beattie zdeklasował rywali w wyścigu po koronę strzelców. Zresztą Phillips kapitalnie asystował, świetnie się spisywali w tym sezonie. Dobrze, że pozbyłeś się zawodników którzy nie byli Ci potrzebni, zyskałeś jakże potrzebną kasę. Vacek nie wiem czy poradzi sobie w Premier League, mam nadzieję jednak, że tak. Jerome może być dobrym wzmocnieniem. Jest silny, potrafi dobrze uderzać, walnął mi dwie bramki, miałem z nim ogromne problemy. ;)

Super_Mario

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #259 dnia: Lipiec 29, 2011, 22:08:30 »
Zrobiłeś mały przesiew w składzie i dobrze (ja nie mam serca czegoś takiego zrobić :D).

Tego Vacka nie znam ale mam nadzieję, że się nim nie zawiedziesz. Przy jego opisie skasuj jedno słowo albo "graczem" albo "piłkarzem". Tam wkradł Ci się chochlik :) Albo postaw między tymi słowami przecinek.

Jerome to doświadczony gracz. Myślę, że parę goli dla "Mandarynek" strzeli. Cieszę się, że się cieszy, że znów będzie występować w BPL :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #259 dnia: Lipiec 29, 2011, 22:08:30 »