Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 134029 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Transfery i kadra na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #260 dnia: Lipiec 30, 2011, 00:21:55 »
Wywiad na wyłączność z trenerem Mistrzów Championship Ian'em Hollowayem dla stacji SkySports:



Witam, jakie to uczucie być trenerem mistrzów zaplecza ligi angielskiej?

Powiem panu, że na początku było mi  ciężko, czułem się jak bym miał zatwardzenie i siedział na kiblu. Wiedziałem, że to minie ale nic nie mogłem na to poradzić. Pracowaliśmy ciężej niż zwykle na treningach, chłopcy byli głodni zwycięstw, ale brakowało szczęścia. Jeśli ktoś przewidział że moi gracze wygrają ligę z taką przewagą i z taką serią zwycięstw, to może sprzedać mi kopa w d_pe.

Nie wierzył pan w końcowy sukces swoich sukces graczy, co z pana za trener?

Najlepszy w Championship jak widać (śmiech). Ale tak poważnie to wierzyłem w moich graczy, tylko nie wiedziałem, że zakończą sezon z taką przewagą nad resztą stawki. To było niesamowite, oni grają ze sobą na pamięć. Po niektórych akcjach nie pozostało mi nic innego jak tylko klaskać jak małpa w cyrku.

Przyznam panu rację, akcje pana zespołu było światowej klasy. Ale to nic dziwnego jak się ma w zespole takiego pomocnika jak Phillips, najlepszego asystenta ligi który 14 razy znajdował drogę do bramki rywali. Co pan może o nim powiedzieć?

Matt to jest złote dziecko naszej ekipy, zagrał wiele meczy dla nas w tym sezonie. On ma dopiero 21 lat, a jego podania były nieraz tak dokładne jakby robił to profesor.

A co pan może powiedzieć na temat waszego najlepszego strzelca Jamesa Beattiego, 29 goli nie zdobywa się za często prawda?

Ten gość to wariat, podobny do mnie tylko że ona gra  a ja dre mordę na boisku. Nie mam słów na postawę James'a, na początku myślałem że nic niego nie będzie. Nie mógł się z nami zagrać na początku, ale potem jak zaczął to strzelał niczym Terminator. Razem z innymi graczami wymyśliliśmy dla niego pseduonim nawet  "Beatgol". Oby był choć tak w połowie skuteczny jak w Championship w Premier League.

Jak pan podsumuje transfery, których dokonaliście w tym okienku?

Chodzi panu o transfer "Fiutka" i Camerona, hmm myślę że się bardzo przydadzą naszej ekipie. G_wno mnie obchodzi co gdają dziennikarze, że Kamil nam nie jest potrzebny bo jest słaby. Proszę mi wierzyć na treningach potrafi walnąć bramę z wolnego z 34 metrów, do tego ma niezły przechwyt piłki i podania. Będą z niego ludzie. Jeśli chodzi o Camerona, to jest to gracz którego szukaliśmy do pary z James'em. Jest szybko, potrafi uderzyć z dystansu, jest silny i zna dobrze ligę. Warto jednak powiedzieć w tym miejscu o świetnej grze Cleytona, to był dobry ruch z naszej strony. Ten gol w meczu z Hull, jak on to zrobił.

Dobrze, jeszcze jakieś wzmocnienia planujecie??

Tak, będzie jeszcze transfer, ale nie powiem jaki. Już wszystko jest prawie dogadane, czekamy tylko na zaakceptowanie zarobków. Powiem tylko jedno, to znów będzie jeden z "kelnerów: o zajebiście brzmiącym nazwisku. Będzie się z czego pośmiać(śmiech). My robimy takie transfery jakie możemy, więc cieszymy się z tego co mamy.

Rozumiem ostatnie pytanie, jakie są cele pana zespołu w tym sezonie?

Hmm, najważniejsze to nie spaść znów do Championship. Grać ładnie dla oka i do przodu. Hmm może uda nam się zaistnieć w F.A. Cup, ale to będzie coś dodatkowego. Fajnie by było zagrać w Europie,ale to nie jest prosta rzecz do wykonania choć może się uda. Narazie jednak koncentrujemy się na lidze, na puchar przyjdzie jeszcze czas.

Dziękuje za rozmowę, powodzenia w Premier League.

Ja również dziękuje, tak będzie nam potrzebne.


Terminarz rundy jesiennej dla zespołu Blackpool FC:

Kolejka 1 Tottenham Hotspur - Blackpool FC

Kolejka 2 Blackburn Rovers - Blackpool FC

Kolejka 3 Burnley FC - Blackpool FC

Kolejka 4 Blackpool FC - Cardiff City

Kolejka 5 Blackpool FC - Newcastle United

Kolejka 6 West Bromwich Albion - Blackpool FC

Kolejka 7 Sunderland - Blackpool FC

1 runda Pucharu Anglii Blackppol FC - Watford FC

Kolejka 8 Blackpool FC - Fulham Londyn

Kolejka 9 Wigan Athletic - Blackpool FC

Kolejka 10 Blackpool FC - Bolton Wanderers

Kolejka 11 Blackpool FC - Wolverhampton Wanderers

Kolejka 12 Blackpool FC - Liverpool FC

Kolejka 13 Chelsea Londyn - Blackpool FC

Kolejka 14 Blackpool FC - Arsenal Londyn

Kolejka 15 Blackpool FC - Everton FC

Kolejka 16 Aston Villa - Blackpool FC

Kolejka 17 Queens Park Rangers - Blackpool FC

Kolejka 18 Blackpool FC - Manchester City

Kolejka 19 Manchester United - Blackpool FC



No to teraz tylko trzeba czekać na kitsy od BWIN'a, napisać posta o nowych strojach i zaczynamy sezon.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 00:57:06 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Wywiad z Hollowayem oraz terminarz rundy!
« Odpowiedź #261 dnia: Lipiec 30, 2011, 00:32:15 »
No to mi nie pozostaje nic innego jak po gratulować dotychczasowych sukcesów trenerowi. O tym zatwardzeniu to racja hehe :D
Powodzenia w BPL choć myślę, że bez problemu sobie poradzisz.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Wywiad z Hollowayem oraz terminarz rundy!
« Odpowiedź #262 dnia: Lipiec 30, 2011, 00:32:29 »
Terminarz taki sobie. Na początku masz większe luzy, ale to co się dzieje pod koniec to jest masakra. W drugiej części rundy na pewno będzie sporo ciężej o punkty.
Wywiad z Hollowayem bardzo fajny. Ciekaw jestem co to za piłkarz o którym mówił trener. Ciekawe czy przebije Vacka :D Phillips i Beattie wychwalani, no na pewno należało im się. Mam nadzieję, że uda wam się osiągnąć to o czym mówił trener, czyli awansować do europejskich pucharów, ale nie będzie to łatwe.

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Wywiad z Hollowayem oraz terminarz rundy!
« Odpowiedź #263 dnia: Lipiec 30, 2011, 00:33:01 »
Wywiad jak zawsze profesjonalnie napisany i bardzo śmieszny jednak nie przebije tego na początek sezonu. Gościu jest zachwycony swoimi bossami taki trener to skarb :). Po tym co mówi o Vacku to aż czekaj na jego gol z wolnego, super:D. Szybki Jerome i skuteczny James jak to pięknie brzmi czyż nie prawda ;D ???

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Wywiad z Hollowayem oraz terminarz rundy!
« Odpowiedź #264 dnia: Lipiec 30, 2011, 01:08:02 »
Dobry wywiad :). Trener mądrze gada i nie ekscytuje się awansem. Vacek na treningach szalał i oby pokazał to w Premier League. Być może overall zgubił tych "dziennikarzy" czyli nas :D. Terminarz niezły. Nic tylko czekać na mega stroje Bwina i jedziemy ;D. Powodzenia.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Wywiad z Hollowayem oraz terminarz rundy!
« Odpowiedź #265 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:28:45 »
Ciekawy wywiad ;) Wszystko bardzo ładnie opisane :) Jak ja lubię wypowiedzi Hollowaya :D Phillips i Beattie zasłużyli na pochwały od szkoleniowca ponieważ rozegrali wspaniały sezon.Szczególnie ten drugi ::) Myślę sobie ile goli strzeli w Barclays Premier League ?

Początek sezonu będziesz miał nie za fajny :-\ Koguty to mocna ekipa i nie wiem czy wygrasz ,ale życzę powodzenia :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Wywiad z Hollowayem oraz terminarz rundy!
« Odpowiedź #266 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:34:45 »
wywiad debeściarski. pytanie typu
Cytuj
co z pana za trener
mnie rozwaliło. ten trener to mistrz ciętej riposty, nie dał się zaskoczyć. powodzenia w BPL i czekam jeszcze wcześniej na stroje. ;)

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Wywiad z Hollowayem oraz terminarz rundy!
« Odpowiedź #267 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:40:45 »
Fantastyczny sezon 30 punktów przewagi jesteś klasą sam dla siebie ja nawet takiej przewagi nie miałem :). Transfery ciekawe jestem ciekaw jak będzie grał Vacek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Wywiad z Hollowayem oraz terminarz rundy!
« Odpowiedź #268 dnia: Lipiec 30, 2011, 18:40:50 »
Oficjalna prezentacja strojów na sezon 2012/13!




Nowe komplety strojów zostały wykonane przez firmę Adidas. Zastąpi on dotychczasowego wykonawcę firmę Fila. Adidas będzie przez najbliższe dwa lata głównym wykonawcą strojów dla "The Tangerines", ale jest pewien haczyk. Umowa pomiędzy klubem a koncernem zostanie zerwana jeśli zespół Ian'a Holloway'a spadnie znów do Championship.


Strój domowy:



Koszulka domowa jest koloru pomarańczowego, na której widnieje poprzeczny biały pas, a rękawy są pokryte białymi liniami. Spodenki również są koloru pomarańczowego z białymi paskami po bokach. Getry są koloru białego, z tym że górna cześć jest pokryta białymi i pomarańczowymi pasami. Komplet domowy prezentuje Elliot Grandin.


Strój wyjazdowy:




Koszulka wyjazdowa jest koloru białego a w centralnej części stroju widnieje pomarańczowy pasek na którym widnieje logo klubu i sponsora. Kolor ten został również użyty do ozdobienia rękawów. Spodenki są koloru pomarańczowego z białymi paskami po bokach. Getry są niemal identyczne jak w stroju wyjazdowym.Komplet wyjazdowy prezentuje James Beattie


Stroje bramkarskie




Domowy jest w kolorze jasnego niebieskiego bardzo podobnego do turkusu. Wyjazdowy jest w kolorze jasnej zieleni, podchodzącego pod seledyn. Oba komplety są  ozdobione białymi słoneczkami po lewej i prawej stronie bluzy bramkarskiej. Komplety bramkarskie prezentuję Mathew Gilks.


Stroje wykonane przez BWIN'a , wielkie podziękowania dla niego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 18:56:16 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #269 dnia: Lipiec 30, 2011, 19:01:22 »
Stroje całkiem nie złe. Wyjazdowe na prawdę bardzo ładne, Domowe już nie tak ładne ale mogą być. Bramkarskie raczej takie neutralne ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #270 dnia: Lipiec 30, 2011, 19:07:29 »
w domowych ten bialy pas w poprzek koszulki jest lipny, lepszy byl taki jak na wyjazdowych. i nie podobaja mi sie gk, te wzorki na bluzach do bani, kolory tylko pasujace.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #271 dnia: Lipiec 30, 2011, 19:25:48 »
Bardzo podoba mi się strój domowy. Zwłaszcza ten ukośny biały pasek na pomarańczowej (wygląda jak czerwona) koszulce :)

Stroje bramkarskie biją trochę po oczach (przypomina mi się trochę meksykański bramkarz Jorge Campos) i być może chyba o to chodzi. Ma bić po oczach napastników :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #272 dnia: Lipiec 30, 2011, 19:29:02 »
Mario Campos miał dużo więcej kolorów :D :D. Co do strojów to mi się podobają z wyjątkiem domowego. Uważam, że pomarańczowy jest kiepski na tej koszulce a ten pasek też mi nie przypadł do gustu ale życzę Ci abyś grał w nich tak jak w Championship.

Offline Loukas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.07.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #273 dnia: Lipiec 30, 2011, 20:19:30 »
Kariera bardzo fajna, podoba mi się w twojej karierze to, że nie przestajesz pisać :)
 
I oczywiście czekam na więcej

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #274 dnia: Lipiec 30, 2011, 20:28:27 »
Stroje bardzo ładne :) Szczególnie ten domowy i ten pierwszy bramkarza :) BWIN jak zwykle się postarał i zrobił bardzo dobre kitsy :)
Myślę,ze w tych ciuszkach wiele zawojujesz w Premier League :)

PS.Jak ja zaprezentowałem stroje na nowy sezon to miałem komentarz:W takich strojach 38-0-0 :D :D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #275 dnia: Lipiec 30, 2011, 21:56:14 »
Mi te stroje się bardzo podobają. Nie spadnijcie tylko, bo Adidas zerwie z wami umowę. Fajnie opisane to jest, widać, że sporo zmienione kitsy.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #276 dnia: Lipiec 30, 2011, 22:08:19 »
Liczę że po 2 latach współpracy z Adidasem nie przestaną ciebie sponsorować i długo będą twoimi sponsorami. Co do stroi to mi się podobają liczę że wyniki będą takie jak stroje czyli bardzo dobre  :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #277 dnia: Lipiec 30, 2011, 22:20:16 »
stroje a'la Benfica. Ładne, schludne, nie powiem, zawsze mi się podobały. Niech piłkarze swoją grą oddadzą hołd projektantowi, który nieźle się nagłowił aby stworzyć takie cudo

Offline Bwin

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Niemcy Dortmund
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • Deutscher Meister 2011!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #278 dnia: Lipiec 30, 2011, 22:43:08 »
Ja tez mam nadzieje ze niespadniesz i "ADIDAS" ;) bedzie mogl wydac stroje na nastepny sezon!!!Mam nadzieje ze wtedy juz z 3 strojem do Ligi Eropejskiej!Powodzenia  ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #279 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:12:01 »
Kolejka 1




White Hart Line (Londyn) "Anglia"


Widzów: 35 400 (98%)




Sędzia: Chris Foy


2 mocne ciosy zabijają nadzieję na jakieś punkty!


2:0

Strzelcy:

67' Defoe

69' Defoe (Modrić)



Sezon 2012/13 Barclays Premier League czas zacząć. Już na sam początek rywal bardzo trudny bo 5 ekipa ubiegłego sezonu Tottenham Hotspur w "białym Londynie". Na ten mecz wyszliśmy w ustawieniu 4-5-1, my przyjechaliśmy tu po jeden punkt, bo na ławce usiedli Jerome, Beattie i Cleyton. Cała pierwsza połowa to dominacja gospodarzy, którzy mogli spokojnie zdobyć ze dwa gole i nikt by nie narzekał. W drugiej połowie graliśmy dużo lepiej. Stworzyliśmy bardzo groźną akcję, której nie wykończył Clarke. Gospodarze czekali na kontry i przeprowadzili takie w 67-69 minucie. Dwie dobre piłki dostał Defoe, który znalazł się dwa razy w sytuacji sam na sam z Gilksem i bez problemu je wykorzystał. Chwilę po tych ciosach na boisku zameldowali się Beattie, Jerome i Cleyton i gra odrazu była dużo lepsza. Stworzyliśmy sobie dwie szanse do zdobycia bramki. W 85 Cleyton staną oko w oko z Hartem, ale bramkarz "synów Albionu" nie dał się zaskoczyć i odbił piłkę wprost pod nogi Jerome, który fatalnie spudłował. W 89 minucie Jerome uderzył z ostrego kąta ale niestety znów nie trafił. Mecz zakończył się wynikiem 2:0, ale nasza gra nie była aż taka zła. 18 miejsce w tabeli, tak zaczynamy naszą powtórną przygodę w Premier League.


Gracz meczu:






Jermain Defoe 7.0 (Sky Sports nota 8.5)




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f08355cf4ae5007a6afe656752577287&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f08355cf4ae5007a6afe656752577287&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Pozostałe wyniki 1 Kolejki Barclays Premier League



Liverpool FC 0:2 Aston Villa#, Sunderland FC 3:0 West Bromwich Albion, Queens Park Rangers 1:2 Everton, FC Fulham FC 1:0 Newcastle United, Manchester City 1:1 Arsenal FC, Wigan Athletic 3:1 Cardiff, Manchester United 3:1 Chelsea FC*,Bolton Wanderers 1:1 Burnley FC, Wolverhampton Wanderers 0:1 Blackburn Rovers

#- niespodzianka kolejki


*- hit kolejki


Zapowiedź meczu:








W drugiej kolejce Premier League na Ewood Park, zajmujące 8 miejsce gospodarze zmierzą swoje siły z 18 drużyną ligi beniaminkiem Blackpool FC. Zapowiada się ciekawy mecz.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 23:23:56 wysłana przez reddevil8911 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Oficjalna prezentacja stroi na sezon 2012/13!
« Odpowiedź #279 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:12:01 »