Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 133006 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #780 dnia: Sierpień 19, 2011, 18:26:39 »
Bardzo ciekawe miejsce na zgrupowanie. Przeciwnicy też bardzo ciekawi i mecze będą ciekawe. Licze że po tym zgrupowaniu forma będzie bardzo dobra i w meczu z Chelsea wygrasz i podniesiesz trzeci puchar.

Gratuluję wygrania pucharu przeciwko City nie spodziewałem sie ale dzięki bramce w doliczonym czasie gry w dogrywce wygrałeś i karne nie były potrzebne. Gratuluję również wygrania w lidze taki sezon oby następny był również udany.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #781 dnia: Sierpień 19, 2011, 21:26:08 »
Gratuluję zdobycia Majstra i Pucharu Anglii. Myślę, że z Blackpool w następnym sezonie zrobisz potęgę. Po sezonie zyskaliście mały awans, ale po następnym myślę że jeszcze większy :)

Życzę powodzenia na zgrupowaniu w Belgii, chociaż o złote kalesony nie gracie :) Szkoda że Genk Was olał i wolał zagrać z Arsenalem w Emirates Cup. Powodzenia później z Chelsea w meczu o Tarczę Wspólnoty :)

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #782 dnia: Sierpień 20, 2011, 07:25:12 »
Sukcesy są i o to chodzi. Moje gratulacje, teraz czeka Cię bój w Lidze Mistrzów, mam nadziej, że dojdziesz do finału i również wygrasz te rozgrywki.

Reto

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #783 dnia: Sierpień 20, 2011, 17:56:13 »
Obóz w Belgii? Nie powiem, ciekawy wybór.Pytanie tylko, czy Ty jesteś w zasięgu Twoich przeciwników ;)

Offline Stevie

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Burkina Faso
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2011r.
  • Manchester United vs Arsenal 8:2
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #784 dnia: Sierpień 20, 2011, 18:10:16 »
No liczę na wygraną. Chociaż z Anderlechtem będzie ciężko, co ja gadam przecież ty wygrałeś PL to wygrana jest twoja ;)

hwdp w te wasze pache!!!!!!

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #785 dnia: Sierpień 22, 2011, 12:56:44 »
Cytuj
24/07/2013 godz. 19.30 - mecz sparingowy na Stade Constant Vanden Stock z Anderlechtem Bruksela.

Anderlecht nie jest z Brukseli.
" border="0

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #786 dnia: Sierpień 22, 2011, 14:35:06 »
jestem zdania tak jak wiekszość - wspaniała kariera.

Co do zgrupowania - Belgia to ciekawe miejsce.

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #787 dnia: Sierpień 23, 2011, 16:06:55 »
Anderlecht nie jest z Brukseli.

O ile zakład , że jest ?!

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #788 dnia: Sierpień 23, 2011, 16:12:51 »
O ile zakład , że jest ?!
Ja się założę o majątek Billa Gatesa.

Royal Sporting Club Anderlecht (oficjalny skrót RSCA) – belgijski klub piłkarski z siedzibą w mieście Anderlecht

Anderlecht – miejscowość w Belgii położona w zespole miejskim Brukseli, połączona z resztą Brukseli linią metra.

Zespół miejski – ogólne pojęcie planistyczne odnoszące się do sąsiadujących ze sobą miast

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Plan zgrupowania w .... (Kadra i terminarz)
« Odpowiedź #789 dnia: Wrzesień 10, 2011, 13:39:50 »
Sezon 2013/14 czas zacząć!

Obóz przygotowawczy w Belgii zakończyliśmy 2 wygranymi i 1 remisem. Nasza drużyna bardzo dobrze została przygotowana do sezonu co miał pokazać mecz z Chelsea w meczu o Tarczę Wspólnoty. Po 90 minutach był remis 0:0, o wyniku zadecydowały rzuty karne które wygraliśmy 5:4. Sezon ligowy rozpoczęliśmy na własnym boisku meczem z Blackburn Rovers, który wygraliśmy 2:1. Następnie udaliśmy się na Craven Cottage na mecz z Fulham, który zakończył się naszą wygraną 3:2. Kolejny mecz rozgrywaliśmy na swym obiekcie z Burnley, który łatwo wygraliśmy. W 4 kolejce graliśmy z wicemistrzem Anglii Chelsea Londyn na Stamford Bridge w Londynie. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów 1:1. Kolejnym spotkaniem był pojedynek na Stadium Of Light z Sunderlandem. Wygraliśmy 3:1 i teraz jedziemy do Porto na mecz z Mistrzem Portugalii w Lidze Mistrzów.











Losowanie Ligi Mistrzów w sezonie 2013/14!



Absolutny debiutant, zespół który jeszcze 2 sezony temu spadał z ekstraklasy angielskiej. W tym roku będzie reprezentował Anglię jako Mistrz, cóż historia jak z bajki. Niestety tytułowego "Kopciuszka" nie spotkał dobry los i trafił do grupy śmierci. Jego rywalem będzie 9krotny zdobywca Ligi Mistrzów i tego roczny Mistrz Hiszpanii. Wicemistrz Niemiec Bayer Leverkusen oraz Mistrz Portugalii FC Porto. Zapowiada się bardzo ciężka walka.





Vincent Enyeama (ur. 29 sierpnia 1982 w Aba) piłkarz nigeryjski grający na pozycji bramkarza. Mierzy 180 cm, waży 80 kg. Bramkarz reprezentacji Nigerii, został kupiony za 3,8 mln £ z OSC Lille. Podpisał z nami 5 letnią umowę, w ramach której będzie zarabiać 22 tyś £ tygodniowo. W nowym klubie będzie grać z numerem 1.



Souleymane Bamba (ur. 13 stycznia 1985 w Ivry-sur-Seine) – francusko-iworyjski piłkarz występujący na pozycji obrońcy lub pomocnika. Bardzo silny iworyjski obrońca został kupiony z Leicester City za 553 tyś. £. Podpisał z nami 2 letnią umowę, w ramach której będzie zarabiać 3,7 tyś. £ tygodniowo. W nowym klubie będzie grać z numerem 2.



Alan Yelizbarovich Dzagoev ( ur. 17 lipca 1990 w Beslanie) - rosyjski piłkarz występujący na pozycji pomocnika. Przez wielu nazywany jest perełką wschodu, bardzo utalentowany zawodnik, został kupiony za 9,5 mln £. Podpisał z nami 2 letnią umowę, w ramach której będzie zarabiać 16,2 tyś £ tygodniowo. W nowym klubie będzie grać z numerem 10.



Kevin Anthony Jance Nolan (ur. 24 czerwca 1982 roku w Liverpoolu) – piłkarz angielski grający na pozycji pomocnika. Został kupiony z West Hamu United za 2,8 mln £. Podpisał z nami 3 letnią umowę, w ramach której będzie zarabiać 12,2 tyś £ tygodniowo. W nowym klubie będzie grać z numerem 16.

Oprócz 4 graczy zaprezentowanych niżej, klub tego okienka zakontraktował jeszcze 3 graczy: Cartona Cole'a, Danny'ego Simpsona oraz Leona Osmana.[/b]


Kadra Blackpool FC na 2013/14:

Bramkarze:

1. Vincent Enyeama BR

13. Declan Rudd BR

25. Marc Halstead BR (W)

Obrońcy:

2. Souleymane Bamba ŚO

3. Stephen Crainey BO

5. Neal Eardley BO

6. Ian Evatt ŚO

7. Danny Simspon BO

15. Alex Baptiste ŚO

20. Craig Cathcart ŚO

22. Stefan Stanchev BO


Pomocnicy:

4. Keith Southern ŚP

8. Josepmir Ballón DP

10. Alan Dzagoev OP

16. Kevin Nolan DP/ŚP

17. Lars Stindl BP

18. Leon Osman OP/BP

19. Kamil Vacek ŚP

23. Matt Phillips BP

26. Cleyton OP

42. Jason Puncheon BP


Napastnicy:

9. Dentinho NA

11. Cameron Jerome NA

14. Elliot Grandin NA

24. James Beattie NA

27. Carton Cole NA


Naszą siłą jest zgranie i brak presji...



Witam państwa za moim zespołem 5 meczy poprzedniego sezonu. Jestem zadowolony z gry moich zawodników, widać dobrze przepracowany okres przygotowawczy nie poszedł na marne. Pozycja wicelidera po 5 spotkaniach jest bardzo dobra. Wiem, że ciężko będzie powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu, ale postaramy się powalczyć o jak najwyższe miejsca. Naszym priorytetem jest w tym sezonie. To na niej zamierzamy się skupić, fajnie by było wyjść z tej grupy. Wiem, jednak, że to będzie cholernie ciężkie bo rywale są bardzi wymagający. Naszą siłą jest jest jednak zgranie i brak presji. Nikt na nas nie stawia, więc gramy bez żadnego obciążenia psychicznego. To inni mają się sprężyć, my tylko możemy. Zakupiliśmy dobrych graczy w tym okienku. Nasz zespół to taka mieszanka doświadczenia z młodością. W tamtym roku przyniosła nam wiele korzyści, jak będzie teraz nie wiem. Liczę na bardzo ciekawy sezon w naszym wykonaniu - zakończył podczas konferencji prasowej opiekun "Mandarynek" Ian Holloway.

Cytuj
Jeśli chodzi o karierę Manchesterem United to poczekam chyba już na PES 2012 lub na finalkę PESEDIT'a :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2011, 13:44:59 wysłana przez reddevil8911 »

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #790 dnia: Wrzesień 10, 2011, 13:51:41 »
ale grupa...
Real, Porto, Bayer i nieobliczalne Blackpool, grupa śmierci chyba że wiele się zmieniło przez te parę sezonów
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #791 dnia: Wrzesień 10, 2011, 13:59:34 »
Początek tego sezonu bardzo dobry.
Zagrałeś już kilka kolejek, które były bardzo udane dla ciebie. Remis z Chelsea to starta punktów, lecz taki remis z takim klubem na pewno złym wynikiem nie jest.
Jak na razie idzie ci dobrze i masz pozycję vice lidera ligi.
Grupa LM jest bardzo trudna. Mecz z Realem będzie pieklenie ciężki tak jak i dwa pozostałe spotkania. O awans będzie bardzo ciężko, ale już pokazałeś, że potrafisz robić niewiarygodne rzeczy.
Nowi gracze są bardzo dobrzy. Idealnie pasuję do twojego Blackpool, który ma teraz bardzo wiele meczy na wielu frontach.
Powodzenia.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #792 dnia: Wrzesień 10, 2011, 14:02:49 »
w ogóle ten Enyeama to chyba drugi Hans Joerg Butt

on też karne wykonuje :D (raz w meczu Hapoela w eLM wykonywał)
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #793 dnia: Wrzesień 10, 2011, 14:19:22 »
Bardzo dobre rozpoczęcie sezonu. Remis z Chelsea nie jest złym wynikiem i należy się cieszyć z pozycji vice lidera. Transfery bardzo dobre i kadra też. Enyema powinien być ostojom Twojego zespołu. Wracając jeszcze do kadry to trochę mało tych napastników a przecież walczysz na trzech frontach :). Grupa w LM szalenie trudna ale liczę, że pokażesz na co Cię stać i wyjdziesz z niej jak na mistrza Anglii przystało. A co do słów trenera to nie wiem czy gracie bez presji w końcu jesteście mistrzami Anglii i wygraliście FA Cup :).

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #794 dnia: Wrzesień 10, 2011, 15:20:54 »
Dobrze że wróciłeś do kariery Blackpool,zawsze lubiałem twoje kariery :) Dobre rozpoczęcie sezonu i całkiem dobre transfery.W Lidze Mistrzów masz bardzo trudną grupę,ale myśle że sobie poradzisz ;) Powodzenia

Super_Mario

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #795 dnia: Wrzesień 10, 2011, 16:00:18 »
Widzę, że wróciłeś do tej kariery. Początek sezonu bardzo dobry. Cztery zwycięstwa i remis z The Blues. Gdupa w Lidze Mistrzów bardzo trudna, ale myślę że pokażecie im miejsca w szeregu. Z Realem i Porto może być trudno, ale z Bayerem powinniście sobie dać radę. Transfery też bardzo ciekawe, widać że zbroicie się przed Ligą Mistrzów.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #796 dnia: Wrzesień 10, 2011, 18:58:56 »
fajnie że powracasz. to jest jedna z moich ulubionych karier. dobre mecze z początku sezonu. oby tak dalej i mistrz jak nic.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #797 dnia: Wrzesień 10, 2011, 19:27:18 »
Super że wracasz, czekam na sezon i LM, myślę że możecie namieszać

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #798 dnia: Wrzesień 10, 2011, 20:01:32 »
no sezon zapowiada sie bardzo imponujaco i ciekawie, start mieliscie bardzo dobry. zaczeliscie od zdobycia tarczy wspolnoty w bardzo ciezkim spotkaniu, a potem 4 zwyciestwa i tylko jeden remis w trudnym meczu. wierze ze w meczu z porto uda wam sie zgarnac trzy punkty.

Reto

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #799 dnia: Wrzesień 10, 2011, 20:56:23 »
Zaintrygowałeś mnie tymi transferami, spodziewałem się raczej sprowadzenia bardziej rozpoznawalnych twarzy. :)
Niezłą grupę LM Ci wylosowali, przeciwnicy na poziomie, emocjonujące mecze (dla nas opisy) się zapowiadają.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!
« Odpowiedź #799 dnia: Wrzesień 10, 2011, 20:56:23 »