Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 133005 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Popis i powrót wielkiego snajpera!
« Odpowiedź #720 dnia: Sierpień 15, 2011, 11:47:37 »
Ahhh ten twój Blackpool. Z Evertonem zagrałeś mądzrze i to ci się opłaciło. Długo utrzymywałeś się przy piłce i to było kluczem do zwycięstwa. Gola jak zawsze zdobył nie zawodny Jarome.

Mecz z Aston to istny popis jednego aktora jakim był Beattie. Zagrał fantastyczne spotkanie i trafił Hart-Tricka. Co prawda straciłeś jednego gola, ale to cie nie zrzucił z odpowiedniego toru.

Z taką grą będzie mistrzostwo.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Popis i powrót wielkiego snajpera!
« Odpowiedź #721 dnia: Sierpień 15, 2011, 11:52:20 »
o ligowych meczach nic powiedzieć ciekawego nie powiem, dwie wygrane, dobrze, że Beattie nie popadł w cięższą kontuzję, bo wygrana w 35 kolejce to jego dzieło w całej okazałośći. natomiast skupię się na fianle pucharu, coś przepięknego, horror, dwie bramki w doliczonym cxzasie, znakomite, emocjonujące spotkanie, pięć goli, 120 minutt walki, czego tu chcieć więcej, brawa, brawa i jeszcze raz brawa. i niech se Holloway popije porządnie :D

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Popis i powrót wielkiego snajpera!
« Odpowiedź #722 dnia: Sierpień 15, 2011, 12:20:17 »
to już 35 kolejka. Nie rezygnujesz z walki o Mistrza Anglii. Mecze z The Villans łatwe nie są. Ja sam się o tym nie raz przekonałem. Świetny powrót Beattiego, który zaliczył hattricka :D teraz mecz z QPR który powinieneś wygrać, chociaż w BPL wszystko jest możliwe ;)

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Popis i powrót wielkiego snajpera!
« Odpowiedź #723 dnia: Sierpień 15, 2011, 12:58:01 »
To już końcówka i musisz się sprężyć!
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Popis i powrót wielkiego snajpera!
« Odpowiedź #724 dnia: Sierpień 15, 2011, 14:26:22 »
Chyba nikt się nie spodziewał, że po walczysz o mistrzostwo. Ja liczyłem na Ligę Europejską a Ty jesteś liderem i masz do końca już tylko trzy spotkania. James Beattie zagrał tak jak w końcowe zeszłego sezonu kiedy to strzał po kilka bramek na mecz tak i dziś zaliczył hattricka i dał bardzo ważne zwycięstwo.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Popis i powrót wielkiego snajpera!
« Odpowiedź #725 dnia: Sierpień 15, 2011, 14:57:12 »
Kolejka 36



Bloomfield Road - Blackpool

Widzów: 19 450



Sędzia: Stuart Attwell

Grali zmiennicy, ale zadanie wykonali!

2:0

Strzelcy:

61' Billy Clarke, 88' Dentinho - Brak

Kary indywidualne:

65' Kamil Vacek - 6' Bradley Orr

Gracz meczu: Dentinho 7.5 (Sky Sports)

Opiekun "Mandarynek" mocno zaryzykował i w meczu z QPR postanowił dać pograć zmiennikom i ci spisali się bardzo dobrze. Jednak początek pokazał, że goście przyjechali tutaj po pełną pulę. Tak od 1 do 25 minuty goście mieli czas na "wyszumienie się". Świetnie bronił Rudd i goście stracili wiarę w siebie. Z biegiem czasu inicjatywę nad meczem zaczęliśmy przejmować my. Najbliżej bramki byliśmy w 43 minucie, kiedy uderzenie z wolnego Phillips'a "spadający liść" trafiło tylko w słupek... W drugiej połowie ton grze nadawaliśmy my i udokumentowaliśmy ją dwoma bramkami, choć mogło być ich więcej. W 61 minucie świetną akcję przeprowadził Clarke, minął jak dziecko obronę rywali i z ostrego kąta "wkrętką" zdobył bramkę. Potem nie wykorzystaliśmy kilku okazji i zaczęło być nerwowo. Naszczęście w samej końcówce meczu dola po podaniu Taylora Fletchera zdobył Dentinho. Wygraliśmy 2:0 i nadal jesteśmy liderem tabeli.Porażka dla gości oznaczała jedno, spadek do Championship wraz z Cardiff City i Newcastle United.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zapowiedź meczu:







Na Etihad Stadium dojdzie do kolejnego starcia pomiędzy zespołami Man City i Blackpool FC. W lidze i w finale pucharu Anglii górą byli podopieczni Ian'a Holloway'a. Jak będzie tym razem nie wiadomo, bo obie ekipy walczą o wysokie cele. Gospodarze chcą utrzymać miejsce gwarantujące im start w Lidze Mistrzów, a goście chcą wygrać by nadal być liderem.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911Tylko dwa kroki do wielkiej chwili!!!!
« Odpowiedź #726 dnia: Sierpień 15, 2011, 15:03:53 »
Zmiennicy zagrali bardzo dobrze i w kluczowym momencie nie zawiedli mimo, że to QPR z początku miało inicjatywę. Walka o mistrzostwo między Tobą a Tottenhamem wkracza w decydującą fazę. Rywalami City i United więc łatwo nie będzie ale wierze, że to Ty będziesz nowym mistrzem.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Blackpool FC by reddvil8911Tylko dwa kroki do wielkiej chwili!!!!
« Odpowiedź #727 dnia: Sierpień 15, 2011, 15:09:44 »
bardzo dobry mecz zminników. Widać oni też dają radę. Z początku przeważało QPR, ale z biegiem czasu wszystko wróciło do normy. Tym samym QPR spadło z ligi wraz z Newcastle i Cardiff

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911Tylko dwa kroki do wielkiej chwili!!!!
« Odpowiedź #728 dnia: Sierpień 15, 2011, 15:48:52 »
no widze z qpr nawet z rezerwowymi zawodnikami nie mial szans, ta przegrana skonczyla sie dla nich niestety spadkiem z ligi, teraz zostaje tylko tobie utrzymac forme i zdobyc mistrzostwo.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911Tylko dwa kroki do wielkiej chwili!!!!
« Odpowiedź #729 dnia: Sierpień 15, 2011, 16:21:00 »
QPR zaczęło dość dobrze. Atakowali na twoją bramkę przez całe 25 minut, lecz świetna postawa Rudd'a nie pozwoliła im na zdobycie bramki. Następnie ty z biegiem czasu przejąłeś inicjatywne i w drugiej połowie udokumentowałeś to dwom trafieniami. Teraz masz mecz z City. Mam nadzieję, że będzie taki sam jak ten w pucharze.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911Tylko dwa kroki do wielkiej chwili!!!!
« Odpowiedź #730 dnia: Sierpień 15, 2011, 16:30:16 »
Bardzo dobra decyzja trenera choć bardzo ryzykowna. Rezerwowi zawodnicy spisali się dobrze i nie zawiedli trenera, wykorzystali swoją szansę. QPR nie przyjechało tutaj po remis tylko po zwycięstwo co powierzyli atakami na początku mecz jednak skończyło się na chęciach i większych szans im nie dałeś. Powodzenia, liczę, że nie długo Ci powiem : Gratuluje Mistrzostwa :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911Tylko dwa kroki do wielkiej chwili!!!!
« Odpowiedź #731 dnia: Sierpień 15, 2011, 18:13:46 »
rezerwowi dali odpocząć swoim wyżej notowanym kolegom, i godnie ich zastąpili, nie ma dwóch zdań. oby to tylko nie wybiło pierwszej 11 z rytmu, na tak ważny okres sezonu. mistrz coraz bliżej, ale jak widać jeszcze wszysko się może wydarzyć.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Blackpool FC by reddvil8911Tylko dwa kroki do wielkiej chwili!!!!
« Odpowiedź #732 dnia: Sierpień 15, 2011, 18:49:53 »
Zmiennicy wykonali swoje zadanie w stu procentach :) Wystawienie ich było bardzo ryzykowne ,ale trener wiedział co robi :) Daj im jeszcze pograć ;)

Teraz Manchester City.Będzie bardzo ciężko zważywszy na to,że Szejki będę chcieli się zrewanżować to Twoje zwycięstwa.Powodzenia ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911Tylko dwa kroki do wielkiej chwili!!!!
« Odpowiedź #733 dnia: Sierpień 15, 2011, 19:00:15 »
Masz bardzo wartościowych zmienników.  :) Trener naprawdę wiele ryzykował, ale tym razem udało się.  ;) Zasłużenie wygrałeś, choć trochę nerwów było. Gra na pewno byłaby spokojniejsza, gdyby w 43 minucie strzał zatrzymał się w siatce, nie na słupku.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911Tylko dwa kroki do wielkiej chwili!!!!
« Odpowiedź #734 dnia: Sierpień 15, 2011, 20:34:11 »
Kolejka 37



2:3

Strzelcy:

44' Jo, 79' Lucho Gonzalez (PK) - 20' James Beattie, 63' Matt Phillips (FK), 77' Ian Evatt

Kary indywidualne:

78' Ian Evatt

Przepraszam, że nie będzie opisu, ale jestem tak wnerwiony, bo pisałem opisy z ponad godzinę, ale mi Mozilla z crashowała a nigdzie nie zapisałem...Macie skrót.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Kolejka 38



1:0
Strzelcy:

2' Cameron Jerome

Kary indywidualne:

Brak

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tabela końcowa Bacrlays Premier League w sezonie 2012/13 oraz najlepsza 11!


 



To jest magia....



Nie wiem co mogę powiedzieć, jestem dumny z chłopaków. Walczyli pięknie i pokazali, że przy ciężkiej pracy można wejść na szczyt. My nie mieliśmy jakiś super gwiazd, ale zespół był kolektywem. Wygraliśmy ligę i puchar, gdyby mi to ktoś przed sezonem zasugerował to bym go wyśmiał, a tu proszę wygraliśmy je. Dobra koniec gadania, zaraz idziemy z prezesem i graczami na browar(śmiech) - uśmiechnięty od ucha do ucha opiekun Blackpool Ian Holloway.

A ja chciałem tylko miejsce w 7...



Jestem wielce szczęśliwym prezesem. Nie żałuję tych pieniędzy wydanych na zgrupowanie w Portugalii. Gracze rozumieli się bez słów na boisku. Gratuluję trenerowi i dziękuję kibiców za nasze wsparcie. Udajemy się na zasłużony odpoczynek, ale najpierw idziemy na piwo z zespołem i kibicami - prezes Mandarynek Karl Oyston.




Widzicie moją czapkę, zaraz napełni się cała browarem. Nasz trener to geniusz. Blakcpool Blacppol ole ole ole! Nie będę długo gadał bo w centrum miasta będziemy świętować wszyscy wielkie sukcesy naszych ulubieńców - Steven (jeden z członków Orange Army)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Dwa mecze, ale bez opisu.... Mistrzem Anglii jest??
« Odpowiedź #735 dnia: Sierpień 15, 2011, 20:40:52 »
Gratuluję ! :D To wielka chwila dla fanów Blackpool, podwójna korona to coś pięknego. Do końca nie było wiadomo co i jak ale Tottenham nie wytrzymał i poległ dwa razy.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Dwa mecze, ale bez opisu.... Mistrzem Anglii jest??
« Odpowiedź #736 dnia: Sierpień 15, 2011, 20:54:46 »
a po co nam opisy zeby wiedziec kto zdobyl mistrzostwo, wielkie gratulacje! To ze zdobyles z blackpool mistrzostwo anglii tak szybko po co dopiero sezon temu awansowaliscie do tych rozgrywek, pelny szacunek. czekam na dalsze informacje i transfery.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Dwa mecze, ale bez opisu.... Mistrzem Anglii jest??
« Odpowiedź #737 dnia: Sierpień 15, 2011, 21:06:34 »
Jest!!! Wkońcu upragnione zycięstwo!!!!!! Blackpool Mistrzem Anglii!!!!!!! Gratulacje ;). Graty tez dla Jerome - został wybrany piłkarzem sezonu. Mi też tak się kiedyś stało jak opisywałem, więc teraz najpierw pisze w Officie a dopiero potem wrzucam na strone i modyfikuje ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Dwa mecze, ale bez opisu.... Mistrzem Anglii jest??
« Odpowiedź #738 dnia: Sierpień 15, 2011, 22:03:27 »
CHAMP! brawo, brawo brawo. Jerome symbolicznie przypieczętowuje tytuł! yeah.

mała rada: lepiej pisać jest w Wordzie, lub w jakimś innym edytorze tekstowym i co jakiś czas zapisać, wtedy opisy nie pójdą się je**ć :D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Dwa mecze, ale bez opisu.... Mistrzem Anglii jest??
« Odpowiedź #739 dnia: Sierpień 15, 2011, 22:14:20 »
Co tu dużo pisać - gratuluję zwycięstw z tak ciężkimi rywalami, a przede wszystkim Mistrzostwa! Kto by się spodziewał, że beniaminek zdobędzie tytuł?  :) Coś pięknego.  :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Dwa mecze, ale bez opisu.... Mistrzem Anglii jest??
« Odpowiedź #739 dnia: Sierpień 15, 2011, 22:14:20 »