Autor Wątek: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !  (Przeczytany 114550 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #320 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:47:06 »
Jakoś właśnie nie mam ochoty nikim innym grać. Tu mam fany projekt budowy drużyny. Wszystko idzie w dobrym kierunku, pewnie nie pogram długo nową drużyną Jutro pobiorę Patcha PESediy 3.7 i może nie będzie bugu a kariera na pewno pójdzie.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:50:11 »
Kurde, pokonałeś mój Inter >:(   ;D
Szkoda, że znowu ten bug zwalił ci mecz. To pewnie robi się już irytujące. Pobieraj 3.7, i śmigaj dalej, ja gram właśnie na tym dodatku i działa elegancko.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:52:50 »
To pewnie robi się już irytujące. Pobieraj 3.7, i śmigaj dalej, ja gram właśnie na tym dodatku i działa elegancko.
I to bardzo, już przez to kilka razy chciałem zacząć od nowa ale nie chce mi się grać od początku.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 04, 2011, 01:54:14 »
Znam ten ból. Też miałem fajny plan budowy Realu Valladolid i nic z tego nie wyszło... Nie wiem czy PESedit 3.7 coś da ale próbuj.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 04, 2011, 02:15:21 »
Roma potwierdza pierwszy transfer..!



Telenowela pod tytułem "Kto numerem jeden w bramce Romy?" dobiegła końca. W zeszłą sobotęJán Mucha pomyślnie przeszedł badania lekarskie i ustalił warunki kontraktu indywidualnego, który związał go z ekipą z Wiecznego Miasta na 5 lat. W zimie do Romy dołączył Carlo Cudicin i już po kilku meczach stał się podstawowym bramkarzem Romy jednak chłop ma już na karku 38 lat więc długo nie po gra jednak to nie problem bo jest jeszcze Gianluca Curci jednak ten zawiódł kilka razy już w tym sezonie. Wygląda na to, że Mucha będzie tylko rezerwowym z którymi Roma ma ostatnio problemy bo Lobont narzeka, że nie gra choć gdy dostawał szanse jeszcze w rundzie jesiennej ewidentnie zawodził. Warto dodać, że Mucha dołączy do Romy za darmo ponieważ jego kontakt wygasa już w czerwcu. Polityki transferowej Gadzhi Gadzhieva nie rozumie chyba nikt i nie prędko zrozumie ale jak na razie wychodzi mu to dobrze mimo kilku kontrowersyjnych transferów jak Garics, Cudicini i Berbatov choć ten ostatni gra dobrze to ma jeszcze coś do udowodnienia choć ciężko mu będzie strzelać bramki mając u boku takiego partnera jak Alessandro Matri. Dość kontrowersyjnie wypowiedział się na temat Romy wypowiedział Luciano Spalletti, który stwierdził, że nie rozumie filozofii gry tego Rosyjskiego menadżera. " Mając takich napastników nie wolno grać tak defensywnie, Gadzhiev mówił coś o trzech środkowych obrońcach nawet ale to będzie jego koniec " Tak cytuje Sky Sport byłego trenera AS Romy a Gadzhiev spytany co sądzi o tej opini zapytał ironicznie kto co jest Luciano Spalletti ? co może wywołać mają wojnę między tymi trenerami.

Dabrowy00

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 04, 2011, 10:51:42 »
Mucha to dobry wybór. Na pewno ci pomoże. Tylko, żeby nie marnował się na ławce. :-\

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #326 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:11:41 »
Kupienie Muchy to nawet dobry wybór podszkoli się trochę i może wybije ze składu obecnego bramkarza. Jak na razie nie ma sesnu go stawiać do pierwszej " 11 ", ponieważ nie gra on na najwyższym poziomie najlepiej.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #327 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:22:08 »
widze ze cos ci ta gra szwankuje, mam nadzieje ze dotrwasz do konca.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #328 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:24:11 »
A to niespodzianka.  :) Były bramkarz Legii w takim klubie jak AS Roma.  :) Polityka transferowa dziwna, ale może będzie skuteczna. Berbatov wcale tak źle nie gra.  :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #329 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:35:29 »
Tego Guarante nie znam, ale skoro go obserwujesz to musi być naprawdę dobry. Isla coś kręci z wami na boku, myślę że już jest wszystko dogadane. Mucha się u was odbuduję mam nadzieję. Zgadzam się po części ze Spallettim taki atak a gra taka defensywna, ale skoro taką lubisz i taką masz filozofię gry to ja nie widzę, żadnych przeciwwskazań.

Dobry mecz z Interem, Burdisso chyba po jakimś stałym fragmencie gry się u was zawieruszył i zdobył zwycięskiego gola. Koronacja Interu odłożona. W meczu z Lecce pan bug znów cię zrobił w wała.

Grasz na PESEDIT 3.6, jeśli tak to dziwne bo ja na nim gram i nie mam takich błędów. Pobierz 3.7 i oby pomogło.

Kariera jest bardzo ale to bardzo fajna. :)

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpień 04, 2011, 12:43:26 »
Mucha to byłby bardzo ciekawy transfer. W Evertonie nie gra, pewnie przeszedłby do Romy bez problemu. Cudicini ma już swoje lata, dlatego bierz Janka.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Świetny mecz z Interem Mediolan !
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:46:22 »
33. kolejka Serie A



Roma 2 - 1 Atalanta




Zwycięstwo po trudnym meczu !

Bardzo ciekawe i wyrównane widowisko mogliśmy dzisiaj oglądać. AS Roma zagrała na własnym boisku z beniaminkiem Atalantą Bergamo, która walczy o utrzymanie ale wszystko wskazuje na to, że się utrzymają bo grają dobrze a mają 6 punktów przewagi nad Chievo Verona, która jest na miejscu 17.  Mecz rozpoczął się lepiej dla gości. Alessandro Matri znowu poza kadrą, ma on problemy z kostką tak jak na początku sezonu. Już w 9 minucie Roma wyszła na prowadzenie. Vucinić ładnie dośrodkował w pole karne a tam Berbatov przyjął na klatkę i odegrał do lepiej ustawionego De Rossiego, który potężnym strzałem z kilku metrów wpakował piłkę do siatki. W drugiej połowie Roma wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkowywał De Rossi wprost na głowę Tottiego, który nie miał problemu ze strzeleniem bramki. Goście odpowiedzieli i gdyby nie świetne interwencję Cudiciniego mecz ten zakończył by się srogą porażką Romy. W 71 minucie świetną indywidualną akcję przeprowadził Doni i na raty pokonał bramkarza Romy. Mecz mimo kilku ciekawych okazji zakończył się zwycięstwem Romy 2 - 1 .

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Zwycięstwo po trudnym meczu !
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpień 04, 2011, 14:51:48 »
No wreszcie mecz bez tego wrednego błędu. Mecz ciekawy, bramka De Rossiego to musiała być bomba, szkoda że nie z większej odległości, Berba ładnie się zachował. Szkoda tej straconej bramki, mogłeś zachować czyste konto.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Zwycięstwo po trudnym meczu !
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpień 04, 2011, 15:30:20 »
Noo ciężki mecz, Atalanta grała bardzo dobrze i tak jak piszesz gdyby nie Cudicini mogło być naprawdę źle. Ale udało się wygrać dzięki golom Tottiego i De Rossiego. Inter się potknął i jest już tylko 5 oczek przed wami, oj będzie się działo pod koniec sezonu.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Zwycięstwo po trudnym meczu !
« Odpowiedź #334 dnia: Sierpień 04, 2011, 15:31:49 »
No dobre spotkanie, liczy się fakt, że są trzy punkty. Bardzo dobre spotkanie zagrał De Rossi pierw bramka, a  potem asysta przy golu Tottiego. Kolejek do końca jest co raz mniej, więc sytuacja robi się ciekawa musisz się bronić przed Juve, żeby zagrać w Lidze Mistrzów.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Zwycięstwo po trudnym meczu !
« Odpowiedź #335 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:09:07 »
Atalanta świetnie zagrała, mieli bardzo ofensywne ustawienie, ale to Roma odniosła zwycięstwo. Po ich bramce, czyli Doniego trochę pewnie byłeś nie spokojny :D Jeszcze 5 kolejek do końca.. Masz świetną pozycję, ale walcz o 2...
" border="0

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Zwycięstwo po trudnym meczu !
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpień 04, 2011, 16:36:47 »
no ladnie i to sie liczy najbardziej, zwyciestwo. oby tak dalej amneschia.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Zwycięstwo po trudnym meczu !
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpień 04, 2011, 19:05:14 »
Z obozu AS Romy..



Włoski dziennik La Gazzetta dello Sport po informował nas, że Girondins Bordeaux jest poważnie zainteresowany Davidem Pizzaro i wygląda na to, że powrót do Chile opóźni się nieco. Francuzi są gotowi dać za, pomocnika Romy nawet kwotę w wysokości 8 milionów euro. Thomas DiBenedetto wycenił swojego piłkarza na 10 jednak pieniądze to nie powinny stanowić problemu. Żyrondyści są zdesperowani by wzmocnić się doświadczonym pomocnikiem na przyszły sezon bo mają zamiar walczyć o coś więcej niż tylko Ligę Europejską. Co ciekawe na Daniele de Rossiego swoje sidła zarzucił AC Milan. Mistrz Włoch ma zamiar w ciągu najbliższych dni złożyć bardzo ciekawą ofertę dla wychowanka Romy jednak transfer nie jest zbyt prawdopodobny, Daniele jest oddany Romie i jako jeden z nie wielu podąża śladami Tottiego z zamiarem ukończenia kariery w Romie od zeszłego roku na prawdę coś ruszyło i De Rossi ma szansę by jeszcze jakieś znaczące trofeum w barach La Magica zdobyć. Vicenza Calcio jest ponoć zainteresowana wypożyczeniem na rok czasu młodego obrońce Romy -  Michele Camporese. Środkowy obrońca w styczniu podpisał profesjonalny pięcioletni kontrakt z Romą. Dotychczas występował w drużynie rezerw AS Roma Primavera.



Marc Muniesa dołączył do Romy w zeszłym roku jednak dotychczas wystąpił w zaledwie pięciu meczach i jak sam mówi w wieku 18 lat potrzebuje dużo gry a nie chce występować tylko dla rezerw lecz w meczach o większą stawkę. Gadzhi Gadzhiev postanowił wypożyczyć wychowanka Barcelony na przyszły sezon jednak na razie nie ma żadnej konkretnej oferty. Wpłynęły propozycję ze Surm Graz oraz Rapid Wiedeń jednak Gadzhiev chce by młody Hiszpan występował we włoskiej drużynie. Ponoć interesują się nim Udinese oraz Reggina Calcio jednak na razie brak oficjalnych informacji. Cristiano Biraghi w Atalanta Bergamo, to już niemal pewne. Oferta została złożona. Pozostała kwestia indywidualnego kontraktu. Oczywiście Gadzhiev nie pozwolił na długoterminowy kontrakt. Roczne wypożyczenie dla wychowanka Romy będzie dobre. W drużynie beniaminka nie ma takiej konkurencji na obronie jak w Romie. Transfer Gabriela Milito utknął w martwym punkcie. Barcelona żąda ponoć około 16 milionów euro za doświadczonego obrońce co jednak jest zbyt wysoką kwotą jak za nie z pełna 31 letniego defensora. Najciekawsze jest to, że Gabriel za rok odejdzie za darmo z Barcelony i to jest jedna z ostatnich okazji by zarobić na tym zawodniku a podobna jest sytuacja w Bojanem jednak dopóki Beretto i Okaka są w Romie to Bojan nie dojdzie o ile sprawa z tym pierwszym ruszyła bo bardzo chętnie w swoich szerach zobaczą młodego napastnika włodarze AZ Alkmaar bądź  De Graafschap to sprawa Okaki nie ruszyła nie ruszy aż dopóki Włoski napastnik nie wróci do Rzymu z wypożyczenia. Gadzhiev nie jest skłonny by wypożyczyć Beretto do Holandii i jak na razie szuka mu klubu w zapleczu Serie A.

PS. Mecz z Atalantą grałem już na nowej wersji patcha czyli PESEdit 3.7. Zagrał bym na Fire Patch 1.7 jednak nic nie wiadomo o nim a poza tym szkoda mi kariery. Nowa kariera już na pewno będzie na Fire.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Z obozu AS Romy..
« Odpowiedź #338 dnia: Sierpień 04, 2011, 19:57:02 »
Mam nadzieje że już nie będziesz miał takich problemów z patchem. A może daj dla Muniesa w 1 składzie pograć, może nabierze formy i będzie gwiazdą
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Z obozu AS Romy..
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:01:35 »
Pomysł z wypożyczeniem Muniesy to świetny pomysł :). Po co ma się chłopak marnować? Szkoda tylko, że takie słabe oferty wpłynęły.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Amneschia | Z obozu AS Romy..
« Odpowiedź #339 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:01:35 »