Autor Wątek: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !  (Przeczytany 114528 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Zwycięstwo na trudnym terenie !
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpień 03, 2011, 14:35:55 »
Catania jak najbardziej jest zespołem trudnym do ogrania. Mi te "mendy" nie raz już nerwów napsuły ;D Statystyki pomeczowe pokazują, że mecz miałeś pod kontrolą, no ale jeśli piszesz, że mecz był wyrównany, to trzeba wierzyć na słowo :D. Lopez był bliski strzelenia, dobrze, ze nie udało mu się. 3 pkt. straty do Juve to nie dużo, jedna kolejka może wszystko zmienić.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Zwycięstwo na trudnym terenie !
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 03, 2011, 14:46:47 »
Z Niemieckim gigantem w ćwierćfinale !



Roma nie ma szczęścia w losowaniu, tym razem La Magica trafiła na bardzo groźny zespół z Bundesligi jakim bez wątpienia jest Bayern Monachium. Trzecia drużyna w Niemczech jest bez wątpienia faworytem tego meczu jednak już nie takim jak Barcelona w poprzedniej rundzie bo jak wiadomo Roma wyeliminowała jednego z głównych faworytów do zdobycia Ligi Mistrzów. Inne pary także ciekawe. Szczególnie dużo emocji może być w meczu Manchester United vs AC Milan czyli mistrz Anglii z Mistrzem Włoch. W pozostałych dwóch parach faworyci są raczej oczywiście jednak Marsylia jak i Sewilla mogą sprawić dużą niespodziankę.

Manchester vs Milan
Sevilla vs Real
Bayern vs Roma
Marsylia vs Inter



Gadzhi Gadzhiev po losowaniu był mocno za niepokojony. " To może być znacznie trudniejszy i bardziej wymagający rywal od Barcelony. Maja najlepszych skrzydłowych w Europie czyli Robbena i Riberyego i to ich się najbardziej obawiam, w ziemie jeszcze dołączył do nich Jovetić z Fiorentiny, to oni są faworytem" - Gadzhi Gadzhiev. Jak widać, jest się czego bać jednak podobnie mówił przed meczem z Barceloną a każdy wie jak się skończyło. Gadzhi lubi sprawiać niespodzianki i czasem podejmuje bardzo kontrowersyjne decyzje. Odpowiedział także na pytanie, które bardzo martwiło kibiców Romy czyli co z Matrim ? Fatalnie, Alessandro Matri ma małe szanse na grę nawet w rewanżu a nie mówiąc już o meczu za dwa tygodnie na Allianz Arena w Monachium a podobnej sytuacji jest Alan Dzagoew czyli dwie duże straty w zespole Romy przed meczem a co w Bayernie. Jedynie Gomez boryka się z kontuzją pleców.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Z Niemieckim gigantem w ćwierćfinale !
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpień 03, 2011, 14:51:12 »
Podzielam zaniepokojenie Gadzihewa, też bym się bał gry z Bayernem. Jeśli kupili dobrego napastnika do pary z Gomezem to może być bardzo ciężki dwu mecz. Do tego Neuer na bramce i Robben na skrzydle. Ciekaw jestem też meczu MU z Milanem.Oby Diabełki zagrały dalej.

No Catania pokonana po trudnym meczu. Liga Mistrzów na wyciągnięcie ręki. Inter ma już wielką przewagę nad resztą stawki.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Z Niemieckim gigantem w ćwierćfinale !
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpień 03, 2011, 14:59:54 »
Cytuj
Jedynie Gomez boryka się z kontuzją pleców
więc nie zagra.
Kupili Jovetica o czym też wspomniałem.
Nie czytasz a szkoda bo ja akurat twoją karierę czytam.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Z Niemieckim gigantem w ćwierćfinale !
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpień 03, 2011, 15:03:41 »
Po pokonaniu Barcelony , Bayern to będzie tylko spacerek :)
Mogą być mało groźni skoro Gomez nie gra
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Z Niemieckim gigantem w ćwierćfinale !
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpień 03, 2011, 15:05:12 »
26. kolejka Serie A



Napoli 1 - 2 Roma




Mecz taki, że aż piłki nie widać !

Niestety mimo ciekawego początku meczu coś zaczęło się psuć. W 10 minucie wyszedłem na prowadzenie po bramce Pizarro z dystansu jednak później mecz stanął w miejscu tylko czas szedł a, że szkoda mi było wychodzić i przegrać 3 - 0 to czekałem do połowy a od początku drugiej połowy mecz idzie normalnie jednak piłki nie było widać. Ustawiłem tryb trenera i opisałem sobie za ten czas losowanie LM. Padły dwie bramki dla mnie i dla Napoli wiec wygrałem 2 - 1 . Już mnie zaczyna to irytować, co kilka meczy ten bug. A jeszcze bardziej mnie irytuje brak jakichkolwiek informacji na temat Fire Patch 1.7 na którego się mam zamiar przenieść od nowego sezonu.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 15:17:00 wysłana przez Amneschia »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Mecz taki, że aż piłki nie widać !
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpień 03, 2011, 15:10:04 »
Kurdę takich błędów nigdy nie miałem. Ale za to miałem kłopot z save... Na szczęście wygrałeś ale też by mnie to denerwowało.. Ściągnij Fire 1.6.3 i graj na nim :D.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Mecz taki, że aż piłki nie widać !
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpień 03, 2011, 15:13:20 »
Dobrze że nie przegrałeś , takiego tez jeszcze nie mialem. Musisz zmienic tego patcha
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Mecz taki, że aż piłki nie widać !
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpień 03, 2011, 15:14:44 »
bedzie ciekawie w cwiercfinale lm, z bayernem nie pojdzie ci latwo, ale i tak wierze ze uda ci sie awansowac dalej.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Mecz taki, że aż piłki nie widać !
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpień 03, 2011, 15:56:29 »
ehh.. cos ci się wali z pesem.. Oby nie było tak, że ta kariera legnie w gruzach.
Dobrze, że chociaż wygrałeś to spotkanie.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Mecz taki, że aż piłki nie widać !
« Odpowiedź #290 dnia: Sierpień 03, 2011, 16:10:21 »
Ćwierćfianł Ligi Mistrzów
( 1. mecz)



Bayern 1 - 0 Roma




Porażka na Allianz Arena !

Niestety na Allianz Arena nie mieliśmy przyjemności oglądać zbyt  ciekawego widowiska. Roma zabiła mecz ? Trochę tak, Roma niemal cały mecz się broniła licząc na kontry, które były bardzo skutecznie rozbijane na połowie Bayernu Monachium. W pierwszej połowie mecz w miarę wyrównany. Oba zespoły pod dwa strzały oraz posiadanie zaledwie 55% dla Bawarczyków jednak w drugiej połowie wielką przewagę miał Bayern Monachium. Jedyny strzał oddał Berbatov w 81 minucie jednak bardzo słaby i Neuer nie miał problemów z obronieniem tego strzału. Bramkę zwycięska zdobył Arjen Robben, który mimo podwójnego krycia urwał się piłkarzom Romy i oddał bardzo dobry strzał i Cuducini musiał wyjmować piłkę z siatki. Porażka 1 - 0 to nie jest wcale bardzo zły wynik z perspektywy rewanżu na Stadio Olimpco jednak widać, jak wiele traci Roma bez Dzagoewa i Matriego. W ataku Boriello nie istniał a z Berbatovem lepiej nie było. Totti był za wolny jak na obronę gospodarzy, realne zagorzenie sprawiał tylko Taddei jednak to nie wystarczyło by strzelić bramkę Bayernowi lecz czy w rewanżu wystarczy ? Pozostaje czekać na wieści od trenera w sprawie dokładnego powrotu włoskiego snajpera.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 16:36:07 wysłana przez Amneschia »

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia | Porażka na Allianz Arena !
« Odpowiedź #291 dnia: Sierpień 03, 2011, 16:23:33 »
1-2 to i tak dobry wynik. Wystarcz, że wygrasz u siebie jedną bramką i 1/2 finału dal Romy! Nie ma jednak dużych powodów do optymizmu, statystki mówią, że Roma nie prezentowała się najlepiej. Trzeba będzie się mocno postarać, by osiągnąć dobry wynik. Robben ładną bramkę ustrzelił.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Porażka na Allianz Arena !
« Odpowiedź #292 dnia: Sierpień 03, 2011, 16:24:05 »
popraw wynik bo sie chyba pomyliles, bo ja widze 2-1 dla ciebie, a bylo 1-0. naprawde ladnym strzalem pokonal cie bayern.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: AS Roma by Amneschia | Porażka na Allianz Arena !
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpień 03, 2011, 17:51:12 »
widzę, coś sie Pes psuje, oby się te bugi skończyły. masz tak dobry zespół, że nawet na trybie trenera pokonujesz przeciwnika. szkoda, wielka szkoda tej porażki w Niemczech, ale BM był zdecydowanie lepszy. ale czasem warto zamurować bramkę i zaskoczyć z nienacka.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Porażka na Allianz Arena !
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpień 03, 2011, 18:51:57 »
Poradziliście sobie z Barcą, ale zatrzymał was Bayern. Spokojnie, to dopiero pierwszy mecz, jest jeszcze rewanż. Nie grał Dzagoev i Matri, co bardzo się na waszej grze odbiło. Duet Boriello-Berbatov zawiódł.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Porażka na Allianz Arena !
« Odpowiedź #295 dnia: Sierpień 03, 2011, 19:01:52 »
Szkoda że nie udało się pokonać drużyny z Niemczech, mimo tego że jest to moja ulubiona drużyna z tego kraju. Gol Arjen Robbena, a w ogóle strzał był ładny i bardzo ciężki do zatrzymania dla Romy. Mimo tego nie jest źle. Drużyny są bardzo równe tylko tym razem byli w lepszej formie
" border="0

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Porażka na Allianz Arena !
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpień 03, 2011, 19:25:23 »
Z obozu AS Romy..



Jak zwykle co kilka kolejek dodam jakieś wieści z obozu AS Romy ale nie tylko. Jak podaje goal.com Mauricio Isla potwierdził, że bardzo chętnie przystąpi do rozmów z działaczami AS Romy jednak tylko po zakończeniu sezonu bo nie chce przechodzić do zespołu który nie gra w Lidze Mistrzów. " Przystąpię do rozmów z Romą ale w czerwcu, teraz jestem skupiony tylko na grze dla Udinese." - Zakończył Isla. Inaczej wygląda sprawa z Javim Garcíą, który zdementował jakiekolwiek plotki na temat jego odejścia z Romy. " Zostaje w Portugalii, jeszcze nigdy nie czułem się tak szczęśliwy jak teraz gdy gram dla Benfiki " - Tak cytuje go marca. Ale jak wiemy, Gadzhi Gadzhiev nie lubi sprowadzać Hiszpanów do klubu co pokazał transfer Bojana. 14 milionów za dużo ale 20 za Berbatova to w sam raz. Mimo tego włoskie media nie cichną, Bojan od dołączenia do Barcy B gra bardzo dobrze i strzela wiele bramek a jego cena nie powinna przekraczać 10 milionów euro na co są w stanie się zgodzić włodarze Romy. Bojan Krkić już od roku jest łączony z Romą i mimo, iż do Rzymu nie dawno dołączył Berbatov jego sprawa nie ucichła. Trzeba też pamiętać, że w czerwcu z wypożyczenia wraca Okaka, który w Niemczech gra bardzo dobrze oraz jest Giacomo Beretta, który nie dawno podpisał profesjonalny kontrakt z klubem. Jednak młody Włoch prawdopodobnie zostanie wypożyczony do słabszego zespołu we Włoszech podobnie ma się stać z jego kolegami, którzy nie dawno podpisali profesjonalne kontrakty czyli Camporese i Cristiano Biraghi ale i rok temu sprowadzony ze szkółki La Masia Marc Muniesa ma się udać na wypożyczenie.



Wygląda na to, że i nie tylko w pomocy i ataku będą zmiany ale i obronie i to głównie na środku bo jak zwykle Gadzhi Gadzhiev jest bardzo zadowolony z trzech klasowych bocznych obrońców. Rosi, Casetti i Garics..czego chcieć więcej. Trzech zawodników na dwie pozycję, jest rotacja więc szanse na to, że Gadzhi zdecyduje się na transfer są na prawdę znikome a tym bardziej, że z wypożyczenia w styczniu wrócił Alessandro Crescenzi co wręcz jest rajem dla trenera bo ma aż 4 bocznych obrońców. Jest jeszcze Cristiano Biraghi jednak ten ma dopiero 18 lat i nie jest jeszcze gotowy do gry o poważną stawkę. Środek obrony kuleje, to już jest niemal fakt. Fabio Cannavaro ma już 38 lat ale w mediach mówi, że to czy zostanie na kolejny sezon dowiemy się w czerwcu. " Nie jestem już młody jednak nadal mam wielką ochotę grać ale ostateczną decyzje podejmę po zakończeniu. " - Don Fabio. Z tej wypowiedzi wynika, że raczej Cannavaro zostanie ale to jednak 38 lat, nie ta forma i nie te umiejętności. Jest jeszcze Juan jednak on niemal na pewno zostanie w klubie na nawet więcej niż rok bo w sierpniu podpisał on nowy kontrakt do 2014 roku. Bonera i Burdisso dobijają już do 30 więc też wiek nie najmłodszy a tym bardziej Bonera, który gra znacznie słabiej niż na początki sezonu. Obaj są zdeklarowani zostać na Stadio Olimpico jednak Gadzhiev by móc walczyć na trzech frontach potrzebuje jeszcze jednego obrońcy. " Defensywny pomocnik i środkowy obrońca to priorytet w przyszłym okienku transferowym o ile nic się nie zmieni". Jak podaje Daily Mail w kręgu zainteresowań Romy jest doświadczony obrońca Barcelony czyli Gabriel Milito, który mimo tego, że w tym sezonie gra więcej niż w zeszłym roku to nie czuje się szczęśliwy w Katalonii. Podobna jest sytuacją z Davidem Villą jednak ten gra znacznie mniej przez przyjście Balotteliego. Włoski napastnik wygryzł ze składu Mistrza Świata i nie zamierza odstępować mu miejsca w pierwszej "11". Jednak szanse na przyjście Davida Villi do Romy są znikome bo w La Magica a ataku jest najwięcej jakości. Matri, Boriello, Totti, Vucinić, Lamela i Berbatov..czego chcieć więcej ? Jedynie w przypadku odejścia Boriello lub Vicinica szansa na transfer Davida wzrasta jednak obaj chcą zostać w Romię.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Z obozu AS Romy..
« Odpowiedź #297 dnia: Sierpień 03, 2011, 19:57:48 »
27. kolejka Serie A



Roma 3 - 0 Siena




AS Roma wraca na podium !

Bardzo dobry mecz AS Romy przeciwko przeciętnie grającej Sienie. Początek meczu bardzo udany, już w 12 minucie strzał Tottiego obronił Coppola jednak dobitki Vucinica już nie. W 29 minucie meczu brutalnie po traktowany został kapitan Romy Francesco Romy w związku z czym przed bardzo ważnym meczem nabawił się kontuzji jednak nie wiadomo jak groźnej. W jego miejsce wszedł debiutant. Giacomo Beretta to wychowanek AS Romy i od styczniu z profesjonalnym kontraktem trenuje razem z pierwszą drużyną AS Romy mimo, iż już był dwa razy w meczowej 18 to dopiero dziś za debiutował i spisał się dobrze a szczególnie jego drybling mógł się podobać. W drugiej połowie na boisku pojawił się także inny debiutant czyli Alessandro Crescenzi. Prawy obrońca zastąpił Casettiego, który grał przeciętnie. Wynik na 2 - 0 podwyższył w 61 minucie Boriello a kilka minut później młody Beretto ustalił wynik meczu strzelając na 3 - 0 . Świetnie go wypuścił De Rossi i młody Włoch znalazł się sam na sam z bramkarzem strzelając bramkę. Kto by pomyślał, że Beretto strzelił szybciej bramkę dla Romy niż Berbatov ? Raczej nikt.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | AS Roma wraca na podium !
« Odpowiedź #298 dnia: Sierpień 03, 2011, 20:05:15 »
Roma ma świetny skład i rządzi w lidze. Pokonałeś taki zespół jak Barca i to jest coś. świetne wyniki. Zostało jeszcze 11 kolejek. Jeśli jeszcze chcesz się podnieść na wyższą pozycję musisz się bardziej starać mimo trudu.
" border="0

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | AS Roma wraca na podium !
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpień 03, 2011, 20:07:03 »
Cytuj
po traktowany został kapitan Romy Francesco Romy

wydaje mi się że potraktowany się piszę ale nie na 100% , no i Francesco Totti nie Roma :D

Berbatov wydawało się że już się odnajdzie zacznie strzelać a tu lipa ale dobrze że młodziak strzela
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Amneschia | AS Roma wraca na podium !
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpień 03, 2011, 20:07:03 »