Autor Wątek: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !  (Przeczytany 114515 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sfx

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Ełk.
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #500 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:24:48 »
A to sory zwracam honor
Manchester United & Jagiellonia Białystok !

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #501 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:40:53 »
matka jakie dzieci? ja was nie rozumiem? po co wam tyle kont? starczy jedno i tyle, a teraz nawazyles bigosu i bedziesz musial sam go zjesc. szkoda, ze tej kariery to juz koniec, bo byla ciekawa, ale jakas kara sie nalezy. sam bylem nie raz moderatorem roznych for czy tez nawet raz adminem i nie lubilem jak ktos zakladal kilka kont i udawal inne osoby niz jest naprawde. no przykro mi.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #502 dnia: Sierpień 08, 2011, 22:47:44 »
Szkoda, kariera była super. Niepotrzebna była ta afera :(

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #503 dnia: Sierpień 09, 2011, 01:06:36 »
Fajnie się czytało Twoje kariery :). Załóż nowe konto i graj dalej ;).

Super_Mario

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #504 dnia: Sierpień 09, 2011, 06:47:31 »
Szkoda że koniec kariery :(

Niestety niektórzy nie umieją trzymać języka za zębami. Jak mi w marcu powiedziałeś na PW z drugiego konta kim jesteś, to jakoś mogłem trzymać język za zębami przez 5 miesięcy. Ale niektórzy nie umieją.

Wracaj do starego konta, albo załóż nowe i graj dalej :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #505 dnia: Sierpień 09, 2011, 11:13:18 »
Zresztą, ja wiedziałem też, że konto Amnsechia należy do Mastera.  ;) Także trzymałem język za zębami, bo nie głosował ani z tego konta, ani z tego. Nie wiedziałem tylko, że nick "ESTroyes" też jest używany przez tego samego użytkownika.

Szkoda tej afery.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2011, 12:19:41 wysłana przez Lewy23 »

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #506 dnia: Sierpień 09, 2011, 11:45:47 »
Dziwne. Nie rozumiem po co komu dwa konta, ale też nie rozumiem w czym to przeszkadza. Niech pan administrator usunie dwa konta, jedno zostawi i niech Amneschia prowadzi dalej Romę bo kariera jest fajna.

Ale to tylko moja sugestia  ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #507 dnia: Sierpień 09, 2011, 12:14:49 »
Ja wiedziałem, że konto ESTroyes należy do Master i siedziałem cicho :). A, że do niego należy także Amneschia z czasem się domyśliłem.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #508 dnia: Sierpień 09, 2011, 12:20:33 »
Panowie, z tego co wiem, to Master już się przeniósł na inne forum. Nie mogę podać link, bo jest to strona konkurencyjna.

Offline DruchU

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: (Mogielanka) Mogielnica k/ Nowe Miasto ;P
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2011r.
  • Tottenham & Barcelona & Sampdoria & Mogielanka!
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #509 dnia: Sierpień 09, 2011, 13:25:42 »
Ale konfident z tej dzi*ki co cie sprzedala!


Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #510 dnia: Sierpień 09, 2011, 13:34:43 »
Ale konfident z tej dzi*ki co cie sprzedala!
Uspokój się trochę. To że pokazał wiadomość to była jego sprawa. Konta mógł sobie mieć ale bez przesady że jeszcze głosował na siebie w konkursie. A o to cały chryja.

Proponuje byś wrócił do tej kariery
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #511 dnia: Sierpień 09, 2011, 14:16:16 »
wracaj Master bo ta kariera co jak co, ale jako jedna z nielicznych miała swoją dramaturgię. wygrywałeś, przegrywałeś, dużo wzlotów i upadków. let's back!

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia - Koniec kariery.
« Odpowiedź #512 dnia: Sierpień 09, 2011, 15:51:11 »
Gadzhiev odpuści TIM Cup ?



Wszystko na to wskazuje, kilka godzin przed meczem zapowiedział, że da szansę kilku młodszym zawodnikom do pokazania się w tym meczu a pragnę przypomnieć, że w sezonie 2010/11 Sampdoria zajęła 18 miejsce  w ligowej tabeli i spadła do Serie B to mimo wszytko jest tam kilku bardzo utalentowanych zawodników jak np. Andrea Poli, którym AS Roma interesuje się już od niemal dwóch lat podobnie jak Bojanem i Islą jednak to inna sprawa bo ta dwójka jak na razie jest bliżej niż dalej. W pierwszym składzie niemal na pewno wystąpi Gutiérrez Juanito, młodu Hiszpan występuje w szkółce Romy już od 5 kat jednak przed sezonem podpisał on profesjonalny kontrakt. Na pytanie czy Gadzhiev odpuści TIM Cup ? trener odpowiedział stanowczo nie ! " Ależ absolutnie, skąd ten pomysł ? Każde trofeum jest ważne dla takiego klubu jak Roma a to, że Juanito zagra nie znaczy nic, ma chłopak talent i potrzebuje ogrania a Sampdoria nie nalezy do najlepszych drużyn, mamy rewanż w razie nie powodzenia" AS Roma się stężeję a nowych zawodników podobnej klasy jak poprzednicy nie widać, kto jest w stanie zastąpić Tottiego ? Hmm..Jest przecież Dzagoev oraz Lamela jednak oboje chcą wskoczyć na głęboką wodę i zmienić barwy klubowe jedna oczywiście żaden z nich tego oficjalnie nie powiedział. Z Alanem są problemy od samego początku, ma chłopak wielki talent i może być wielkim piłkarzem i bez problemu zastąpić Tottiego bo pokazał już w kilku spotkaniach jak wiele wnosi do gry swoim genialnym przeglądem pola i doskonałymi podaniami jedynie Tottiemu ustępuje w strzałach bo w klubie Kapitan nie ma sobie równych w tej kategorii. Erik Lamela, wielka gwiazda Argentyńskiej piłki już przeszło rok spędził w Romie ale jak to w zwyczaju mają Latynosi nie lubią zbyt długo grać do jednego klubu. Gola.com mówi o powrocie do Rivier Plate bo ten zespół wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej w Argentynie jednak to nie jedyny klub, który się interesuję Erikiem bo jego lista jest znacznie dłuższa. W Zimie ma być małą rewolucja, odejdzie kilku zawodników, którzy zarabiają dużo a nie grają prawie w ogóle jak np. Mirko Vučinić, Nicolás Burdisso czy Daniele Bonera. Ich zastępcy, trener nie mówi otwarcie, że jego celem jest Poli z Sampdori oraz Isla z Udinese oraz Bojan Krkic jednak już tyle się o tych zawodnikach mówi, że to już każdy wie. Warto także pamiętać, że Alberto Aquilani w styczniu prawdopodobnie podpisze kontrakt z Romą bo jak na razie trenuje z rezerwami i czuje się świetnie w Rzymie.

ps. kontynuuję karierę za namową kilku użytkowników z tego forum.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev odpuści TIM Cup ?
« Odpowiedź #513 dnia: Sierpień 09, 2011, 15:52:54 »
Dobrze że wracasz :)

Mam wrazenie ze mlodziez sobie poradzi w pucharze i wcale nie bedzie trzeba odpuszczac
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev odpuści TIM Cup ?
« Odpowiedź #514 dnia: Sierpień 09, 2011, 16:13:21 »
bardzo fajnie ze kontynuujesz tą karierę. Lubię ją czytać. Ustalmy wszyscy czytający tą karierę, że temat tych subkont jest zamknięty. Wyobraźmy sobie, ze nic takiego sie nie stało. Master Amneschia zdecydował się kontynuować karierę i chwała mu za to.

co do kariery: mam nadzieję że Gadzhiev zostanie na swoim stanowisku.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev odpuści TIM Cup ?
« Odpowiedź #515 dnia: Sierpień 09, 2011, 16:25:35 »
Hmm.. ta młodzież może się okazać bardzo dobrym rozwiązaniem w meczu z Sampdorią mimo iż ten klub spadł z ligi to nie oznacza, że jest słaby. Masz jeszcze rewanż, więc tak jak mówi szkoleniowiec w razie nie powodzenia można wszystko odrobić. Sprzedasz Mirko Vučinića, Nicolás Burdisso czy Daniele Bonery może przynieść ci wiele milionów. Na ich miejsc widzę, że zamarzasz kupić młodszych graczy i bardzo dobrze. Włoska piłka zawsze słynęła z nudnej ligi gdzie grają już starsi gracze, lecz w Romie będzie na odwrót.
Powodzenia.
+ dobrze, że nie kończysz pisania. :).

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev odpuści TIM Cup ?
« Odpowiedź #516 dnia: Sierpień 09, 2011, 16:53:40 »
Miło, że wracasz. Cieszy mnie to bo lubię czytać twoje kariery. A tak jak ktoś napisał wcześniej od czasów Pompy to jest twoja najlepsza kariera. Temat multikont jest dla mnie zamknięty. Więc witam cię z otwartymi ramionami z powrotem.

No młodzież jest bardzo ważna dla klubu, czasami lepiej zainwestować w wychowanka niż pakować grubą kasę  w innych piłkarzy. Widzę, że trener planuje niezłe wietrzenie szatni zimą. Szykuję się zmiana pokoleniowa. Fajnie, ten Gazdzi ma łeb do wszystkiego. :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev odpuści TIM Cup ?
« Odpowiedź #517 dnia: Sierpień 09, 2011, 17:01:37 »
Więc chyba wiesz gdzie wracać? :D'

W zimę szykuje się prawdziwa rewolucja. Nastąpi przewietrzenie w szatni, a odejdą Ci, którzy dużo zarabiają, a mało grają. Mam nadzieję, że młodzież sobie poradzi z Sampą.  ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev odpuści TIM Cup ?
« Odpowiedź #518 dnia: Sierpień 09, 2011, 17:43:57 »
a jednak! dobrze postąpiłeś, na razie nie masz bana, także szkoda by było gdyby taka kariera przepadła!

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev odpuści TIM Cup ?
« Odpowiedź #519 dnia: Sierpień 09, 2011, 18:08:38 »
I Runda TIM Cup
(1. mecz)



Sampdoria 4 - 2 Roma



Początek końca w Pucharze Włoch ?

Przed meczem trener Romy zapowiedział, że zagra kilku młodszych zawodników i tak też się stało jednak media liczyła na cały rezerwowy skład natomiast Gadzhiev posłał na plac boju tylko dwóch młodszych piłkarzy takich jak Juanito, Pano oraz Dzagoev jednak ten ostatni dziś zaprezentował się wręcz fatalnie. Trener był wręcz wściekły kiedy widział Rosjanina biegającego truchcikiem po boisku jak podczas rozgrzewki. Już w pierwszej minucie meczu gospodarze nie spodziewanie wyszli na prowadzenie, chwilkę po rozegraniu od środka świetną piłkę od Maccarone dostał Pozzi i jakimś cudem przedostał się przez czterech obrońców i nie dał szans bramkarzowi Romy wyprowadzając Sampdorią na prowadzenie. Na odpowiedź ze strony gości długo nie trzeba było, w 16 minucie gdzieś na 20 metrze Alessandro Matri przejął piłkę po błędach obrońców, podbiegł kilka metrów i nie dał szans bramkarzowi silnym strzałem. Odpowiedź gospodarzy była wręcz natychmiastowa, zaraz po rozegraniu piłki w świetnej sytuacji znalazł się Maccarone i co ciekawe strzelił bramkę z na prawdę trudniej pozycji. Gra się nieco uspokoiła, AS Roma próbowała konstruować akcję jednak jedynie De Rossi coś próbował grać reszta grała tak jak by na odp**** się co było bardzo dużym zaskoczeniem a Sampdoria nadal swoje i w 39 minucie mamy kolejna bramkę. Szansę na drugą bramkę w meczu miał Maccaroe jednak jego strzał został obroniony, niestety dobitka Pozziego już nie i mamy 3 - 1. W drugiej połowie gra zupełnie nic się nie zmieniła, na boisku pojawił się Boriello oraz Erik Lamela i o ile ten pierwszy próbował coś ugrać to Erik chyba postawił wszytko na odejście, z resztą podobnie jak Dzagoev. W 54 minucie mamy kolejna bramkę dla Sampdorii, po rzucie rożnym Maccarone dopina swego i strzela drugą bramkę w tym meczu. AS Roma wprowadziła na boisku Taddeiego i to był świetny ruch trenera bo mimo jego bardzo słabej formy fizycznej dał bardzo wiele Romie, wystawił świetną piłkę do Boriello w 81 minucie a ten pokonał młodego bramkarza Sampdorii ustalając wynik spotkania mimo, iż  do końca meczu obie drużyny miały swoje okazję.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

PS. nie komentuje już wszystkich karier ponieważ kilku użytkowników zmieszało mnie z błotem ale Ci panowie wyżej do mi skomentowali mogą liczyć zawsze na komentarz ode mnie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Amneschia | Gadzhiev odpuści TIM Cup ?
« Odpowiedź #519 dnia: Sierpień 09, 2011, 18:08:38 »